16419
  • Tikal #4436
    Ez igaz, nem az itthoni fizetésekhez van szabva az tény...
    Csak azt nem értem hogy akkor a magyar lemezkiadok is mit csodálkoznak?
    off vége:))
  • Strahd_
    #4435
    érthetőek a fejlesztö is. Több éves munkájukból szeretnének kapni valamit ($) És ha másolják a gamét ok sokan játszanak vele de egy buznyákot nem kapnak belöle a fejlesztök. Én is morcos lennék :) Majd csak lesz annyi a fiztés hogy mi is meg tudjuk venni és ne keljen Cd kulcsokat lopi és törni a játékokat.
  • Lifeforce
    #4434
    Figy a 3-400000-os fizetésedből megvennéd ahogy itt mindenki.
    Nyugatiak meg tudják venni, mi nem.
  • CB-LSC
    #4433
    ez ilyen oda vissza dolog a 22-es csapdája.Te aszondod adják olcsóbban akkor sokan megvennék,ők meg nem adják olcsóbban mert annyi emberen kell beszedni a lóvét ahányan megveszik.
  • Tikal #4432
    talán ha csökkentenék a játékok árát, az lenne a megoldás.... ja meg ha nem bughalmazt árulnának...ezt nem feltétlen RvS-re értem.
  • schoma
    #4431
    A CDket, meg a Cdkeyt meg add nekem!
  • Slow
    #4430
    én inkább ahhoz hasonlítanám, hogy az üres CD árában benne van a szerzői jogdíj, amit az alkotók között osztanak szét általánosan...

    nem arra gondolok, hogy ingyé' legyen a gamma, csak még 5000huf-ot se ér meg a single rész, multi rész meg jóformán arról szól, hogy hogy lehet a warezt kizárni (ennyi munkával inkább a játék minőségét növelték volna...)
    ez csak egy vélemény, lehet nem megvalósítható, csak mindig megy a kiadóknál a sírás, hogy másolnak, meg feltörnek a buznyák felhasználók, meg mindenki ellenség, aki nem vásárol, helyett, hogy kitalálnának már valami új rendszert...
    (illúzió, tudom, mert az egész fogyasztói társ. gúzsbakötött csökevény és nem lehet kilépni...)

    persze én megveszem, mert kell a doboz, hehe
  • Tam@s_(HSF)
    #4429
    Én benn vagyok
  • Tam@s_(HSF)
    #4428
    gyertek má játszani
  • Tam@s_(HSF)
    #4425
    ok megyek
  • AndrewCB
    #4424
    Már megy! :)

    INFO:

    A HGS szerveren most Cooperative van! Ugyhogy hajrá emberek! Überdurva fokozat van beállítva! :))
  • Tam@s_(HSF)
    #4423
    mihe?
  • Tam@s_(HSF)
    #4421
  • Tam@s_(HSF)
    #4420
    ok
  • AndrewCB
    #4419
    Mindjárt indul a HGS cooperative módban! :)
  • Tam@s_(HSF)
    #4417
    ......
  • schoma
    #4416
    Ennél szebbet...
  • CB-LSC
    #4414
    Slow-nak.
  • CB-LSC
    #4413
    én már láttam bibibííí
  • Tam@s_(HSF)
    #4412
  • Slow
    #4411
    jaaaaj=))
    kicsit offolok bocs (annyira nem off)
    Splinter Cellről van szó:
    "Az elmúlt hónapban tették mindenki által elérhetővé Sam Fisher küldetéseiről szóló titkos ügyiratokat. A legérdekesebb mind közül a Kínai Nagykövetség előtt található - feltehetőleg odacsempészett - Magyar Csatornázási Művek tulajdonában lévő csatornafedél."
    http://www.hardwired.hu/img.hw?id=16257

    kicsit rendben van
  • Tam@s_(HSF)
    #4410
    Most ezt Slow-nak vagy nekem mondod?
  • CB-LSC
    #4409
    kicsit összekevered a szezont a fazonnal.Úgyszoktad hogy bemész a cipő boltba és azt mondod adják ingyen mert az előbb már vettél 1 kiló kenyeret a közértben lol.A másik az hogy ha ingyen lenne a net a magyar ember akkor sem venné meg a szoftvert mer ilyen a magyar hozzáállás.Gondolj csak a metró újságra.Ami ingyen van abból 10 vesznek el ha kell ha nem.
  • Tam@s_(HSF)
    #4408
    Jaja ez kérdés lesz, de akkor is ott lesz még a HSF server
  • Slow
    #4407
    "reggelt"!
    ha a net ingyen lenne mindenkinek, aztmondom vegyük meg a szoftvereket... de havi egy játék árát fizetsz ki egy (európai szinten) alsóközép minőségű netért, ami azéert kell, hogy letöltsz meg hogy játsz (mailezés menne mobilról is...)
    a netszolgáltatóknak kéne fizetniük az ubit, nem nekünk, mi már fizettünk a netezésért.
    RvS single meg ugye...:/

    mindenesetre az a kérdés, hogy:
    HGS tud-e úgy üzemelni, hogy közösen tudjuk használni eredeti játékkal meg törttel is...
    mert megjelenés után nem kellene szétfutnia ennek a pompás kis társaságnak...
  • Tam@s_(HSF)
    #4406
    LOL
  • Petyus_
    #4405
    Nem rendeltem, boltból hozza nekem Angliába szakadt honfitársam, már megbvette 30 GBP volt.. adok neki egy tízest gondolom jó az.

    Áprilisban jön vmikor, szóval elvileg napok kérdése is lehet, csak nem tudom elérni az illetőt. :)
  • Tam@s_(HSF)
    #4404
    Miért mennyiér rendelted meg?
  • Tam@s_(HSF)
    #4403
    Persze,... most ha erről van szó...
    Megéri megvenni
  • Petyus_
    #4402
    Sőt nekem drágább is, mert hozzám az ángol verzió érkezik csak jó lenne tudni mikó'...
  • Petyus_
    #4401
    Jaja.. ez majdnem a "kifutó" kategória ára..

    A játékról: ha Ubi támogatni fogja remdesen, kiadják az SDK-t akkor még sokkal jobb lesz az idővel.. ennek már mutatkoznak jelei. :)

    Pl. Raven Shield Platoon-on a moby csávó teljesen el van ájulva a versenyen elindított mapektől.. általában jól meg szokta ítélni.. szóval április 28 a nagy nap, jön a rengeteg színvonalas új map egy nagy ajándékcsomagban! :)

    Szóval én nem fogom rá sajnálni a pénzt, legfeljebb kihagyok két nagyon lightos bulit és már meg is kerestem az árát! :D
  • Tam@s_(HSF)
    #4400
    Elöbb utóbb ugyis feltörik, de aki szereti a gamet annak megéri az a 8000Ft nem?
  • zoli80
    #4399
    Tudomásom szerint nem igazán muxik a dolog,az ubis srácok mindenre gondoltak.
  • Tam@s_(HSF)
    #4398
    Igen ez baráti ár, ahoz képest, hogy az új Gamek 10 000Ft fölött vannak ráadásul ez 2CD
  • a.carkey
    #4397
    Ravenért 8000? :)
    Most azt mondom ez nagyon kell, de a qurva anyjukat: MÉG MINDIG NEM LEHET NÁLUNK KAPNI! Rohadt magyar terjesztők!

    Most akkor mi van?
    1. Minden maradt a régiben?
    2. Serverre csak az open ... stb. lehet fellépni?
    3. Fent van a tört 1.1-es patch és minden maradt a régiben?
    4. Abszolút nem lehet fellépni?
    +1 Mükszik a Life féle szerver?
    (PS: Nem voltam itthon, csak olvasgatom az utóbbi két nap terméseit ...)

    :(
  • zoli80
    #4396
    Egyiket sem vettem meg,ráadásul audio cdt sőt dvdt sem vettem eredetiben még:) Amugy igazad van,puszta megszokás:)
  • Petyus_
    #4395
    Ez tulajdonképpen nagyon baráti ár. Egy MOH:AA, BF, Warcraft3 árához képest.. de ha egy audio CD vagy DVD film árát nézed ahhoz képest is. :)

    És ha ezért kapsz szolgáltatást is a rengeteg külföldi szerveren kívül (patchek, cheat-szűrés, ingyenes mapaek, fegyverek, stb.) akkor kifejezetten jó vétel - mert el fogsz tudni vele játszani egy évig minimum. És akkor havi lebontásban annyi mint havi 2 doboz cigi. :)
  • Tam@s_(HSF)
    #4394
    Ja, csak rendelni lehet, de mire megjön
    Addig is
  • KM
    #4393
    Egyetértek, de akkor sem lesz más választás. Csak már lehetne kapni végre...
  • zoli80
    #4392
    Life megoldja:) ÉN bizok benne,ő olyan:)8000ezer pénz meg kurva sok szerintem,annak ellenére hogy dolgozom.