16419
  • fluga
    #4616
    tegyed. nyugodtan. mellesleg remélem én sem kapok bant (nem csaltam) de axeleros vagyok, remélem nem esem bele a tartományba.
    off
    adsl SOKKAL jobb mint chello, no korlát zum beispiel, és most vitték fel a sávot ingyen és bérmentve 384/64-ről 512/128-ra! szóval szerintem jobb mint az chello és az ügyfélszolgálatosok is néha értenek a dologhoz és teszik a dolgukat (bár sokan szidják az axelero ügyfélszolgálatot, de ha vmi hülye pinát fogsz ki, akkor vagy elkezdesz vele üvölteni vagy kerek perec megmondod, hogy egy HOZZÁÉRTŐ kollégával szeretnél beszélni. nekem eddig mindkettő bevált:)))
    ON
  • schoma
    #4614
    THX
  • Lifeforce
    #4613
    Igen.
    Mint ahogy megbeszéltük reggeltől amíg igény van rá coop.
  • Hamlet
    #4612
    Ilyenkor úgy izgulok :) Nem mintha életemben csaltam volna, sőt 1 hónapja nem is Raven Shieldeztem, de azért izgulok :))
  • schoma
    #4611
    Egyébként neked is.

    Coopban van most a szerver?
  • Petyus_
    #4610
    Csak vicc vót. :)

    Felhívás: aki Axelero ADSL-ről csítel és emiatt bannolja Life a tartományt az számíthat az általam felbérelt viperával felszerelt gyorsreagálású ugróosztag rövid (de annál emlékezetesebb) látogatására!
  • Lifeforce
    #4609
    Nem.
    Ugyanis a 2-es tartományok havi a 3-as tartományok évi forgásban vannak.
    Lehet, hogy csak 1 hónapra banolom ki de addig is igy járt.
  • Forrest Tomee
    #4608
    Egyébként Kellemes Húsvétot!
  • Forrest Tomee
    #4607
    "Ja azért közlöm, hogy én mindig tartományt banolok igy adsl-es sem ussza meg."

    Hát csak ezzel az a gáz, hogy más embereket is kizársz ha abban a tart.ban vannak. Nem?
  • Lifeforce
    #4606
    "A másik kettőt azért nem teszem közzé mert akarok flamet"
    Mert NEM akarok flamet :)))
    Nézzétek el reggel van.
  • Lifeforce
    #4605
    Tévedsz.
    A neveket azért nem teszem közzé mert elég ha én csalódtam de nagyot.
    A másik kettőt azért nem teszem közzé mert akarok flamet. Úgy is letagadnák.....
    Nincs semmi értelme.
    Én azért mondtam, hogy utolsó eset és banlista.
    Ja azért közlöm, hogy én mindig tartományt banolok igy adsl-es sem ussza meg.
  • Petyus_
    #4603
    Life biztos csak blöfföl hogy ne merjenek az emberek csítelni. :))
  • Forrest Tomee
    #4602
    Én is kíváncsi lennék rá, de megértem ha nem mondod meg. Egyébként ha az a két illető bejön játszani és most nem fognak úgy teljesíteni mint szoktak úgy is kiderül. (bár ez majd találgatásokra + anyázásra ad okot mert lehet valakinek rossz napja is.)

    Hogy nem tetted őket banra az felemás mert aki egy ilyen új játéknál képes cheat-eket írni/alkalmazni az szvsz megtalálja a módját lésőbb hogy olyan csalása legyen ami átmegy a rostán + előbb-utóbb megjelenkik a játék, megveszik és letojják a magyar szervert.
    Mindenesetre elég nulla bizonyítványt állít ki magáról az az ember aki csal. Az ilyen köpjön fel és álljon alá.
  • Calver
    #4601


    Fluga lepihen és kicsit lógatja a lábát, karma engine rulez!


    És Pet-R lebegni tanul, még a Shop hőskorából! (0.72)

    Az ajtó kinyilt a tag ottmaradt, lol

    Vicces dolog ha megzavarnak zoomolás közben!
    Pár poénosnak szánt screenshot amit imitt-amott összeszedtem...
  • R@in
    #4600
    Ha biztos vagy benne, hogy valaki csal, azt mért nem banolod elsőre...?
  • antijedi
    #4599
    hivd fel most life-ot..., szeretni fog :DDD
  • fluga
    #4598
    neee máááá, hogy nem lehet coopba tennii...
  • fluga
    #4597
    na mivan most?
  • antijedi
    #4596
    ha ujraindul coopban akor ideis legyen beirva mert ako lehet visszamászok :D

    amugy javaslom egy szégyentábla bevezetését :DD
  • caratyuska
    #4595
    már szedem is le a mappack-ot ,ami szégyenszemre eddig nem volt meg nekem
  • fluga
    #4594
    mellesleg a csalás dolog: szerintem jogunk van megtudni, hogy ki az, mert a csalás azért nagyon geci kényes egy dolog és mindenki alergiás rá.
  • fluga
    #4593
    ja és ha van itt egy cb-s akkor ugyanmá legyen restartolva coop módban a szerver amint lehet!
  • fluga
    #4592
    nem halt meg
    csak olyna map van ami ritka.
  • caratyuska
    #4591
    halljuk kik azok ,és azonnali kivégzést kérünk
  • caratyuska
    #4590
    meghótt a server?
  • Tikal #4589
    Huhuuuu, ha ez igaz MGabby, akkor a több éves gyakorlatukat a cheat csinálásban hasznositották egyesek, és nem volt lehet alaptalan a mai csalás elmélet sem
    Hamarosan kiderül kik voltak
  • Taptarap
    #4588
    LOL már itt is???
  • Lifeforce
    #4587
    Na ja akkor mostmár elárulok valamit.
    Akinek nagyon laggzik játék közben az ne csodálkozzon mert a szerver scannekli a játék system mappályát és ha talál valamit ami nem odavaló akkor a dátumot és a játékos nevét beloggolja.
    Ekkor jövökén és összevetem az abban a pontos időben készült szerver loggal az eredményét és ne tudjátok meg az eredményt.
    Abbol 3 ember fent akadt a rostán.
    Abból 1 ismeretlen banlistába került.
    És van 2ismerősünk akivel elég sűrűn játszunk.
    LooL ez legyen az utolsó eset mert keményen banolom mint állat.
    (Kinek nem inge nem veszi magára.)
  • MGabby
    #4586
    Hozzászólásom a ma esti játékhoz ezzel a csalás-elmélettel kapcsolatban(az tudja miről van szó,aki emlegette...),hogy inkább tanuljatok meg játszani, és ha kikaptok egy másik játékostól(emlegetett név a szerzőnél...)ne csalásra gondoljatok,hanem inkább a megszerzett több éves rutinra!!!Ne magadból indulj ki!!! csa.
  • Tikal #4584
    cheat????
    Ezt meg se hallottuk
  • Petyus_
    #4583
    "Ö" gomb.
  • h3nry
    #4581
    Köszi a mai játékot, ma elég hamar mennem kellett, mert hát ugye a haverok már várnak a kedvenc pub-ban. Még meg kell dumálni a holnapi paint-ball taktikát :D
  • Calver
    #4580
    Net részéhez nincs... Különben HGS is 1.1-es lenne már.
  • Calver
    #4578
    De, nézd meg Custom Missiont, ott vannak szép sorban a mapok!
  • Petyus_
    #4575
    Esküszöm nem találom. :D

    Nemtom mitől van, de folyton password incorrect-et kapok ezért nem láttok mostanában a szerveren. :(
  • antijedi
    #4574
    csak törött szervere tuc csatlakozni
  • Lifeforce
    #4573
    Petyus.
    A hgs.servegame.com -on a letöltések menü alatt.
  • Lifeforce
    #4572
    Most indítom újra a szervert és átteszem a másik modot.
  • Crem
    #4571
    Hi!

    Jelezze majd valaki ha vége a coop-nak. Na és persze kezdődik az "igazi" játék.

    Addig megyek és rombolom a kedélyeket a BF-ben...
  • RSmart
    #4570
    Egy találos kérdés:
    megvan a törés a játékhoz, letöltöttem a "nocdkeyt is a játékhoz, de ahogy inditaná a játékot multiban, szerver belépés után kiirja hogy invalid cdkey! mi a fenét kéne csinálnom?