16419
  • zoli80
    #4663
    lehet hogy nem is kell törölni?mittuom én már most ugy is siker.f*** tudja
  • caratyuska
    #4662
    ohh tele a server

    nem lesz véletlenül egy hsf?
  • zoli80
    #4661
    Petyus megvan amegoldás!!!log ubinál,gsrouters nevü fájl vissza system könyvtárba,multiplayer log in,gsrouters töröl.nekem igy megy.énekem mindig azt irta ki hogy could not logged in... ha vissza rakom a gsrouterst logol de kéri a cd key viszont ha kitörlöm akkor kéri de utána továbbenged.de hülyén hangzik:)))
  • guces
    #4660
    Ok kezdem elöröl a telepitést, megprobálom köszi.
  • antijedi
    #4659
    a törés az amit irtál a végén, hgy az segite nemtom
  • guces
    #4658
    Hello mindenkinek
    Segitsetek már léci léci léci léci
    Még mindig nem indul a játék, a gond ugyan az, game telepit, crack, de semmi csak azt irja: your video card is not supported, ennyi. Lifeforce azt irta még patch-elni sem kell csak a törés kell a hsg-röl,az melyik? A rsnocdkey_karma.zip ez az ami kell? Segitséget elöre köszi
  • antijedi
    #4657
    amugy ha nincs ban ajvaslom a rögtönitélő biroságot: akiről kiderül hogy cheater minden alkalomal kiszavazuk a serveről ha bejön :DDD
  • antijedi
    #4656
    szerintem is de az eddigi hozzáálásbol erre ugysemlkesz szerintem hajlandóság :DD
  • Tikal #4655
    Pár hét??? Végleges ban a cheatelőknek, nincs kegyelem
  • antijedi
    #4654
    szerintem is elgalább egy időleges bant (pár hét) megérdemelnének :D
  • antijedi
    #4653
    énis ezért montam... :D
  • Pet-R
    #4652
    Lassan vissza lehet rakni coop-ról mert, nehéz bejutni, televan...
  • zoli80
    #4651
    ha benthagyom a gsrouters nevü fájlt akkor kéri a kulcsot ha kiveszem nem logol be.akurvaannyát
  • zoli80
    #4650
    kéri a cd keyt basszus!miért?
  • zoli80
    #4649
    sikerült belogolnom bakkeerrr:)))))))))))))))))))))))))) csak nem találom a hgst:) megy most a server?
  • zoli80
    #4647
    köszi warlord!!!!!csak be kell másolni öket?
  • fluga
    #4646
    pontosan. ott a pont.
  • R@in
    #4645
    Life, most jól értem, hogy van 2 magyar csaló akiket nem banoltál és a nevüket is titokban tartod?
    Ez elég komolytalannak tünik így.
  • Petyus_
    #4644
    Ha sikerül megoldani a problémát oszd meg velem a mikéntjét plz mert ugyanebben a cipőben járok. :]
  • Crem
    #4642
    Hi !

    Pontosan melyik kell?
    Egy elérési utat adj.
    Aztán küldöm.
  • Crem
    #4641
  • zoli80
    #4640
    servegamén nem lelem.
  • zoli80
    #4639
    küldjön nekem valaki jó dll-t,init meg cracket kérem szépen.már vagy egy hete password incorrect:((
  • Petyus_
    #4636
    Pellengérre állítást akarunk!
  • schoma
    #4635
    Szvsz jogunk lenne megtudni, hogy kik azok, akik a csalássukkal megkeserítik a mindennapi játékunkat, és a kezdőket "elüldözik" a szerverről.
    Úgyhogy halljuk...
  • Lifeforce
    #4632
    Nem.
    Ja és sorry a laggér de muszály vagyok a szerveren dogzani egy 30percet.
    Sorry fiuk.
  • Tikal #4631
    Akkor már van sejtésem, de konkrétabban nem lehetne?
  • Crem
    #4630
    Ezt csak azért írtam, mert az illető szinte mindig más névvel jön...
  • Crem
    #4629
    Ja... Ha egy oldalon harcoltok akkor "annyira" talán nem zavar téged...
    De egy kicsit kellemetlen,hogy valaki miatt 15mp ig tart egy map, mert végigfutva eltalál mindenkit!
    A több éves rutinról meg az a véleményem, hogy az említett személyt még guggolva, elhajolva nem is láttam... Valószínű azt se tudja melyik gomb!

    Más: Próbáld ki futás közben egy adott pont eltalálását (én az alakos figurán probáltam) 200 lövésből 2DB talált!!!!!! Az se fejbe...
    A te profi játékosod meg menetenként 7-8 at csinál, ugyanis ennyien vagyunk ellene.
  • antijedi
    #4628
    perszehogynem, ha csak név alapján lenne a ban akor megbaszta a lo :DDD
  • Crem
    #4627
    Akkor ezek szerint ha más névvel jön be a játékba nem számít semmit???
  • guces
    #4626
    Vagy a hgs-röl az rsnocdkey_karma.zip ami kell nekem a patch helyett?
  • zoli80
    #4625
    hgs-en hol találom ezeket?(pedig körülnéztem)
  • guces
    #4624
    Helloka mindenkinek
    Nos ujra telepitettem a RS-t bemásoltam a crack-et, a hgs-röl letöltöttem a 1.1nocdpatch-et de a játék nem indul továbra is : your video card is not supported, erre van valami ötlet hogy mi lehet a baj, vagy valamit nem tettem fel? Segitséged elöre köszönöm
  • Lifeforce
    #4623
    Kell egy exe,dll és az ini csere.
  • Lifeforce
    #4622
    Azon van
  • Tikal #4621
    Cserélje le mindenki a chelloját adsl-re és akkor nekem több sávszél jut mint a régi szép időkben
  • zoli80
    #4620
    na most adok egy kis okot lol-ozásra:).mi az a törés?inicsere vagy mi megvolt,mi van még????
  • fluga
    #4618
    át kéne rakni elitere a koopszervert plz! köszi
  • Tikal #4617
    Szerintem meg kéne mondanod a cheatelők nevét, legalább jol leégnek, flame ugysem lesz mert szerintem nem lesz pofájuk ide beirni...
    Viszont igy meg majd mennek a találgatások meg az állando gyanakvás, a teljesitmény csökkenés napok alatt kiderülhet, meg az is kik nem látogatják már a servert.

    Kellemes ünnepeket!
    Üdv