16419
  • schoma
    #4707
    Gyilkolnánk, ha nem lenne tele a coop...
  • Tikal #4706
    Ezt a részt vissza keresnéd nekem, mert nem emlékszem rá.
    Apropo a rusher név nem ismerős Gábor?
  • Lifeforce
    #4704
    És nem a Gáborról van szó.
    De ezt a témát fejezzük be és gyilkoljuk egymást a szerveren.:)
  • schoma
    #4703
    A másikat is meg lehet tudni?
  • Lifeforce
    #4702
    Lényegtelen.
    Tudja, hogy kiről van szó és kész.
    Azért nem írom ide a nevét mert úgy is letagadja.
    Ráfogná arra, hogy áááá ez a tudás meg tapasztalat.
    Ja csak engem nem néz hülyének és a mapscánt sem...
  • Lifeforce
    #4701
    Az egyik az Rusher néven jött be.
    A másik nem CB-s mert nemhogy rugnánk picsán a klánból de még a kezeit is eltörnénk.
  • schoma
    #4700
    Senkinek nem hiányzik ez...
  • schoma
    #4699
    Erről beszélek!

    Megy a találgatás. Mondd meg Life, hogy kik voltak, és akkor lehet, hogy béke lenne itt...
  • Gabor_(HSF)
    #4698
    Csak a legútolsó kérdésedre válaszolok...egyszer már meggyanusitottal ,hogy csitelek, a többire nem reagálok, nem méltatlak rá
  • schoma
    #4697
    Te inkább oszd a szeretetett a szerveren!
  • antijedi
    #4696
    csak ugy árad a szeretet mindenfelől, király! :DDD
  • Tikal #4695
    Vajon kire? Te ugy látod ti vagytok az egyedüli jo játékosok?( ujabb nagyképüség , sőt még gyanut is ébresztesz:))))

    Miért ne válaszolhatnék neked? Mindegy hogy kinek szolt, én erre akartam reagálni.

    Mit is sütöttem el?
  • Gabor_(HSF)
    #4694
    Tény ,hogy nagyképü vagyok de most nem voltam az nemtum mire gondoltál, meg azt sem,hogyha most tényleg nem ránk gondolltál akkor vajon kire,és miért válaszolsz nekem ,mivel azt irtam ,hogy azoknak szól az üzenet akik ránk gondoltak..de úgy emlékszem ezt már egyszer elsütötted,de mind1..
    más inditottam egy pistol coopot 2 hely van még ..
  • Tikal #4693
    Nem rád gondoltam, de a nagyképű dumát mellőzhetnéd, szoval veled no problem.

    Nem nevezném meg kire gondolok, mert talán tévedek, és megbántok valakit.

    Elő a cheaterek nevét, vesszenek!!!
  • Gabor_(HSF)
    #4692
    próbáld meg egy emberrel végig vinni,utánna tényleg jöhet a "Huhh"
  • caratyuska
    #4690
    bakker létezik hogy még mindig tele van a server?
  • Gabor_(HSF)
    #4689
    JAH!! és sztem jáccunk "nyilt-sisakkal"..nyugodtan vegyetek példát rólam ,és nevezzétek meg éppen kire gondoltok,vagy az illetöben miaz ami nem tettszik.. én rögtön beszólok ha valami bajom van.. tegyétek tiis ezt
  • Gabor_(HSF)
    #4688
    Na de szépeket látok.. egy napig nem vagyok már dörzsölik kezüket a lázadók..előre elárulok egy titkot azoknak a fatököeknek akik reménykednek abban ,hogy a 2 hsf es, azaz ocsi és én csalunk..nos nem a csit az oka ha hullotok mint a legyek ezt garantálhatom,meg azt is hogy nekem nemigen kell magyarázkodnom ,főleg azoknak akik valami féle csitet vélnek felfedezni játékunkban..ez a kis beiráska természetesen nem azoknak szól akik nem reánk gondoltak.......
  • schoma
    #4687
    Kár volt megemlíteni, ha nem mondasz neveket. Sokal rosszab így bizonytalanságban lenni. Az már biztos, hogy nálunk is volt cheat. De ki az? Megint csak megy a találgatás a szerveren is. Nem jó ez így. Vagy mond meg, hogy ki volt az, vagy mond meg. Ez a két választás. A többség érdeke is ezt kivánja...
  • fluga
    #4686
    remélem nem azért mert (remélem hogy nem), CB-s az egyik? mert nagyon véded az anonimitást!
  • fluga
    #4685
    Ha ilyet feltételezel, akkor naiv vagy. Szerintem igenis meg kell tudni a kilétét. Tudnunk kell hogy ki az,mert ez a Raven Shield közösség túl kicsi és törékeny egyelőre ahhoz, hogy ilyen kríziseket komoly törés nélkül túléljen. szerintem a közösség JAVÁT szolgálja, ha kiderül minden. és ezzel nem bántasz meg senkit, mert a cheater rosszabbat is érdemel annál, hogy kitudódjon a neve.
  • Tikal #4684
    Kiprobálták? lol
    Valamiért nem akarsz elbánni velük...
  • fluga
    #4683
    szerintem TUTI hogy nem fog menni. ha ESETLEG elindul valahogy, akkor is max 640*480-ban minimum grafikával, ami sajna igen trágya. 800*600-ban is határeset a játszahtóság
  • guces
    #4682
    TNT2-PRO
  • fluga
    #4681
    nehehheheeeeeeee, tedd át adversarialre KÉRLEeEEK! jáccanánk sokan és jók is leszünk! semmi cheat, tiszta gééém!
  • Lifeforce
    #4680
    Igen még mindíg coop a szerver.
    Ma már nem állítom vissza majd holnap.
    Guces: milyen VGA-d van?
  • guces
    #4679
    Aha, már ujra telepitettem +crack+rsnocdkey_karma.zip de nem indul az istenek sem, mi a gond, vagy ezzel a vid kártyával nem is fog menni?
  • antijedi
    #4678
    hát tul nagy a jóindulatod, mert reálisan nézve erre a teoriádra amit mondtál vajmi kevés esély van... :D
  • antijedi
    #4677
    nem tod most akor visszaállitani?
  • #4676
    Life még mindíg coop módba megy a szerver?
  • Lifeforce
    #4675
    Na akkor írom a dolgokat.
    Bocsi de sokat dolgoztam ma és elfelejtkeztem a szerverről.
    A 2 Magyar csalóról pedig anyit és utoljára, hogy jóindulatból feltételezem azt, hogy kipróbálták csak azért, hogy felismerjék a csalókat.
    Vitának vége de még egyszer meglátom akkor biztos banlistában végzi.
    Ja és elírtam mert egy ismeretlen és egy ismert játékosról van szó.Tehát 2 játékosról.
    Guces: Könyörgöm 1.0-ás játékra ne tedd már rá az 1.1-es nocd-s törést mert persze, hogy nem fog működni.
  • guces
    #4674
    köszi
  • zoli80
    #4673
    oda!
  • guces
    #4672
    A hsg- röl töltött törést a systembe kell másolni?
  • antijedi
    #4671
    télleg királyos dolog lenne :DD
  • guces
    #4670
    TNT2 pro tudom nem a legjobb de ez van, miért, tudsz valamit, valami ötlet?
  • fluga
    #4669
    CB-sek! át kéne tenni adversarialra a játékoot!
  • antijedi
    #4668
    ezért kell tartományt bannolni, olvass vissza!! :DDD (jó azért a *.hu banolása nem célszerű... :DDDD)
  • fluga
    #4665
    milyen vidkártyád van?
  • antijedi
    #4664
    kéne csinálni a serverre egy olyan progit ami ha van hely auto kiirja mongyuk egy irc csatornára, és igy eccerübb lene tudni mikor van hely :DD

    mellesleg most nekem valamiért nem mutatta a listában, mért lehetett??