16419
  • fluga
    #4751
    hagyjad. össze van zavarodva szegény
  • antijedi
    #4750
    nem tünt fel hogy az a beirás kivételesen nem neked szolt??
    láccik má ekkora az arcod asziszed hogy körülötted forog a világ :DDDD
  • Calver
    #4749
    És még nem is figyel!
  • Gabor_(HSF)
    #4748
    tikal emlitette,hogy nagyképü vagyok azért irtam a neked szolo üzenetbe a nevét
  • Gabor_(HSF)
    #4747
    Elöször egy baratomnak válaszolok te volnál barnuska .. nos amiről én beszelek ?aki warozot RS ben az tudja, bár itt senki nincs olyan, az a ladder legyen az bármelyik
  • Barnus
    #4746
    Server nincs most?:(
  • fluga
    #4744
    neeeem távolról sem. Fluga NEM=Tikal:)
    te még alapító vagy, a többiek már csak 500 Ft tagsági díj ellenében, a befolyt pénzböl programozóknak fogjuk adni hogy cheatet fejlesszenek!
  • Calver
    #4743
    Ennek valszeg az az oka hogy alszik...
  • antijedi
    #4741
    nem jos, ezt jozan esszel barki elore latya... :D
  • fluga
    #4740
    lol
  • Calver
    #4739
    Tikal=Fluga Fáradok...
  • Calver
    #4738
    "Azért nem írom ide a nevét mert úgy is letagadja.
    Ráfogná arra, hogy áááá ez a tudás meg tapasztalat." - by Lifeforce, #4702, tapsot kérnék a jósnak!
    Tikal csatlakozhatok?
  • Barnus
    #4737
    "a világ 10 legjobb játékosai között van " :))))))))))))
    És ezt egy felnőtt "érett" férfi tök kurvára komolyan ki meri jelenteni, hogy igy lenne?:) De mekkora egy számalmas szar duma már :) Egyáltalán mire alapozod ezt az idióta kijelentésedet? Ismered tán az egséz világ RvS scene-jét, tudod, ki hol hogy játszik ?:) Ejj baszki kurva nagy no comment :)
  • fluga
    #4736
  • antijedi
    #4735
    a másikfele meg az hogy legyetek bármenyire büszkék arcocskábol kicsit visszavenni..
  • fluga
    #4734
    ez igaz, veled semmi bajom. kérdem én, hogy akkor hogy került egyáltalán gyanúba? mert sajna a gyanúnak alapja van. nem hiszem hogy lifeforce heccből csinálta volna a dolgot. nagyon egyszerűen tisztázható a dolog, ha rusher és öcsi tartománya azonos, (kvázi öcsi nem tud fellépni,mert asszem bannolva van), akkor kész, ennyi, nincs miröl tárgyalnunk.
  • Tikal #4733
    Elhiszem hogy jol játszol, cheat nelkul is, de ocsirol már nem hiszem ugyanezt...
  • antijedi
    #4732
    kurvára nem arol van szo hogy egyátalán nem tudtok jáccani, ha még jokvagytok is ezt akorse mosa le rolatok senki..., és lehet bizonygatni, ha még megis vernétek 8 embeert akkors, másikfele hogy nagyon jol tudod hogy senki nem venne ebben részt, ezért ilyen nagy az arcocskád...
  • Gabor_(HSF)
    #4731
    Fluga ..mi már kibékültünk azt hiszem és semmi bajom veled,de na most "tikal"nagyképü leszek,soha nem mondtam , hogy a világ legjobbjai vagyunk,csak ott vagyunk az élmezönyben és ha megkérdezel 1-2 old neves clant tudni fogja ki az a hsf és erre csak szimplán büszkék vagyunk ennyi..
    És akkor van egy felajánlásom..szedjetek össze 8 embert és gyertek el LAN ra hozzám mi 4 en leszünk,jácchatunk tétbe is, és csak team survival mert a többi az csak a cemp lessz.. elönyben akik szerint a hsf ből csitel valaki,és akinek van vér a pucájában eljöhet megnézheti ,hogyan is csalunk mi..na most lehet nyilatkozni ki szeretne szerencsét próbálni
  • Öcsi_(HSF)
    #4730
    nem kell szomorkodni mivel nem történt semmi ... mondjuk life is nagyon halgat ...
  • antijedi
    #4729
    az hát de mit lehet ilyenekel csinálni?
  • fluga
    #4728
    MONDJUK LESZÁMÍTVA a poénkodást szomorú dolog ez..
  • schoma
    #4727
  • fluga
    #4726
    hoppá úgy látom pofa lapos lett háesef.
  • antijedi
    #4725
    mellesleg még hackolásban sincs tapasztalat mert az aimbotjukat is tuti valahonét nyulták :DD
  • schoma
    #4724
  • antijedi
    #4723
    ja igaz
    ako legyen a neve:
    Best of world: HSF! (ui.: aimbot/wallhack rulz)
  • Tikal #4722
    Továbbra is várom, mikor gyanusitottalak meg?
  • fluga
    #4720
    ez a minimum- a klub neve: wallhack:aimbot HSF klán:))
  • antijedi
    #4719
    jó de ako én majd vétójogot is kérek hogy kibanolhasam a nemcheatelőket :D
  • fluga
    #4718
    Bazeg lifeforce, hogy képzeled hogy ezt teszed? ki merted deríteni? rohadt geci vagy, azonnal add ide a szerver gépet, a sávot is a HSF*nek, hisz a hsf a VILÁG LEGJOBB Klánja!
    Alakítsuk meg a hsf fun clubot! Ki tart velem! az még ma lehet igazgatósági tag:))
  • antijedi
    #4717
    télleg nem kéne ezt a "me' én jóvagyok" dumát nyomatni, bebuktad és kész...
  • fluga
    #4716
    LOL a végén lifeforce lesz a hunyó. NANE RÖHÖGTESSETEK!
  • fluga
    #4715
    Asszem felejtsd el supergamezt egy életre,rendben?
  • Öcsi_(HSF)
    #4714
    rusher néven én játszotam .. cheat nélkül ... ezek után viszont én várok magyarázatot .... köszi
  • Gabor_(HSF)
    #4713
    Nos meg kell ,hogy keményen cáfoljalak,finoman fogalmazok mert a barátság fontos,mondjuk ugy,hogy elnézted life,mivelhogy rusher = ocsi, és elárulum a világ 10 legjobb játékosai között van minden szinten az r6 sorozat barmelyikében 5 éve jaccom vele soha nem csitelt meg cs ben sem nem ugy mint itt sokan masok..Tehát 2 dolog lehet, vagy elnézted a nevet ,vagy rossz a csitfogod
  • antijedi
    #4712
    jaja rusher = ocsi...
    és mint másik topicban elhangzott egy ember minősiti az egész klánt...
  • fluga
    #4711
    akkor a un_ubservernek igaza volt asszem. tapasztalat a hackben? szomorú.
  • schoma
    #4709
    FEJEZZÜK BE VÉGRE, HA EGY MÓD VAN RÁ!
    MEGTUDTUK AZ EGYIK NEVET. PONT!!!

    (a másikra is kiváncsi lennék azért...)
  • Tikal #4708
    Nem méltatsz rá? Na ez a nagyképüség, és még jössz itt a koroddal, hát nem ugy viselkedsz.