16419
  • Calver
    #4791
    És nem figyel! Szted miért írta Life hogy a system könyvtárat scanneli? Ha init piszkálja soha büdös életben nem akad fent semmilyen rostán...
  • fluga
    #4790
    FBI KGB CIA BSA CBA ABC Közért MÁV MATÁV. azé ezek sem semmik....
  • Gabor_(HSF)
    #4789
    Fluga csak beszélgetünk nem kötöszködünk
  • antijedi
    #4788
    1. hiddel lehet látni hogy valaki télleg jo vagy valami kamu van a dologban... (amugy meg nem csak a 15:1 -es arányon bukot ki ha nem tünt fel...)
    2.akkor menyetek csítelni a szuper klánjaitokhoz, és legyetek velükboldogok, az egyetlen magyar RvS servere , meg eleve a magyar RvS közöségbe szerintem kurvára nemhiányoznátok senkinekse (egy idevaló mondás a sok sok szuper klánhoz akik szerint királyok vagytok: "messziről jött ember azt mond amit )akar..."
  • Strahd_
    #4787
    én is tudok sorolni ghf dez hsz nxz sht most jobb? :)
  • Gabor_(HSF)
    #4786
    egyenlőre számomra még nem világos az a rosta miis az?a 25:1?vagy valami más is?keményen kiállok Öcsi mellett mert nagyon jól ismeremés tudom ö maximum az nvdi beaállitásokba nyult bele az ini ben az fps miatt
  • Calver
    #4785
    Meglásd, az lesz a vége hogy emelt fővel és a köcsög magyar Raven Shield közösséget szidva távoznak, nem csíterfogos szerverekre...
  • fluga
    #4784
    óóó tudjuk, hogy te mindig minent különbül csinálsz bárkinél, de EZ nem az a hely. menjetek méshova gizdázni.
  • Strahd_
    #4783
    BARNUS READY!!!
  • fluga
    #4782
    barnus ready
  • antijedi
    #4781
    a csíterfogodal semi baj teljesen normális logikán alapul, és mint tugyuk véletlenek nincsenek (meg anyira profik se akik futásból 500méteről kapásból ejbelőnek valakit :DD)
    tehát be kéne ezt fejezni hogy nincsenek tények, meg mi profik vagyunk meg stb...
    én a helyetekben inkább behuznám fülem farkam bocsánatotkérnék és probálnám valahogy kibulizni hogy ne kapjak egy örökös ban-t (bár life helyében már rég akkora bant kapot volna csíter barátunk mint a ház)
    szal talán be kéne fejezni a mentegetőzést...
  • Gabor_(HSF)
    #4780
    Én is csináltam már ilyet söt külömbet is pl. mikor kijött a demo az első napokban folyamatosan 25-30:1-4 eket mégsem kiálltották rám hogy csiter vagyok igaz nem magyar szerveren, és nem ilyen komoly játékosok ellen mint amiket felsoroltál,csak ilyen amatőr klánokból mint pl... broz, tsaf, tsa ,saint snaps,nes,gfa,fug,fu stb..
  • fluga
    #4779
    túl sok azért az egybeesés ahhoz, hogy ez mindössze a véletlen műve lenne. tehát az ismeretlen név rusher, az ismert pedig öcsi. és még te is beismered, hogy a kettő ugyanaz és PONT ez a két ember akadt fenn a rostán...khm khm
  • Strahd_
    #4778
    Öregszel :D Hu meg van a Csiterre az uj kifejezés :)))
  • Lifeforce
    #4777
    Tévedésben vagy.
    A #4765-ös hozzászólásomban közöltem mind két nevet ami egy és ugyan az az ember.
    Talán mégsem olyan szar ez a csíterfogóm lool.
    Na tényleg mentem aludni.
  • Calver
    #4776
    neked=nekem... télleg fáradok!
  • fluga
    #4775
    DE IGEN! Abszolúte konkrét dolgot osztott meg velünk cimbi. Mégpedig, hogy van némi havoc (kvázi nem setril) a programodban, nem teljesen stimmel a dolog
  • Calver
    #4774
    Én Balázs vagyok, szerintem nem neked akartad...
  • Tikal #4773
    A cheater nevét osztotta meg velünk, ennyi.
  • Calver
    #4772
    Meg azon kívül hogy a nevet viselő illető mit is csinál...
  • fluga
    #4771
    gábor csak azt nem értem, hogy miért TE kardoskodsz itt, miért nem Öcsi védi meg magát?
  • zoli80
    #4770
    a csiter vicc volt,volt utána kisarc.
  • Öcsi_(HSF)
    #4769
    "life talált valamit, és TELJESEN JOGOSAN megosztotta ezt velünk. mi lenne a rossz ebben? szvsz semmi" life semmi konkrétat nem osztot meg velünk eddig egy neven kivül ennyi...
  • Calver
    #4768
    Nem vagyok homofob de az akkor is... ejj, lol!
  • fluga
    #4767
    NYOMJÁ MÁ EGY READYT VÁZÉÉÉÉÉÉ
  • Strahd_
    #4766
    Egy 40 éves ember értelemsebben is hozzászolhatna nem?
  • Lifeforce
    #4765
    LooL
    Bocs még ilyenkor is dogzom és most fejeztem be.
    Nem halhgatok de ez elég kellemetlen.
    Ezekszerint a két név egy és ugyan az :(
    Most elszomorodtam.
    Mostmár így tudjátok mind a két nevet.
    Hát ez elég szomorú.
    Azért nem akartam közzétenni mert nem chet fogo, hanem egy fájl sheringből kioperált könyvtár scenner.
    Kedves programozó barátom volt olyan kedves, hogy átoperálta nekem.
    Én kipróbáltam és működik.
    De mint ahocs a csítfogo sem tökéletes ez sem az.
    De ez szomorú, hogy egybevágnak a dolgok.
    Az én csítfogom a szerverlog és az 1perce megkapott screenshot ami egy 25 gyilok 1halál áll benne olyanok ellenfelek mellett mint Rayn skiper és még a hozzá régóta játszó (nagyon jól játszó)emberek-ellenfelek ellen. :(
    Aszem ez magáért beszél.
    Na mentem csicsikálni.
    Jóéjt mindenkinek.
  • schoma
    #4764
    Jah...
    Hozzál nekem is!
  • Gabor_(HSF)
    #4763
    Mire én leanyáztalak azelött te kikkiaáltottál a cseh szerveren csiternek, ezt miért nem irod be?
  • Tikal #4762
    Amikor rusher néven játszott öcsi, akkor éppen mi is játszottunk, emlékszem a névváltásra, még találgattuk is ki lehet, és Rush (ST-6-os Rush :) ) jol is gondolta.
  • fluga
    #4761
    buzi is vagy?
  • zoli80
    #4760
    Amugy nincs vele semmi bajom,csak ha már mindenki kiönti a lelkét....:) bocs a parasztért,télleg.
  • Gabor_(HSF)
    #4759
    Ja még egy "kislányom"addig ugrálsz az idegeimen mig elöbb utóbb megkurlak a szó legszorosabb értelmében
  • Strahd_
    #4758


    :) ez kéne a 40. körre
  • zoli80
    #4757
    Csatlakozva az elottem szolokhoz azt kell mondanom, hogy a Gabor nevu srácnak még igy neten keresztul is vacak a kisugárzása.Amikor eloszor "találkoztam" vele már akkor éreztem hogy valami nem ok nala pedig meg sem szolalt.Amikor masodszorra jatszottunk már anyázott nekem,stb.fura vagy gabor,meg paraszt!
  • fluga
    #4756
    az neked reagálás, hú mi mennyire isszonyat jól játszunk? ez NEM mentesít semmi alól. life talált valamit, és TELJESEN JOGOSAN megosztotta ezt velünk. mi lenne a rossz ebben? szvsz semmi. nem hiszem hogy vki azzal szórakozik, hogy rusher néven jáccana, arra bazírozva, hogy lebukik majd és jól megszopattya öcsit ezzel.
  • Calver
    #4755
    3. Nem nem! Azon ügyködik pontosabban hogy visszalapátolja a szart a lóba!
  • Calver
    #4754
    "egyenlöre én life töl még megvárom ,hogy bocsánatot kérjen Öcsitöl ,erre a részére majd akkor térünk vissza,.."
    Na azt lesheted!
  • antijedi
    #4753
    1. life ha bocsánatot kérne akkor nem lene különb mint a cheatermester...
    2.számold meg hányan jöttek el ezzel a célal és majd akor mond hogy elmentek
    3.maragyunk anyiban hogy te megprobálsz szarból várat épiteni (vagy kimenteni öcsit, ahogy teccik, a kettő ugyanaz :DD), nem pedig reagálsz... :DD
  • Gabor_(HSF)
    #4752
    egyenlöre én life töl még megvárom ,hogy bocsánatot kérjen Öcsitöl ,erre a részére majd akkor térünk vissza,.. ja a LAN nálam évek ota majdnem minden honapban van lan,ugy hogy ez rossz duma ,hogy ugysem jönnenek el...nézzük már meg kinek mekkora az "arca"egyenlőre ti kötöszköttök én csak reagálok