16419
  • fluga
    #4831
    igaz a systemben is van ini
  • antijedi
    #4830
    hehe, pont te adtad meg erre a választ:
    "Valamit kézzelfoghatot azért prezentálni kéne mert enyi erövel bárki mondhatja a másikra hogy csitel valszeg azlesz mint cs ben... Az igaza csiter meg játszik tovább... "
    szal life-nak több dolog van a kezében mint neked, arról nem is beszélve hogy life-ot és a cb-t elég sokan ismerik (és itt most nem magamról beszélek) és bármit lehet rájuk mondani de azt hogy csíterek nem..., szal ha itt a forumon megkérdezel bárkit hogy szerinte csíter-e senkisem fogja azt mondani hogy az, még az se aki esetleg nem kedvelte tulzottan..., mig téeged masz az aberrált barátaid védenek meg akik mindenkit segbe akarnak kurni :D (lehet az ilyen tipusu viszonyotok miatt ilyen szoros a kapcsolatotok?? :DDD):DD
  • Strahd_
    #4829
    van az RS ben is System könyvtár :)
  • fluga
    #4828
    ő egy ini-t módosított...life pedig a system könnytárat scanneli.
  • fluga
    #4827
    te kezdted a vulgáris dolgokat, nyeld a faszt le. itt senki sem homózott, te kezdted el, úgyhogy ne pofázz.
  • Strahd_
    #4826
    Öcsi mond meg melyik filet modositottad és megnézzünk life progija mit hozott ki. Ennyi. és nicsn több vita. Se kétkedés
  • fluga
    #4825
    azzal te farok hogy fenn akadtál.
  • schoma
    #4824
    MOSTMÁR TÉNYLEG FEJEZZÉTEK BE, VAGY SZVSZ MEGYÜNK A GUMISZOBÁBA!!!!!!!!!!!
    Fenyegetőzéssel meg nem hiszem, hogy megyünk valamire...

    (De remélem ezt nem egy te korabeli embernek kell magyarázni Gábor!)
  • Strahd_
    #4823
    Látató, nem korral növekszik a kulturáltság szintje. No Comment!
  • Öcsi_(HSF)
    #4822
    joggal vonom kérdőre mivel tudom hogy hibás mert nem használtam semmilyen csitet bár már kezd kicsit olyan érzésem lenni hogy valójában itt nem is ez a probléma és nem is érdekel senkit hogy mi is történt ...
  • Calver
    #4821
    Pontosítok: Szánalmas egy társulat vagytok.
  • Gabor_(HSF)
    #4820
    Nos ha a fiaimat is szádra veszed igérem megkereslek és apádat meg anyádat is letesztelem
  • Calver
    #4819
    ROFL
  • Gabor_(HSF)
    #4818
    Szép válasz és igen érdekes felvetés...beszélgessünk arról honnan lehet csiteket beszerezni,vagy kitud esetleg csiteket irni
  • Calver
    #4817
    Lol mondjuk ugy hogy megkért egy CB-st hogy rakja már fel a csítet és menjen már fel szerverre, és a progi kiszurta! Fárasztó egy társulat vagytok!
  • antijedi
    #4816
    szuper most bizonyitcsd be hogy valojában life a csíter, komojan mondom öreg te szánalmas vagy...
  • Barnus
    #4815
    De az, hogy te kit ismersz nem jelent semmit és a te szavad nem sokat ér...:)
    A seggbekurás meg maradjon csak családon belül, próbálkozz a kicsi tamáskádnál, én nem vagyok vevő rá köszi:)
  • Gabor_(HSF)
    #4814
    Hát nem jobb akikről én beszélek azok valós ,leginkább swéd, norvég többszörös ladder gyöztes klánok
  • schoma
    #4813
    És LEgyen PONT!
  • antijedi
    #4812
    najo igazadvan én befejeztem, csak rohadtul basza a csöröm hogy valakinek ezekután még ekkora arca van...
  • Öcsi_(HSF)
    #4811
    A kérdés az hogy honnan lesz csit a végén még kiderül hogy a szervergazda a csiter idézem:Azért nem akartam közzétenni mert nem chet fogo, hanem egy fájl sheringből kioperált könyvtár scenner.
    Kedves programozó barátom volt olyan kedves, hogy átoperálta nekem.
    Én kipróbáltam és működik.
    LOL és mivel próbáltad ki ? no comment
  • Strahd_
    #4810
    csak a hangulat folg elbaszodni... hiába tagad valaki hiába bizonygat valaki nem fog kiderülni az igazság. mindenki FUNbol játszik nem komoly eggyik game se. De nyirjuk már ki a kurva terrorokat mert unom ez a hajós mapet :)
  • antijedi
    #4809
    kimondta hogy te csítervagy? szerintem senki, csak ne probálnád enyire magyarázni a bizonyitványt..., szal én még mindig aztjavaslom hogy huzatok innét a francba, mindenkinek jobb lesz, minekünk nyugtunklesz, téged meg megtanithat öcsi a csítelés müvészetére :DDD
  • Strahd_
    #4808
    na legyen már kulturáltabb a társalgás...
  • antijedi
    #4807
    jajdejó most erre is kivered? szuper! :DD
  • Gabor_(HSF)
    #4806
    Öcsém addig védelek ,hogy már én is csiter leszek,vagy már vagyok is
  • Gabor_(HSF)
    #4805
    reggelre meglessz az 5k
  • antijedi
    #4804
    és még te vonod kérdőre life csiterfogoját??? (jó hát tudom hogy fáj ha egy program jobb a szupercsítednél :DD)
    kezgyük ott hogy az ő szervere szal nem hiszem jogodbanáll kérdőrevonni, másodszor meg tényleg inkább menyetek a szuper klánjaitokhoz és ők nemfognak titeket lebuktatni olyan 5letel ami beválik véletlen és az nektek nagyon fáj...
  • Calver
    #4803
    Sztem ha nem jön nyomjatok egy votekick-et...
  • Calver
    #4802
    Tudodmit? Lifeforce ha bennevan holnap leteszteljük csítfogóját a szerveren!
  • Gabor_(HSF)
    #4801
    csak azért mert már emlitettem nagyon jól ismerem öcsit,és tudom hogy sohasem csitel
  • antijedi
    #4800
    hát ha te vagy a "nemláma" kategória akkor szeretnék egész életemben minnél nagyobb láma maradni..., amugy leirtam elöbbis egy példát...
    amugy meg itt nem nekünk kell magyarázni perpillanat a bizonyitványt hanem nektek, szal ez nem jött be istencsászárszuperjóRvSmesternagyúr
  • zoli80
    #4799
    barni makker!!!7en varunk rád!!!
  • fluga
    #4798
    LOL
  • Öcsi_(HSF)
    #4797
    ez te se mondod komolyan hogy egy screenshot amin 25:1 csinálok bizonyiték (ami egyébként tegnap este volt és 20:1 volt miután az ST6 osok leléptek) no meg a sohanemlátot szuperjókis csitfogod . Valamit kézzelfoghatot azért prezentálni kéne mert enyi erövel bárki mondhatja a másikra hogy csitel valszeg azlesz mint cs ben... Az igaza csiter meg játszik tovább...
  • fluga
    #4796
    BARNUS READY
  • Strahd_
    #4795
    BARNUS READY!!!
  • Gabor_(HSF)
    #4794
    az biztos hogy lehet látni aki csitel, rengeteg árulkodo jel van, de egy ilyen lama mint te, meséld el ,te hogyan veszed észre?
  • Calver
    #4793
    Ott a pont.
  • antijedi
    #4792
    állj csak ki öcsivel együt mondjuk a sarokra :DD
    de jobb lene inkább ha kiálnál vele együt a erről a forumrol meg a magyar RvS-ezők közül... :D