16419
  • Calver
    #4871
    "2 okot mondok amiért se ö se én nem ismerjük az ilyen progikat..1, egyikünk se tud angolul,és fingunk sincs a programozashoz,2,soha nem volt szükség ,hogy ilyesmi után kajtassunk"
    #4846, és amúgy is ugyvan hogy: "mert hülye azért nem vagyok!"
  • zoli80
    #4870
    készulteket
  • zoli80
    #4869
    raven shieldben készuléteket
  • antijedi
    #4868
    dehogynem :DDD
  • zoli80
    #4867
    és ha a gépemrol akarok?
  • zoli80
    #4866
    a picsába már veleltek:)hogy lehet képet berakni?
  • Calver
    #4865
    Képet berakni kérlekszépen így lehet hogy:
    < img src="http://a kép címe" >
    Kiszeded a szóközöket és figyelni kell http://-re meg a vesszőkre!
    Pl ha beírod < img src="http://kep.tar.hu/ayden/midsize/pic2222232.jpg"> akkor kapod

    ezt a remek képet melyet egy másik topicban találtam és éppen a hátterem is...
  • Öcsi_(HSF)
    #4864
    azért hülye nem vagyok ....
  • Gabor_(HSF)
    #4863
    Én nem vagyok egy müvelt ember , szimpla kis éretségim van még a LENIN korszokból ami nem sokat ér,(és egyetemre is csak azért jártam,persze nem tanulni, mert sok jo kis " debi"punci járt oda) ezzel nem is villogtam soha, de elég sok dolog van amit igen jól csinálok sztem
  • Öcsi_(HSF)
    #4862
    "tudod mit? mondd meg hogy mi van módosítva én megcsinálom, és ha ennyi a probléma ez jelentette a bajt, akkor mindenki szépen bocsánatot kér" ÚGY LEGYEN...
  • zoli80
    #4861
    hogy lehet képet berakni?
  • antijedi
    #4860
    jaj késtem lasu vagyok hát ez van öregszem :DD
    bár anyira nem mint bölcs barátunk szerencsére :DD
  • antijedi
    #4859
    érdekes ha nemtutok angolul ako ezt hogy érted meg?? na ezis LOL :DD
  • zoli80
    #4858
    hogy lehet képet berakni?
  • Calver
    #4857
    Türelem és elmondom!
  • Calver
    #4856
    Érdekes hogy egyikőtök se tud angolul...
  • zoli80
    #4855
    hogy lehet képet berakni?
  • antijedi
    #4854
    jólenne..., télleg kárvolt megveni a "milyen szövegel szojunk be másoknak" című szöveggyüjteményt, nem sok eredeti 5let van benne...
    pisálni meg max a te fejedre fogok.., bár mégse mert te még arra is elélvezel... :D
  • zoli80
    #4853
    hogy lehet képet berakni?
  • Öcsi_(HSF)
    #4852
    az ini fájlok ez alapján lettek modositva : http://www.ualberta.ca/~rshannon/rvstweaks/ na ha ez csit akkor benyalok lifenak
  • Barnus
    #4851
    Ezeket a sablon szar dumákat lecserélhetnéd vmi eredetibbre is igazán:)
  • Gabor_(HSF)
    #4850
    Mielött lefeküdnél , nefeljts el pisikélni, nehogy bevizelj megint
  • antijedi
    #4849
    "messziről jött ember azt mond amit akar"...
  • fluga
    #4848
    van olyan amit te nem tudsz? Úristen! alulmaradnál Havassal szemben, pedig ezt nem gondoltam volna!
  • antijedi
    #4847
    most kicsit mellétrafáltál de ezen télleg ne vitzunk mert se cáfolni se bizonyitani nem lehet... :DD
    mellesleg ha már itt tartunk nem kéne ilyen pontos személyleirást adnod magadról.... :DDD
    a viccről meg anyit hogy az ilyen csíter pöcsökből és haverjaikból még ki is nézem amiket irsz... :DD
  • Gabor_(HSF)
    #4846
    2 okot mondok amiért se ö se én nem ismerjük az ilyen progikat..1, egyikünk se tud angolul,és fingunk sincs a programozashoz,2,soha nem volt szükség ,hogy ilyesmi után kajtassunk
  • Strahd_
    #4845
    Fogad meg antijedi gábor már megjárta ezt az utat :)
  • fluga
    #4844
    tudod mit? mondd meg hogy mi van módosítva én megcsinálom, és ha ennyi a probléma ez jelentette a bajt, akkor mindenki szépen bocsánatot kér, de ha nem...
  • fluga
    #4843
    neem 50! csak 40! Hisz' még gyerek!
  • Gabor_(HSF)
    #4842
    Igen már látlak is magam elött. szemüveges vagy jó vastag, pupos és sánta , természetesen anyuci virágszála, csak éppen az élet az nem ez, és persze ha megérsz egy jelentösebb kort is ( bár az orvosok nem ezt mondták ) érteni fogod mia vicc mi nem, és minek miköze van a homo hoz
  • Öcsi_(HSF)
    #4841
    nekem 2 ini van modositva hogy az fps növeljem egyik a user.ini de az nem is a systemben van a másik a ravenshield.ini az ott van ... amugy a csiteknek semmi köze nem lehet ehez a 2 fájlhoz szerintem..
  • fluga
    #4840
    ott a pont! spanba meglesz, nem barnus?:))
  • antijedi
    #4839
    télleg 50 éves?? ez aztán a LOL vagy inkább ROTFL!!!
    egy aberrált vénember kitöréseivel van elfoglalva az sg forum, ez nagyonlol, na én inkább megyek is alukáli...
  • Strahd_
    #4838
    Öcsi létezik elég sok ilyen progi... bár gondolom ha sokat játszottál találkoztál már ilyennekkel. Föként a világ első 10 emberének ismernie kéne.
  • fluga
    #4837
    pont tegnap regisztráltál te kis gyökér,mi? pont tegnap? bruhaha. azt hiszed sokat fogsz ezen a szerveren játszani? ahogy elnézem nem nagyon...
  • schoma
    #4836
    Csak ismételni tudom önmagam:

    MOSTMÁR TÉNYLEG FEJEZZÉTEK BE, VAGY SZVSZ MEGYÜNK A GUMISZOBÁBA!!!!!!!!!!!
    Fenyegetőzéssel meg nem hiszem, hogy megyünk valamire...
  • fluga
    #4835
    mit pörögsz te kis húgyagyú? hát igy viselkedik egy felnött ember? üveltesz mi,amikor süllyed a hajó? nem ajánlom hogy találkozzunk bármikor is a életben, de tudod megvan rá az esély, mert a végén ellátogatok egy kis lanpartyra és eltörömn azokat a cheater kezeidet te kis nyamvadt féreg.
  • Barnus
    #4834
    Gabor basszus a 12 eves kis pocsok szoktak kb ezt a fenyegetes dumat nyomni a neten, akik azt hiszik ovek a vilag. Te 50 evesen akarsz ezzel bevagodni?:) Majd ha nem leszel primitiv es nem jatszod a fejed, akkor majd esetleg szamon kerhetsz, hogy en kit vegyek vagy ne vegyek a szamra, jo? Addig meg keresgelj. Mondjam hol talalsz? Mig egesz nap a gep elott ulsz, addig a halodba a feleseged mellett:)
  • antijedi
    #4833
    ja és nehogy aztmond csak amiat nem mondják rá mert övé a server, kérdezd a bf forumban, ott sokan nem kedvelik, semmi szervere nincs ott, és mégse fogja ottse senki mondani hogy csíter...
  • Öcsi_(HSF)
    #4832
    NA IDEFIGYUZ TE KIS FASZOPÓ GECI ANYÁD HÁTÁN FOGLAK MEGBASZNI HOGY HA MÉGEGYSZER BESZÓLSZ...
    viszatérve a témához min akadtam fenn? szerintem egy nem létező programon ami ha létezik is szart se ér ezek szerint ..