16419
  • fluga
    #4912
    no comment.
  • Gabor_(HSF)
    #4911
    Na szóval de büdös köcsög !!!! ennyi volt részemröl számodra a tisztelet.. nem neked irtam amit irtam.. mi a telebaszott kurva anyádért ugatsz bele a felnöttek dolgába.. ha ilyen nagy az a gyökér pofád gyere leboxoljuk
  • fluga
    #4910
    LOL, öcsi bazzeg akkora fasz vagy hogy már fáj. idézet abból a topikból:
    akció:
    "Gabor_(HSF) - Hungary Entry 122
    This entry was entered on 10.03.2003 - 12:59 :

    !WARNING! "gg" clan fucking cheaters clan!!!!
    cheat type:WALLHACK and...


    god luck guys in ladders "

    a reakció:
    "gg-buu - Location not entered. Entry 126
    This entry was entered on 14.03.2003 - 01:19 :

    gabor, not everyone that is better than you is a cheater. I have often played with you and thought you were a cool guy but you just outed yourself as a noob.



    gg-gren - germany Entry 125
    This entry was entered on 13.03.2003 - 23:29 :

    hm... we r fucking cheater? i think we will show you on the next cpl whats up, but dont tell our hands they r cheaters
    and be cool plz

    peace gren "


  • Öcsi_(HSF)
    #4909
    "Azt hiszem, ennyi elég is e két intelligens úriemberből. Van egy ötletem. ELhúztok a francba, békénhagytok minket és elfelejtitek a HGS szervert egy életre. Van SAJÁT szerveretek is, mehettek oda játszani. Nem fogjuk egymás idegeit borzolni, nektek meg nem kell ilyen kis lúzerekkel játszanotok, mint mi." Nefélj el is felejtjük csak jelenjen meg a itthon a full.. Az ötleteidet meg tartogasd anyukádnak...
  • Barnus
    #4908
    De Öcsi miért kéne nekem bárhova is visszalapoznom? Hol érdekel engem, hogy kinek segitett mikor, ha egyszer velem bunkó?? Leirtam, hogy mit mondtam szó szerint és hogy arra ő hogy reagált. És utána én húzzam meg magam? Abbahagytam ott a serveren a vitát, nem szóltam hozzá. De Gábor még 10 perc múlva is irogatta a szellemes valóságshowra élvező kis tinédzser dumáját. Nem tudom kivel társalgott. Ha jól rémlik lehet hogy te voltál ott, te közölted nekem, miután ő elküldött engem a fenébe, hogy én hoghy beszélek vele, meg hogy tisztelnem kéne a kora miatt.
    Ne röhögtess már. Az internetről beszélsz. Itt nincs kor. Ezt fogadd el. Itt egy stilus van a néb mellett. Az ha bunkó, akkor teljesen mindegy hányéves. Nehogymár azért húzzuk meg magunkat mert ő adott esetben 40 éves. Hozzá teszem van nála idősebb játékos magyar RvS serveren, és érdekes akármikor akármi vita volt egyetlen egyszer nem jutott eszébe az életkorával előjönni és kikérni magának. Na de persze neki nem is olyan a stilusa, hogy bárkinek oka lenne neki visszaszólni. Ő valójában úgy is viselkedik mint egy 40 éves, nem pedig mint egy 12 éves kisgyerekként fenyegetőzik.
  • Gabor_(HSF)
    #4907
    Most már csak azt magyarázd el nekem mint primitiv,hogy mi a külömbség ha valaki azt mondja te paraszt , te taho,köcsög,vagy ha én erre ányád picsáját vagy q anyádat, nos hát miből gondolod ,hogy csak az bunkoság amit én mondok a többi nem.. en itt vesztettem el a fonalat, ezért nem értünk egyet.. igaz ,hogy nagyképü vagyok ezt aláirom,sajnos ilyennek születtem,és igy nevelt az élet is de hidd el a szivem arany ,mégha hamar begerjedek akkor is.. Ha Bp-i vagy gyere al egyszer hozzánk egy lan ra megismerheted a tahokat márha kiváncsi vagy rájuk,még gépet sem kell hoznod és elhozlak kocsival is ha nemtudnád megoldani,aztán alkoss rolam véleményt..
  • fluga
    #4905
    "Ja még egy "kislányom"addig ugrálsz az idegeimen mig elöbb utóbb megkurlak a szó legszorosabb értelmében"
    "Nos ha a fiaimat is szádra veszed igérem megkereslek és apádat meg anyádat is letesztelem"
    By gábor
    "NA IDEFIGYUZ TE KIS FASZOPÓ GECI ANYÁD HÁTÁN FOGLAK MEGBASZNI HOGY HA MÉGEGYSZER BESZÓLSZ..."
    By Öcsisajt

    Azt hiszem, ennyi elég is e két intelligens úriemberből. Van egy ötletem. ELhúztok a francba, békénhagytok minket és elfelejtitek a HGS szervert egy életre. Van SAJÁT szerveretek is, mehettek oda játszani. Nem fogjuk egymás idegeit borzolni, nektek meg nem kell ilyen kis lúzerekkel játszanotok, mint mi.
  • Barnus
    #4904
    Egyébként meg Gábor. Ha valaki birálja a stilusodat egy "nem csodálommal" az miért rögtön kikezdés? Egy egyszerű kritika volt a részemről, ezekszerint baromira rosszul viseled, de attól még amit irtam az úgy van.
    Máskülönben meg a határtalan beképzeltséggel szerintem nem csak előttem járattad le magad(függetlenül attól, hogy nem adsz snekinek a véleményére és leszarod azt, hogy mit gondolnak rólad azok, akikkel nap mint nap több órát töltesz el egy serveren, hisz te vagy A Gábor aki mindenkinél több, mindenki felett áll), szerintem teljesen felesleges ezekután pont neked azzal jönnöd, hogy "a szemtelenségnek tisztelettlenségnek nincs határa a ti korosztályotokban". Elég fura ezt épp a te szádból hallani.
  • Öcsi_(HSF)
    #4903
    Tény hogy elég nehéz stilusa van gabnak de ha viszalapozol láthatod hogy jónéhány embernek próbált segiteni a fórumon ... A cheatel kapcsolatban pedig anyit hogy a demoban találkoztunk egy német csites bandával (legalább is szerintunk az volt) és nem is hagytuk szó nélkül... http://www.opelwerk.com/cgi-bin//guestbook.pl?seite=3&anzeigen=10&id=WOC
  • Barnus
    #4902
    Az a baj, hogy a te tiszeletlenségednek és stilusodnak sincs határa. Nyilván, ha olyan stilusban irnál, mint most tetted, nem lenne nekem sem kifogásom veled. Párszor láttam már, hogy 40 éves korod ellenére milyen a stilusod, illetve mennyire nagyképü tudsz lenni. Próbálj már meg visszaemlekezni ki küldött el kit az anyjába. Röhögve újságoltad, hogy téged mindenki utál a forumon. Erre megjegyeztem annyit, hogy nem csodálom. Erre én lettem a kis szarnyaló láma gyerek, aki milyen alapon mer neked beszólni, meg valóságshowra élvező stb stb. Nem én voltam primitiv veled, illetve rá két napra se, mikor kb minden mapon 0-ra vertetek minket, és 8-an voltatok 4 ellen, mikor teljesen normálisan megkértelek állj át a mi csapatunkba, hogy kiegyelnitődjön, amire szintén nem az én primitiv válaszom volt az, hogy dehogy megyek, nem fogok én veled egy levegőt szivni. Mielőtt valakit te szemtelennek tartaz, gondolkozz el azon, hoghy te miket irkálsz. Szégyen, hogy 40 éves családapaként ilyen szintre képes vagy lesüllyedni és ennyire el vagy szállva magadtól. De ha ilyen a stilusod hát ilyen. Csak akkor mástól se várj el mást és ne csodálkozz, ha mindneki kiutál téged. Nézz már körül. Felejtsd el a Cheat témát. Mint mondtam, nem hiszem, hogy tényleg cheatről lenne szó, de úgyis kiderül hamarosan. A Cheattől függetlenül is elég sok emberrel összebalhéztál már, és nem hiszem, hogy mindneki másban lennne a hiba és nem benned. Szerinted nem jelent semmit az, hogy egyre kevesebb ember lát szivesen téged?
  • fluga
    #4901
    he?
  • Öcsi_(HSF)
    #4900
    "nincs köztük semmi benne aminek bármi cheathez köze lenne. Ha viszont nem kerülök be a logba, akkor nem ezek a módosítások okozták a dolgot" akkor viszont látni szeretném azt a logot itt a fórumon
  • Strahd_
    #4899
  • Öcsi_(HSF)
    #4898
    ez valami régi topic ez még a demóra vonatkozott és ezt mindenki tudta hogy a god mod müködött a 1.0 demoban de ezt fixálták 1.1 esben amint a tsaf os gyerek le is irja alul...
  • Barnus
    #4897
    Life: Öcsi által irt link alapján elvégeztem minden módosítást mind a Detonator Driverben, mind pedig az ini fileokban. Tulképp csak a system dirben lévő ini file lehet hatással a detektálóra, ha télleg abban van a hiba. Benézek most serverre picit, majd holnap légyszi nézz utána, hogy mit mutat a cheatfogó, Barnus nevet elkapja-e. Ha igen, akkor télleg nem tökéletes a dolog, mert ezek elég egyszerű mezei beállytások, nincs köztük semmi benne aminek bármi cheathez köze lenne. Ha viszont nem kerülök be a logba, akkor nem ezek a módosítások okozták a dolgot.
  • Gabor_(HSF)
    #4896
    Nos akkor elmondom mégegyszer ,hogy érzem én a történteket.. elsőnek fluga szólt be nekem amire reagáltam hevesen, nálam ha leparasztpoznak az annyi mintha elküldenének a q anyámba, ez lehet nálatok tizenhuszon évesen modi , nálam meg az ilyen reakcio a modi, aztán zoli gyerek szolt be nekem amire előszőr finoman reagáltam , majd csak a 3.4 visszaszólása után borult el az agyam , és itt vagy te én nem kötöttem beléd ,nem is értem miért kezdtél ki velem,és hogymivan? nos én teljesen másképpen nevelem a gyerekeimet,mert a szemtelenségnek tisztelettlenségnek nincs határa a ti korosztályotokban
  • fluga
    #4895
    na
  • fluga
    #4894


    lepihentem coop módban:))
  • Öcsi_(HSF)
    #4893
    a hivatalalos álláspont az hogy :NYALD KI...
  • Calver
    #4892
    Innen SG-ről, általános, képek&festmények. De ha megvan lökd már át icq-n aláírás nélkülit!
  • zoli80
    #4891
    jo éjt mindenkinek és béke!!!!
  • zoli80
    #4890
    holnap estére fel is megy az osszes:((((
  • Strahd_
    #4889
    Elég csak a ranvenshield Init modositani...

    http://www.rsoceania.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52
  • Barnus
    #4888
    "egyikünk se tud angolul"
    "én tudok anyira angolul hogy megértem nagyjából"
    Próbáljátok már meg eldönteni, hogy most akkor melyik a HSF hivatalos álláspontja :)
  • zoli80
    #4887
    sector uploadba toltok par érdekes képet,akit érdekel....
  • Strahd_
    #4886
    Szerintem legyen vége a harcnak.


    Jó éjt mindenkinek.

    Life a 6 perc kevés a Hajós pályához
  • Gabor_(HSF)
    #4885
    Égetem magam? ez jó...én olyat nemtudok,nincs is annyi benzin ami kárt okozhat bennem
  • Barnus
    #4884
    Nem perfekt, csak ha el tud vki olvasni egy angol szöveget videókártya beállitásokról, akkor annyit is be tud irni keresőbe, hogy ravenshield cheat és rákattint a downloadra. Kurva nagy angol tudás kell hozzá télleg. Én egyetlen szóval nem állytottam, hogy akár te, akár öcsi használna cheatet, öszintén szólva nem vagyok egyáltalán biztos benne, hogy valóban cheatet fogott-e az a progi, nekem szimplán csak a faragatlan primitiv stilusoddal van bajom tata:) És ez az angolul nem tudunk kifogás nagyon gyenge. Csak mondjuk ahhoz képest, hogy akinek nem inge nem veszi magára, ahhoz képest elég sok magyarázat összegyűlt már, hogy miért nem cheatelt Öcsi. Most magadnak bizonygatod ezt, vagy azoknak, akiket a fenyegetéseiddel, beképzelt stilusoddal, fellengzőz dumáiddal ugyse győzöl meg? Egyáltalán kinek képzeled te magad, hogy mindenkit leugatsz, mindnekinek beszólsz, de hozzád ne merjen senki szólni? Nagyon el vagy te tévedve, ha télleg igy gondolod a dolgokat
  • fluga
    #4883
    azért ahhoz a szöveghez nem 10-20 szót kell tunni.
    nemtom hogy megtudom-e csinálni,mert ATI kártyám van, most nem fogok nekiállni, de holnap megnézem, hogy nálam is működhet-e esetleg.
    calver: honnan van ez a kép? és mijaza képaláirás? hogy 2003 lol. fasza kis plágium, nekem ez a kép úgy 5-6 éve megvan:))
  • Strahd_
    #4882
    végül már 2 en nyomtuk hogy kereken hagyjuk abba :)
  • zoli80
    #4881
    nekem már jojozott a szemem
  • zoli80
    #4880
    ideje volt:)
  • Strahd_
    #4879
    60. nál feladtuk :)
  • Öcsi_(HSF)
    #4878
    1.nem idézni akartam te... 2.én tudok anyira angolul hogy megértem nagyjából amit leirnak ezt gab irta nem én úgyhogy ne nekem ird vissza...
  • zoli80
    #4877
    nem unod bmeg,40évesen ezt tolodx.menj már és ne égesd magad.
  • Gabor_(HSF)
    #4876
    Mi érdekes benne, mi ruszkit tanultunk anno, az volt a modi, és ha temár ismersz 10-20 szót egy nyelvből akkor már perfect vagy?
  • Calver
    #4875
    Például: nexus, extra, freeweb, vagy pedig tar
    Pont ma okítottam vki ugyanerről a témáról...
  • zoli80
    #4874
    hova a nyavalyába toltsem???????
  • Calver
    #4873
    Fel kell tölteni vmi webtárhelyre...
  • antijedi
    #4872
    ugy sehogy csak feltöltött képet tudsz berakni