16419
  • Gabor_(HSF)
    #4959
    Én erre csak azt tudom mondani,és nem akarom life-t megbántani sem, mert fasza srác ,hogy törödik velünk és fáradozik azon ,hogy tudjunk jáccani,de az a helyzet,hogy Öcsi ennél külömb dolgokra is képes, mint emlittem nálam sokkal fiatalabb , sokkal jobban játszik , és sokkal jobbak mára már a reflexei is..1000 szer hivtalak benneteket LAN ra ,egyikötök sem mutatott hajlandóságot,pedig láthatnátok csodát ahogyan ö jáccik,és ha most is leugattok mert lefogtok,de a tény akkor is az, hogy legyen annyi méltoság bennetek,mielőtt lecsitereztek valakit ,győződjetek meg róla mit is tud valojában....
  • Petyus_
    #4958
    Jól beszélsz.
  • Petyus_
    #4957
    Na az ilyen pöcsök kúrják szét az összes játékot mint amilyen te vagy.. de mellé láma vagy az a szerencse mert különben már lenne rendes jó hacked.
  • Crem
    #4956
    Na indulok NŐI ismerőseimhez...



    folyt.köv.
  • Petyus_
    #4955
    Konkrétumot nem látok.. system könyvtár: én is lebukhatnék mert tele van screenshotokkal.

    Life: fájlnevet nem tudsz írni? Vagy esetleg méretet is ellenőriz mi volt meghackelve? Ha van benne plusz exe vagy dll, txd kiterjesztésű fájl, vagy olyan fájlnév ami dat-tal kezdődik
    -> örökös ban.

    Amit írtatok srácok hogy rohannak és mindig headshot.. VAN ilyen cheat.

    Na sajnos itt is kezdődik a csítelés (bár erre nem vennék mérget azért), meg az anyázás (ez viszont tuti).. :(
  • Crem
    #4954
    Mivel tegnap kihagytam az R6-ot, ezért pár dolgot most említenék meg.

    Ray és én az ominozus napon nem foglalkoztunk mással, csak 2 emberrel.
    Az egyik Gábor a másik rusher volt.
    NOs...

    Gáborrol az a véleményünk, hogy kellemetlen stílusú ám de JÓ játékos! (mint anno KOKO volt)
    Viszont ha "fáradt" könnyen kiszámítható.
    Rusher, már más tészta !:D Komoly vidámságokat okozott nekünk, hogy mennyire "királyprofirambó" a srác!
    Képes 3 lövést leadni 1mp-bellűl 3 180° eltérő célpontokra! A karneválos pályán, kilövi a nyíló ajtónál az 1, embert (ez vagyok én) a tetőn Ray-t és a másik kijáratnál egy harmadikat!!!! Mindezt futva...
    Volt még 1-2 "látványos" megmozdulás de ez volt az egyik legszebb gyöngyszem...

    Összegezve, lehet hogy nem csal és LIfe-nak van igaza, csak egyszer kiprobálta tesztelés szempontjából...
  • Gabor_(HSF)
    #4953
    Megnyugtatlak NEM , mivel megsem éred ezt a kort,most olvastam Tiszapusztán a várható elhalálozás ideje max 30 év
  • Gabor_(HSF)
    #4952
    A mai topic slágerlista gyanús
  • Crem
    #4951
    most írom!:)
  • Gabor_(HSF)
    #4950
    bocs nem vagyok képbe ,állmos vagyok,miillen témát?
  • Gabor_(HSF)
    #4949
    Igen, hát jobb mint a reggeli sajtó..bár 3 rossz hirem is van.. meghallt Kato,és Schumacher édesannya,a 3. ,hogy nem aludtam ma éjjel
  • Crem
    #4948
    Viszont EZT a témát én kezdtem bolygatni...

  • Gabor_(HSF)
    #4947
    Ja adtam a lovat a nép alá,hogy reggelre meglegyen az 5k, de kidőlt mindenki
  • Gabor_(HSF)
    #4946
    szeva .. hát lessz mit
  • Petyus_
    #4945
    Na megyek olvasni! :)
  • Petyus_
    #4944
    Úristen 5 oldalt teleírtatok!
  • Crem
    #4943
    Uhh...

    Hát nem semmi hozzászólások!
  • Calver
    #4942
    Nem. Az hogy az ilyen nagyképű vérpistikék tünjenek a picsába, akár csítelnek akár nem, és szerintem ezt most sikerült is elérnetek fórumon, szép ügyesen, bár eleve nem komálta senki sem a fejeteket. Istenem, én is ilyen leszek 40 évesen? Szerencsére még soká lesz az...
    Ez a nap örökre megmarad szép emlékek között, ennyit esküszöm még nem röhögtem flémen!
    Na, várom a holnapi napot!
  • Gabor_(HSF)
    #4941
    és mi a te álláspontod? tartasz bakot flugánok, hogy anyám hátán megtudjon baszni?vagy te fogod a farkát.
  • Calver
    #4938
    Ebben az a legnagyobb hogy aszondják nem tudnak angolul és mégis, milyen nyelven írnak itt is? nem épp oroszul!
  • Calver
    #4937
    lol ekkora akart lenni csak ugytnik IE egybemosta...
  • Calver
    #4936
    Lelekkora marhát mást már nem tud mondani vááá lol meg foguk fulladni ma már annyit röhögtem! És Flugának azért nem szólok vissza mer' mintha feltünt mintha egy állásponton lennénk... Megint nem figyelsz!
  • Gabor_(HSF)
    #4935
    Már csak 65 kell huzzatok bele
  • Gabor_(HSF)
    #4934
    veled én nem merek kiállni,látom a mailodból ,hogy te egy kemény csáko vagy
  • Barnus
    #4933
    :))))))))
  • fluga
    #4931
    na jóccakát mindenkinek
  • Gabor_(HSF)
    #4930
    Flugának miért nem válaszólsz te östulok,vagy arra nem folyik a tisza?
  • fluga
    #4929
    "ha majd a farkam a szádba rakom "
    lol te kis homofób! csak nem te vagy Papamaci, zsoltikat baráttya a vv2-ből?:))
    ezentúl csak kismocsoknak hívlak oks? LOL
  • Calver
    #4927
    "ha majd a farkam a szádba rakom" Télleg igaz hogy a buzik is megházasodnak, sőt, sokszor még gyerekeket is csinálnak...
  • fluga
    #4926
    ember térj már magadhoz! nemtudom ki mondja magáról, hogy beképzelt! és mi köze ennek az egésznek az st6nak? komolyan gondolom, hogy vmi gond lehet az agyaddal.
  • Gabor_(HSF)
    #4925
    Gondolod nagy ember vagy?itt a topicban biztos,kis pöcs? ha majd a farkam a szádba rakom majd akkor vinnyoghatsz miis az a kis pöcs,szorongás?azt max a bukosisak alatt érzek 280 -nál, te vagy a szemefénye az st-6 nak?kizártnak tartom ,ott én normális embereket ismerek(tisztelet,vagy nem a kivételnek)de ameddig anyád seggét simogatod, addig vegyél vissza magadból, vagy a wc -be jácd el ,hogy hu de nagy vagány vagyok
  • fluga
    #4923
    az a lol te kis fogyatékos, hogy ott is hülyének néznek nem csak itt!
  • Öcsi_(HSF)
    #4922
    Nos itt most pontosan ez történik csak forditva...ezen nem értem mi a LOL de most már nem is érdekel.
  • Calver
    #4920
    Igen, egykét bájtal lett max kisebb/nagyobb, de mivel ez felbontásváltásnál is változik ezért nem hinném hogy csak ez az egy ini...
  • fluga
    #4919
    még jobban várom mostmár a hivatalos megjelenést:))))
  • fluga
    #4918
    te figyu, ennyire összeomlott a rendszer? már értelmes mondatokat sem tudsz irni? menjé alukálni mert nem birod az éjszakai műszakot!
  • Öcsi_(HSF)
    #4917
    én is szeretlek...
  • Barnus
    #4916
    Nem tudom mennyi időnként scannel ez a progi, vagy hogy működik lassan 10 perce benn vagyok, még megvárom ennek a 6 perces körnek a végét amig irok, addig lemegy, aztán kilépek. Kiváncsian várom az eredményt. Addigis mindenesetre a többieknek javasolnám, hogy ne látatlanban itélkezzetek, és ha egy gyanú felmerül, ne vegyük rögtön biztosra. Anno jóideig futtattam CS servert és bizony ott a hivatalos cheatdetektálók is tévedtek olykor baromira nagyot, amire maguk a készítők sem gondoltak, tehát az, hogy a program megfog egy cheatet, nem jelenti azt, hogy csak azt jelzi ki, és más egyebet nem. Na persze ha Life biztos a dolgában, akkor gondolom megvan az oka. Mert programtól függ. Ha egy program fixen bizonyos nevű fileokat keres, akkor nyilván nem jelzi majd ki egy ini file módosítását.Ráadásul az inifile mérete nem is változott meg, mivel nem kerültek bele új sorok és nem is törlődtek ki, csak értékek lettek átirva, illetve true/false átállitások történtek, melyeknek egy része játékból is állitható akár. DE felesleges ezen meditálni, holnap remélhetőleg kiderül, hogy megjelenek e én is a logban vagy sem.
  • fluga
    #4915
    te felnőttnek hiszed magad te szellemileg visszamaradott retardált kis senkiházi faszfej? ezzel a rengeteg szorongással te kis pöcs! egy pszichológiai konferenciát lehetne tartani rólad te kis barom, te kis hamutartóóó....jujj mingyá elalszom rajtad hülyegyerek. megyek is alunni.
  • Öcsi_(HSF)
    #4914
    na ja .... lifeforce meg adja a cheatdetektorátaz ubinak azt egy hét mulva kihal az RsV