16419
  • schoma
    #5008
    Egy kicsit fél OFF lesz.
    Azért neked válaszolok, mert a te gondolataid okán jutott egy dolog az eszembe:
    Azért fél OFF mert az Americas Armyhoz kötődik. Aki ismer, tudja, hogy az egyik kedvenc pályám a Mountain Ambush. Külső pálya lévén elég sok a cheater.
    Hivatalos szerver, már vagy egy órája ugyan az a csapatom. Kivételesen védő. De a támadók is egy csapatként játszanak. A meccs mindig az utolsó körben döl el.
    Bejön egy srác, és beáll a támadókhoz. Innentől kezdve mindig ők nyernek, de úgy hogy ő a meccs végére 28:1-es arányt tudhat magáénak. Futásból egy lövéssel szedte az embereket, vagy olyan messziről, hogy nem is láttuk.
    Kicsit már baszta a csőrünket, hogy noobkén gyilkolásznak minket, ezért írtam egy adminnak, legyen kedves megnézni a gyereket. Nem telt bele 5 perc, és máris a régi kerékvágásban ment tovább a játék, mondanom sem kell, az új csávesz nélkül.
    Az adminnal még egy pár percig elcsevegtem. Mint kiderült nem volt 100%-ig biztos a csalásban, de ennek ellenére a szerverünkről kirakta, és kapott egy bannt.
    Mi ebből a tanulság?
    Nekem annyi, hogy a szerveradminnak joga és talán kötelessége a rendet tartani a szerveren, valamint a megfelelő szórakozáshoz megteremteni a lehetőségeket, akár egy bann árán is.

    ON

    Tudom, kicsit hosszú lett (biztos van benne helyesírási hiba is )
    Azonban nem szeretném, ha ez a kis csapat, ami itt összejött ilyen hamar széthullana. Annál többet ér a játék, legalábbis nekem.

    JUST FOR FUN!
  • Petyus_
    #5007
    Hidd el hogy az enyém tele van velük.



    Fraps99 powa. :)
  • guces
    #5006
    jó(nem jó)köszönöm
  • Lifeforce
    #5005
    Guces: TNT2-vel biztosan nem fog menni.
    Onnan tudom, hogy a szerveremben is az van és az új játékok nem indulnak el.
  • Lifeforce
    #5004
    Hehe ha így halad akkor utolérjük a SoF2 vagy a BF fórumot :)
    Na még utoljára annyit, hogy engem senki nem tud hülyének nézni.
    Nem hiszem azt, hogy egy közösségben folyamatosan 1ember kimagaslóan jól tud játszani.
    Semmivel sem tud jobban játszani mint itt egy pár ember.A kimagasló folyamatos jó eredménynek mindig van indoka.Valamilyen előny.
    Legyen az külső csít vagy belső csit vagy csak egyszerűen olyan vga beállítások ami nagy előnyhöz juttat.Az ilyen embereket nem látjuk szivesen a szerveren, legyen az Russher vagy Öcsi vagy Lifeforce vagy Zoli80 vagy ST-6-os.
  • schoma
    #5003
    Egyébként szép jó reggel mindenkinek! :)
  • schoma
    #5002
    Mint írta life, a system könyvtárat scanneli. Abban pedig nincsenek bmp fájlok. Azt a ScreenShot könyvtárba menti a játék.
  • Gabor_(HSF)
    #5000
    jó éjccakát
  • Gabor_(HSF)
    #4999
    még1
  • Gabor_(HSF)
    #4998
    még2
  • Gabor_(HSF)
    #4997
    Na még 4 és megvan a tervezett 5k és végre mehetek aludni
  • guces
    #4996
    Ghost Recon mentt nem volt baj, tudom nem ártana 1 gép felujitás de per pill nem lehet, köszi a segitséget.
  • Gabor_(HSF)
    #4995
    hmm , már megint nemtudom miről beszélsz,én veled szálltam vitába, és védtem öcsit,szerintem olvasd végig a mai topicot mégegyszer és nézd meg kinek szóltam be rajtad kivül,de a mi történetünk egy másik eset..és ha felértél ide a lap tetejére láthatod ,hogy az én q anyám lett a téma, mert mindenki nekem esett, hogy védem öcsit,és miaz hogy letagadom ,hogy akár ö vagy én csitelnénk
  • Petyus_
    #4994
    Nekem Gaborral sincs semmi bajom. :) Van egy stílusa, de mögé kell látni és rájössz, hogy nem rosszindulatból mondja amiket mond, szal ezért nem kell rá haragudni. Igaz hogy baszott nagyképű de ez van, vannak ilyen emberek is, istenem. :))

    Pedig én akadtam ki Gáborra elsők között (carkey-nak mondta mekkora marha amikor elemeztük a fegyvereket :)). Az meg nem tudom miért bassza a csőrötöket hogy rushol meg elszedi előletek a frageket - csináljhátok jobban nála. Olyan játékstílust amit nem követel meg maga a játék kár erőltetni. Ha RvS-ben a rush a nyerő taktika, akkor úgyis mindenki rusholni fog.
  • Petyus_
    #4993
    Rogue Spear az tökéletesen fog futni (ehavi Gamestar-hoz teljes játék).

    GeF2 MX400-al futba a Raven csak más kérdés hogy hogyan mert sajnos elég nagy a gépigénye. 640*480 low detail-en elfut.

    Vagy ajánlom még The Sum of All Fears (A rettegés aeénája :)) nevű játékot az is ilyen stílusú Red Storm game. Ghost Recon engine, alacsonyabb a gépigénye.
  • Gabor_(HSF)
    #4992
    Nem vagyok forumozó fajta,de mindig onnan indul a vita ,hogy én rusholok,de én igy játszom általaban szeretem a gyort partikat,csak azt nem értem ezért miért kell belémkötni,az qurvára nem birom,senkit nem küldtem el a picsába mert cempel, nem ugy mint egyesek itteniek közül egy haveromat aki néha full cempet nyom, de nem is ez a lényeg,jácca mindenki amit tud, meg amit akar,és a stilusa miatt ne legyen kommentár, akkor sztem mindenki jóba lessz mindenkivel
  • Barnus
    #4991
    Kellemes Husvetot mindenkinek:) Megyek is, majd este benezek.

    Gabor meg annyit: Szerintem itt ez az egesz nem is a cheatről szólt. Valószinű, ha Life más nevet mondott volna, nem esett volna mindenki neki. Egész éjjel nem is Öcsi volt a fő téma, hanem a te stilusod, és senki nem mondta rád, hogy csiter vagy, hanem csak hogy primitiv, bunkó. Ennyi. Valószinű a HSF magatartása, mentalitása miatt tart itt ez a vita, ahol tart. Elég szomorú, hogy egy ilyen tudású játékos mint te, ennyire elszáll magától a kora ellenére és ennyire semmibe veszi embertársait akikkel együtt játszik. Fene tudja. Lehet, hogy bennünk van a hiba, de ezt kurvára nem szeretjük. Beszél itt vki irigységről. Milyen irigységről? Érdekli a fenét, hogy mennyi Killje van Gábornak. Ne legyünk már gyerekesek, hogy egy eredmény miatt irigykedünk. Picit nőjjetek már fel. Engem tökéletesen megnyugtat ha egy körben egy embert le tudok lőni, és a saját tudásomhoz képest jól jáccom. Sosem versenyeztem másokkal, nem próbáltam sosem istencsászár top1 lenni és ezzel hencegni és mindenki mást fikázni, mint ahogy azt Gáborék teszik. Sajnos itt ez a nagyobb probléma. Mondom, hogy nem tartom egyikőtöket se Cheaternek, de, hogy baromira nem illetek a magyar scenebe a nagyképűségetekkel az is tény. Egy közösség nem úgy működik, hogy bemegyek énvbagyok a nagypofáju legidősebb okos ember és a többiek kussoljanak. Érdekes, hogy te vagy az egyetelen aki mindenkinek bassza a csőrét, pedig vannak még jó játékosok rajtad kivül. Na jó. Rush-al volt még összezörrenésem, mert belőle is ki tud jönni az állat, ha olyan napja van, de mindemellett nincs vele bajom, a többi ST6-ossal meg kifejezetten szeretek együtt játszani. Pedig az én szintemhez képest ők is nagyon jól játszanak(Persze Gábor_HSF-hez képest mindenki csak szar lehet, felesleges is hozzájuk mérni bárkit is, hisz ti vagytok a világ 10 legjobb játékosai közül vmelyik k2:)), de nem irigykedem, nem gyanakvok rájuk és nem utálom őket csak azért mert jobban játszanak mint én.
  • guces
    #4990
    Kösz Petyus
    Letörtél, de legalább már tudom hogy nem fog menni, Rogue Spear elindul azt mondod? GeForce 2 MX400 ezzel szemesztem a mult héten, ez egyébként milyen tudsz mondani valamit rola? Köszi
  • Petyus_
    #4989
    Na flém helyett inkább menjen mindenki locsolkodni. :)
  • Petyus_
    #4988
    Tudom én is emléxem rá moh:aa szerverekről be volt neki bindelve hogy "Kurva anyad!". :D

    Norbival már megbeszélték a dolgokat itt. :) Amúgy nem rossz csávó a Gabor, csak meg kell szokni a (játék- és fórumozó-) stílusát. :)
  • Gabor_(HSF)
    #4987
    na akkor a kedvedért még fenn maradok bár már igen álmos vagyok , de még huzom egy darabig
  • Petyus_
    #4986
    Nvidia
    GeForce 4 Ti 4600
    GeForce 4 Ti 4400
    GeForce 4 MX 460
    GeForce 4 MX 440
    GeForce 3 Ti500
    GeForce 3
    GeForce 2 GTS
    GeForce 2 MX400
    GeForce 2 MX
    Geforce 256 DDR
    GeForce 256 SDR

    TNT2-vel ez nem fog neked működni sajnos. (de ha el is indulna, akkor sem nyújtana semmi játékélményt.. szal amíg nem veszel új gépet addig a Rogue Speart nyüstöld szeritem.. sorry)
  • Gabor_(HSF)
    #4985
    Igen Norbyra emlékszem, de rád kisfasszfej nem,vajon miért?tudom ma is fájhat hogy nem tudtál mit kezdeni mikor körbe shotiztalak benneteket,ti meg ott osontatok ,bujkáltatok m int az oviba ,dehát ez van
  • Petyus_
    #4983
    Lol hívtam pár mohást flémelni erősítésnek, látjátok milyen profin csinálja Maszat? :))
  • guces
    #4982
    Hello Life
    Tegnap kérdezted milyen a VGA-m, megirtam de még1-szer(nem nagy dur)PII600-cel,TNT2-PRO-32MB,192-MB RAM,20GB.
    Tudnál segiteni miért nem megy a játék? Lehet hogy inkább a VGA kicsi(öreg)?
  • schoma
    #4981
    Akkor nekem csak egy kérdésem lenne. Én már aznap módosítottam az említett ini fájlokat, amikor megjelent az a aszösszenet a neten. Azóta pedig jó pár nap eltelt, és nem múlt el úgy nap, hogy 2-3 órát ne játszottam volna a hgs szerveren. Az én nevem miért nem került elő?
  • Petyus_
    #4979
  • Petyus_
    #4978
    Ez OK Life csak nézd meg mi lett belőle. Ha nincs rá bizonyíték kár pedzegetni a témát - ha van akkor meg nem pedzegetni kell, hanem kiírni ide a nevét plusz az örökös ban.

    Főleg azért mivel a sok nagyméretű bmp file-om miatt gondolom már én is rajta vagyok a listádon (ezeket majd letörlöm).
  • Lifeforce
    #4976
    Azért kijavítalak.
    Nem LETTETEK köcsög csíter bunkok.
    Én csak Rusherről és Öcsiről beszélek aki mint kiderült egy és ugyan az a személy.
    És nem szídtam a családfát és még azt sem mondtam, hogy csíter.
    Azt mondtam, hogy megvan rá az esély és három dolog is összefügg.
    Nekem nem kell bizonyíték és neked sem.
    Nekem jogomban áll kirugni amikor csak akarom neked pedig jogodban áll átmenni a saját szerveretekre.
    Ha tudni szeretnéd akkor a szerveren lévő system mappát hasonlítja méretre és 5%-nál magasab eltérést beloggol a serverlog alapján.
    Ennyi.
  • Öcsi_(HSF)
    #4975
    Igazábol semmi különös okom nem volt hacsak az nem hogy gab ellen akartam egy kicsit nyomni de igazábol nem is volt ez titok jópáran láták amikor átneveztem magam a játékban slow , rush is jól tudta hogy ki vagyok.
  • Lifeforce
    #4974
    Basszus vigyétek csak a fórumot az egekbe :)
    Na 1. senki nem mondta sőt még én sem, hogy ez a szar tökéletes.Na gyon sok ember be van loggolva benne akinek nem stimmel a system mappája.
    Elárulom, hogy köztük egy ST-6-nak nekem sem és még egy CB-s nek aszem Tylernek.Miért is? Mert az eredeti RvS fájlok is benne vannak átnevezve.
    Ezért mondtam, hogy nem tökéletes de egy ellenörzésre ad okot.
    Megnéztem az eredményedet és kimagaslóan jó volt.
    Megnéztem kik voltak az ellenségeid és ojan játékosok akiket magam is ismerek, hogy nagyon jól játszanak és nagyon skillesek de ők sem élnek túl 1-2kört.
    Nem küldenek róluk screenshotot és nem váltogatják a nevüket.
    Nekem az is csít ha a 21" monitorodon 640*480-ban játszol mert ezzel a többiek hátrányba kerülnek.Azok kerülnek hátrányba akik a játékért játszanak és nem az eredményért.
    Soha nem értem meg a hcg-ket, hogy mi öröm van abban, hogy végiglohol egy pályán és letarol mindenkit.Én nem látok benne semilyen játékélményt.
    És mint említettem ez is csalás mert ha leültetnélek egy másik normálisan beállított gép elé akkor nem látnád a fátol az erdőt nem hogy bárkit is lelőnél.
  • Petyus_
    #4973
    Ebben teljesen igazad van.
  • Petyus_
    #4972
    Sikerült.. felraktam újra a töréseket és úgy felment.
  • Gabor_(HSF)
    #4971
    hogyhogy nem?ubirol tiszta installal is belehet jönni ,mindebféle törés nlk. ezt nem értem
  • Gabor_(HSF)
    #4969
    nemtum,én abból indulok ki ,hogy jól ismerem öcsit,hogy life mitis talált pontosan az emlitett 25:1 ss en kivül ,számomra nem világos,szerintem ez még tisztázásra vár, dehogy ilyen gyorsan köcsögök ,bunkuk csiterek és fasszopok lettünk, azé az már nem pite
  • Petyus_
    #4968
    Én mennék de nem tudok.. majd az eredetivel.
  • Petyus_
    #4967
    Azért ez több mint puszta "megvádolás" de kevesebb az olyan egyértelmű bizonyítéknál mint ahogy itt vették a srácok..
  • Gabor_(HSF)
    #4965
    Megmagyarázom helyette mert ö még biztosan alszik..én is jöttem be kawa ,zipfer néven , mint ö is noob vagy rusher néven,ez csak blabla bohockodás,és ráadásul játék közben hiába irod át a neved, ha leggközelebb is belogonolsz marad a régi név, de ezzel még elég sokan jáccadosztunk azthiszem,az utobbi héten divat lett az álnevezés,de nem az a lényeg milyen névvel jött be,hanem,hogy megvádolták ,hogy csal(ami nemigaz)és a lavina elindult,akármilyen meleg is van nem olvatt el a ho...
  • Petyus_
    #4963
    Gondolom olyan kedve vót.. szíve joga. :)
  • Gabor_(HSF)
    #4961
    Hát vot.. ceva war.. de semmi gond a fő taho én vagyok