16419
  • Petyus_
    #5058
    Dehogynem RedOwl meg valaki flémeltek ott is csít miatt. :)
  • Tikal #5057
    Mondjuk kb 400 hozászlás volt a cheat-hez :)))
    AAO-ban ilyen még nem volt, kopp-kopp
  • Petyus_
    #5056
    Ja sajna kb. 20 hozzászólásnyi AAO vs RvS flémet oda pazaroltunk pedig jobb lett volna Meieréket áthívni ide flémelni.
  • Tikal #5054
    Mindjárt beéri a topic az AAO-t pedig az régebbi, meg jobb is
  • Tikal #5053
    nóném-ot hiába kezdjuk el anyázni, hisz noname, nem ismerjuk, remélem nem is fogjuk...
  • Tikal #5052
    Ja, az a ti házatok?
  • Piftuka
    #5046
    oloz=okoz
  • Piftuka
    #5045
    Én is ezt hallottam (tőled), de szomorú, hogy a csitt már itt is téma lett. Van egyáltalán olyan játék, ahol ez nem oloz problémát ?
  • Petyus_
    #5042
    Piftu állítólag E3-on fogják bejelenteni az ÚJ MARIO KART JÁTÉKOT GAMECUBE-ra!! Vooááááá! :)
  • Petyus_
    #5041
    Akár így akár úgy sajnálatos eset amiatt hogy egymásnak ugrottak itt az emberek. Pedig alapjában ez egy nagyon jó scene-nek indult.
  • Piftuka
    #5040
    Huhh ! Már csít van ebben a játékban is ???

    Gyertek inkább MARIO CART-ozni ! NINTENDO ONLINE RULEZ !
  • Öcsi_(HSF)
    #5039
    Nem fog kiderülni semmi mivel nincs minek kiderülni mert nincs semmi olyan aminek nem ott a helye ,ha lenne life már rég kirakta volna...
  • Strahd_
    #5037
    142. körben befejezödött :DDD
  • Petyus_
    #5036
    Anyám már itt itatja pálesszel meg tukmálja rá a sonkát! :))
  • Petyus_
    #5035
    Látom. NOLF2 (tudod hogy lesz kiegészítő amiben valamelyik H.A.R.M.-os főgonosszal lehet majd nyomulni a Unity ellen? :D) meg Freelancer is rulz! :)
  • Petyus_
    #5034
    Nekem csak az nem tetszik hogy Gábor az "érdekes" :) nagyképű stílusa miatt lesz közellenség meg csítgyanús.. ugyanakkor itt van a nóném gyerek aki gyönyörűen felsorolja az összes létező cheatet, mondja hogy használni is fogja őt meg észre sem veszitek.

    És igenis én kiállok Gaborért mert én kezdtem vele itt az anyázást (MP5SD vs USAS téma) be is mentem a szerverre lelőttem egyszer USAS-sal beszóltam neki mert jól esett :) utána szépen elkente a számat. 3 vs 3-ban nyomtuk és rohadt jó meccs volt olyan ki-ki küzdelem és élvezetes volt egy ilyen jó ellenféllel játszani.

    Azt meg kizárnám hogy Gabor ret hacket használ, mivel az Alpines pályán pont úgy tudott lelőni 5 esetből 4-szer hogy én eregettem rá a sorozatokat ő meg közben szépem kivárta hogy összemegy a célkereszt és adott egy pontos fejlövést. Persze már elég régen játszottam nem tudom hogy mi változott de akkor is sok fragje volt a Gabornak Öcsinek is.. de pl. Rain, Rush, meg mások is akik nem jutnak eszemben gyakran kiemelkedőt nyújtanak.

    Öcsinek hogy mi van a system könyvtárában az úgy látszik nem igazán fog kiderülni. Ez elég sajnálatos eset. :(
  • Öcsi_(HSF)
    #5033
    az enyémet is láthatta mindenki...
  • schoma
    #5032
    Én nem látom...
  • fluga
    #5031
    jajó. mert nekem piros x. mekkora szar ez...nah megyek seggíteni:)
  • zoli80
    #5030
    én igen
  • fluga
    #5029
    anyádé nem jelenik meg! ti látjátok a linkelt képet?
  • zoli80
    #5028
    rainnel meg ocsivel pocsolunk a hajos mapon!gyertek segiteni:((télleg uncsi mar!
  • fluga
    #5027
    lol mingyá megyek! egy pillanat!


    Petyus hasonló a játékizlésünk:))

  • Tikal #5026
    Amugy ez az álneves dolog is annyira nevetséges, igaz egyszer ST-6 is csinálta, de nem többször, meg egyszer rush-al egyik éjszaka szorakoztunk ezzel, de akkor már kevesen voltunk a serveren és mindenki láthatta a névcserét...
  • schoma
    #5025
    Arra a címre, ami a avatarod alatt található.
  • schoma
    #5024
    Life, ment egy mail.
  • Tikal #5023
    Még jo hogy 1-kor lefeküdtem, valamiért éreztem ez hosszu vita lesz, de azért anyázni nem kellet volna egyikötöknek sem, az már elég primitiv.
    Sajnálatos hogy ekkora flame lett és a cheat beférközte magát a társaságba.
    Amugy nekem is van a systemben bmp, de van a screenshot könyvtárban is, franc se tudja miért, igaz egyszer megváltoztattam a screenshot billentyut f12-rol f9-re, de aztán visszaraktam, na mindegy.

    Petyus, csukd be a szemed, itt egy kommandos bácsi

  • Lifeforce
    #5022
    Nem érdekes ha nem érted :)
    Nem arról beszélek, hogy kinek milyen gépe van.
    Arról beszéltem, hogy egy 21" monitoron 640*480-as felbontást használnak csak azért, hogy az 1km-re lévű ember fejét akkorába lássa mint mi a 100m-re lévőét.
    Sajnálom ha nem érted amit leírok és próbálsz kiforgatni a szavaiddal.
    Veled ellentétben én tudom mit beszélek így soha nem tudsz kiforgatni :)
    Még mindig mondom, hogy nem a program fogott meg mivel leírtam, hogy sokakkat beloggol, hanem az egybeesések sorozata.
  • #5021
    Sziasztok.Tegnap ez nagyon tetszett,remélem sikerül belinkelni.
  • schoma
    #5020
    HGS ADMINOK!!!!

    Kicsit durva, hogy a coop szerver kong az ürességtől. A shipyardon már a 127. kör fut. Nem nagyon lehet megcsinálni 6 perc alatt, pláne nem egyedül.

    PLS Help!!
  • Öcsi_(HSF)
    #5019
    Ezekkel a beálitásokkal van kemény 10-20 fps közelharcban e nélkül még ennyi sem hála az ubinak.Én megpróbáltam a maximumot kihozni a gépemből ennek semmi köze ahoz ki mekora elönyhöz jutatja magát.Vagy akkor akinek 3g p4 ese van Ati radeon 9700 el 21 monitorral az ne is menjen a szerveredre játszani ? Ugyan már... Ráadásul többen is használják ezeket a beálitásokat mint gondolnád és ez szerintem természetes.Egyébként 1 bytel nagyobb az ini fájlom és nincs screenshot a könyvtáramban úgyhogy kicsit még mindig nem értem hogy miből vetted hogy nagyobb a system könytáram. És nem néz téged hülyének senki life sőt egyre inkább az az érzésem hogy te nézel hülyének másokat...
  • zoli80
    #5018
    Fura ez az egész!Egyszer vagy kétszer voltam bf-en multizni és kétszer voltunk lanozni haverokkal ennek ellenére egyszer az álltalam legutálatosabb pályán(havas,hidas)huszonvalamennyit öltem(elötte lévö körökben 2-3)max grafikán.Igaz remegett a végén a kezem,ugy dobogott a szivem hogy majd kiugrott és izzadtam mint a lo. fura érzés volt:) jó játékosok is voltak ott.de hogy ez mindig összejöjjön valakinek.hm.... Amugy egyetértek barnussal abban hogy ez már tényleg nem a cheatröl szól,rettenetes stilusod van,ocsi még elmegy de gabor.. alig szolal meg de ha igen akkor az ember életkedve is elmegy,nagyon nagyképu és azt állitja hogy ezzel maximalisan tisztaban van.akkor valamit kéne ellene tenni nem?az anyázás nem megoldas de ha ezt igy folytatod senki nem fog veled jatszani és nem azért nem mert esetleg jol jatszol mert az csak plusz kihivas szerintem,hanem azért mert elbaszod ennek az amugy nagyon fasza kis tarsaságnak a kedvét és ilyen hulye vitákra ad okot a személyiséged.life kevés a 6perc a hajos mapra coopban,én nem birtam csak 38ig de a srácok 60menetig probálkoztak utána feladták.
  • Petyus_
    #5017
    Nem kvékelek (UT2003 powa :)), hanem Urban Terrorral próbálkoztam. Megér egy misét (SOF2 feeling Q3 mod) -> q3.utca.hu innen tudod leszedni a cuccokat hozzá.
  • schoma
    #5016
    ...megnézem...

    Mégegyszer THX.
  • Lifeforce
    #5015
    Látom a quake ikonodat. :)
    Érdemes kipróbálni?
    Egy időbe kedvencem volt a 2 :)
  • Petyus_
    #5014
    Nem ismered?

    http://www.fraps.com/ -> tök ingyenes kis program, kirakja az fps-t a sarokba játéknál/filmnél is, és az egyik legjobb képlopó.
  • schoma
    #5013
    Érdeme ide járni, mindig tanul valami újat az ember.
    THX
  • Petyus_
    #5012
    Mondom.. Fraps99. :)
  • Petyus_
    #5011
    Ügyes fiú vagy.
  • schoma
    #5010
    OK.
    Nem szóltam...
    De ezen állítottál valamit, vagy alapból oda teszi?
    Esetleg külső képlopót használsz?