16419
  • fluga
    #5118
    barátunk fennakadt az ajtón:)))





    Na ez fordul elő néha, egy flush általában segít:



    Ez mi?


    Strahd, akit rossz helyen találtak kel:))
  • fluga
    #5117
    barátunk fennakadt az ajtón:)))





    Na ez fordul elő néha, egy flush általában segít:



    Ez mi?


    Strahd, akit rossz helyen találtak kel:))
  • Petyus_
    #5116
    Life küldtem neked egy mailt.
  • fluga
    #5115
    mi lenne ha adversarial lenne a server? csak egy ötlet...
  • Petyus_
    #5113
    Komolyak vagytok srácok. Ha nem fejezitek be akkor megpróbálok írni SG adminnak hogy az ip-jeiteket ugyan ossza már meg velünk és akkor azt hiszem Life-nál is jók lennétek egy örökös banra.
  • Petyus_
    #5102
    Na ja akkor te meg a csilliós computerrel RvS-ezel! Aki meg konzolon játszik annak jó a 4 éves gép is netezni meg CD-t írni.
  • zoli80
    #5101
    ja mondom hogy egy csillio:)))
  • Lifeforce
    #5100
    Újraindítva.
  • Petyus_
    #5099
    TÉnyleg nem akarlak bántani de te vagy nem játszottál még konzollal vagy idegen tőled az egész világ azért nem tetszik. :)

    (Egyébként nem csak 1 csillióért lehet jó tévét venni, bratyóm pl. most vett 220k-ért olyan 72 centis Grundig TV-t ami teljesen flat, 100Hz, PIP két tunerrel, VGA bemenet stb. ja és nem lopott hanem MediaMarkt-ban garanciával mindennel.)
  • Lifeforce
    #5098
    Basszus leállt a szerver mindzsá ujraindítom.
  • Lifeforce
    #5097
    Én ezzel kapcsolatban már nem írok semmit.
    Szal én befejeztem és kész.
    LSC ha én ezt úgy gondolnám ahogy te itt beírtad akkor senki nem lenne aki játszana.
    Sem ST-6 sem Rai sem Rayn (bocs ha összekevertem :)))) de még Zoli80 sem.
    Ők akik nagyon jól játszanak.
    S jön egy kira ember és mindannyiukat minden körben 1 halállal legyűri. :DD
    Kinéztél az utcára?Merthogy a hülyék a túloldalon :) (Ezzel nem Tylerre gondoltam :))))
    De félretéve a témát a fent leírt emberek és még egy páran jól játszanak cskhogy a különbség az, hogy nem minden körben és nem 1 halállal.
  • zoli80
    #5096
    elképzelhetetlennek tartom,tv felbontás,50hz(kiv tv 1csillioért),no meg a hardver az xboxnál selejtes pc szint!!!kiv talán a gpu bár már az is szerintem.
  • Petyus_
    #5095
    Egyébként minden játék elmehet a rákba mert jön ő:



  • Petyus_
    #5094
    XBox Live-on ott van pl. a Ghost Recon. Nincs csít, mindenkinek ugyanaz a hardver, beépített jó minőségű hangkommunikáció.. nem lehet azért olyan rossz.

    zoli80: ez SG-n az egyik legprominensebb fórumtéma (ld. 100k hozzászólás) előbb-utóbb mindenki ír oda valamit. :D Ha emlékszel azért PS2 XBox GC is megjelenéskor fel tudott mutatni olyan játékokat hogy mindenki csak lesett. Ha kijönnek az új konzolok tuti hogy a PC-nél többet fognak nyújtani grafikában a megjelenésükkor és még utána is egy ideig.
  • h3nry
    #5093
    server did not respond :((
  • zoli80
    #5092
    ez vagy bolond vagy viccel.mi a szitu a serverrel?not responde
  • zoli80
    #5090
    igyekszem kimaradni belole,de nagy a kisértés
  • CB-LSC
    #5089
    akármilyen game jöhet akármilyen konzolra amíg a multi része O addig szart nem ér a konzol.
  • Tikal #5088
    Ne merülj bele a témába
  • zoli80
    #5087
    "remélem azért a következő konzolgeneráció nagyot fog majd szólni...látván ,hogy a PC-s játékosdi egyhelyben topog azért nem ad okot konzolfejlesztőknek ,hogy alább adják a megálmodott tervtől....ergó mondjuk a PS2 és a PS3 között is essen le az állunk, amikor kijön rá a GT sorozat következő darabja...mint ahogy a PSX és PS2 között is megvolt az "áll-leesés"...számomra" aranyosak:)))
  • zoli80
    #5086
    HIHETETLEN FORUMTÉMA A SUPERGAMEZON:)))):A Pc-s játékoknak leáldozott:))))))))))))))
  • zoli80
    #5085
    fene tudja mit érez az ilyen.eléggé lelkiszegények lehetnek az biztos.
  • CB-LSC
    #5084
    de azért szégyellte magát időnként biztos.
  • CB-LSC
    #5083
    Te valami kis fasz vagy állnéven aki flamet akar uszítani.Ha csalsz akkor meg csak magad előtt bizonyítod hogy mekkora loser vagy és az ilyenek még csíttel is bénák úgyhogy hajrá!Megnézném a fejedet amikor egy fullos cheatpack-al neki vágsz és az első sarkon kapsz egy headshotot valami skillesebb playertől,mert ugye reflexed nem lessz a csíttől na meg logikád sem márpedig az aimbot nem lát a hátad mögé.
  • zoli80
    #5082
    volt nekem egy jobarátom,szinte egyutt nottunk fel,elkezdett cszni,akkoriban még nem volt gépem,egyszer kétszer elmentunk egyutt lanozni és egyszer nála is kiprobáltam és furáltam hogy nála nem rángat a fegyver.rákérdeztem és kénytelen volt bevallani hogy soksok ideje csitel,nagy ciki volt neki.utána kis is rugták.egyeseknek biztos ismeros a Liquidator,Liquid,arktom név csbol.sokáig az élmezönyben volt.amig rá nem jottek.tiltották mindenhonnan.nem volt fiatal se csak ilyen paraszt volt,ez okozott neki oromet.évekig nyomta kulönbozo csitekkel.soha nem tudtam megérteni miert.sajna vannak ilyenek.
  • Tikal #5079
    Te melyik reg agyszüleménye vagy?
  • Petyus_
    #5078
    De zavarja. Egyébként érdemes nézni az AI-t hát nem semmi néha miket tud csinálni!
  • Petyus_
    #5077
    Te nem próbálod ki a Raven Shieldet Maszat? :)
  • fluga
    #5073
    csíít téma off,
    kapcsolódó kérdés:
    a terroristákat nem zavarja a gas?
  • Petyus_
    #5072
    Ha van is csíter akkor sem nem kell vele foglalkozni csak ha cáfolhatatan bizonyíték van. Különben csak flém van belőle -> az meg elrontja mindenkinek a játékat.
  • Petyus_
    #5071
    LSC-vel mér nem kötexel, he? :)) Az övé is villog! :D
  • Tikal #5070
    Köszönöm, büszkén fogom viselni
  • Petyus_
    #5069
    Sebaj csináltam neked én!

  • CB-LSC
    #5068
    az online sakkban.Ott egyből látod hogy ha csal:).
  • CB-LSC
    #5067
    szerintem nincs csak gyanú hegyek.Aki csítel az még úgy is béna jó pl erre a nemrég lebukott csíter a sof2-ben.A csákó wallhack-elt és usas-al ment és így is 12/31-es pontot ért el.Még egy vélemény bár sokak szerint naív vagyok,egy idősebb ember mint pl Life vagy gábor vagy Öcsi nem hiszem hogy abban lelné örömét hogy csíttel érjen el jó eredményt mert szerintem a csít a 15 év körüli gyerekeknek nyújt szórakozást és szerintem kinövik eccer ők is.
    UI:kár lenne tönkre tenni ezt a közösséget ami itt kialakult,több embertől hallottam hogy nincs kedve RS-ezni mert ha lelő tíz embert allor már csíternek lessz titulálva.Érdekesség képpen a sof2(megint)fórumban egyetlen egy magyar sem mondta m,ásik magyarra hogy csaló.Tudtommal egy magyar sem bukott még meg csalással.Persze ez nem jelenti azt hogy nem lehet hogy itt van csaló de én 99%-ot adnék rá hogy nincs.
  • Tikal #5064
    Ilyen villogo bigyot meg pláne nem tudok, mint petyusnak :)
  • Tikal #5063
    Ja, egy állat, Homer, ugy látszik még javitanom kell rajta, de nem értek a paintshophoz
  • Petyus_
    #5062
    Jó kérédés.. úgy néz ki minz Darth Vader feje amikor az Uralkodó mekkűdte villámmal!
  • Petyus_
    #5061
    Ez is egy hozzászólás volt a 6k-ig vezető rögös úton. :D
  • Petyus_
    #5059
    Ki az?? Ki kopog??!