16419
  • Taptarap
    #5163
    Hát ha a life-nak is vesztek eredetit akkor....
  • Calver
    #5162
    Fixedből is ami télleg nem ártana mert
    1. látványosabb
    2. ha vki egy pillanat alatt 180°ban megfordul és leoszt egy fejest a tőle 200m-re lévő célpontnak desert eaglevel azt igen könnyen ki lehet szúrni!
  • zoli80
    #5161
    Hu de sok idod van:))) irigyellek:)
  • a.carkey
    #5160
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!
    LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE! LIFE!

    Remélem olvasod ...
    Ha jópár embernek lesz eredeti Ravenje, akkor milyen lesz a server? Azért kérdezem, mert elvileg holnaptól már be lehet majd szerezni a Raven Shieldet ...
  • a.carkey
    #5159
    A célzást - aim - a külső nézettel - főleg free - talán ki lehetne szúrni. De a legjobb olyan nézet lenne, ahol látod a célkeresztet és a puskát. Ha van autoaim, akkor azt észre lehetne venni. Így nehezebb ...
  • a.carkey
    #5158
    A "csíterfigyelősdi" csak azért érdekelt, mert egyébként tulajdonképpen nincs is igazi bizonyíték ...
  • Petyus_
    #5157
    Hát jó dolgokat írsz. Csak ez a "csíterfigyelősdi" ez nem működik.. hiába vagy majndem biztos benne hogy csal, az a majdnem az ott van. Addig csak flém lesz belőle ami felesleges. Nekem bizonyíték kell nem ígéret! ^.^

    1-2 hónapon belül el fog dőlni a játék sorsa attól tartok. Ha nem lesz anticheat az Ubi részéről vagy egy külső partnertől (PunkBuster-re gondolok természetesen) akkor kb. olyan szinten fogják ellepni a cheaterek mint a MOH:AA-t. Szomorú lenne. :(
  • a.carkey
    #5156
    Nem is hosszú ...
  • Petyus_
    #5155
    Úristen.. ezt olvassam is el?

    Shiiiimán!
  • a.carkey
    #5154
    Azzal kezdeném, hogy amit írok - mint már megszokhattátok általában - hosszú lesz ...
    Úgy mentem el, hogy valami olyasmit írtam, hogy beérjük a "ps3 - a pc gyilkos" topicot. Ez bejött, sőt az AA-t is lassan ...
    Ez mind szép lenne, ha nem így lett volna beérve. Tehét nem voltam itthon, de hazaérve végigolvastam az elmúlt három nap termését. Ez tulajdonképpen nem állt másból, mint miután Life felvetette, hogy cheater van a HGS-en, beindult a flame. Ha visszaemlékeztek, amikor beindult a hgs server, Life kezdetkor kijelentette, hogy ha cheaterre akad, akkor vsz meg is fogja írni, hogy ki is az. (Akár barát, haver, a pápa stb.)
    Nekem az utóbbi három hónapban, ha valaki felhozta a cheater témát - akrva, akaratlanul is - a "VIETCONG MULTIPLAYER DEMO" jutott eszembe ... Azt a gamét eleinte nagyon vártam fullban, és meg is vettem volna szívesen, de csak kb. december környékén. Aztán egyre több cheaterrel találkoztam - lebegés, skinek, godmode stb. - és bár kijavították a fullra, elment tőle a kedvem (emellett ultra szarok lettek a multi pályái ...).
    De nem csináltam belőle problémát, mert kijött a Raven, ami a demoban még nem tetszett, de fullban és a hgs serveren nagyon kedvemre valóvá vált. Annyira, hogy vsz (holnap) originálban is megveszem - elvileg holnaptól lehet kapni a Media Marktban - és nagyon várom a "mappackeket" is. Itt a topicban nagyon jó fej emberkéket ismertem meg, és ugyanaez történt a "raven-multik" során ide nem sűrűn beirogatókkal is. Igyekeztem senkit sem lenézni, kerültem a cikizést és a magamutogatást. A játék során és itt ritkán - de - reklamáltam, viszont sohasem cheat miatt. Általában amiatt, hogy a havas-alagutas pályán próbáljunk meg végre lemenni a létrán greenként, amit végül "Dr. Linkmannal" sikerült is kétszer egymás után véghezvinnünk (KÉT alkalommal).
    Problémám volt még - amellett, hogy akartam a reptéren egy m1 benelli párbajt, a havas pályán csak pisztollyal mindenkit stb. :) - a "paradén" greenként, hogy ha bevédem a billiárd asztal mögött az ajtót, akkor az első ajtón ne menjen ki és oda senki. Csak azért könyörögtem, hogy vki védje be a hátam és csak a külső bombával törődjetek, mert a belsőt - természetesen, ha bevédik a hátam - simán be lehet egy embernek is védenie. Nos ez tulajdonképpen többé-kevésbé meg is valósult, így egyszer vki megkért, hogy cseréljek vele redben, hogy ő átjöhessen greenbe, amit szívesen meg is tettem, mert szeretem a kihívásokat, ráadásul ez teamben kb. egy 50-50 % sanszú pálya, így nem vészes (az alagút hsr része viszont alapból redes + a svájci falu hsr-je is stb.). Szóval megtettem. Miért is említem ezt? Aznap - múlt hét pénteken - írtam először le játék során azt, hogy vmi "kicsit érdekes" ... Ezt kétszer tettem meg: az elsőt akkor, amikor még greenként az asztal mögött görnyedve, vki kintről - asszem egy g36-tal (ez nem bizti, mert nem boncoltam fel magam) - éppen futás közben egyszerűen elsőre fejbelőtt ... Ekkor írtam azt, hogy "ez érdekes volt", de aztán a következő körben - igéret szépszó - red lettem, így a dolog nem foglalkoztatott a továbbiakban.
    Aztán - még aznap este - legközelebb a börtönös (esti) pályán írtam le ugyanúgy, hogy "ez érdekes", miután vki olyan szinten lőtt le, hogy az fizikai képtelenség, ráadásul korábban is volt olyan, hogy közvetlen közelről rálőttem, vérzett és semmi baja sem volt a tabra előhozva ... Ez az emberke - és az előző - egy rusher nevű "fazon" volt, akiről csak most utdtam meg ki ...
    Szóval ekkor rákérdeztem: "Nincs vmi csalásotok a Ravenhez?" Szóval "érdekes volt". Miért írtam ezt mind le? Természetesen azért is, hogy beérjük az AA topicot , de főleg a három nap "termése" miatt. Sosem mondtam, hogy vki cheatel! Sőt, amikor ez a téma először előjött - Life ominózus kijelentése: megírja ki az, és majd bannolja a jövőben -, ha jól emlékszem Rain, Rush, Gábor stb. és még egy-két ember lett meggyanúsítva (olvasson vissza 1000 oldalt vki, ha érdekli). Akkor ezt a témát - hála Istennek - gyorsan lezártuk. Én senkiről sem feltételeztem akkor sem, hogy csal, sőt akkor került szóba először Öcsi, akit Gábor említett meg, hogy majd hozza ide is - szól neki - és ő képes pisztollyal bárkit leszedni ...
    Egy ideig semmi "extra" nem történt, majd miután Tikallal elkezdtünk "pár" képet betenni, egy elég nem "diplomatikus" lámázást kaptam Gábortól - amit Petyus is említett a mai (v. tegnapi) nap során. Ekkor írtam le, hogy mindenkit le lehet ölni, és nem mindenki jó minden pályán, tehát nem csal senki. Egyébként mindig meg lehetett ölni Gábort is. Egy "action"-re jól emlékszem: volt egy "Garage"-os (HosRsc) kezdés, ahol én megöltem Gábort, aztán engem is rögtön megölt egy társa. Ez így ment 4 körig, aztán másfelé mentem, de egy gránát elszállt, ami ismételten megölte Gábort ... (Ha jól emlékszem ez múlt hét pénteken volt.) De sok ehhez hasonlót tudnátok írni ... Viszont Öcsi belépőjére is emlékszem: nem igazán ment neki elsőre (sőt másodikra sem igazán), de természetesen ő előtte talán még soha nem játszott a gaméval, így "kezdőként" ez nem volt kérdés nála. Később belejött. Tényleg jó volt nézni pl. a múlt héten egy nap, hogy Gábor és Öcsi egymás ellen milyen nagy meneteket vívtak. Jók voltak. Szóval fel se merült semmi csalás bennem. Ez máig áll! Life szombaton (?) felvetette, hogy egy-két ember csalhat ... A neveket akkor még nem rögtön közölte le, csak később az egyiket - rusher - és megírta, hogy a másik egy ismerőse vkinek, akit mi is ismerünk. Nos én pl. nem tudtam ki az a rusher - ha jól emlékszem pénteken írtam azt játék alatt "poénból", hogy "biztos rush testvére vagy talán névrokona" ... Erre Rushtól - aki szintén éppen játszott - erre akkor egy ": )" volt a válasz.
    Ezek után elutaztam "húsvétolni" és ma hazajöttem. Erre itt kell olvasom, hogy rusher=öcsi + a flame-t ...
    Ha úgy-ahogy félreteszem a stílust, amiben ezt a témát bővebben kielemeztétek (ami "kicsit" undorító stílusú volt), akkor szintén emellett meg kell állapítanom pár dolgot:
    1. Öcsi - ha ezen a néven játszik - nem csal! Ez bizti! Mindig simán le lehetett lőni. (Stb. Nem mennék bele ...)
    2. Rusher néven azonban ebben már nem lennék olyan biztos!!! Ha csal is, vsz csak kipróbálta. Ha vissza lenne téve a "külső" illetve a "free" nézet - TS, RW, Ventrillo stb. ide vagy oda - akkor sokkal jobb képet lehetne kapni a játékról és főleg a célzásról. Amikor a "cheaterkedés" először szóba került, én két dolgot írtam (a lényegük): "aim cheat" és "megeditált sérülés modell". Más olyan dolgot ami ebben a játékban nem üti ki a szemünket és nem is gyanús, egyelőre nem tudok komolyan venni. Ez a kettő viszont már régebben is lehetséges volt ...
    3. Gábor stílusa: ez olyan-amilyen. Néha beszól, estleg pökkhendinek látszik, irritáló vagy irritál egyeseket, de hát ki nem irogat néha civilizált embertől eltérő stílusban?! Minimális nagyképűség pedig minden emberben van. A lecsalózás, egymás anyjának szidása + nem igazán nyerő dolog, mégha esetleg vki úgy is érzi. Idegesen sohasem szabad írni olyan helyre, amit utána nem tudsz visszavonni, de sokszor meglátogatsz, mert előbb vagy utóbb utálkozás lesz belőle, ill. "flame". Amiként egy jó újságíró sem ír indulatból, úgy szerintem ti is számoljatok legközelebb 10-ig, vagy olvassatok egy könyvet, újságot stb. mielőtt máskor is így eldurvulna a fórum vagy a topic! Elég jók vagyunk, nem kéne a "Gumiszobában" kikötni ...
    4. Life! Én csak azt szeretném megtudni tőled, hogy végül is milyen fajta cheatet "mértél" be? Azt írtad, hogy a systemje nem stimmelt. De konkrétabban?! Melyik fájlokat írhatta át a cheater? Nem láttam a screenshotot, de nem tudsz konkrét infot vagy statot nyújtani? (Pl. 1111 töltény eltalálta, de csak 111 "sebezte" meg -> stb. Vagy: Minden lövése talált! Úgy lőtt futás közben, hogy egyből fejbe, tudta hol az ellen stb.) Pl. nincs erről valami statisztikai kimutatás, mint "servergazda"? Igazából az eredményeket lenne jó tudni! Ezt nem tudod véletlenül megnézni? (Arra gondolok, amire az előbb rámutattam, miszerint felvázoltam, hogy szerintem mi lehet főleg gyanús. Néha ha "halottként" nézem egy csapitársam játékát, nem igazán látom, hogy miként lő le egyeseket. Ez pl. baj. Néha csak annyit látok, hogy a falon a "dot" és csak azt látom, hogy ölt, de azt nem, hogy miként célzott (hipp hopp és kopp, vagy odaemelte a dotot és úgy lőtt ) ...
    Ezt nem idulatosan kérdezem, csak érdeklődve! :) Szóval ha a hangsúlyozás nem lenne az igazi, félre ne érts! Azért írom e megjegyzést, mert ennek az olvasata - szerintem - pl. indulatosnak tűnhet, de nem az!
    5. Az én "system" könyvtáram mérete is nagyobb.
    :( 1
    Van benne pár kép és egy-két olyan térkép, ami pl. a hgs-en nincs fent ... :( Ez baj lehet?
    :( 2
  • Slow
    #5153
    huh
    hát kellett 2 óra mire átolvastam...
    szomorú vagyok, hogy így alakult és nagyon sajnálom...
    nem a csít-gyanu a gond, hanem a társalgási stílus...
    nem szabad így beszélni egymással...
    elszaródnak a dolgok...
    én úgy szeretném, ha kibékülne mindenki!

    egyébként megijedtem, hogy én leszek a csíterjelölt, mert piszkáltam az rs.ini-t, de én a hivatalos fórum alapján, ami ide volt belinkelve...
    meg volt nekem is 25 killám =)
    bah, legyünk má' kedvesek, az jól esik mindenkinek!
    peace!
  • Petyus_
    #5152
    Én böjtöltem volna ha nem lennék kálvinista. :)
  • a.carkey
    #5151
    Húsvét van uraim! :(
  • Petyus_
    #5150
    Én eddig nem csalódtam benne (igaz elég drága is).
  • Petyus_
    #5148
    Ja vsizonylag újabb.. ha hivatalos szerveren sokat ölsz kapsz ilyen pontokat és elvileg jár bizonyos előnyökkel (pl pontosabban lősz).
  • Tikal #5147
    Van olyan hogy meghalsz egy sorozattol, szal ez velem ugyanigy előfordul RvS-ben is, tudod vannak akik átfutnak a zárotüzön...

    A honor szám növekszik minél többet játszol, vagyis minél több pontot szedsz össze a játékban, amik különbözö dolgokért járnak.
  • CB-LSC
    #5145
    mi is az a honor benne?Mert én játszottam vele de nem ugrik be.Vagy ez csak az újabb verzióktól van?
  • Petyus_
    #5144
    Hát az már nem árt. :(

    A múltkor Pipeline-on az Assault indulásnál ahogy menni kell az Exterior Valve felé.. na ott leguggoltam szépen.. M-16A1 burston.. várom az ellenséget hogy felbukkanjon a saroknál, tudom hogy onnan fog jönni.. meg is érkezik menetrend szerint.. lövöm, rajta a pont, két sorozat belé erre ÉN HALTAM MEG! :(

    Mondjuk ha azért van mert nekem 10 a honorom neki meg 46 akkor bekaphatják a készítők. (PL nem volt a szerveren, mindkettőnk pingje olyan 140 körül)

    És hogy miért ide írom ezt? Mert az AAO fórum hozzászólásszámát nem növelem! :D
  • Tikal #5143

    Nekünk meg jön az uj patch bibibiiii
  • Petyus_
    #5142
    Kellene egy szaftosabb flém és akkor már ma befoghatnánk az America's Army topicot!
  • Petyus_
    #5141
    Az lehet.. csak arra fel mondtam az egészet hogy az online játék fejlődik konzolokon is. :)
  • Petyus_
    #5140
    HARDWIRED-ről a hír:

    Splinter Cell: Shadow Strike

    (BluesNews) A Rainbow Six News épp az Ubi Soft negyedéves pénzügyi eredményeiről beszámoló jelentést bújta, amikor a jövőbeli projekt listában egy érdekes játéknévre bukkantak: Splinter Cell: Shadow Strike. Evidens a nagysikerű játék folytatása, kérdés, hogy kiegészítőt, netán folytatást tervez az Ubi Soft Montreal...

    ..meg az is kérdéses hogy emellett mennyi energiájuk jut a Raven Shieldre.
  • CB-LSC
    #5139
    elhiszem de azért kíváncsi lennék rá egyébként ha fix 300-as pingel játszol attól még lehet lagmentes csak sok a késés.De egyébként olyan mondta akinek X-boxa van.
  • Petyus_
    #5137
    Köszi, válaszoltam. :)
  • Petyus_
    #5136
    Nincs havidíj, évente kell kifizetni 50 dolcsit talán. És állítólag Magyarországról is lagmentes a játék. :)
  • CB-LSC
    #5135
    Én azért a stalkers-t jobban várom.
  • CB-LSC
    #5134
    Ez lol.
  • CB-LSC
    #5133
    ja havidíjért 2-300 as pingel jó lehet.
  • CB-LSC
    #5132
    ha a gép játszana hejetted a legerősebb fokozaton annyi util lenne neked hozzá akkor sem lenne eseélyed.Akárhány frag-ed lessz akkor is csak loser maradsz.
  • fluga
    #5131
    köfi
  • fluga
    #5129
    szóval akkor TI látjátok a shotokat? hurrá-
  • Lifeforce
    #5128
    Átrakva
  • zoli80
    #5127
    Life!szeretnénk kérni arra hogy állitsd át a servert,szeretnénk egymás ellen is nyomni.ha lehet persze.köszi
  • Lifeforce
    #5126
    http://hgs.servegame.com
    Petyus: Re mail
  • Piftuka
    #5125
    Persze a gazdag sztárügyveéd Petyusnak van 220.000-re egy TV-re ! Veszel nekem is, api ?
  • fluga
    #5123
    látjátok?? baze ezt a full szart bazeg, nézzétek meg plz a gumiszobában a proba topikban, hogy láácik-e?
  • schoma
    #5122
  • Tikal #5121
    mi látjuk, de kétszer is elküldted :)))
  • Tam@s_(HSF)
    #5120
    Haha!
  • fluga
    #5119
    mi a kurva isten faszáért nem linkeli be?