16419
  • Lifeforce
    #5208
    Mint említettem legyen az PB vagy bármilyen cheatfogó, egyikkel sem tudsz bizonyítékot felmutatni mint ahogy az enyémmel sem.
    Ellenben gyanut igen.
    És ha bárki erre gyanus akkor minden bizonyiték nélkül és kérdés nélkül kibanolhatom ha az a többi játékos játékélményét megzavarja.
    És talán ha nem lenne nagy orcád és nem hiszed magad verhetetlennek a játékban és nem állsz le vitázni mint ahogy azt tetted akkor lehet, hogy elgondolkodtam, volna rajta, hogy valóban csalsz-e.
    A tiszta részeg alkoholista is letagadja, hogy egyáltalán ivott volna egy kortyot is az életében.
  • Petyus_
    #5207
    Milyen hagyományos? :) Nekem egy ősrégi Logitech pilot Wheel optical van az nem csinál ilyeneket.. igaz annyira szeretem ezt az egeret hogy nem cseréltem le dual opticalra sem, itt van a polcon pedig mellettem. :)

    Játékra (és igazán semmire) viszont nem ajánlanám a cordless egeret.. mondjuk erre is van ellenpélda.. pl. egyik legjobb MOH:AA player Trance.. meglepődtem amikor LANon láttam hogy cordless egérrel tolja. :)
  • Öcsi_(HSF)
    #5204
    Na utoljára szólok hozzá én is: nem csaltam szerintem amilyen beálitásokat végeztem az ini fájlon megengedett, semmilyen óriási elönyhöz nem jutatt kizárólag a játék élvezhetősége érdekében csináltam.LIFEFORCE semmilyen bizonyitékkal nem szolgált (nem is lehet) igy kizárólag a szava marad az enyémmel szemben . Higyen mindenki amit akar nekem mindenesetre megvan a véleményem 1-2 emberől ezek után . Az igazság az hogy jópár embernek nem tetszett az ahogy játszunk, és ha együtt voltam gabbal kicsit tényleg elbasztuk a játékot mert sikerélmény nélkül senki nem élvez egy játékot mondhat bárki bármit.A bannolásrol megy anyit hogy ip-ről a büdös életben nem fogsz tudni bannolni routerröl jövök 3 külömbözö hozzáférésel, de nem is kell mert adv-ot többet inkább nem játszok a szervereden a coopban meg talán nem zavarok, a terrorok talán elviselnek...
  • Petyus_
    #5203
    Ez vagy driver vagy egér hardver probléma lesz szerintem.

    Ha tudod az egér típusát keres rá google-ön és lehet ott találsz olyan fórumot ahol tudnak okosat mondani.
  • schoma
    #5202
    Mindig csinálta ezt, vagy csak mostanában? (esetlegmost vetted észre?)
    A saját driverét használod?
  • fluga@school
    #5201
    azért ez érdekes. az utóbbi 100 hozzászólásban szó sem volt Öcsiről, csak Gáborról, aki mellesleg szerintem biztos, hogy nem csitel. Ő benne biztos vagyok, Öcsiben nem, de mind1. Ennek a flamenek egy értelme volt, hogy valszeg ha csitelt is, öcsi többet nem fog. Ez a rusher gyerek meg lehet hogy nem is öcsi volt, csak beírta a nevet és csitelt.jó lenne, ha lenne regisztrácijó! szerintem zárjuk le a témát, minden térjen vissza a kerékvágásba.

    más téma. van egy Trust márkájú szimmetrikus egerem (balkezes vagyok) optikai cordless. Ezt az egeret már láttam matrox és még jó pár márkanévvel fémjelezve (egész jó kis fogású puha egér). A gond az, ha rántok egy nagyot rajta (mondjuk fordulni akarok ravenben), akkor nemhogy megfordulna, de hirtelen leblokkol és az ellentétes irányba is megy egy kicsit. Tehát mintha egy láthatatlan erő visszafordítaná a karaketeremet. Ezt tapasztaltam a desktopon is, akkor a mutatót rántom egy irányba, kb 5 centit megy a képernyőn, aztán mintha egy képzeletbeli falról pattanna vissza az egér leblokkol és egy kicsit az ellentétes iránybe is megy. Van valakinek ötlete, hogy mi a rákot lehetne ez ellen csinálni? Most kipróbáltam itt a suliban egy igen tré compaq egeret és az nem cisnálta. ötlet?
  • Petyus_
    #5200
    Spectből lehet látni ha nagyon rángatja, vagy azt sem?
  • fluga@school
    #5199
    igaz, bocsi!
  • Lifeforce
    #5198
    Röktön átállítom coopra.
    30perc és én is megyek.
    Egész ünnepek alatt melóztam.Most bepótolom :)
  • Lifeforce
    #5196
    Ezzel csak egy gáz van.
    A fegyvered úgy szór ahogy te akarod :(
  • Petyus_
    #5195
    Lol.. Biggest Hungarian Cheater - ezt szerinted ki nem érti aki legalább 1 hónapja játszik multi fps-sel? :)

    A kurva anyád meg biztos bindelve van neki. :D
  • zoli80
    #5193
    ja és mekkora kamus vagy Gábor?nem tudok angolul?a legnagyobb magyar csiiter angolul hangzott el és egy másodperc kellet ahhoz hogy lereagáld egy kurva anyáddal.Többek között Barnus(ha jol emlékszem) is ott volt és mindenki rökönyödve vette tudomásul azt a reakciot.
  • Petyus_
    #5192
    Na látjátok Gabor bátyátok adja a megoldást. :)Tényleg ilyen egyszerű (csak nekem a hülye fejemmel nem jutott eszembe :)): ha valaki gyanús nektek akkor megkéritek hogy szaladjon egy fal felé és lőjön sorozatot.

    Ugye ilyenkor összevvissza szórni kell a fegyvernek.. ha ehelyett egy függőleges "csík" van az a célkereszt hack, ha meg egy kis átmérőjű kör akkor célkereszt hack + no recoil (így még vissza sem rúg a fegyver..).

    LSC amit írt hogy ki lehet kapcsolni: nos ezt nem igazán lehet(bár egy profi hacker meg tudná oldani).

    Szóval Gabor ötlete tökéletes, csak annyi kell hogy beszéljük meg hogy a szerveren lehet ilyen teszt és akkor ne legyen csíterezés hanem teszt legyen. Akit meg tesztelnek az meg ne sértődjön meg.. és főleg ne lépjen ki mert azért pl. ban járna.

    Errők mi a véleményetek?

    Az egyéb lehetséges csalások wallhack (igen könnyű kiszúrni a használóját) vagy esetleg aimbot (méginkább, ott a Gabor módszere) szerintem nem olyan veszélyesek.
  • zoli80
    #5191
    "milőtt villámgyorsan kikiáltanánk ( a legjobb magyar csiter)pl.meglehetne kérni egy AA testre,vagy akár egy falra kilőtt tár mennyire szór... "ez nekem szólt?Többieknek leirnam mi tortént:cseh serveren nyomtuk és Gábor hozta a szokásos formáját(kb. 30/2).Ennek ellenére meg sem fordult a fejemben hogy csal,akkor még szó sem volt ilyesmiról,azt hittem akkor hogy ilyesmire lehetoség sincsen,ráadásul mosolygo arc volt a végén amit gábor Barátunk nem igazán ismer,lehet hogy korral jár ez a fájdalmas komolyság,legalábbis egyeseknél.
  • Lifeforce
    #5190
    Gáborról egy szavam sem volt.
    És éppen, hogy fordítva.
    "hogy lehet talált vmit(de valószinűbb hogy nem)"
    Találtam valamit és nagyon valószínű, hogy cheat volt. Mint azt az eredménye egy régóta játszó, nagyon jól játszó csapat-ellenfél ellen is mutatja.
    Na de ezt a témát lezártnak tekintem és mint említettem, nem fogok erölködni, hogy bebizonyítsam bárkinek is hanem fogom és ráteszek egy bant ha a többség játékélményét tönkreteszi.
  • Crem
    #5189
    Hi emberek!

    Ha valaki látja eredetiben kérem szépen dobjon

    ide egy sort! Ne kelljen feleslegesen

    felkocsikáznom Pestre!

    Előre is köszönöm!!!
  • ST-6*Rush
    #5187
    Nah csináltam 1 ilyen okosságot
  • [Rush]
    #5186
    "én meg egy ismeretlen mod-ból jöttem"
    Ha nálad a mod=univerzum, hát legyen...........
  • R@in
    #5185
    Lehet Gábor szeret vetíteni, de felnőtt emberként ennyi még tolerálható sztem, ezzel szemben ti csak adjátok alá a lovat ostoba nyavajgással...
    A csalás téma meg a Life faszsága, hogy beírja ilyen félinfókkal, hogy lehet talált vmit(de valószinűbb hogy nem). Átgondoltabban kéne ilyesmit bejelenteni.
  • Slow
    #5184
    finomabban virágszál, most mondta, hogy bepöccenős....
    a.jedi se nagy pedagogus...loool

    na télleg alvás
    ne spammoljatok sokat...;)
  • antijedi
    #5183
    azért már fejlődsz, ma pl a hgs-en egy rossz szavad nem volt, ezért télleg dicséret illet, magadhoz képest magasszintű fejlődés :D
  • antijedi
    #5182
    nem tünt fel hogy más jó játékosokkal semi baja senkinek?? nem egy olyan játékos van akik legalább olyanok mint amilyennek ti vagytok (vagy hiszitek magatokat...), és velük senkinek semmi baja...
    és tényleg nem érdemes azzal meni hogy "jaj de hát mért baj a 15-1, mi csak jokvoltunk" pont ma este amikor slow prisonon kb 6szor darált be egy csapatot ugy hogy már a csapattársainak volt baja hogy mértnem hagy nekik semmit , érdekes senkiben fel sem merült hogy bármi gyanuslenne...
    erről enyit...
  • Gabor_(HSF)
    #5181
    Hát a bunkó bemutatkozásom az petyussal volt ,amit igen gyorsan tisztáztunk, a többit igazán a / pici/ agyammal nem értem, folyamatosan mindig belémköt valamelyikötök,vagy többen is egyszerre,én pedig villámgyorsan reagalok mégha sokszor nem is diplomatikusan,dehát én sajna ilyen vagyok,nem kell 1 másodperc sem ,hogy elboruljon az agyam
  • Slow
    #5180
    (most láttam egy csítet a hbo-n: egy rendőr kb 100 m-ről kilőtt shotgunnal egy autót...azonnal robbant...)
  • antijedi
    #5179
    ez télleg jó kérdés mert még rámis halgatak pl a coopos hajos pályán ahol kitaláltam hogy menyünk hangtompival (természetesen totális kudarc, első saroknál bedaráltak a terrorok :D), és mindenki beleegyezet egy rosz szo nemvolt se elotte se utána, nemsikerült és kész, és még jó játékos se vagyok és mégis meghalgattak, érdekes , vajon kiben lehet a hiba??
  • Slow
    #5178
    én meg egy ismeretlen mod-ból jöttem, senkinek semmi oka tisztelni, max volt pár jó köröm...

    de Gab, te olyan jó játékos vagy, kár, hogy nem tuccc emberekkel együtt játszani (tom, van kivétel)... akkor mégjobb lennél, én azt tudom, azt én azt tudom én azt... ;)

    nem nyúzlak, bocs
    meg most alvás is van mindjárt
    jóét
    és remélem békére ébredünk
  • Calver
    #5177
    Nem gondolod hogy azért kapsz ilyen választ mert a szerveren is legtöbbek elött bunkó pöcsként mutatkoztál be? Nem furcsa hogyha más mondja arra hallgatnak a nagyon hülye csapattársak? Tapasztalatból beszélek, nem egyszer én is találtam ki olyan dolgokat melyek még ha nem is vezettek egyenes győzelemhez, de pár ellen fentakadt rajta/darabokban élte túl, és mikor mondtam csapattársaknak hogy "ne rohanjatok ki, lerakok nekik kis meglepit" hallgattak rám! Hogy lehet ez? Sztem gondolkozz el kicsit ezen...
  • Gabor_(HSF)
    #5176
    ja ademokit az jo volt, nos egyszerü a válasz, téged ismernek sztem még tisztelnek is ,megfogadjak amit mondassz,nos az én helyzetem... folytassam?mint anno a mohha,betévedtunk egy magyar szerverre(mi akkra már 1-2 honapja játszottunk mre megjelentek a magyar szerverek)és shotival bedaráltuk a mezönyt , na ott is igy örültek nekünk mint itt ahogy ti
  • Slow
    #5175
    volt már ilyen, onnan váltottam erre...=)
  • Gabor_(HSF)
    #5174
    egy tanács .ha szabad adnom.. használj inkább nagy egérpatod, messze a billentyüzettől,és kissebb egér érzékenységet,meglátod sokkal könnyebb pontosan célozni ha kicsit reagál az egér,megfordulni nagy egérpadon ugyan olyan gyorsan lehet, csak nagyobbat kell rántani az egeren
  • Slow
    #5173
    nem az rw-s dologról beszéltem, az egyértelmű más...
    hanem ha nincs ST6ból más...
    én még soha nem kaptam olyan választ senkitől, hogy ne szóljak bele, amikor valami taktikára ötletem volt... maximum nem jött össze... ilyenkor mondjtuk, hogy "green map"...;))
    mé' nézzek magamba?
    nem akarok magamba nézni, most beléd akarok nézni, mert a problémás gyermek te vagy, nem én... ;) (meg ne sértődj, me' megdoblak egy demokittel!!)
  • Gabor_(HSF)
    #5172
    Igen és ami egyszerü szerintem a TAB billentyühasználatával.. pl x józsi csinál 10 kill-t teljesen mind1 ,hogy 50-80% a lővési arány(mert kamuból lőhet a levegöbe is)ami a lenyeg ,ha ez a 10 kill mondjuk 14-16 talált skuloból van (legutolsó rublika)az már lehet "érdekes"..de ha ugyan ez a 10 kill mondjuk 40-45 találatból van,arra korántsem mondanám ,hogy aimbot
  • Gabor_(HSF)
    #5171
    Slow .. mi ritkán vagyunk egy csapatban általában egymás ellen játszunk és ha mégis ti rw -tok tehát mgvan a taktika..korántsem vagyok nem csapatjátékos annak ellenére ,hogy elsőként futok ki álltalában,volt sokszor olyan akik még esetleg adtak a véleményemre ,hogy mindig még indulás előtt megbeszéltük ki mit véd és merre megy, de sokszor kaptam azt a választ ,hogy én milyen jogon ugatok bele hogy ö éppen mit is csináljon,kaptam olyat is (biztosan ráismer) idézem..akkor adjak tanácsot ha külön erre megkér valaki.. kérdem én,szerinted van értelme (csapattárs függö)hogy én,az ilyen hozzáállás mellett foglalkozzam a csapattársaimmal?nézz magadba és megérted miért törtetek csak a kill re
  • Gabor_(HSF)
    #5170
    az egy direkt erre irt program kell ,hogy legyen, kizártnak tartom,hogy ehez a játokhoz lenne már ilyen..
  • CB-LSC
    #5169
    ja csak sajnos a korszerűbb csítek gombnyomásra aktíválhatók/deaktíválhatók és akkor baszhatjuk az AA tesztet.A wallhack meg így sem derül ki.
  • Slow
    #5168
    carkey!
    futás közben, vagy oldalazva, simán lehet lőni, mázlival fejest is lehet adni...
    sőt, ha mozogsz, nehezebben találnak el...
    ez majd' minden játékban így van, itt is...
    hirtlen megfordulni meglehet (nekem pl fel van pakolva egér-gyorsaság magasra, hogy egy kicsi mozdulatra is meg tudjak perdülni<--- ez külső nézetből durván nézhet ki) és ha jók a reflexeid, akár le is lőheted a mögötted felbukkanót...
    ilyen előfordulhat...
    onnatól lehet gyanus, ha mindig bejön a dolog valakinek... de az se biztos, hogy csalás, egyszerűen lehet ügyesség (sok ilyet láttam)

    a sérülés-modell RvSben igen silány, teljesen kiszámíthatatlan, főleg mázli kérdése sztem (ennél szarabbal csak AAban találkoztam a napokban, de lehet, hogy ott a lagg miatt volt, nemtom)

    az a véleményem, hogy most ne legyen mindenki önjelölt csíterszakértő, ezt bízzuk lifera, ő a gazdi, ez felelősséggel jár, én bízom benne, gondolom nem egyedül...

    gábor te meg ne duzzogjál kérlek, mert annyi mocskot kellett végigolvasnom itt amit leírtatok, hogy mehetek gyónni, pedig nem voltam 20 éve...:/
    már csak pár napot kell kibirni egy szerveren, jön a full, lehet szétszéledni, meg bizonyítani a nagyvilágban, ki a jobb... ez szomorú lenne...
    de remélem marad egy kedves, egymást kölcsönösen tisztelő társaság... ez meg vidám...
    másik dolog, hogy ez csapatjáték, és ha csak rohansz és tarolsz, az kicsit olyan, mintha botok ellen mennél... persze néha jó az...
    Gab, felmerült már benned, hogy pl egy gyengébb csapattársadat kövess, és megvédjed, ha bénázik? nem rossz érzés az se... majdnem olyan jó mit 15 kill fölé menni... meg még van egy csomó kis öröm (pl fedezed a másikat amíd az betuszkolja a tuszt egy szobába :))... nem kötekedek, próbálok rámutatni, mi lehet a baj, és talán velem beszélsz rendesen...
  • CB-LSC
    #5167
    én meg nem.De télleg drága.
  • CB-LSC
    #5166
    szerinted ezt ki olvassa végig?
  • Gabor_(HSF)
    #5165
    Tudjátok anno úgy 3 éve mivolt a clanladderen a rules?..csak a lényeget irom tömören..
    3 mappon kellett megyegyezés szerint, 2öt vagy 3mat nyerni,ha ez megvolt mielőtt bárki kilépett volna a játékból,kikellett menni a map közepére és az ellenfelek felváltva löttek ki egy egész tárat a másik feje fölé fékörivben,nos ezt ott és akkar kötelező AA test nek hivták ,enélkül vagy ha valaki kilépett a test előtt érvénytelen volt a meccs.. az egyik mit mondani szeretnék , a másik,ha valaki aimbotot használ az nagyon nehéz nem észre venni és nem abból ,hogy hányat lőtt le, vagy hányszor hallt meg,hanem egyszerüen csak a TAB gomb segitségével nézni kell a "gyanús" egyén stat-ját,szerintem ez ilyen egyszerű..
    De az is célszerű lehet ,hogy amikor valakinek nagyon"érdekesen"megy milőtt villámgyorsan kikiáltanánk ( a legjobb magyar csiter)pl.meglehetne kérni egy AA testre,vagy akár egy falra kilőtt tár mennyire szór... ugyebár ,mert szóba került a nemhúz szét a célkereszt is..
    ezzel én itt most leis zártam ezt a csiter témát
  • a.carkey
    #5164
    Ő írta, hogy vsz megveszi ... :(

    Zoli80: Mire gondolsz? (Ha én ...)