16419
  • Gabor_(HSF)
    #5253
    most is stabil(nekem igy jobb mert igy szoktam már meg)csak kicsit többet kell "ellenkormányozni "az egérrel
  • Gabor_(HSF)
    #5251
    NEM.. teljesem mind1 mikor hall meg a 2. tusz,hamár az egyik kintvan az a nyerö,ez ilyen sajna "hibás" amit én kiis használok,dehát gyerek cipőben még az R6 ezen a téren(látszik)hisz ez az első ilyen jellegü tákolmánya
  • Gabor_(HSF)
    #5249
    ja és még1 én nagyon sokszor futva zoomolva lövök a favorit puskámmal
  • Gabor_(HSF)
    #5248
    Én 3- vagy 4 fegyvert használok,föleg a g3ak-át,mert az jó a lagban is meg általában minden pályára,(és ezzel tanultam meg lőni már a demoban is)de nagyon szeretem még az mp5sd is,viszont az csak kis pályákon nagyon jó vagy abszolult közel harchoz,és csak lag nékül vagyis mx 10 emberig a szerveren,azonkinül aug ami pontos de gyengébb mint a g3ak.és az mp5 de utobbit nagyon ritkán hasznalom.. nos nálam ezek jonnek be
  • Slow
    #5247
    nem úgy van, hogy ha az egyik túsz meghal (mindegy ki lövi le) és utána a másikat kiviszik, akkor a túszmentők nyernek, ha viszont már kinnvan az egyik túsz és utána hal meg a másik, akkor az veszít aki lelővi a civilt...???
    igy emléxem
  • Gabor_(HSF)
    #5246
    Amúgy én elöször mindig az adott játék hibáit gyenge pontjait kutatom fel, és vigig jáccom singlibe ,csak utánna kezdek foglalkozni a multi részével, és felhasználni az adott lehetőségeket, ez minde gaméval igy volt nálam
  • Slow
    #5245
    ok, vettem

    én csak közelharcban használok sorozatot, ha távol van a cél, vagy mozgok, mindig singleshot-ra váltok és ilyenkor igyexem sokat lőni és zoomolni...
    mindenkinek rá kell érezni mi esik jól...
    na meg hogy melyik fegyver
    Gab te mindig G36kval vagy, sztem az nagyon rángat, de persze szokás dolga
    nekem most m4 a kedvenc, az is rángat, de nagyot sebez és single-ben elég pontos
    de én olyan vagyok mint a fiad (ahogy azt említetted), szeretek fegyvert váltani, akár körről körre is... =))
    megfigyeltem, ha nemmegy a játék és ráfogom a stukkerre, az jót szokott tenni :DDDD
    pisztolyban most USP megy, az is nagyot csap, 20-as a sebzése...

    téllleg
    beszéljünk a kedvenc fegyverekről=)
    az hasznos is legalább
  • Gabor_(HSF)
    #5244
    abban az értelemben amit slow mondott,hogy csak maggammal és a kill eimmel foglalkozom,nem mondtam hogy ez a csapattaktika,csak ha a csapat érdekeit nézem és ha már csak ez a lehetőség a parti nyeréséhez akkor én bevaállalom mindig
  • schoma
    #5243
    Ja...
    Aztán beindulna a "capture the hostage", a capture the flag mintájára...
    Ide-oda rohangálnánk a tusszal, és az nyerne, akinél a kör végén van...
  • schoma
    #5242
    Nem kötekedni akarok, de az miért számít csapatjátéknak, ha agyonlősz egy túszt?

    (ez amúgy meg elég nagy baromság, hogy ha már az egyik túszt kimenti a csapat, akkor már ő nyer. Vagy mindkettőt vigye ki, vagy egyiket se...)
  • Strahd_
    #5241
    :) nem Fair de :) harcban nincs Fair :D csak az rossz ha a "támadó" egy tuszt jkivisz a másikat lelövi akkor is nyer... ez UNFAIR

    De miért nem lehet mozgatni a kurva tuszokat :) Tök unalmas mindig lökdösni :D
  • zoli80
    #5240
    Tuszt olni nem szép dolog,lábon loni sem
  • zoli80
    #5239
    Najo tényleg haggyuk,ha jol veszem észre Gábor is kezd emberibb arcot ölteni,ha igy folytatja a végén még meg is kedvedljük:) Csak igy tovább:) A beképzeltség rossz tulajdonság nagyon,utálatot és ellenségeskedést vált ki,tapasztalhattad,probálj leszokni rola és szerintem senkit nem fog zavarni hogy jol játszol(persze ha nem csalsz)
  • Barnus
    #5238
    Flua: Ez a visszarántásért az egér optikai része a lúdas. Első generációs optikai egereknek 1000-vagy 1500-as volt az érzékenységük. Másodpercenként ennyiszer "nézték meg" a felületet és ugye az optikai egér a felületváltozást érzékeli, az alapján mozdul el. A túl gyors rántásnál ez az 1000-1500(nem tudom pontosan mennyi volt, de sztem 1500) nem elég, és a nagyon gyors rántás miatt nem tudja követni, hogy merre is mozgattad az egeret, kimaradnak bizonyos részletek neki a felületről, ezért megy másfele az egér.(Olyan mint mikor a tv-ben visszafele forog a kerék ha gyorsan forog:)). Aztán jöttek a második generációs meg még újabb ilyen egerek. Én is balkezes vagyok. Kezdetben egy Microsoft Intellimouse egerem volt (szimmetrikus, optikai, de vezetékes). Ezt cseréltem le egy tök ugyanilyenre, csak 1.1-es verzióra, ami már 3000-szer scanneli másodpercenként a felületet. Ez már nem csinaál olyanokat amiket te leirsz. Szerintem jó egér. Ilyen optikai cuccokban szerintem érdemes Logitech/MS-t venni. Én speciel Logitewchet használnék szívem szerint, de abban nincs olyan szimmetrikus ami nekem megfelelő lenne(csak 3 gombos, de nekem kell az MS-en levő plusz két gomb, játéknál nagyon jól jön a hüvelyk és kisujjnál lévő két gomb, bár RvSben csak egyiket használom). Egyébként ez az MS egér nem is túlzottan drága ha nem dobozosként veszed, Mistralban OEM-ben azthiszem 4ezer+áfa vagy 5+áfa? Vhogy igy van. Rádiós egereket meg nem szeretem, mert bár a vezetékmentesség kényelmes dolog és egy stragtégiai játéknál, vagy a Desktopon való egérmozgatásnál jó dolog, viszont egy FPS-hez nem elég gyors. Sajnos a rádiós egér lassabb mint a vezetékes, van egy pici késése. Igy is állandóan szopunk a lag miatt meg a kevés fps miatt. Miért legyen még az egeremnek is pingje hogy egy-egy tized mp-vel késobb reagáljon a játék arra amit csinálok?
  • Strahd_
    #5237
    [noname]ACE + RAIN +Fluga :) köszi a napokban a játékot pont olyan volt a hangulat a team játék miatt amilyennek lennie kell . Fantasztikusan jo volt Teambe igy együtt dolgozni :) remélem még fog igy együtt menni :)
    Jol megfogalmaztam :) de már nem javítom ki :D
  • Gabor_(HSF)
    #5236
    Morning slow barátom...
    még egy megjegyzés arra ,hogy nem vagyok csapat játékos..
    nos emlékezzél vissza hányszor volt csak ellenetek pl. tuszmentéskor, hogy kivittem az egyik tuszt akire éppen nem vigyaztatok, amásikat ,amit bevedtetek kb 6 an meg egyszerüen kilőttem, miez ha nem csapatjáték,meg ha nem is fer teljesen..
    de 1-2 tipp..ha én vedem a tuszt azzal kezdem ,hogy rögtön lábon lővöm lehetőleg mind2 tuszt,ezzel akár pályától függően 20-40 mp is lehet nyerni(a sántikáló tusz)ami éppen elegendő lehet a parti megnyeréséhez,akinek nem megy igazán a gyors irányváltoztatásból a lövés,a leghatásosabb modszer mikor derék magassággban egy olyan 6 os sorozatot kilössz de úgy, hogy keresztbe lövöd az ellent azaz visszintesen meghuzod a puskát,ill. az egeret(lehet gyakorolni nézzétek meg egy egész táratz kilehet löni vizszintesen úgy hyogy az szinte egy vonalat alkot.ez a taktika futó emberre is igaz elé lőve kb 1 méterrel egy rövid sorozat vizszintesen tuti "döglik" az ellen, én csak pistollal célzom fejre, puskával a hasmagasság az ideális,mert a 3. golyó már úgyis a fejét éri...
    nos slow én ilyen tanácsokat is szoktam osztogatni a teamen belül..
    ezt azért irom neked,mint irtad belém láss,mennyire csak magamért jáccom..
    aztán lehet még talán meg is köszöni valaki
  • h3nry
    #5235
    Huhhh itt aztán nagyon elszabadultak az indulatok. :(
  • Dud [OBI]
    #5234
    Na aggódj. A képek elmentek a megfelelő helyre!
    Az IP -t meg megkapta pár jóféle hacker....
  • Dud [OBI]
    #5233
    A PB egy nagyon hatásos dolog. De egyet nem szabad elfelejteni.
    Mint a vírusirtóknál, itt is a csít gyártók, mindig egy lépéssel előrébb járnak. Elkészül a csít, mi vagy mások felfedezik az oldalt ahonnan le lehet szedni, elküldjük a PB -s srácoknak, akik a következő PB verzióba beleintegrálják az ellenszert, de legalábbis a szűrőt mindenképpen.
    Sokan lebuktak már egy-egy ilyen frissítésnél. Azok mind egy szálig ban -t kaptak.
    Szal jó a PB, amit lehet megtesz. Sőt! Ott van ugye az a tulajdonsága, hogy lehet vele random képeket csinálni az user gépéről. Magyarán olyan képet szed le, amit az adott user lát. Be lehet állítani, hogy adott porton random userekről hábny képet csináljon. Kibaszott jó dolog. Így is lebukott már pár arc. Természetesen azok is módszeres ban! Csíterek:
  • a.carkey
    #5232
    Itt találtok pár újabb térképet, ha esetleg valakinek új terrorist huntra fájna a foga ...:

    TÉRKÉPEK

    És alább pár mod is van:

    MODOK
  • Gabor_(HSF)
    #5231
    Haggyad Ocsi ..nincs értelme tovább vitázni ezen ,ö gondol amit gondol,meg teis és.
    Emlékezzél rá évek ota ha mi magyar szerverre jöttünk jáccani rögtön csiterek voltunk mindenhol, már megszokhattad,én is tultettem magam rajta....
  • Tikal #5230
    Mondjuk az ilyen loosereket nagyon birom, lebukik mert cheatel, utána még neki áll feljebb és levelet ir ubinak, szerencsétlen
    Az ilyeneket nagyon meg kéne szivatni, vagy legalább szétkürtöltétek a nevét?
  • Dud [OBI]
    #5229
    Sima ban, ahogy kell! Emiatt rágott be, de rákúrt, mert semmit nem tudott velünk kezdeni.
  • KM
    #5228
    Nyugi gyerekek!
  • Tikal #5227
    És mi lett a goth gyerekkel, látom nagyon berágott, levelet irt stb
  • Öcsi_(HSF)
    #5226
    cs-ben anno a PB igenis hatásos volt és az nem találgat mint te nagyképü barátom...
  • Dud [OBI]
    #5225
    Ha ismeritek a SOF2 pályákat, akkor egyértelműen látszik a texturák hiánya. Csak néhány fal hiányzik...
  • Dud [OBI]
    #5224
    Na itt vannak képek:
    OBIforum

    Van még bőven ilyen kép, csak innen melóból nem tudom a többit belinkelni. Ha kell este még mutatok párat. PB RULLA!!!
  • KM
    #5223
    Igen!
  • schoma
    #5222
    Lássuk...
  • Tikal #5221
    igen:)
  • Dud [OBI]
    #5220
    A PB -vel igencsak kemény bizonyítékokat lehet szerezni. Akarsz látni pár WH képet amit a PB csinál? Nagyon tanulságos...
  • R@in
    #5219
    PB csíteket ismer fel, illetve screenshotokat lehet kérni vele, szóval az nem csak találgatás.
    De sajna valóban ki-be kapcsolhatók a csítek...
  • a.carkey
    #5218
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    :)
  • KM
    #5217
    Hopsz! Kicsit lassú voltam...:)
  • KM
    #5216
    Üdv! Lehet már kapni a MediaMarktban?
  • a.carkey
    #5215
    Figyuzzatok ide eredeti Ravenre vágyók:
    A Raven a hazai boltokba, jövő hét szerdán érkezik meg. A fogyasztói ára 7990 FT lesz, nem 9990, mint a Splinteré volt. Az "Automex KFT"-nél - aki a tejesztő - jövő hét szerdától már meg tudjátok vásárolni.
    CREM! CREM! CREM! CREM! CREM! CREM! CREM! CREM!
    Azt hiszem van - kell, hogy legyen - vidéki boltjuk is, kérdezz rá: a budapesti telefonszámuk (06-1) 461-5710, internet: automex.hu. Nem tudom merre laksz, de hátha nem kell feljönnöd érte ...
    Mellesleg megkérdeztem, hogy az igéretük szerinti e hét kedd miért nem müködött?!
    A válaszuk az volt, hogy a CD külföldről jön, a kézikönyv és a "burito" Magyarországon készül. Tehát, azért nem tudjuk még mindig megvenni itthon a gamét, mert az idióta nyomda és a hülye fordító szarakodott, és ezért az egy hetes csúszás. Ez tipikus magyar mentalitás. Mellesleg Európába tartunk ... :(
    A kézikönyv ugye minket nem érdekel, a borító is max. a cd key miatt.
    :)
    :)
    :)

    A kérdésemre, hogy mondjon egy cd key-t és adjon egy cd-t, máris kifizetek neki 7990 forintot, csak mosolygott ... :)
    De a jövő héten - biztos ami biztos alapon szerintem csütörtöktől - már érdemes lesz próbálkoznia mindenkinek (akinek a net miatt az eredeti Raven is kell) a játék beszerzésével.
    Ez van most ...
  • Petyus_
    #5214
    Jó hogy vitázik ha meg lett gyanúsítva.. és tényleg ez nem elegendő bizonyíték.. azért ennél a PB jóval többet tud. :)
  • Petyus_
    #5213


    Ez az (legtipikusabb egér, csomó irodában ilyen van :)).. semmi extra, de elnyűhetetlen, meg nekem nagyon bejön a fogása éa a súlya is.

    Előtte volt egy Logitech Wingman Gaming Mouse ez:



    Ez görgős volt, de ennél pontosabb és jobb fogású egér szerintem nincs. :) Sajnos már nem gyártják és az enyém tönkrement. :(
  • AndrewCB
    #5210
    Na Haliho! Jön valaki Coop-ra?