16419
  • CB-LSC
    #5300
    most kimutatta de az előbb nem,pedig favoritban van.
  • antijedi
    #5299
    amugy tök jopofa hogy ujaabban 10 emberből 8 vagy 9 g36k-val megy :DDD
  • schoma
    #5298
    Red nyer. Bár lehet, hogy attól függ, hogy ki nyírja ki őket. Ha 1-1 az arány, akkor szerintem a red nyer.
  • antijedi
    #5297
    megy csak coop és televan :(
  • CB-LSC
    #5296
    ha az egyik meghal akkor persze csak egyet kell kivinni.
  • antijedi
    #5295
    2E1 természetesen tényleg csak akor jo ha el akarsz önteni egy komplet szobát olomal :D
    rushra jo lehet , mert lehet hogy te meghalsz viszont ha mákod van magadal viszed azokat is akik a szobábanvoltak :D
  • schoma
    #5294
    Akkor most miről beszélsz?
  • CB-LSC
    #5293
    rosszul látom vagy télleg nem megy a szerver?
  • antijedi
    #5292
    akkor persze hogy mindkettő kel, de ha egy meghót ako már elég egy is
    tényleg ha mindkető meghal akkor mivan?
  • schoma
    #5291
    Általam preferált fegyverek: FNC (ált. 1es lövés + scope), G36K, MP5SD! Pisztolyok közül MK23, néha zajos tücsök. Mesterlövésznek szigorúan Dragunov.

    Tegnap kipróbáltam a karneválos pályán a 21E-t, a kis hentes és mészárost. K. nagy a szórása, de ez a lépcsőházban csak előny volt a sok rusholóval szemben.
    Igaz Warlord?
  • antijedi
    #5290
    géppisztolynál inkább mp5sd5-t viszek vagy mp5a4 -t
  • CB-LSC
    #5289
    na persze ha az egyik nem hót meg csak akkor.
  • CB-LSC
    #5288
    akkor nézd meg jobban.
  • schoma
    #5287
    IGEN?

    Ez érdekes lenne...
    Flugával, Strahd_-dal meg még egy pár kedves játékostársal mi nem ezt tapasztaltuk!
  • CB-LSC
    #5286
    az mtar-21 szvsz jobb.Próbáld ki.
  • CB-LSC
    #5285
    mindkettőt ki kell vinni.
  • antijedi
    #5284
    de néha meg kell váltogatni... :D
  • Petyus_
    #5283
    Gabor ellen a hátbalövés a legbiztosabb taktika higgyetek nekem. :)

    (tegnap volt egy aranyos jelenet szaladok utána puffogtatom az USAS-t az istennek se találom el erre szépen megfordult és lelőtt ahogy kell :D)
  • Slow
    #5282
    na én balra el, maj' este leszek
  • Slow
    #5281
    na azt meg úgy kell, hogy:
    asztal--->nyelvi eszköztár/jobbgomb-klikk--->beállítások--->bill.beállítások--->bill.kombináció módosítása--->ott minden pipát kiszed
    akkor nem lesz ez a gond
    engem is sirba vitt...=)
  • Strahd_
    #5280
    Én bohokásan az F re raktam a felemelkedést :) Armybvan meg mindig gugolás kozben nyomom a FixJamet :)
  • antijedi
    #5279
    tárcsere + chat összekeveredik meg ilyenek, érdekes dolgok sülnek ki :D
  • antijedi
    #5278
    nem hanem átváltja a bill kiosztást angolrol magyara vagy forditva, nagyon mokás :DDD
  • Slow
    #5277
    alt-shiftre micsinál?
    asztalra dob?
    azt is be lehet állítani win-ben, nem? (nekem alt tab, de azt meg nem használom sűrűn)
  • Slow
    #5276
    nekem use pont x-en van
  • antijedi
    #5275
    ezzel az a gondom hogy akkor mivel nyitogatok (alapban space) és mégtöbb lene az alt+shift :DD
    valsziná elteszem az y-t valahova msáho va és ako mennifog
  • Slow
    #5274
    bírom tanácsolni a guggolás+lefekvést=bal-alt-ra rakni, felemelkedést+felállást=space-re
    akkor a bal-hüvelykujjaddal tudod kezelni könnyedén ezeket
  • antijedi
    #5273
    a másik király dolog amiko nyomok egy alt+shift-et és akkor borum minden :DD
  • antijedi
    #5272
    én meg véletlen mindig y-t nyomok x helyet és ako olyan mintha fél percre megfaygtam volna amig elövöm a kurva chat-et :DD
  • antijedi
    #5270
    a az uj téma örömére:
    nekem legjobban a TAR-21 jön be, ne kérdezétek miért, elvielg sok jobb statal biro van de nekem ezzel megy a dolog jobban
    ezenkivűl én még birom aug-ot, mp5sd5-t, USAS-12 -t, PSG-1 -t, pisztolyokbol meg a kiseb sivatagisolymot extratárral, ja és gépágyuk közül 2E1 -t
    na uff szoltam nekem ez a véleményem
  • Lifeforce
    #5269
    És ha ezen bárki is besértődik az LooL. :)
  • Lifeforce
    #5268
    Persze de mint te is írtad sajna a csítek mindig előrébb járnak.
    Itt még ez sincs.
    Viszot cheatból annál inkább több van.
    És mint mondotta Öcsibarátom :) ,hogy nem lehet ezeket kiszűrni.Nos egy szerverüzemeltetőnek nincs sok választási lehetősége.
    1. 1-2 ember miatt elmegy mind a 30 és kiürül a szerver
    2. Kibanolom azt az 1-2 cheater gyanus emberkét még ha nem is cheater és mindenki játszik tovább mintha misem történt volna.
  • Gabor_(HSF)
    #5267
    Mellik nv drv -ert használod?
  • Gabor_(HSF)
    #5266
    akkor van még a futás közbeni gyors legugolás ezt 10ből 8x kajálják, föleg akik fejre céloznak
  • Slow
    #5265
    na most ez nemmindegy?
    =)
  • a.carkey
    #5263
    Fú, valami NVIDIA GF4 hibaüzenetet, hogy vmi hiányzik ... QAnyjukat! Nyilván vmit feltett.
  • schoma
    #5258
    Nem igaz! Csak ha meghal!

    Múltkor Rush belelőtt a tusz lábába, mire az megholt. Elfelejtettük ugyanis közölni vele, hogy már egy lövést kapott...
  • a.carkey
    #5257
    A singli tényleg ráférne pár játékosra is, hogy ne csak össze-vissza rohangáljak a pályán, keresvén, hogy merre a túsz, ill. a bomba, mivel lehet hatástalanítani illetve megismerjék a térképeket ...
    Az én kedvencem - amióta ki lett szedve az extra mag - az UMP smg és .45-ös pisztoly. Gázmaszk mindig van és 3 frag ...
    Az UMP-vel már lövök fullt is, nem csak semit, hármast (aki ismer, az tudja miért mondom). Nálam ez lett "nagy" változás.
    Mellesleg feltettem pár újabb mapet és meg is kaptam a magam nviudia üzenetét. Raven reinstall következett ...
  • Gabor_(HSF)
    #5256
    próbáld meg ugyanezt futva zoom ,az pont annyit lassit hogy már jó, és pontos
  • schoma
    #5255
    Szerintem rosszul emlékszel...
    Ha a túszmentők kiviszik a túszt, a másikat meg lelövik (akár melyik csapat is teszi ezt) mindig a túszszabadítók nyernek...
    Ezért UNFAIR ez a rendszer, mint az Strahd_ is említette! UBI