16419
  • fluga
    #5348
    az én voltam lol. aszittem még intakt az a rohadék d enem volt az, megdölgött a lábon lövéstöl. ma meg kérdeztem abban a buzi mmben hogy van e RVS de nem volt még mindig....
    egeret meg asszem cserélni fogok, 2 egér van, a másik egy full jobbkezes logtiech cordless mouseman, de az is ezt teszi velem. szóval lehet váltok görgős vezetékesre, nem tudom még. a gond, hogy amit most használok nagyon kis fasza egér, nagyon szeretem,de ugye van ez a nem is olyan kicsi hibája:(
  • caratyuska
    #5347
    sorry a 2x miatt
  • caratyuska
    #5346
    ingyen már csak a levegő van
  • caratyuska
    #5345
    ingyen már csak a levegő van
  • Crem
    #5344
    Nagyon köszönöm!

    Sajna Tatabányán nincs kirendeltsége!:(
    Úgy, hogy nem úszom meg Pestet...
  • Crem
    #5343
    Ez egy okos gondolat!!!


    Megjegyzem Life-nak sem ingyen van ez! Ha jól emléxem...
  • schoma
    #5342
    OFF

    Warlord, Armyztok még?

    ON
  • caratyuska
    #5340
    lassan ha ekkora igény van a játék iránt ,el lehetne gondolkodni egy új server indításán ,mint az minden scene életében előfordul ,mindenki belead egy kis pénzt ,ki mennyit tud nélkülözni ,és van is új server

    a nagyon leegyszerűsített lényeg ennyi ,ha lenne elég érdeklődő onnantól lehetne komolyabban is gondolkodni a témán
  • caratyuska
    #5337
    szega félig druszám
  • Calver
    #5335
    Agyatlanul rohangálás? Ha bent van Company mi rendet teszünk! Tudod hogy tudják egyesek utálni amikor pl tankkal csatázom vkivel, úgy tünik mintha összevissza szállguldoznék, és lövöldöznél felé, mire az ellenfél felett egyhúz egy gép és traXion bejelenti RW-n: "kapás van!" Iszonyat fílinges!
  • CB-LSC
    #5333
    Coop-ot biztos nem játszok soha többet.Azt a lámaságot ami ott zajlik nem akartam elhinni(tisztelet a kivételeknek).Túszmentő akció hangtompító nélkül és frag gránátok.A csapattárs lelövi a túszt,és egy esetben engem is közvetlen mögöttem.Nem várja be az egyik team a másikat egy egyeztetett támadáshoz,arról nem beszélve hogy könyörögni kell hogy a kibaszott ready gombot mindenki megnyomja arról nem is beszélve hogy a kollega elmegy a géptől de persze baszik specbe menni had várjon rá az egész csapat.Az a szomorú hogy adversial-ban sem megy ez az egész másképp.Ha külföldön is így megy számomra finish mert ez inkább idegesítő mint szórakoztató.
  • Strahd_
    #5332
    Petyus én Bf eznék:) (Desert Combat királyabb :D ) de agyatlanul rohan midnenki ... ennél még a géppel is jobb volt a játék mint multiba. Mohaa ról nem is beszélve Cikcakban rohangálnak az emberek meg szokdécselnek... nagyon elrontotta a feelinget..
  • Strahd_
    #5331
    Gizdák csak baszott nehezek :)) Azt hittem én a Rabo vagyok de a srácok akik azal a baszott nehéz thomsonnal még szaladtak az omaha parton na Ök király csávok voltak.
  • zoli80
    #5330
    A UniSCi magazin Dr. Karl Simanonok fiziológustól az alábbi értekezést kapta, mely arra keres választ, vajon Osama Bin Laden esetében beszélhetünk-e az idegi rendellenességekhez vezető ólommérgezésről, amit az arab nemzetek többségében széles körben használt ólomtartalmú keverék okozhat.

    "Amikor egy észak-kaliforniai klinika laboratóriumát vezettem, a szegény pakisztáni gyerekek esetében gyakran találkoztam ólom fertőzéssel, mindez a szüleik által használt 'kohl' nevezetű fekete sminkszerű keverékből származott, amit a szemük köré kentek. A közel-keleti anyák ezt az anyagot rendszeresen használják gyermekeiken is, legyen az lány vagy fiú. Az ólommérgezés a gyerekekre még károsabb, mivel csökkenti IQ-jukat és fejlődési rendellenességeket okozhat. Mindkét generációnál az ólommérgezés összeköthető viselkedési és tanulási problémákkal, valamint fizikai betegségekkel, mint a magas vérnyomás vagy a vesebántalmak. Nagy mennyiségben az ólom idegrángást, paralízist, kómát vagy akár halált is okozhat. Számos arab kultúra történelmében jelen van a kohl, melyet a tálib harcosok is rendszeresen használtak a szemük körül. Az Osama Bin Ladenről készült feltételek is arra utalnak, hogy ő maga is viselt kohlt, az pedig köztudott, hogy veseproblémákkal küzdött. Az ólommérgezés megmagyarázhatja bin Laden egészségi gondjait, valamint hozzájárulhatott az öngyilkos merénylők elborult elméjéhez a gyűlölködő vallásos nézetek mellett" - foglalta össze nézeteit Dr. Simanonok.




    Elméletéhez számos jelentést idézett. Roger D. Masters írása szerint a nehézfémek hosszútávú veszteségeket okoznak a tanulásban és a társadalmi viselkedésben. Tanulmányok arra is fényt derítettek, hogy a hiperaktív gyerekek és a bűnelkövetők vérében számottevő ólom, mangán vagy kadmium található. Az utóbbi 25 évben jelentősen megnövekedett fiatalkorúak által elkövetett erőszakos bűnesetek és gyilkosságok szintje összefüggésbe hozható az ólmozott üzemanyag felhasználás és az iparosodott országok gyárai által kibocsátott nehézfém ugrásszerű növekedésével. Masters kutatásait alátámasztotta Myron J. Coplan és Brian Hone is, a Bűnüldözési Hivatal, a Környezetvédelmi Minisztérium, az Earhart Alapítvány és a Dartmouth College Társadalom Tudományi Központja jóváhagyásával. édekes cikk,persze ha igaz:)
  • zoli80
    #5329
    ez csak egy poén ugye?
  • zoli80
    #5328
    tényleg jedikard van a kezében????????
  • Calver
    #5327

    Bocs ez lehetetlen kihagyni!

    Petyus BF nevét meg szádra ne vedd! Egyébként is: ki az a hülye aki géppisztollyal durrogtat? Nézd meg: ha tankkal rádurrantassz vkinek az édes kicsi kobakjára, na ott megmutatja milyen jó a sebzésmodell! Meg a röppálya is valami remek, mikor a tag felkenődik tankod szélvédőjére, és szart se látsz tőle! Én ezért szoktam le a közelről durrogtatásra, mivel a 20. ilyen eset után kezdtem k*rvára unni a röppályájukat!
  • zoli80
    #5326
    Átálhattnánk,én sem férek be:(((
  • Petyus_
    #5325
    H&K fegyverek valóban igen népszerűek. :)

    Én akkor is a MADE IN KOREÁra esküszöm! ^.^
  • Petyus_
    #5324
    Lol nem is rossz ötlet! :D

    Bullet-time + Bar1918 modot akaroooook! :D
  • Petyus_
    #5323
    Tényleg olyan régen BFeztem már lehet kellene kicsit nyomni.. jáccanék egy jót + legalább felidézném magamban milyen egy igazás fos sebzésmodell és nem lenne egy rossz szavam se az RvS-re. :)
  • antijedi
    #5322
    de azthiszem , látod most is mindenki g36k (pedig nem is az a legjobb :DDDD), igaz ha lenének régebi fegyok énis azal mennék az tuti :D
    lehetne beteni olyan funkciokat hogy mivel régebi fegyvereknek sokkal rosszabb a stat egyszer egy mecsen be tudsz nyomni egy bulet timot vagy hogyhivják maxpayn-ben , ezzel jelképezve hogy a hőskornak is volt előnye 8sokvolt a hős :DDD) :DD
  • Calver
    #5321
    Miért, tök poén lenne Battlefield 1942 szintű henteléseket kenni a szerveren, MP40-el meg hasonlókkal!
  • Petyus_
    #5320
    Nehogy azt hidd.
  • Calver
    #5319
    Ez itt gémben nem kérdése, még single vagy terrorok ellen sem számít túl sokat mert a legtöbb fegyver ígyis-úgyis egy lövésre öl! Ez Falloutban volt jelentős dolog mikor mutánsoknak FMJ meg se kottyant még fejesként se de egy JHP-vel levitte az ember a fejét!
  • antijedi
    #5318
    amugy lassan szerintem vissza lehetne állitani cooprol mert gondolom már gyülnek az emberek akik nem férnek be :DD
    tegye fel a kezét aki nem fér be :DDD
    űén felteszem :DDD
  • antijedi
    #5317
    azok csak ha a szerveren előtérbe kerül a "minéltöbbkillemlegyenmertakorjajdekerájvagyok" stíéus ako nem mennél sokra velük :DD
  • Petyus_
    #5315
    Lol te állat ilyen nincs esküszöm most gondoltam rá 5 perce hogy mivel az említésre méltó modern fegyverek majdnem mind benne vannak a játékban ezért a retro vonal fog előretörni a kiegészítőben! :D

    Egyébként ha lenne K98, M1 Garand, Stg44 én tuti ezekkel nyomulnék! Ezek az igazi gizda fegyverek!
  • antijedi
    #5314
    igy is elég puska van bene, de enyierővel énmeg 2.vhs fegvyereket is akarok meg hajóágyút :DDD
  • Strahd_
    #5313
    Ilyen miért nincs benne? :)
  • antijedi
    #5312
    nem tom ilyen beszélgetésre én nem nagyon emléxem amugy egyértelmű: multyba a fmj mivel med páncél van terrrorok ellen lehet variálni ha kevésbé páncélozotak akor jhp , amugy én sokszor ugy viszem hogy rendes fegyver fmj-vel és a pisztolyba jhp :D
  • Strahd_
    #5311
    Csak olvasgattam :) és ugy is a legtöbször a löszerekröl van a beszélgetés hoyg melyik jobb :)
  • antijedi
    #5310
    ez most hogy jött ide??
    amugy tévedsz mert a "Full metal jacket" az egy film :DDDDDDD
  • antijedi
    #5309
    azóta is televan vele a server amiota nincs hozá +tár :DD
  • Strahd_
    #5308
    FMJ - Full Metal Jacket. A lovedek teljesen burkolva van (feneket kiveve) vekony rez, vagy lagyacel kopenybe, a lovedek tobbnyire teljes kup , vagy gombolyu csuccsal rendelkezik. Ez az egyetlen felhasznalhato lovedektipus haborukban. Jo atutessel es ballisztikai tulajdonsagokkal rendelkezik , de nem expandal , tehat rossz a stopphatasa. Az ontolto fegyverek tobbsege ilyen lovedekes loszerrel mukodik legmegbizhatobban.

    JHP - Jacketed Hollow Point. Az olommag altalaban csonka kup alaku, a vegen egy mely ureggel , a lovedekkopeny az ureg korul perforalt. Becsapodaskor a lovedek felnyilik az eredeti atmero 1,3-1,8 szorosara, a kopeny a perforalasokmenten szakad, es husdaraolkent halad elore. Igen jo stopphatassal , de rossz atutessel rendelkezo lovedektipus (ami lakott teruleten elonyos), onvedelmre ezt szokas hasznalni.
  • schoma
    #5306
    Helyesbítésedet köszönöm. Tényleg elég gáz lenne, ha mindig a red nyerne a lent említett helyzetben.
  • CB-LSC
    #5305
    de ha a favoritba bemesz mutatni a kell.De amúgy be volt kapcsolva.Na mind1 kira a browser.
  • antijedi
    #5304
    ez jo 5let, lehet megprobálom
  • antijedi
    #5303
    lehet nemvolt bekapcsolva hogy mutassa coopot is nem? és ráadásul most hostage-os megy nem pedig terrorhunt
  • antijedi
    #5301
    hát ha mindketőt red nyirja ki és akoris red nyer akor elég gáz mert rednek nincs más dolga mint minden körben levadászni a 2 tuszt :D
    bár akor belehetne vezetni a "hostage hunt" nevű játéktipust ahol green akor nyer ha 4 percig életbentartja a tuszokat (persze ekkor ki kéne szedni a penality-t), érekes lene az tuti :DD
    bár cs-ben van valami hasonlo ahol a vip-et kell megvédeni