16419
  • Miles
    #15457
    Hali!
    Beirom at ipet: 193.202.83.39:7777
    user not id-t ir ki
    kell valamiféle pass és usernév a hsf-nek? És melyik verzió a jó usa vagy uk-s, megvallom az uk-s eredeti csak kölcsön kell kérnem... Mé valami az ubi-t is telepíteni kell???
  • Big Daddy
    #15456
  • Big Daddy
    #15455
    azért kérdeztem mert nem válaszoltál
    különben meg úgysem értik,aki meg érti az meg tudja hogy mi a dörgés
  • #15454
    Meg kempelnek, igaz?
  • zoli80
    #15453
    ne?
    ok,megprobálok,csak gyengécskék az idegeim manapság.
    azért te sem vagy semmi daddy,bejössz kirugod a magaspingueket és 100szor megkérdezed hogy:"igy jó ZOLI?"


    amugy kezd ugy kinézni a dolog h inkább 1.56 mint ami a serveren folyik,persze önhibátokon kivül,nem lehet mindig figyelni és rugdosni a marhákat.
  • Big Daddy
    #15452
    Ne legyél agresszív.
  • Big Daddy
    #15451
    Egymás ellen szoktuk nyomni.a HSF ip:193.202.83.39:7777
    szokott látszani a szerver keresőbe,csak a szűrőknél pipáld ki hogy csak a megfelelő verziót mutassa
  • zoli80
    #15450
    még jo hogy megvaltoztattatok az adminpasst különben üres lenne a server,kibasznék mindenkit az pi*ába!
  • ghost cb
    #15449
    Mi Adversialt nyomunk (egymás ellen), és ugy lehet látni, hogy beállitod filternek a "Same version only"-t akkor (ha nincs fönt peccs) csak az az 1.0-ás szervereket mutatja, és ott lesz a HSF szerver is! És miután látod hogy nincs teli a szerver vagy belsö szerverkeresővel, vagy join ip-vel bejösz. De általában tele van, és a játékosok 80 %-a biztosan AIM botozik, és Wall hack-el.
  • zoli80
    #15448
    FÉL ÓRÁJA PROBÁLOM KIRUGNI A 600AS PINGUEKET DE BASZNAK SZAVAZNI TISZTA VICC AZ EGÉSZ.VAN AKI NO-VAL SZAVAZ SZÁZSZOR DE MIÉÉÉÉÉRRRTTT?
  • Miles
    #15447
    Még nem próbáltam ki a Ravent neten, ezért arra volnék kíváncsi hogy ilyesmit hogy csináljátok, egymás ellen vagy corporative? És miből lehet látni hogy nem teli a server join ip-n. Hova lehet felmenni 1.0-as versionnal? Próbáltam a HSF tört serverére felmenni de nem találja meg. Ventrit még nem próbáltam ki.
  • Big Daddy
    #15446
    Ha nagyon bénák,csinálj nekik Te útvonalat.1 kis gyakorlással klafa terveket lehet készíteni.Az viszont biztos hogy először nagyon gáz.
  • Big Daddy
    #15445
    Megy az,csak töbször meg kell próbálni.Legalábbis én úgy nyomtam végig.
  • Big Daddy
    #15444
    az sem rossz.Tegnap volt ATZE nevű csávó végig russolt a pályákon,29:2-t csinált és 92%-ot lőt.(ezután megkértem hogy ne játszon)
  • Big Daddy
    #15443
    Hát nem nagyon.De minek neked az 1.56?A neten csak az 1.0-val tudsz játszani,mert nincs cd kulcsod,a singlebe meg sztem fölösleges.
  • ghost cb
    #15442
    Nos mi van emberek? Senki nem jáccik?
    Aki ugy dönt mégis az szóljon itt ezsgén vagy msnen!
  • ghost cb
    #15441
    De utálom az ilyeneket.
  • Seraph
    #15440
    Nem tudja valaki hol találok olyan cracket ami müködik 1.56os patchel?
  • zoli80
    #15439
    tau-joselion nevu krapekot ha megláttok rugjatok is ki,állitása szerint eloszor játszik de nem akar meghalni,20/3hozott ossze elsore,hmmm nem rossz.ja meg atlat a falakon szegény.
  • Andie
    #15438
    Node akkor elveszti a játék a fö specialitását. Itt az volna a lényeg, hogy faszájul, kooperativan a csapatokkal együtt old(d?) meg a problémát.
    Node nem lehetek ott mindegyik csapat élén, hogy vigyázzak rájuk.
    Azt tudom, hogy az ajtót ki lehet nyittatni velük, meg még valami "stance"-t is lehet náluk állitani? A bal felsö sarokban mutatja. Assault, cover, infiltrate asszem a 3 állás.
    Söt, tegnap arra is rájöttem, hogy a létrán lemászni is le lehet, nem csak leesni (le kell guggolni).
  • Rafia
    #15437
    hi,

    tulajdonképpen mindent tudsz. A "csomópontok" szinkronizációra szolgálnak. Várd meg, míg az összes csapatod mondjuk az A-nál áll, akkor indítsd õket. Így egyszerre törtök rá az ellenre, aki jobban leterhelõdik.

    A társaidnak tudsz parancsot adni, pl. kinyitják neked az ajtót, néha pedig az életed is megmentik.

    Én csak az RS-t játszottam végig, de a lopakodós pályákkal nem nagyon bírtam.
  • zoli80
    #15436
    egyedül irtsd végig,csapattal nekem sem nagyon ment,kicsit agyatlan az ai.
  • Andie
    #15435
    Hü, köszi a linket!

    Tegnap nekiestem, elkezdtem játszani vele. Nagyon feelinges, nagy Thief rajongó vagyok, és igy bejön ez a lopakodós, bújkálos, lesböl támadós dolog. Egy valamit viszont nem tudtam elérni. 3 pályát nyomtam végig, átlagosan 5x -i újrakezdéssel, amiknek fö oka az volt, hogy elfogytunk.
    Leginkább az zavar, hogy sokan vagyunk. Tudom, ennek a játéknak ez a lényege, aki egyedül akar gyakni, jáccon doomot vagy HL-t. Node hogy tudtok figyelni 2-3 csapatra, összesen 10-15 emberre?
    Tudok csapatok és emberek között váltogatni, de a többieket akkor is lelövik. Ha megállitom öket, akkor ott kuporognak egy sarokban, és a végén mégis 1személyes akció lesz az egészböl.
    Láttam, hogy vannak ilyen A, B, C, stb csomópontok. Itt bevárják egymást a csapatok. Gondolom ez a stratégia fö része. Ott nyomnom kellett egy csapatinditó gombot, "go, go!", aztán mentek tovább. Aztán nagy lövöldözés, és látom, hogy a zöldek elfogytak.
    Márpedig gondolom nem ez lenne a játék lényege :)
    Fel tud valaki világitani, hogyan kell jáccani ezt a gammát ? :)
  • Seraph
    #15434
    A cd-n lévőt, nem tudod hol lehet 1.56os cracket találni?
  • Big Daddy
    #15433
    ITT találsz honosítást
  • Big Daddy
    #15432
    az 1.56-os crackot raktad,vagy a cd-n lévőt?
  • Seraph
    #15431
    Szevasztok! Feltelepítettem a R6 3-at, felraktam az 1.56os patchet, crackeltem, de nem akar elindulni, mert a raven shield.exe hibát észlelt, tud valaki segíteni?
  • soliol
    #15430
    Hello!
    Készítettem egy honlapot ami a PC gamekről szól!Mindent megtalálhatokk rajta amit csak el tudtok képzelni!Letöltés,VÉgigjátszás, Magyarositás, Demó,Napi hirek stb...
    Ha honlapom elnyeri tetszéeteket látogassatok el oda máskor is
    www.sologame.gportal.hu
  • Gabor_(HSF)
    #15429
    Nagyon durva:) ez azé komoly gépigényes game
  • Andie
    #15428
    Sziasztok!

    No, eljutottam énis eddig a játékig, ne nevessetek, nálam ez elég rapszódikus :) Eddig a Thief3 magyarositásával voltam elfogalva (még most sem 100%)
    Tegnap este lejött a RavenShield, de már késö volt, szal nem kezdtem bele. Majd ma. (egyébként hüje ésszel az Athena-t már 3 hónapja letöltöttem, és install után jöttem rá, hogy a RavenShield nélkül nemmegy. Ezt meg sehol nem találtam :(

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy megy-e Gef3Ti200-on? Mert egy honlapon csak az 500-ast irták. (mondjuk most jövök rá hogy ez hüje kérdés, mert ott van a gef2 is, söt, sima gef is. Na mindegy, mostmár nem törlöm :)

    A másik kérdésem, hogy magyarositás van a game-hez? NEmmintha nem menne az angol, de ha már van, élnék vele :)

    Köszi!
  • Amok71
    #15427
    Ezek a taktikai megoldások hasonlítanak a mieinkhez.

    Battlefield_IV
  • KM
    #15426
    Na, majd meglátom, hogy milyen döcögős lesz az új karid a dúm alatt!
  • ghost cb
    #15425
    Thx, ha ez volt a baj : D
  • Crem
    #15424
    -Radeon 9600Xt No Comment...


    Ghost ! Állítsd be a belső keresőbe, hogy csak azokat a servereket lássa ami aktuális...
  • ghost cb
    #15423
    pÁÁÁÁÁzzzzE
    Belépek a gémbe, éskb 1 perc után ledob asztalra a következővel:




    Tugggya valaki mi a paj?
  • #15422
    Ez most fenyegetés vagy igéret? Mit tettünk, hogy ezt teszed velünk?
  • ghost cb
    #15421
    Visszatérek közétek játszani emberek!!!
    RE
  • Gabor_(HSF)
    #15420
    Állandoan megy, van amikor egyszerre kettő is,egyébbként meg csak az ubi saját keresőével tudsz csatlakozni...de azt is hozzáteszem szinte mindig fullon a szerver,igy elég nehéz bejutni..viszont elég sok admin van aki tud helyet csinálni, de ehez el kell látogatnod a HSF fórumra, ahol is megtalálod a linket a ventrilo(teamspeak) letöltéséről,ahol megtalálhatsz minket,ezáltal tudunk helyet biztosita minden magyar számára
  • KM
    #15419
    tELJES SIKER!
  • KM
    #15418
    Jah, tech filter kikapcs...