16419
  • a.carkey
    #6220
    SP1
  • KM
    #6219
    Sajna megoldással én sem szolgálhatok, csak csatlakozni tudok hozzád... Nekem is ilyen problémáim vannak XP alatt, csak nekem Radeon 9700Prom van. Grrrrrrrrrrrrr! Idegesítő!!!
  • Gabor_(HSF)
    #6218
    Hát az első lépés, fdisk,majd format c:
    aztán ,bár nem irod millen xp-d van fenn,meg azt sem van-é sp1,de az tény ,hogy az xp qrvára nem visel el más op rendszert maga mellett.
    a w2k mellett szépen muzsikál a 98, de xp és csak a prof. sp1-el muzsikál ugyahogy.
    nekem is vann fenn xp -ém de egy teljesen függettlen vinyon,és addig nemnagyon fogom használni ,mig nem lessz hozzá sp2,vagy3 -om,addig marad a w2k..
    ja és az xp még a folyamatos frissitésekre is alergiás,szóval narko függő a "csávó",hetente igényli
  • a.carkey
    #6217
    Kár lenne érte, ha nem lenne nem tört magyar szerver :( , mert üzletpolitika ide, üzletpolitika oda, ez egy nagyon jó játék és öröm vele játszani ...

    Ha egy online játékkal - pl . WW2 Online - annak idején több macera volt, de gondolom ti is tudtok még jópár ilyet. Az Ubi.net meg úgy ahogy van egy szar, de ezt már korábban is észrevettem. A Silent Hunter 2-őt és a Destroyer Commandot próbáltam hálón át játszani egy haverral, ő destroyerrel én subbal. Egy ideig jó móka volt, aztán a qurva ubi hasonló képen kezdett szórakozni. A két gaméból nekünk az eredeti volt meg, mert ezen lehetőség miatt vettük meg direktbe. Mivel ez szar volt, maradt a két singli mód, és amint tudtam el is passzoltam a gamét. "Biztonsági másolat maradt csak meg". Már akkor sem tetszett az UBI szopatás, és pont ezért nagyon nem voltam boldog, mikor Clancy eladta a jogokat az Ubinak. Ha egy normális banda kapja meg, akkor nem szívunk ennyit vele. Az egész kb. a Gamespyhoz hasonlítható, de ez überszarul van kivitelezve. Az Ubi "szemeteivel" kevesebben nyomják neten, a Ravennel meg több ezren. Erre nem volt felkészülve, bár várható volt. De Én mindig mondom, hogy hülyék a franciák! Ahol egy Zidane-t a világ jegjobb játékosának választanak, ott agyilag problémák vannak ... Ebben az "Ubi gárda" sem kivétel ...

    OFF X:

    Senki sem tud megoldást erre:

    #6175:

    "Bármilyen 3Ds alkalmazást elindítok XP alatt, lefagy. GF4 TI2000-em van, és utalom az XP-t - régen 2000 volt fent -, de amikor elszállt a winyóm és vettem egy újat, akkor 2. rendszernek XPt tettem fel. Szóval tegnap egy játékot akartam megnézni, ami vmi miatt - mivel "biztonsági másolat" és nem patchelhető :) - nem hajlandó elindulni W98 alatt, de xp alatt elindul, de kivág desktopba. Először azt hittem, hogy a progi a hibás, de a Ravennél is ugyanezt csinálja, majd más játékokat is kipróbáltam és detto! Szóval van valakinek vmi tippje, hogy mit kéne tennem?
    Az XPt nem nagyon ismerem, de reinstall is volt ma - egy normálisan működő NVidia 41.09, ill a legutolsó 43.51 es driver install -, majd felkerült egy dx8.1 ill. dx9 - sorrendben - ill. végső elkeseredésemben egy "nvidia_wxp_omega_14345.exe" is.
    Max. az XP okosságára a "refresh rate" szopatásra tudok gondolni - ls. BF1942 -, de gondoltam beírok ide, hátha tudtok segíteni."
  • Crem
    #6216
    Vagy várják, hogy végre a Magyarok is megvehessék!:D
  • Lifeforce
    #6215
    Ezzel semmi rosszat nem akartam mondani csak annyit, hogy kezdek félni, hogy a játékgyártók kezdik hanyagolni a játékot.
  • Lifeforce
    #6214
    Azért azt hozzátenném, hogy nem azért mert nem lehet feltörni.Egy játékot azért veszek, hogy játszak vele és azért gyártják, hogy játszanak vele.A szervert azért csinálják, hogy játszanak rajta és a rajta játszoknak ellenőrizze a cdkulcsait 100mbit/s vonal megbirja de a kula lossos chellot nem erre találták ki.
    Hozzáteszem, hogy a mostani lagg nem azért van.
    Az azért van mert a webszerverem meg van terhelve.
    Ezt ma megoldom és a szerdai fejlesztés után minden megy tovább mint elötte.De a már megszokott kisebb laggok nem fog sosem elmulni. :(
    A másik az, hogy lassan 2hetet késik az 1.2-es pach.A játékgyártó kezdi elhanyagolni a játékot.
    Nézzétek meg azokat a játékokat amik utánna jöttek ki.Mind 1.3-as pachnál tart.
  • Pet-R
    #6213
    Shop v0.9
  • zoli80
    #6212
    teljesen igazat adok neked!ez a legnagyobb gáz amit ki lehet találni!
  • Lifeforce
    #6211
    Mint említettem nem veszek olyan játékot ami a játék helyett a cdkulcs ellenörzéssel foglalkozik.
    Amikor mmajd a letöltésem eléri a 300kbyte/s és a feltöltésem a minimum 50kbyte/s-t akkor majd megveszem.
  • Lifeforce
    #6210
    Én írtam, hogy nem.
  • a.carkey
    #6208
    Ezek szerint megveszed?
    :)
  • a.carkey
    #6207
    Az én problémámra nem tudtok ellenszert ?
    #6175
  • Lifeforce
    #6205
    Nem tudom de szerdán megyek be fejleszteni és egy kicsit megtakarítom a szervert.
    Majd játék leinstall és felinstall.
  • Lifeforce
    #6203
    Nyugi szerdán megoldódik minden.
  • zoli80
    #6202
    milyen fegyverrel lo???
  • zoli80
    #6201
    tegnap este ota ahmeden rohogok,nézzétek már meg!!!!!
  • Lifeforce
    #6200
    Most mivan?Megállt a szerver?Vagy mivan?
    Miért kerestetek?
  • DarkHorSe
    #6198
    ez egy vérbeli RvS des hozzászólás volt ..
  • DarkHorSe
    #6197

    nekem ilyen kőőőőőőőő de nagyon
  • zoli80
    #6193
    warlord szerezz fasza kulfoldi ipket:)
  • zoli80
    #6192
    fuj de gaz a server:(((
  • antijedi
    #6191
    pl nekem nem volt még ott bajom, eddig xp az egyetlen win amivel nem volt bajhom :DD
  • zoli80
    #6190
    gyertek loni egy jott,adversarial a server.
  • Lifeforce
    #6189
    Na mostár müxik.
    server.ini nélkül nem fog működni :)
    Rosszul nevesztem vissza.
  • Lifeforce
    #6188
    hgs.serveftp.com
  • Barnus
    #6187
    előbb benn voltam egyedül de aztán connection failed lett:( Azóta server did not respond.
  • a.carkey
    #6186
    THX!
    Amúgy a serveredet not respondingnak írja ... :(
    Mi az IPje?
  • Lifeforce
    #6185
    Még nem mert csak este szokott bejönni.
    Amúgy Hoznak hívják ha meglátod akkor te is megkérdezheted.
  • a.carkey
    #6184
    LIFE!
    Sikerült megkérdezned xp ügyben a klántársad?
  • Lifeforce
    #6183
    Szerver átállítva és elindítva.
    Köszi a türelmet.
  • Lifeforce
    #6177
    Vannak bizonyos GF4 4200-as kártyák amik ezt csinálják xp alatt.
    A leírásod szerint te kifogtál egy ilyet.
    Az egyik klántársamnak van ilyen megkérdezem, hogyan oldotta meg.
  • antijedi
    #6176
    nekem csak 43.51es driver és dx8.1 de az lehet hogy 9 má nemtom, és igy minden kifogástalanul müxik semi probléma (még bfelse volt nekem)...
    (ha a refreshratet akarod álitani szedd le a refreshlock vagy milyen nevü progit az megcsinálj ui.: nem tom honet kene leszedni :D)
  • a.carkey
    #6175
    OFF!

    Nem tud vki segíteni a következő problémában?

    Bármilyen 3Ds alkalmazást elindítok XP alatt, lefagy. GF4 TI2000-em van, és utalom az XP-t - régen 2000 volt fent -, de amikor elszállt a winyóm és vettem egy újat, akkor 2. rendszernek XPt tettem fel. Szóval tegnap egy játékot akartam megnézni, ami vmi miatt - mivel "biztonsági másolat" és nem patchelhető :) - nem hajlandó elindulni W98 alatt, de xp alatt elindul, de kivág desktopba. Először azt hittem, hogy a progi a hibás, de a Ravennél is ugyanezt csinálja, majd más játékokat is kipróbáltam és detto! Szóval van valakinek vmi tippje, hogy mit kéne tennem?
    Az XPt nem nagyon ismerem, de reinstall is volt ma - egy normálisan működő NVidia 41.09, ill a legutolsó 43.51 es driver install -, majd felkerült egy dx8.1 ill. dx9 - sorrendben - ill. végső elkeseredésemben egy "nvidia_wxp_omega_14345.exe" is.
    Max. az XP okosságára a "refresh rate" szopatásra tudok gondolni - ls. BF1942 -, de gondoltam beírok ide, hátha tudtok segíteni.
  • zoli80
    #6174
    ja!
  • zoli80
    #6173
    átállás?
  • Lifeforce
    #6172
    LooL
    Sajna ma sok melom van szerveren így most lekapcsolom aztán 18órakor visszakapcsolom.
  • zoli80
    #6171
    nem mukodnek a tegnapi kulfoldi serverek,irjatok ha tudtok vmi ujjat.
  • antijedi
    #6170
    meg be kéne limitet álitani hogy mongyuk 20 rontás után menyen tovább mert igy hogy 3000. re se sikerül és még mindig ez jön em tul jo... (azt már ne feszegessük hogy pl a havas falu-ba sok a 40 enemy, a shipyardra meg kevés a 6 perc...)
  • Barnus
    #6167
    Nahát ismerve a magyar piacot, nem fogják rögtön az első nap elkapkodni az tuti:)
    bár én szerdán megyek bécsbe úgyhogy nem fogom tudni megvenni aznap:( szombaton nyitva vannak vajon?