16419
  • Big Daddy
    #15537
    Nem is.
  • zoli80
    #15536
    de:)
  • AndrewCB
    #15535
    Nagyon halott a szoba nem?
  • AndrewCB
    #15534
    Most volt a 3. rész. Vasárnap 20:00-tól ismétlik a harmadik részt és 20:30-tól jön az új rész.
    A ghostridert nem ismerem. Itt az útvonal előre meg van tervezve, amit mindig meghatározott időn belül teljesíteni kell.
  • Kaszi46
    #15533
    hány része volt már? ez vmi pojén, vagy előre megrendezett, vagy olyan mint pl motorosoknál a ghostrider(márha mond ez a név vmit)?
  • AndrewCB
    #15532
    Nagyon drága sportkocsikkal száguldoznak több országon keresztül. Persze néhányat a rendőrök üldöznek, néhány totálkárosra töri kocsiját... A tegnapi adásban, éppen afrikában jártak, és 3 kocsi lett totálkáros (1 Dodge Viper, Ferrari 360 Modena, 1 Ford Cosworth). Vasárnap 20:00-21:00 lesz az Extrém csatornán, ha érdekel. Jövőre kis hazánkon is keresztül fognak száguldani!
  • zoli80
    #15531
    gumball?mi az?
  • AndrewCB
    #15530
    Nézitek a Gumball 3000-et az extrém csatornán?
  • zoli80
    #15529
    doom 3 fut 40-60fps-el,tehat elvileg minden ok:)
  • #15528
    Memória nem mozdult ki véletlenül? Alaplapi driver fent van?
  • Big Daddy
    #15527
    A procid megy rendesen?
  • zoli80
    #15526
    minden uj és mindennel csinalja,már az 1-2megas fájl is 5perc.gondoltam arra hogy a vinyóval lehet gond de nem,átmásoltam a cuccokat az uj sata vinyómra és ugyanaz.mija szar lehet
  • #15525
    Próbáld a legújabb Winrarral a kicsomagolást mert az is lehet gond.
  • zoli80
    #15524
    mindegy neki mivel és honnan csomagolok sajna:(
  • Big Daddy
    #15523
    ne a total commanderel csomagolj,hanem a winrarral.tudom hogy a total is azt használja de úgy sokkal lassab
  • zoli80
    #15522
    figyu komi valaszolj mar baeg,tudom hogy olvastad:)
    rar ujratelepitve,win reinstall ok,csak töled hallottam erröl a problémarol,hogyan oldottad meg???
  • Big Daddy
    #15521
  • zoli80
    #15520
    az csucs lenne de gáborék seperc alatt kivennék onnan is:)
  • Crem
    #15519
    Más: Játszok ezzel a RvS Black Arrow-al... Nem rossz... Remélem a PC-s változatba is átteszik, hogy nem csak a sniper-nél van thermal!
  • Crem
    #15518
    Jah... Mert dolgoztam a gépen, csak közben bekapcsolva maradt !:)
  • zoli80
    #15517
    szia Komi,emlékszem régebben volt gondod a tömöritéssel,lassan csomagolta ki a cuccost,na nalam ugyanez van most,1film kicsomagolasa 1ora bazze.hogyan oldottad meg?
  • Big Daddy
    #15516
    Mikor már?
  • Big Daddy
    #15515
    Szerverkarbantartás van.
  • Big Daddy
    #15514
    Én sem.
  • AndrewCB
    #15513
    Tegnap nagyon csendes voltál TS-en.
  • AndrewCB
    #15512
    Lassan itt az 1.6 -os peccs.
  • Crem
    #15511
    Morgen!

    Nem érem el a HSF forumot ! :(
  • Big Daddy
    #15510
    megy....
  • AndrewCB
    #15509
    Miért nem megy a szerver?
  • ghost cb
    #15508
    szopacs
  • Tikal #15507
    nem :) mikor kattingatok befagy a képernyo is, egér se mozdul.... mikor betoltok egy meglévo tervet még azon se tudok modositani mert nem hajlando kijelolni a waypointot.... na mindegy
  • ghost cb
    #15506
    Minden este vagyunk vagy 5-6-an -(minusz) Gábor, mert ő ugye dumol
    Single-t meg nem nyomunk sztem.
    Probálgasd, menni fog. Nem kell elöször a csapatra kattintani, hogy nekik akarod az utat bejelölni?
  • Tikal #15505
    ilyen elhagyatott már ez a játék ? :)
  • Tikal #15504
    miért nem tudok a tervezo fázisban waypointokat megadni? még az extraction zone ba sem tudok lerakni, ha megnyomom a tuz gombot akkor csak egy szintet vált a térkép fel, ha jobb egergombot akokr meg le vált egy szintet ( level up, down), de semmilyen gombbal nem tudok tervezni
    v1.0 van meg
  • Big Daddy
    #15503
    Ja a második hozzászólásból
  • Big Daddy
    #15502
    Innen tudod letölteni a ventrit
  • Miles
    #15501
    Köszönöm Daddynek és többieknek a segítségért!!! :)
    Ventrit honnan szedjem le? és a hsf honlapon sok menü mért nem működik? Amúgy láttam hogy sok külföldi szeret játszani, mert ilyen iszonyat pingeket Dutynál sem tapasztaltam.
  • Big Daddy
    #15500
    kritikus hiba eredetivel is szokott lenni.Legegyszerübben úgy tudsz bejutni a szerverre,ha fölrakod a ventrirot és szólsz hogy kellene 1 hely.Ha játszik valaki,biztos hogy csinál neked helyet.
  • Big Daddy
    #15499
    Sziasztok! Megjöttem,úgyhogy este lessz kapsz mindenkinek.
  • Miles
    #15498
    HSF serverhez hasonlot hogy lehet csinálni lan-partihoz a legujabb patch és AS mellett? Vagy valami egyéb ötlet. Ha valaki tudna segíteni, akkor elküldhetné nekem az Msn címét.
    Köszönöm előre is stíves segítségüket!!!