16419
  • Gabor_(HSF)
    #6842
    Jó... de a másik a fiamé, és ma este meg öcsi fogja használni...sry
  • RAY.
    #6841
    Jah,és az 1000db-ot saját használatra(automex) mondta a leányzó
  • antijedi
    #6839
    rátapintotál a lényegre :D
  • schoma
    #6838
    Ez kinek ment?
  • antijedi
    #6837
    meg azt is megköszönhetnéd hogy egyátalán nem banolta ki kapásból egész hsf-et :DDD
  • schoma
    #6836
    Most hagyd abba PLS, mielőtt elkezdenéd!
    Örülj, hogy megvan az eredeti és tudsz már játszani...
    Ne szítsuk megint fel az indulatokat!
  • Gabor_(HSF)
    #6835
    És ha jól tudom annak a bizonyos "SS" te is a hozzájáruloja voltál ,ami aztán tüzet fogott
  • schoma
    #6834
    Minek az neked? Van már eredetid.
  • Gabor_(HSF)
    #6833
    a játék lehetöséget azt köszönöm is,de a faszságát és a hozzánemértését azt továbbra is ,csak megvetni tudom,és itt Öcsi nevében szólok inkább
  • RAY.
    #6832
    Azért azt ne felejts el(bár már a kezedben az eredeti),hogy kinek a szerverén játszottál eddig heteken át
    Ennek a "fasznak" inkább megköszönhetnéd az eddigi lehetőséget mert az uccsó pillanatig Te is használtad amikor csak tudtad
  • Gabor_(HSF)
    #6831
    ja .. aki tud angolul szedje ma le a gamecopyrol az 1.1 no cd -t és forditsa ma le az infot, mintha azt irná van törés az 1.1 hez,meg cd key törés is
  • Gabor_(HSF)
    #6830
    igen... amiből 2000 ret elvisz holnap a MM.
  • RAY.
    #6829
    A csaj multhéten azt mondta 1000db érkezik
  • Gabor_(HSF)
    #6828
    lessz war.. most csomagoljak holnapra késsz lessz,ha nem hivjál fel
  • Gabor_(HSF)
    #6827
    sajna nemtom odaadni hasznaljuk mind a 2 öt
  • schoma
    #6825
    2 van nálad?
    Az egyik CDkey-t kölcsönadnád?
    Csak ameddig meg nem veszem az eredetit.
  • Gabor_(HSF)
    #6824
    pedig 17.35 ig vártam ott mint egy fassz, primitiv agyammal gondolván hátha kö még valakinek
  • Gabor_(HSF)
    #6823
    mint korábban irtam, NANÁ..de többen elviccelték a dolgot
  • Barnus
    #6822
    Gabor: Automexbe vetted vagy hol?
  • Gabor_(HSF)
    #6821
    VÁÁÁÁÁUUUUU!!!!!!!!
    Na örüljetek velem kezbemben a game 2 példanyi is,úgyhogy nem rontom tovább itt a levegöt/TISZTA OXIGÉNNEL/,bár az igaz az útóbbi időben ugyan romlott a teljesitménye a hsf-nek a hgs szerveren,vagy ennek a fasznak vot zseniális a csítfogoja nemtum,de tény az tény....mehetünk végre normális szerverre, nyugott,/elite gamét/jáccani......
    azé egy pár emberrel szivesen találkoznék a külföldieknél is....csuuuummmmi... apátok
  • schoma
    #6820
    ELÉRHETÕSÉGEINK

    Címünk: 1077 Budapest, Wesselényi u. 21.
    Levélcímünk: 1410 Budapest, Pf. 185.
    Telefonszámunk: 461-57-00 (központ), 461-57-10 (bolt), 461-57-49 (szoftver problémák)
    E-mail: [email protected]

    copy from www.automex.hu
  • Barnus
    #6818
    Gábor miert már neked volt vhonnan vagy hoztak Automexbe ma? Nincs nyitva mar mi? Fenébe. most értem haza lemaradtam a szórásról:(
  • fluga
    #6817
    jáccik most vki?
  • radical@work
    #6816
    Végre visszakerültem a ladderre...
  • RAY.
    #6815
    Hiába én már lefoglaltam mind az 1000 db-ot
    Holnaptól lehet nálam vásárolni mindössze 19.999-ért
  • antijedi
    #6814
    mivan tüntetésre készültök?? :DDD
  • radical@work
    #6813
    Nekem RVS kell nem moci.
  • Gabor_(HSF)
    #6812
    NA AKINEK KÖL A RVS JÖJJÖN AZ AUTOMEXHEZ 17-17.30 KÖZÖTT ÉS KERRESSE A ZÖLD KAWÁT!!!!!!!
  • DarkHorSe
    #6811
    Miért akarjátok megvenni ha egy rakat szar ?..
    csak azért hogy tőbb szerveren játhassatok.. vagy azért mert annyira tetszik ? :)
  • KM
    #6810
  • Barnus
    #6809
    én voltam benn személyesen a benti eladók időpontot se tudtak mondani hogy mikorra érkezik, csak hogy késik:( remélem holnapra télleg lesz.grr. fasz gecik. eleve utálom a gagyi magyar félreforditott kézikönyveket, ráadásul még várhatok is rá. Érdekes hogy N-TEC a Diablo 2-t az előrendelést leadóknál meg tudta csinálni, hogy elküldték cd-t magában ahogy megjelent, aztán rá pár hétre az üres dobozt, kézi könyvet, ajándék pólót, stb. Nem volt a fos magyarositás miatt várakozás.
  • KM
    #6808
  • fluga
    #6807
    lol
  • zoli80
    #6806
    nehogymár megvegyétek!senki ne vegye meg!ha már ekkora szarok akkor vigyék is vissza mind a 10000darabot!
  • fluga
    #6805
    mert a sok hülyegyerek azt nemtuggya elóvasni!
  • KM
    #6804
    Válaszod kiábrándító!
    Csak egy apró kérdés: miért nem lehetett behozni az angol verziót is??? Grrrrrrrrrrrrr!!!
  • Slow
    #6803
    főtöl mean fűtől... ;)
    Freud forog rendesen =)
  • Slow
    #6802
    ma nem jelenik még meg, mert "ma hozzák a cdket és még be is kell csomagolni" - mondja az egyébként ártatlan 'kispica'...

    szal csak holnap lesz...
    rezignáltág, kiábrándultság, enerváltság - azt mondják a főtöl van, pedig az automex is tud ilyet okozni... nem kéne büntetni az automexet is? he?
  • KM
    #6801
    Esetleg a MM-ban lehet kapni?
  • schoma
    #6800
    Jah. Tényleg jó volt...
    Főleg amikor elfogyott neked.