16419
  • Gabor_(HSF)
    #6896
    nem birtad ki mi te köcsög ,mig szét nem baszom a szádat,egyenlöre hajts fejet vagy szopjál le,és lányok ne ugassanak férfiak dolgába,és te mi a kurva anyádér jöttél az én szerveremre ,ha ennyire nem birod a burám,szegény anyádat sajnálom,hogy el kell viselnie egy torz szülöttet
  • zoli80
    #6895
    na jo ennyi!hu de felhuztam magam,bocs mindenkitol!
  • zoli80
    #6894
    "VÁÁÁÁÁUUUUU!!!!!!!!
    Na örüljetek velem kezbemben a game 2 példanyi is,úgyhogy nem rontom tovább itt a levegöt/TISZTA OXIGÉNNEL/,bár az igaz az útóbbi időben ugyan romlott a teljesitménye a hsf-nek a hgs szerveren,vagy ennek a fasznak vot zseniális a csítfogoja nemtum,de tény az tény....mehetünk végre normális szerverre, nyugott,/elite gamét/jáccani......
    azé egy pár emberrel szivesen találkoznék a külföldieknél is....csuuuummmmi... apátok "

    ez egy jatek te fasz,az elvezetrol szol,nem a gyokér teljesitményedrol.minek jottel egyaltalán a "fasz" szerverére?
  • RAY.
    #6893
    Ne bosszankodj,nem érdemes,bár megértem.......
  • CB-LSC
    #6892
    Bocs hogy bele szólok de sokkal okosabb lettél volna Te öreg hogyha magadban tartod és csöndben elhúzol a francba.Eddig nem volt veled semmi bajom de az értelmes megnyilvánulásaid tükrözik az IQ-d.Ha Ő nem ért hozzá miért nem űltél neki Te és csináltál hozzá jobb törést?Több napig azon ült hogy működjön elsőként a világon és a hozzád hasonló hálátlan faszok is tudjanak játszani.
  • RAY.
    #6891
  • zoli80
    #6890
    remélem tobbet nem irsz ide sem.ha mar jatszanunk nem kell veled kimélj meg a faszságaidtol is!
  • antijedi
    #6889
    ez a ucso 3 hozaszolasod telibetalált :DDD
  • zoli80
    #6888
    csak azt nem tudom eddig miert untattad magad velunk?
  • zoli80
    #6887
    nagyok dolga?:)) hozzajutottal valamihez ami masnak még nincs és maris ugy viselkedsz mint egy 4eves.bibibiii nekem van.és mar megyek is elite serverekre bibibii.ez milyen szar mar?
  • zoli80
    #6886
    gabor te mekkora gyokér vagy mégis!!!!!!!ha mar van mas lehetoség megint kezded a nagyarckodast!huzzal is a fasz szotlan elit servereidre!fuj de utallak!
  • schoma
    #6885
    És akkor az miért jó?
    Ketten egy egész szerveren?
    De amúgy elkészültem.
  • schoma
    #6883
    Mennék én, de szerintem újrahúzo ezt a szart.
    Nem enged be.
    A cdkey-jel van problémája.
    Lehet, hogy nem kellett volna buzerálnom a dll-t?
  • Barnus
    #6882
    köszi. felirtam mail cimedet, ha vmi gond lenne irok mailt.
  • Gabor_(HSF)
    #6879
    Én is.............
  • Gabor_(HSF)
    #6878
    én vagyok olyan geci,ha véletlenül nem kapnál,/küldj mailt es megadom a számom/,odamegyek az automexbe veled és segitek
  • schoma
    #6875
    Álmatlanság
  • schoma
    #6874
    Sajna ez sem elérhető...
  • schoma
    #6872
    Megyünk vissza filmetnézni!
  • schoma
    #6870
    Server did not respond
  • Barnus
    #6869
    Gábor szerinted van rá esély, hogy holnap még nem fogok kapni? Én is felhivhatlak ha nem akarnának adni vagy én inkább ne tegyem ?:)
    Bár nem mintha tudnám a telszámod:)
  • schoma
    #6866
    ok
    de ha netán van tűzfalad, akkor tedd pihenőre!
  • schoma
    #6864
    Persze, itt vagyok...
    Meg néha filmet nézek. :)
  • Barnus
    #6863
    Gábor én nem vicceltem el, egész egyszerüen sajna 18:35-re értem haza. Ha hamarabb olvasom ottlettem volna :((
    Egyébiránt meg azért rendes tőled, hogy gondoltál az itteniekre és lehetőséget adtál nekünk hogy már ma meglehessen. Mégha sajna nem is tudtunk vele élni:(( Holnap meg fogom tudni venni már vajon?
  • schoma
    #6858
    Egyre jobb.
    Inkább pls nézzen valaki szerver után, aztán menjünk hentelni!
  • antijedi
    #6857
    ha a tudás megvan hozá ako a fordito már nem ügy amugy aztán lehet hogy elég a c++ is hozá nem kell visualbasic :DD
  • schoma
    #6856
    Akkor ezt most lehet, hogy kitenném tacsra...ű
    Még a VisualBasic csak-csak. De fordítónak és C++-nak kicsit híján vagyok.
  • antijedi
    #6855
    csak joban tudom hogy voltame nem???
    az meg hogy te kinek osztasz lapot kurvára nem érdekel :DDD
    de tényleg ne kezd már a balhét pls
  • Gabor_(HSF)
    #6854
    neked nem osztottam lapot, úgyhogy ne szólj bele a nagyok dolgába,egyébbként meg voltál,de ha nem vennéd észre nem veled beszélgetek
  • antijedi
    #6853
    őőő elvileg ha van egy jó forditod és visualbasic meg c++ meg egyébb ismereteid simán menni fog :DD
  • schoma
    #6852
    Szóval akkor: dll-be hogy a rákfenébe tudnék belepiszkáni?
  • antijedi
    #6851
    ne rágódjunk ezen inkáb sipirc jácani ez "elit" servereidre :DDD
  • Gabor_(HSF)
    #6850
    Ne is merüljünk bele ,ne váljunk el haraggal,csak ez még ugy bennem volt
  • antijedi
    #6849
    dejó megint kezdődik pls hagyd abba és inkáb menyél jácani mert már van eredetid és jajdejó neked és tedd meg amit igértél és ne rontsad tovább a levegőt :DDD
  • antijedi
    #6848
    én mikor voltam a te szervereden hm?? egyszerse, valakivel nagyon keversz, mert én a te szervereden egyetlen egyszer sem voltam.., akkor eről enyit...
  • Gabor_(HSF)
    #6847
    tudja jol kinek ment,persze nem neked az biztos, arról a 3 emberről van szó aki beküldte lifének a ss-ot
  • RAY.
    #6846
    Semmi kedvem most flémelgetni ezen tényleg,csak most ezt nem értem,és azt sem,hogy kinek írtad!
  • schoma
    #6845
    Ha mindenki megköszönt mindenki mindent mindenkinek, akkor légyszi adjatok progit, amivel a dll-t ki tudnám csomizni!

    And Peace
  • Gabor_(HSF)
    #6844
    te meg azt hogy jáchattál az én szerveremen
  • schoma
    #6843
    Egyébként meg 1.1 patch törése.
    A single résszel nincsen semmi baj, nekem müxik rendesen.
    A multi viszont el van cseszve, de úgy, ahogy van.
    Méghozzá a R6GameService.dll nevű fájl miatt.
    MOst már mindig azt írja ki, hogy nem elérhető a CDkey ellenörző szerver.