16419
  • zoli80
    #6937
    bazeg barnus!nem csak a lifeot védtem!az az uzenet tobbek kozott nekem is szolt!a cheat ugy kirobbanasa elott mar anyazot az a barom!te is ott voltal azon a serveren!
  • Calver
    #6936
    Hát ez az ember - egy pillanat! ember ez? - teljesen kész... Mondd már meg ugyan hogy ki menekül? Rohadtul félünk ám tőled meg a köcsög szövegedtől! Nincs kicsit üldözési mániád? Folyton azt hiszed mindenki ellened van... pedig, ez pusztán annyiban gyökerezik, hogy folyton provokálod népet. Gábor, szerintem menj egy kicsit emberek közé, első lépés ahhoz hogy megtanulj emberként viselkedni és ne utáltasd mindenhonnan ki magad azonnal.
  • zoli80
    #6934
    maradj baszod.egyszer csak belátod mekkora marha vagy!
  • Barnus
    #6933
    Off.
    Hagyjátok már abba pls. Teljesen felesleges a vita. Zoli szerintem tökre nincs igazad. Az az üzenet Lifenak szólt, ha neki nem tetszik, akkor irja le ő nem tetszését, de ne te hadakozz itt helyette. Nekem sem tetszett amit Gábor irt de mire irtam volna rá, többiek már reagáltak, lecsengett. Tök feleselges volt neked amolyan utolsó szó jogan valami okosságot benyögnöd és előröl kezdened. Szerintem pont ez a gyerekes. Most csak azért, mert találtál valamit amivel kapcs beszólhatsz Gábornak? Antijedivel együtt amit irogattok kicsit sem külömb Gábor irásainál,úgyhogy ne tartsátok magatok olyan nagyra. Ne értsetek félre. Nem akarok újabb flame-t indítani, csak kicsit lehetnétek kultúráltabbak ti is. Jó, persze mondhatjátok, hogy pont jó mondja ezt nektek, én is elküldtem párszor Gábort a fenébe, de most szerintem zoli tökre nem volt már aktuális amit beirtál. Gondolkodtam, hogy irjak e egyáltalán a témával kapcsolatban, mert már látom, hogy egyesek rögtön elkezdenek majd itt kombinálni, hogy én most itt próbálom Gábor szivébe lopni magam, merthogy felhivhassam holnap a játék miatt. Tökre nem erről van szó. Szerintem miután képes volt normális hangnemet használni fórumon lehetett vele beszélni, azóta serveren se hozta az eddigi stilusát.
    Nem akarok Life ellen se szólni, saját joga a saját serverén azt kitiltani akit akar, de én anno mikor ez a téma felmerült akkoris többször mondtam, hogy itt nem a cheatről szólt a történet, hanem Gábor stilusáról. Szerintem Öcsi nem csalt. Akkor is ezt mondtam, most is igy gondolom. De kérdem én Zoli. Te szoktál csalni? Erre a válaszod egyértelmű NEM lenne. Mostanában furcsán jól jáccol. Ezt pár ST-6 is megjegyezte. Most tök komolyan gondolkodj el a köv szitun. Mit gondolnál/mit tennél, ha holnap azt irná Life, hogy valószinüleg te csalsz. És hiába mondanád azt, hogy nem csalsz, meg mire alapozza a másik ezen állítását az eredmlnyeden kívül, nem kapnál rá választ. Mindenki elhinné rólad, hogy csaló vagy. Te azt mondanád, hogy oké, elfogadom amit írtok rólam, bár nem vagyok csaló, de együtt élek azzal a tudattal, hogy annak tart mindenki? És nem lennél mérges Life-ra? Nem jönne ki belőled az a primitiv stilus amit itt pár hozzászólással lejjebb is bemutattál? Ne mond, hogy te nem esnél neki Life-nak. Márpedig csak ennyi történt. HSF-nek megvan a joga, hogy mérges legyen vmiért. Ha bármelyik ST-6-ról kijelentené Life, hogy csaló, biztos vagyok benne, hogy az egész klán egy emberként állna ki az illető mellett és szállna szembe Life-al.
    Nem tudom mi olyan meglepő ezen. Tudod van egy olyan rossz szokásuk az adminoknak, hogy egy vitát hajlandóak eldönteni egy bannal. Tisztelet a kivételnek. Bocs Life, nem tartalak téged ilyennek, nem feltételezem rólad ezt, csak általánosságban beszélek. De teljesen elképzelhető, hogy ha Gábor az egyetlen eddig elérhető tört server tulajdonosát durván elküldi a fenébe amiért vkit alaptalanul megvádol, akkor kibannolja őt cserébe a serverről, visszaélve a hatalmával. Nem biztos hogy igy történt volna, de benne van a pakliban. Márpedig ha az ember játszani akar multiban, akkor nem teheti meg, hogy beszól az adminnak amig nincs lehetősége máshova menni. Gábornak mostmár megvan a lehetősége, elmondta hát a véleményét. Vagy egyet értünk vele, vagy nem. De ne ez legyen megint két napig a témánk. Megirtátok páran, hogy nem kellett volna, ő leirta, hogy miért irta. Ezután egy elavulóban lévő dologhoz miért kell jönni és nagy arccal hozzászólni? Direkt provokálni Gábort, hogy újra vita legyen? Én magam részéről jelenleg Zolit és Jedit tartom primitivnek, azért amit csinálnak, amiért tök olyan dologba szólnak bele amibe teljesen felesleges lenne. Ki lehet állni Life mellett persze. De rögtön igy? Na mindegy. Én nem fogok ezzel kapcs flameelgetni, lehet elküldeni engem az anyámba, nem fogok ismét arra a szintre süllyedni, mint nemrég, de tudnotok kéne tovább lépni a dolgokon.

    Én speciel leszámítva Life-al kapcsolatos irását Gábornak, kellemesen csalódtam benne. Azok mellett, hogy ennyien nekiestünk, elkönyveltétek klánját csalónak, mégis ideirt nekünk RvS-el kapcsolatban, várt is arra aki esetleg ma ment volna venni. Ezt tökre nem értékeli senki. Miért?
    Pl. azon is baromira meglepődtem, hogy miután én is elég hangosan szidtam őt(bár ő is engem:)) mégis azt mondta, hogy ha nem kapok holnap programot az én kedvemért is hajlandó odajönni, elintézni nekem hogy kapjak mégis. Ha ő félre tudja tenni a múltat, képes valakivel normálisan beszélni akivel előtte tök rossz viszonban volt, akkor ti miért nem vagytok rá képesek? És melyikőtök akkor végülis a gyerekes?

    Off vége.
  • Gabor_(HSF)
    #6932
    Pontosan olyanok vagytok mint a patkányok,ha ég a ház menekültök,egyikötöknek sincs annyi vér a pucájában ,hogy merje válalni a felelőséget ,amit nem régiben kijelentett,de ezt már megszoktuk,még ha nem is fogadtuk el,és bár mamár elakartam hagyni ezt a topicot,de mivel ennyi rajongom akadt,ugydöntöttem maradok még.. vigasztalni benneteket
  • Calver
    #6931
    Pontosítsunk! Többen annyit tettek szóvá a fórumon hogy igen érdekes dolgokat műveltek néha, "ugy hogy ne most szépitsd a dolgot"!
  • zoli80
    #6930
    "a vakarék dumádat szord el a tiniknek,azok még kajálják"
    beszaras ez a duma!:)ezekért megéri flamezni!
  • Calver
    #6929
    Ok nélkül kiáltottak ki? Ok nélkül? Life progija megfogta a seggfej haverod, ennyi, és Lifeforcenak mikor fogalma sem volt róla, hogy a ti seggarc klánotok egyik tagja az, mondta hogy Rusher volt a neve... Erre, hopp az Öcsi_(HSF)! Elöször kurvára nem volt semmilyes screenshot, csak kiderült 1-2 dolog, mire ti fórumon nemhogy mondtátok volna hogy bizonyítjátok hogy öcsike nem csítelt, vagy hogy békében távoztatok volna, nem, elkezdtetek itt faszarcoskodni, kialakítva egy jó kis flémet, ahol mindenki elküldött a szaros stílusotokkal titeket a faszba, de ha jól látom most sikerült újrakezdeni... Ezután ne csodálkozzatok hogy mindenkinek a pöcse televan a köcsög fejetekkel, valamint tanácsolom hogy takarodjatok innen a jó kurva anyátokba!

    Calver

    U.i.: bocs a szóhasználatért, ez kellett
  • antijedi
    #6928
    részemről is, magyek is kicsit nem olvasom tovább enek a zseninek az iromáyait :D
  • schoma
    #6927
    OK. Részemről téma lezárva.

  • Gabor_(HSF)
    #6926
    nem.. ti annyit tettetek szova a forumon ,hogy a hsf csitel.. ugy hogy ne most szépitsd a dolgot,te voltál az a nagy játékosok közül az egyik /life/ szerint,akit hogy lehet hogy öcsi csak ügy lelő tobször is egymás után,ugyhogy a vakarék dumádat szord el a tiniknek,azok még kajálják
  • antijedi
    #6925
    eheh
    emlékezet kiesésed van?? én egyteln szoval sem utaltam rá hogy bárki közületek csiter lene amig kinemhozta life az infot, utána tény hogy egyetértettem, de addig egyetlen szoval sem mondtam ilyet, és nem is utaltam rá...
    ilyen memoriával nem csoda ha belezavarodsz a saját irományaidba is...
  • antijedi
    #6924
    azt nem mondom hogy régeben nem használtam volna egyszer egyszer hasonlo szot, de akkor is tuti hogy elenyésző ahoz képest amit a "mester" müvel itt :DDD
  • Gabor_(HSF)
    #6923
    nos a 3 emberből az egyik te voltál,aztán barnus is beszélt még a hsf csitről de vele már megbékéltem, tehát öt nem sorolnám ide,aztán tikál, ray,is eröltette a dolgot,azt is tudom ki az aki elküldte lifenek azt a bizonyos SS-ot,ami még mindig kaparja a szemem,de tudják mások is akik most hallgatnak,csupán arrol van szó hogy ok nélkül kikiáltottatok csiternek minket amit ne csodálkozzon senki,de nem nyelünk le
  • schoma
    #6922
    OK.
    De ez nem csak a mai esetre vonatkozott... :))

  • RAY.
    #6921
    Te egy igazi hülye vagy!
    Ki szaladt akár hova is,emlékezet kiesésed is van?
    Annyit tettünk szóvá (itt a fórumon), vannak fura dolgok egy bizonyos személynél akiről ki is derült,hogy csal,ennyi!
    Nem kellett szaladni sehova!
    Neked meg az a nagy bajod van mióta csak megjelentél itt,hogy nem is azt mondanám,hogy ocsmány stílusod van,inkább azt:NINCS
    Játéktudásod elismerem, de ha kétszer ilyen jól menne akkor sem normális emberre vall ahogyan megnyilatkozol és kikelsz magadból,a nagyképüségről nem is beszélve!

    Én igazából már most is gondolkodtam,hogy ezt lereagáljam-e mert látható,hogy nem ér semmit amit mondunk neked,arról nem is beszélve már,hogy nem igaz nem veszed magad észre!

    Tényleg nem értelek,de lehet,hogy Te saját magadat sem,ha ezt nem poénból csinálod(mert azt hiszed vicces).
    Ha valaki ennyire nem tud és akar beilleszkedni egy társaságba akkor csak igazábol sajnálni tudom!
    Lehet,hogy néha gondolkodnod kéne!

    Az meg,hogy fele annyian vannak a topic-on mint régen neked is köszönhető,mert sikerült lezüllesztened,Gratulálok!
  • antijedi
    #6920
    nem is kell magyarázkodnod csak megkértelek hogy pontosits, szerintem itt senki nem akarja hogy a gáborfélékel egykalapalá vegyék... :DD
  • zoli80
    #6919
    megint kezded!az a levél arrol szolt hogy itt mendenki béna,(TISZTA OXIGÉNNEL)csak te voltal jo fej,stb.. tobbekkel ellentétben egyszer sem nevettetél meg,csak fejfajast okoztal itt mindenkinek!
  • antijedi
    #6918
    coopozni téleg volt hogy coopoztam de nem a te szervereden...
    mellesleg nem 3 ember véleményén alapult a dolog és még ha emberek véleményén alpult volna akor sem csak 3 emberén, de ezt hagyuk már letárgyaltuk egyszer...
  • schoma
    #6917
    Nem magyarázkodom, ugyanis nem szokásom!
    Amit mondtam, megmondtam...
    Olvass vissza nyugodtan. :)
  • Gabor_(HSF)
    #6916
    igazad van ,hidd el én sem szivesen anyázom ,nem is a stilusom,csak ha nagyon felkurnak agyilag,csupán irtam lifének ,hogy attol még nem csiter valaki,hogy azt 3 ember kitalálja, mert hogy csináltak egy SS-t amiben öcsi darált egy kicsit,csupán ezt fejtettem ki,de hát ha ez a 2 tök letámad abból ez van,és még azt is letagadja hogy coopozot velünk,na nem mintha számitana,de nézzünk már körül ,hogy ki is a gyökér???!!!!
  • antijedi
    #6915
    neveket nem mondtál de többesszámot használsz amikor itt egyedül gábor minősiti magát a beszolásaival... :DD
  • zoli80
    #6914
    bocs!tényleg nem értem magam,kevés ember van aki fel tud huzni.O az egyik!
  • schoma
    #6913
    Én nem mondtam neveket!
    Akinek nem inge, az ne öltözködjön!
  • zoli80
    #6912
    csak tudod az a bizonyos uzenet mindenkinek szolt(kiv. egy-két embert).
  • antijedi
    #6911
    és hiddel engem is kurvára zavar... :D
  • antijedi
    #6910
    léci ne gyanusits hogy ezekhez a beszolasokhoz kozom, van figyeld meg hogy az általad idézet szavakat mind gábor sorolgatja szorgalmasan :D
  • schoma
    #6909
    Engem meg ez zavar. Én meg ilyen vagyok.

  • schoma
    #6908
    De nem is ismerite egymást. Nemde?
    Akkor meg?
    Ismeretlen embereket "anyáztok", "faszoztok", "porbafingóztok"...

    De ez nem az én dolgom, csak lehetőleg ne itt. Nyissatok a gumiban egy topicot neki!
  • Gabor_(HSF)
    #6907
    és te pudva olvasd végig a topicot ,mielött anyádat megkéred ,hogy irjon ide,egy régen kikivánkozo üzenetemet ejtettem meg ami life nek szolt, és tartom öt annyira,hogy vegye az adást ,miszerint mekkora marhaságot csinált, de ha nem akkor is neked mi a fasz közöd van mindehez
  • zoli80
    #6906
    tényleg haggyuk jedi!elképeszto hogy ilyen van és nem 10éves és mi egyaltalán felhuzzuk magunkat rajta!
  • antijedi
    #6905
    hm, neked levágtájk a tököd és azzal kompenzálod hogy minden második szavad az hogy "fasz" ?? pls a családi gondjaidat ne oszd meg velünk...
  • Gabor_(HSF)
    #6904
    neharagudj soma ,de nem birom mikor a por fingik sajna ilyen vagyok,pedig má azthittem csak jedi rejszol még az árnyékomra ,de sajna bekell látnom zoli-ból se lesz valaki, csak a saját zsirjában sülve
  • antijedi
    #6903
    ha megnézed figyelmesen egyedül gabor szajhoskodik :DDD
  • zoli80
    #6902
    uristen!ez durva!
  • Gabor_(HSF)
    #6901
    én nem kis fasszopo vagyok mint te ,nemtudom égetni magam ,én nem hogyozok be éjjel mint te
  • schoma
    #6900


    Már megint kezditek?! Mire jó ez a szájhősködés?
    Tényleg ennyire IQhuszárok vagytok? Én nem így ismertem meg egyikőtöket sem.

    Szóval, pihi, nyugi...

    Vagy mennyetek ki a hóba, és intézzétek el egymás között! Nem itt szájhősködni!
  • Gabor_(HSF)
    #6899
    és hamár itt tartunk RAy te mi a faszt értessz meg,azon kivül mikor öcsi 10x lelött egymas után ,és szaladtál life ,jajaja, ez hogy lehet,kis buzik nézzetek magatokba,és hamar rájöttök,hogy a duna mélyén van némi esélyetek,ott nem érezni a büdös pofátokat
  • antijedi
    #6898
    szerintem téleg huzál el mert csak magadat égeted..., mellesleg nálad büdösebb tuti nem lehetek :DD
  • Gabor_(HSF)
    #6897
    vagy hamár az én farkam nagy aszádba ,akkor ajánlom a másik büdöstojást jedit a figyelmedbe,talán vele még elboldogulsz