16419
  • kowajano
    #6990
    végülis csak pecsnek kell kijönnie vasat bármikor betudnám rakni wolfenstein szerver mostis bent ketyeg ;]
  • Calver
    #6989
    Negatív, igazi kopást nem szokta megérni, általában kicserélem 1-2 ütlegeléstől elszállt billentyű után!
  • Calver
    #6988
    Hát, itt annak idején Lifeforcenak nem nagyon ment, de bízzunk a csodákban! Elvileg vmi php-s hülye cdkulcs ellenörzője van, dehát ugyis lesz vki aki arra is rájön azt hogy lehet megtörni, szóval türelem és nyugalom, elöbb-utóbb úgyis lesz valami!
  • kowajano
    #6987
    Na hogy témába is szoljak arra adjon nekem valaki tippet hogy láttok e arra esélyt hogy a elkövetkezendö pecset itt föleg 1.2 esre gondolok meglehet e majd törni? Ha arrol van szo énis tudnék szervert inditani csak én LINUX os pecsre várok rendes T3 as vonalon régi alkatrészeimböl öszetudnék dobni egy gépet szervernek csak ez a bizonytalanság ez egy kicsit agaszt hogy valyon fe lehet e törni majd a peccset. mert azt nem szeretném hogy megveszik 5en kb. az eredeti gamet és akkor majd az 5 ember tudsz játszani a szerveren a többi meg nem Szal erre vmit reagáljatok
    és PEACE elöre is
  • Barnus
    #6986
    bár most hogy igy belegondolok én nem is rajongok ezekért a kerekszámokért való versengésért mert nem sok értelmét látom úgyhogy inkább alszom:) majd vki más örül majd.:)
  • Barnus
    #6985
    jajj én mennék már aludni de nincs pofám 16 hozzászóláshoz:)
  • Barnus
    #6984
    hmm. csak nem a 7000-et is vitában érjük meg?:)
  • schoma
    #6983
    IQcsászárok gyülekezete van a Gorillason...
  • zoli80
    #6980
    Nem értek veled egyet Barnus abban hogy automatikusan vitazom,talán kicsit lobbanékonyabb vagyok masoknal!Eddig csak egy emberrel vitaztam a tobb tucatbol és ezzel nem vagyok egyedul!Nem hiszem hogy véletlenul!
  • Barnus
    #6979
    nem csak kiveszik a fegyvereket amiket a magyarok használnak, lekapcsolják, kirugdosnak, átállnak 1.1-re, stb:)
  • Barnus
    #6978
    honnan tudjam hogy mikor indul a server?:) bocs ha félreérthető voltam. én eddig is terveztem a játék megvételét de asszem még jópáran meg akarják venni az itteniek közül. Én múlt hét kedd óta nem igen RvS-eztem:( sehol se tudtam. egyik nap coopoltam gáborék serverén de ennyi volt. ebből kifolyólag várom már nagyon azt a kiba... cd keyt:) magyar servert is várnám, csak sajna nem tudni mikor lesz újra:((

    1.2höz állitólag lesz linux dedicated server. szerintetek milyen vas kell hozzá?
  • Barnus
    #6976
    Dehát túlképp minden magyar cheater, akárkit megkérdezel a gorillazon, megmondja a frankót nem igaz?:)))
  • Barnus
    #6974
    Zoli: Nem volt célom a lelkedbe gázolás. Csupán egy vélemény volt. Szerintem nem ereszkedtem le az anyázás szintjére és másnak a lelkébe gázolásába. Leírtam pár dolgot amiben szerintem van igazság. Feltételeztem, hogy esetleg ha elolvasod, akkor nem az automatikus vitázásod indul be újra, hanem esetleg elgondolkozol rajta, hogy te is hibázhatsz nem csak más. Nem igy történt. Ez van. Ne feszegessük a témát, nem akarok veled sem ellenségeskedni. Ha nem vagy hajlandó meghallgatni más véleményét és nem vagy hajlandó elgondolkodni, hát ne tedd. De hogy miért gondolod azt, hogy hozzád hasonlóan én is a te lelkedbe próálok gázolni, nem tudom.

    Én viszont inkább alszom és várom a holnapot, mert már RvS hiányom van:) Remélem ha lesz újra server, akkor nem lesz ennyire feszült itt a hangulat és visszaáll a "megszokott nyugalom":)
  • zoli80
    #6972
    amiota gaborral haverkodsz nekem is feltunt hogy sokkal jobban jatszol:) veled is megosztotta?
  • Barnus
    #6970
    Vagyis warlord, na :)
  • Barnus
    #6969
    Warlodr én is ugyanezt irtam le asszem:)
  • schoma
    #6968
    Akkor neked ilyened van?

  • zoli80
    #6967
    " Tök feleselges volt neked amolyan utolsó szó jogan valami okosságot benyögnöd és előröl kezdened. Szerintem pont ez a gyerekes. Most csak azért, mert találtál valamit amivel kapcs beszólhatsz Gábornak? "azért ezzel a lelkembe gazoltal:)
  • Calver
    #6966
    Istenem kegyelem! Miért teszed ezt velem? Miért pont velem? Miért kell pont elém dobnod mindig ilyen retardált és szánalmas gyökereket akik azt sem érik meg hogy koptassam miattuk a billenyűzetem, és én mégis vagyok oly' hülye hogy visszaszólok nekik? Legalábbis eddig a pontig voltam olyan hülye, de egy idő után még én is beismerem egyeseken nem lehet mit javítani. Menj bazdmeg az elit szerveredre, ahonnan még nem utáltak ki, és mindjárt mindenkinek jobb lesz...
  • schoma
    #6964
    Hát igen, sufnituning csítfogó rulez.
  • Barnus
    #6963
    Gábor én nem akarok kibújni semmi alól, nem akarom letagadni azokat amiket mondtam, de szerintem rosszul emlékszel. Ha visszanézed akkor is leirtam hogy nem hiszek abban, hogy csaltatok volna, én szimplán csak veled vitáztam nem épp kultúrált formában, ez tény:) De Öcsiről egy szót se szóltam. Bár lehet hogy ha visszanézném akkor kiderülne, hogy tévednék, de arra határozottan emlékszem, hogy akkor is direkt kiemeltem, hogy engem a csiter téma nem érdekel, mert nem hiszek benne, hogy télleg erről lenne szó, hanem csak a serveren tapasztalt stilusról alkottam véleményt.

    warlordnak pedig igaza van Claw.
    Leírta Life, hogy Öcsit NEM FOGTA MEG az a saját készítésű program. Vagyis lehet hogy megfogta de mellette sok mást is. Sok embert logol, aki nem csal. Elmondta a program technikáját. Ha 5%-nál nagyobb az eltérés, akkor loggolva vagy. Ha te BAK fileokat tárolsz systemben,vagy mint vkinek screenshotok voltak ott, akkor ők mind logolva lettek. Life elmondta, hogy főleg arra alapozza azt amit mond, hogy néhány ismert játékos ellen ért el olyan eredményt Öcsi, akik ismertek és jól jáccanak. És? ST-6-ból is vannak páran, akik mindig magasan a többi játékos előtt vannak, körönként 4-5-6 embert simán megölnek, Rush is tud 25-2-es eredményt elérni. És? Ettől miért lenne csaló? Mert jól jáccik? Azért mert esetleg van nála jobb játékos akkor az már csaló? Na de ne menjünk bele a csaló/nem csaló vitába, egyszer már lezártuk. Mindenkinek megvan a véleménye, gondol amit akar, csak azért irtam le, mert páran ismét előjöttel a cheater témával meg a megfogó progival, és nem olvasták el, hogy tulképp nem ez volt ami megfogta Öcsit. Ennyi.
  • zoli80
    #6962
    gabor két kulcsod van baeg!jatszál már!
  • Gabor_(HSF)
    #6961
    ez a másik születési rendellenesség nálad,ha valaki nem akkora über fasz mint te ,az nem biztos,hogy seggfej,vegyél órákat a szavak értelmezéséből
  • zoli80
    #6960
    !valami gagyi tortet nem tudtok?:)inkább ot vezessuk le a feszt!
  • schoma
    #6958
  • Calver
    #6957
    Ezaz!
  • Calver
    #6955
    És azt még nem hallottad hogy az okosak nem azt üzik el aki jobb mint ők hanem a seggfejeket? Ez már kezdd fájdalmassá válni...
  • schoma
    #6954
    ez megalol
  • schoma
    #6951
    Ámen!
  • zoli80
    #6950
    leszarom ki cheatel!nem allitottam hogy cheatelnek cheatelnek!láttam valami furat,vicces is volt szamomra,biztos bug vagy valami!egyszer nem allitottam hogy cheateltek!nem is gondolom hogy igen!sok jo jatekost ismerek aki ugyanugy meggyap mint te!nem ez a gondom!
  • Calver
    #6949
    Szerintem ott ha vki több körön keresztül kiírtja az egész másik csapatot pisztollyal, ugy hogy azok meg sem tudnak mozdulni...
  • radical
    #6948
    Ej minek ez a hajcihő már megint.
    Elitek menjenek végre az elit szerverekre, csóri magyarok meg a krekkeltekre. Ágyesz-bugyesz.
  • Gabor_(HSF)
    #6947
    na ezé nem lessz senki soha belöled,, mert az okosak tanulnak attól aki jobb mint ök, nem pedig megvetik,és elüzik
  • Gabor_(HSF)
    #6945
    na pont ez a baj veled ,nem tudsz a szavak között olvasni.. én csak is life-nek irtam amit irtam ,és a nyugodt elite game???na ez pont azt jelenti ,hogy rengeteg külföldi szerveren ismernek, és vita nélkül tudunk jaccani,ahol nem azt kell bizonygatni namár miért lennénk mi csiterek,és véfre nem reszkető kézzel fogom az egeret,,,, erről van szó,de neked ez magas ugylátom,és már napok ota nemtudod megálni,hogy ne szolj be nekem,csak lapozd vissza a topicot,mikor is a gorrilas serverrel kapcsolatban má megen elsütötted ,hogy má chip,meg ripley is ugy csal mint mi,tehát nem hinném ,hogy csodálkoznod kellene
  • Calver
    #6944
    Valóban, de nem épp arról van szó hogy a szervergazdit zavarja az illető hanem ha tönkreteszi mások játékát, tehát nem épp önbíráskodásról, mint ahogy Gábor irta.
  • zoli80
    #6943
    Fuj barnus!te nem csinaltal még semmit duhbol?
  • Calver
    #6941
    Jól értem hogy te arra apellálsz hogy Lifeforce-nak nem tetszett hogy Öcsi_(HSF) a szerverén játszik, és ezért bannolta? Neked b+ télleg üldözési mániád van!
  • Gabor_(HSF)
    #6940
    ujabb vendég érkezett..üdv néked szörös bunkó...szóval milyen programja vot annak "a fasz"-nak amiről beszélsz??? hát megsogom semmilyen... csak duma amit az ilyen büdös tudatlan köcsögök mint te ,tátott szájjal néztek,hogy hu az mekkora!!!na hát még azt is ették egyesek hogy life bannolja az egesz axelerot,na ja!!! söt lekapcsolja az internetet is világszerte..na hát inkább menj aztán terelgesd a disznokat a tisza partján az jobban áll neked,nekik mesélhetsz az internetről is,megfogják érteni
  • zoli80
    #6939
    a masik hogy rengeteg jo arc van itt és jokat lottunk egyutt!egyetlen egy "elite" server miatt sem adnam fel ezt!ha elolvasod a marha uzenetét észreveszed hogy nem csak a cheatsztorirol szol hanem mindenkirol!
  • schoma
    #6938
    Ehhez csak a következőt tudom hozzáfűzni: