16419
  • Crem
    #7037
    Nem tudom ki írta, hogy Ő közben jár, hogy kaphassunk...

    Mindenesetre az AUTOMEX-nél roskadásik vannak a polcok!:P
  • Crem
    #7036
    Megvan!:D
  • AndrewCB
    #7035
    van most valaki valami jó szerveren??????
  • KM
    #7031
    És mi újság a Media M-ban? Ott lehet már kapni?
  • [Rush]
    #7030
    8 kredit volt?
  • Barnus
    #7029
    Ti ujraraktátok game-t vagy csak patch és nocd crack hogy ne kelljen mindig cd-t rakosgatni?
  • Barnus
    #7028
    Este 6ig ha jól tudom. Én is voltam ma, vettem én is. Szerencsére adtak simán:) Érdekes warlord, hogy a cd keyt nem emlitetted, hogy azt is becsannelnéd és felraknád netre amig nincs mindenkinek :))))
  • KM
    #7026
    Meddig van nyitva az Ajtómeksz?
  • schoma
    #7025
    Az faca.
    Nekem csak holnap estére lesz meg, mert ma sokáig dolgozom...
  • #7024
    felteheted addíg olvassuk amig nemlesz meg nekünk is. köszi
  • CB-LSC
    #7021
    miért járna 2 hozzá?
  • KM
    #7020
    Ez engem is érdekelne!
  • #7019
    Sziasztok.Azt nemtudjátok Média M-ban lehet-e már kapni?
  • zoli80
    #7018
    ja!de hulye vagyok!most olvasom hogy csak egy jar hozza!
  • zoli80
    #7017
    ha van olyan aki megvezsi és két kulcs jar hozza és neki csak az egyik kell akkor szoljon szivesen beleadok vagy megvehetjuk felesbe is!nekem nem kell cd meg hulye konyv csak kulcs!
  • KM
    #7016
    Gondolj rám, kedvesem!
  • radical@work
    #7015
    Mennyi most a RVS? Mert nekem is kellene.
  • Gabor_(HSF)
    #7014
    WAR!!! miko mész az automexbe?
  • Petyus_
    #7013
    Helyes-helyes.. elit szerver ide elit szerver oda azért csak a HGS az igazi. :)
  • Petyus_
    #7012
    Hát valahogy így. Örülök hogy ezt szűrted le a mondandómból mert ez volt a célom vele. :)
  • zoli80
    #7010
    juhé!orulhetnek a gorillason,nem lesz tobb rosz napjuk:)
  • Lifeforce
    #7009
    LooL :)
    Na hamarosan beindul hgs is.
    Bocsi fiuk a fusszabb leállásért de a szerverben volt egy alaplaphalál ezért egy oprendszer telepítés és minden RvS és egyéb fontos dolog leszállt róla.Lassan megvan minden sőt a sokat játszók kapnak egy olyan jelszót, amivel weben keresztül a szervert el tudják indítani és leállítani és modot (adv. vagy coop) cserélni.
  • Petyus_
    #7008
    Na akkor cheat téma: sajnos a játékhoz igen sok és igen jó cheat van. Ezt el kell mondani. Ezek ellen most készül egy védelem, ami kiszűri őket.. ez bíztató, mert ha működőképes akkor annyit el szoktak érni az ilyenekkel, hogy a cheat-gyárosok megtartják maguknak a csalásaikat és nem terjesztik őket a továbbiakban.

    http://www.rscd.net/ac.htm

    Itt lehet megtekinteni hogy áll a dolog és mire lehet számítani.

    Egyébként én is annak a híve vagyok, hogy ne csíterezzük alaptalanul a másikat.. nos bevallom Life-fal volt egy kis levélváltásunk ezügyben. Ott felvetette az ötletet, hogy menjek be nyilvánosan csalni HGS-re hogy lássátok mire kell figyelni. Mondtam neki, hogy ez nem túl jó ötlet. :]

    Cserébe viszont bementem sunyítva egy este csalással és rohadtul nem vettétek észre.. gondolom azért mert nem gyanakodtatok rám eleve meg nem is csináltam kiugró statot, figyeltem, hogy kb. a szokásos legyen.. általában kör elején legyaktam Gabort mert jól esett :) utána hagytam magam. Ismétlem NEM vettetek észre semmit (egyedül talán Gabor fogott gyanút legalábbis másnapi fórum beírásaiból erre következtetek). Ja, a cheat különben elég feltűnő lett volna, AK-val rohanva gond nélkül írtottam az embereket egy lövéssel. :)

    Nem tudom, hogy jó-e hogy ezt leírtam - csak azt akarom ebből kihozni hogy a csíteléssel gyanúsítgatással, burkolt célozgatással tényleg fel kellene hagyni, mert mint látjátok esetleg nem a megfelelő emberre irányítjátok.. meg bizonyíték nélkül szart sem ér. Bizonyíték hiányában meg próbáljunk bízni egymásban és a hasonló anyázásokat elkerülni.

    Tudom hogy a ma esti flémet Gabor provokálta, mert benne maradt egy tüske.. de volt azért előzménye. Rain-nel meg nem tudom kivel kezdődött a csíterezés, utána terelődött át a HSF-re.. és látjátok a németeknél meg ti vagytok a csíterek. Szal vigyázva a gyanúsítgatással, mert haszna nincs, csak flémet szül meg a játékot ronja el.

    Gabor stílusáról: higgyétek el hogy jó arc a Gabor.. én pl. jókat röhögök a szerveren amikor "csípkelődik" velem. :) Meg elég sokat tud tényleg ezekről a játékokról, azt is elhiszem hogy jó nemzetközi kapcsolatai is vannak, és ezzel még a magyar scene egyik leghaszosabb tagja is lehet meglátjátok.. csak meg kell vele találni a közös hangot.

    Na legyen végre peace.
  • kowajano
    #7007
    Wolf az most DUAL p3 900 mhz gépen fut éjjel nappal tv net központban van berakva
    régi alkatrész meg egy jokis EPOX 8kha /nem olyan öreg/1,8+ xp 512mb memoria DDr es maradt egy 10/100 hálokártyám márcsak egy vinyo meg egy ház kéne enyi hiányzik kb. belöle ez mehetne RS nek
  • Calver
    #7006
    Mégvmi! Becsületes nevem ***Calver***, nem Claw, ezt a logót csak azért használom hogy BF fórumban megismerjenek hogy valahai claw vagyok a csillagos bandából! Jóccakát mindenkinek!
  • Calver
    #7005
    Én is megyek, és muszáj volt, bocs ! Megijedtem is már, mert aszittem mindenki elment aludni és egyedül kell összebaromkodnom 7000ig!
  • Barnus
    #7004
    Gorillaz ip-jet kb ketnaponta megkerdezi vki, ugyhogy minden oldalon legalabb egyszer szerepel:) Na mostmar alszom, ennyit a 7000-emrol. Kell neked itt ennyit pofaznod ahelyett hogy jaccanal vagy aludnal gr:)
  • Calver
    #7003
    Pedig akartam írni köv. üziben hogy 7000, nem azt hogy áhh kössz de gyors voltál!
  • Calver
    #7002
    Azt is hogy enyém lett 7000
  • Barnus
    #7001
    kabbe:) buzi:)
  • Calver
    #7000
    Áhh kösz!
  • Barnus
    #6999
    Akkor miert ne...
  • Calver
    #6998
    Lehet de azért megsughatod! És ott csak ipk vannak, nincs így kifejtve hogy: b+, a gorillás ipje ez meg az, csak sok-sok ip... Vagy én vagyok hülye, és nem figyelek? Hiába, RvS hiány sok mindent tesz emberrel!
  • Barnus
    #6997
    Kowajano merre van a servered amugy es milyen vas van alatta?
  • Barnus
    #6996
    Legalábbis remélem hogy télleg ez a gorillas majd kijavitanak többiek ha tévedek:)
  • Barnus
    #6995
    Csak 99 a vége bocs:)
    62.138.136.99
  • Barnus
    #6994
    De ha ilyen lusta vagy: 62.138.136.999
  • Barnus
    #6993
    csak egy oldalt kéne kb visszalapoznod:)
  • Barnus
    #6992
    régi alkatrészek alatt mit értesz? Birni fogja szerinted a terhelést a proci/mem? Hát egyelőre 1.1-hez sincs cd key kikerülő patch multihoz, úgyhogy 1.2-höz is kétséges hogy lesz-e. Milyen érdekes, hogy Warcraft 3-hoz pl saját bnetet irtak és minden újabb patchez warforge rögtön nyomta a cracket, RvS-re meg nem fekszik rá egyetlen cracker csapat se:( Pedig nem hiszem, hogy melósabb lenne ehhez irni vmi törést, mint a Blizzard által folyton modósitott dolgokat feltörni. Blizzard direkt külön védelmeket is tett játékba. hibákat melyek csak akkor jöttek elő ha fel van törva játék. Néhány mókásabb: Ha tört volt a játék, akkor előjött egy láthatatlan/sebezhetetlen főszörny a városod közepén és lerombolta az egészet, vagy akadozott, szinkronhibával elszállt a játék. Ezekre mind-mind megoldást kellett találni és átlag 2-3 nap kellett egy-egy újabb patch feltörésére a Beta idején, ahol hetente jöttek az újabb patchek. A végleges is fel lett törve rendesen. Ezekszerint az RvS nem lenne olyan népszerű játék?:( Nincs senki aki megtörné nekünk?
  • Calver
    #6991
    Sugja már meg nekem vmi mi ennek a gorillásnak az ipje, kicsit már úgy gyilkolnék RvS-ben is!