16419
  • KM
    #7296
    A BM-ben?
  • radical@work
    #7295
    Airsoft fegyver engem érdekelne. Azzal is kereskedtek?
  • KM
    #7294
    Fegyverrel...
  • schoma
    #7293
    Mivel kellene kereskedni?
    Raven Shieldel?
  • AndrewCB
    #7292
    jaja, épp keresek kereskedőket! :)
  • Petyus_
    #7291
    Van még betöltetlen állás ott nálatok? ^.^
  • schoma
    #7290
    Csatlakozom.
  • schoma
    #7289
    A zoxigént nyerik ki a 300ezer literes, nem 30 ezer....

    Kérem kapcsolja ki!
  • AndrewCB
    #7288
    Jaja Én is dolgozom! :) csak közben játszanék! Vagy inkább csak játszanék!
  • Petyus_
    #7287
    Jó reggelt! ^.^
  • KM
    #7286
    Erőt, egészséget!

    A jómunkásemberek dógoznak ilyenkor!!!
  • AndrewCB
    #7285
    LR Clan euro szerverén van 8 üres hely! :) Ja és tört a szerver! :)
  • AndrewCB
    #7284
    játszik valaki valahol?
  • AndrewCB
    #7283
    Jó reggelt mindenkinek! :)
  • KM
    #7282
    Üzenet a MM-ból:
    A hét vége felé már kapható lesz a program, minek az ára 7.990 ft.
    Tisztelettel:Media Markt Westend
  • KM
    #7281
    Csak ügyesen! Érdekelnek a fejlemények...
  • Crem
    #7280
    Na...

    Most indulok cserélni!:(

    Elb@szom megint az egész napom...
  • Crem
    #7279
    Köszi Petyus!!!
  • schoma
    #7278
    Ha valami előrelépés van az ügyedben, akkor légyszi szóljál!
    Küldhetsz mailt is. :)
  • h3nry
    #7277
    A tegnapi móka egész jó volta a töttöröö-n :DDD
  • Forrest Tomee
    #7275
    Én mindenesetre várok a megvétellel mert itt problémákat sejtek. Vajon a MediaM. is ilyen rugalmas a cserével kapcsolatban ?
  • Forrest Tomee
    #7274
    "- Néhány esetben az internet szolgáltatód is blokkolhatja ezeket szal őket próbáld baszogatni."

    Ez a legnagyobb hárítás :o)
    Elképzelem ahogy az Axelerós kiscsaj felveszi a telefont, elmondom mit akarok és szegényke azt sem tudja hány óra :o)
  • Petyus_
    #7271
    Szokásos duma:

    1.1 peccs megoldja a gondolt.

    Ha még mindig nem jó próbáld ki ezeket:

    - helyesen írtad be a CD-Keyt? Figyelj a kötőjelekre. Az első három karakter után a CD-Keyben nem lesz "I" "O" "S" vagy "Z" karakter.

    A key ellenőrzés egy internet porton keresztül történik, ezt nem gátolhatja tűzfal vagy router. Ellenőrizd hogy a kimenő 216.98.52.30 UDP 44000 / 216.98.50.30 UDP 44000 és a bejövő UDP 5777, 5778 nyitva legyen.

    - Néhány esetben az internet szolgáltatód is blokkolhatja ezeket szal őket próbáld baszogatni.

    - Itt egy leírás az XP beépített tűzfalát hogy tudod kikapcsolni.

    És hozzáteszi hogy a túlterhelt szervereknek a nsávszélessége nem elég hogy kontaktoljanak az ubi-val ezért nem műxik ezeken a Key ellenőrzés..
  • Crem
    #7270
    Valaki lefordítaná nekem???????????????????

    Mivel tudnak az UBI-nál erről!!!

    'Invalid CD Key' when trying to play Raven Shield online

    Question
    I just bought Raven Shield and when I try to play online, I get an 'Invalid CD Key' error when prompted to enter my CD Key. What is going on?

    Answer
    The Raven Shield patch v1.1 has been released. This patch will address most of the CD Key problems associated with Raven Shield multiplayer.

    Please visit http://www.raven-shield.com/patches.php to download the v1.1 patch for Raven Shield.

    If you are still encountering CD Key problems after installing the patch, please try the following:

    Make sure that you are entering your CD Key correctly including the dashes.
    After the first 3 characters in the CD key, there will not be any ‘I’, ‘O’, ‘S’, or ‘Z’ alphabetical characters.

    The Raven Shield CD authentication is done through an Internet port that is not in the normal ubi.com port range. Any firewall technology between the player and our services must be configured appropriately to allow the validation to work. If you are behind a router or firewall, please make sure that the following ports are open in the firewall/router configuration:


    Outgoing: 216.98.52.30 UDP 44000 / 216.98.50.30 UDP 44000
    Incoming: UDP 5777, 5778 (default values)

    - In a few cases, this port may be blocked by your ISP. If you are not behind a firewall/router, please contact your ISP with this IP and port information to verify whether or not these ports are available to you.

    - Users with Windows XP will want to make sure that the built-in firewall has been disabled through Windows.
    To do this:
    1. Go to the Control Panel and open the 'Network Connections'
    2. Right-click on your network cards connection icon and choose properties.
    3. Click on the 'Advanced' tab and uncheck the 'Internet Connection Firewall' box.
    4. Click OK to save the settings.


    Game servers handling more players than their bandwidth allows face the possibility of refusing some players with the error ‘Invalid CDKey’ because they will not have a good quality communication with the ubi.com

  • zoli80
    #7268
    pihizek,tul sokat cigiztem,leragad a szemem!ma rekordot dontottem!
  • fluga
    #7267
    na akkó jóéjt!
  • fluga
    #7266
    na jön vki?
  • fluga
    #7265
    mert lerakott te!
  • fluga
    #7264
    lebaszott, de megy újra
  • zoli80
    #7263
    fluga de hulye vagy:) otthagy szo nélkul!milyen server volt ez?
  • fluga
    #7262
    GYERTEK MÁ GECIK
  • fluga
    #7261
    de üres.
  • fluga
    #7260
    82.40.46.148
    itt vagyok
  • fluga
    #7258
    lelőtték a szervert ezek a buzik
  • schoma
    #7257
    Gorillason nyomják a skacok...
  • fluga
    #7256
    jáccik most vki?
  • guces
    #7255
    Aha, ok köszi, Petyus egyébként a MOHAA-nál amit most nemrég irtál az uj játékrol az mikor jelenik meg mert azt nem látom, tudod esetleg?
  • Petyus_
    #7254
    Team Room.
  • guces
    #7253
    Hello mindenkinek, megtudjátok mondani hogy a játékba hol lehet a fegyvereket változtatni vagy mindig a gép dönti el hogy nelyik akciohoz melyik fegyver a optimális? Elöre köszi
  • Petyus_
    #7252
    Na kiléptem gyorsan mert már nem láttam és másodjára tékáztam le szegény cikkcakkot. :))

    Azért a sok kihagyás látszik rajtam fejlődnöm kell rendesen hogy utolérjem a szinteteket..

    Egyébként a Chip az 1000% hogy nem csal a másikat nem tom eldönteni, de lehet.