16419
  • Gabor_(HSF)
    #7444
    nem oktatni akarlak hidd el,de sokkal nehezebb az árral szemben uszni,mint haladni vele,és sztem mamár értelmetlen is
  • schoma
    #7443
    Milyen ritmust?

    NEM! NEM! ÉS NEM!
    Sokkal egyszerűbb fejet hajtani, és beállni a sorba?!
    Én (még egyelőre) nem szándékozom ezt tenni.
  • Gabor_(HSF)
    #7442
    Pár évvel ezelőtt még rohadtul egyet értettem volna veled,most azt mondom fel kell venni a ritmust
  • Gabor_(HSF)
    #7441
    Elmesélek egy storyt,ez ég a demoba volt a nes szerveren..
    nes guzman,üzen nekem messengeren ,hogy rakjak ki egyet, mert nem tud bejönni. erre én visszaírom ,csupa neses vagy clán friend van ben,és kiléptem.. erre ö belépett a helyemre és pillanatokon belül jött az üzenet, hogy jöjjek vissza mert kirakta az egyik nes tagot...D:) hát illen is van
  • schoma
    #7440
    Nem akarok flamet kezdeményezni!


    A laggal egyetértek, de a többivel sajna nem.
    Ez a baj a mai emberi felfogással. A többség így gondolkodik, mint Te.
    Én meg az elenyésző kisebbséghez tartozom.
    Nem szokásom megsértődni, csak sajna nem értem az embereket.
  • Gabor_(HSF)
    #7439
    Pedig ez a szabály somi,minden clán szerveren ez van,johndoék, lagok,stb eleve repülnek,és ha kell a hely, az ismeretlenek is..ezért nem megsértödni kell csak tudomásul venni,és ettöl még nemhinném hogy bunkok lennének
  • schoma
    #7437
    Ebben teljesen igazad van!
    De abba is érdemes belegondolni, hogy sokan csak a játék élményéért játszanak. Erre se szó, se beszéd kirakják a szerverről!
    Te nem lennél morci? Mint mondottam ezek emberi dolgok! Szerintem a játékosok 60% kimenne, ha megfelelően elővezetik neki. Legfeljebb majd ő (aki ugye nem fizet a szerverért) vár egy kicsit, hogy be tudjon jutni. Vagy esetleg keres egy másik szervert! Ugyis van már belőlük elég.
  • schoma
    #7435
    Egész jól sikerült.
  • schoma
    #7434
    Először is szép jó reggelt mindenkinek.

    Persze, hogy előjogaik vannak. DE! Ezek valahol emberi dolgok. Szó nélkül kirakni valakit szerintem parasztság. Vagy nyilvános egy szerver (legyen az klán, vagy nem) vagy nem. Persze minden szervernek lehetnek egyéni szabályai: pl. milyen nyelven beszélhetsz. (engem is vágtal már ki szerverről, mert magyarul beszéltem. DE előtte 5ször szóltak, hogy fejezzem be. Én azonban nem hagytam abba -> kirugtak . Nem is vettem zokon (nem is tehettem volna) én voltam a fasz.)
    Azonban valakit azért kirakni, mert kell a hely valakinek. Na ez szerintem oltári nagy bunkóság. Eddig még nem kellett 5 percnél többet várnom, hogy bejussak egy éppen telt szerverre.
  • fluga
    #7429
    ezek törtek?
  • fluga
    #7428
    de neeee, ez nem igaaz. azért armyban pölö, ha tele van a szerver és az a szerver teszem azt egy klánszerver, nem fognak kibaszni azért, hogy egy klános bemehessen! azért ezt kicsit faszságnak tartom, illetve kurva nagy geciségnek (és ezt nehogy baszogatásnak vedd gábor,én a szerverről beszélek!!!!:))) és ha én lennék admin nekem se jutna eszembe, hogy ezért vkit kibasszak! furák az emberek.
  • fluga
    #7427
    ja.mind az.
  • Crem
    #7426
    http://www.clanladder.com/

    vagy ide kell elöbb beregelni??
  • Crem
    #7425
    Még 1 kérés!:P

    Hol találom a hivatalos ladder-t?????
  • Crem
    #7424
    • Patch developed entirely using C++ .Net 2003
    • Various Cheats the Patch will try to prevent:
    • Auto Aim / Aim Bots
    • Show Enemies (IFF Names)
    • Game and OS level Speed Cheats
    • Perfect Aim (Reticule Mods)
    • Modified Game Files: Ammo, Skins, Wall Hacks, Maps
    • Registry / INI File Hacks
    • Console Hacks
    • DirectX Hacks / Wireframe, No Fog, etc.
    • Infinite Items/Ammo
    • Console-Like In-Game interface to issue commands to the AC Server
    • Multiple methods of banning known Cheaters and Patch Hackers


    Ez mind Csalás????
  • Crem
    #7423
    Morgen!
  • Gabor_(HSF)
    #7418
    megyek oda
  • Gabor_(HSF)
    #7416
    na mind1 ,én a tsaf serveren vagyok
  • Gabor_(HSF)
    #7415
    KI merre van?????????????????
  • Gabor_(HSF)
    #7414
    3-om is van belőle, benne kell hogy legyen
  • Gabor_(HSF)
    #7413
    kicsit lejjebb leirtam a favorit servereket masold be teis köztük van
  • Barnus
    #7412
    Gabor mi ennek az aim servernek a cime? favoritesb-en amit ideirtal nem talaltam ilyesmi nevut :(
  • Gabor_(HSF)
    #7411
    gyere vissza war,azé kurtak ki mert nem ismernek es kellett hely aimosnak, de beirtam hogy ne basszanak ki
  • fluga
    #7410
    radical irtam az airsoftra!
  • zoli80
    #7409
    ki volt a vikike nevu?magyr volt és azt allitotta o vikike!
  • fluga
    #7408
    opsz. az az emilcím nincs többé, énem tom hogy lehet itt átírni sg-n.
    [email protected] -ra küldjed, köszi előre is!
  • zoli80
    #7407
    senki?mindenki az eliten loveti magat?
  • zoli80
    #7406
    gyertek!annyit szivtam hogy rosz fényt vetek a magyar jatékosokra!cáfoljatok meg!
  • zoli80
    #7405
    atnevezték the living that-re:) és jajgattak ha beléptem:)gy
  • zoli80
    #7404
    80.222.59.164.7777 gyerteek!
  • Gabor_(HSF)
    #7403
    aimon vagyok war
  • Kojiro
    #7402
    Go! Go! Go!
    Stick together, team!
    Enemy spotted!
    Enemy down!
    Area secure :))
  • #7401
    Sajnos még nincs meg az eredeti :( Maradnak a tört szerverek.
  • spikesite
    #7400
    Mondjatok már egy szervert ami most megy.
  • Petyus_
    #7399
    Ááááá mér büntetsz istenem miéééééért?
  • Gabor_(HSF)
    #7398
    az útcsó mondatot nem kell bemásolni war
  • Gabor_(HSF)
    #7397
    skandináv szerverekre gyere, ott csipik a magyarokat, és nem csitereznek le,igaz 3 mat egymás után se fogsz könnyen lelöni:( de azért jó a hangulat
  • Gabor_(HSF)
    #7396
    Hát tényleg nem akárhogy számol ez a geco ladder, most figyeltem 3 meccset jáccottam,erősen pozitivba zártam ,mégis levont 70 skill pontot
  • #7395
    Miért nem szeretnek bennünket seholsem?Ma azt mondták rám,hogy csíter vagyok mert lelöttem egymás után 3-at.Jöttek egymás mögött libasorban,kihajoltam és csak lönöm kellett ők meg hullottak.Erre azt mondja kettö hogy csalok.De a harmadik ha jol értettem azt mondta nekik,hogy ök voltak a hülyék.De utánna is lelőttem öket
  • Gabor_(HSF)
    #7394
    ha megvagy jöhetsz valamelyik aimra vagy a nes szerverre,megtalálsz, lenyelem kis sörömet bemosakszom és megyek valamelyikre