16419
  • zoli80
    #15617
    ujra van netem,gondoltam nyomok egy picit de senki sehol.
    szoktatok még jatszani?
  • Gabor_(HSF)
    #15616
    KÖSZÖNÖM URAIM...MOST ÉRTEM HAZA ÉS NEM VOLTAM GÉPKÖZELBEN ,AZÉRT REAGÁLOK CSAK MOST,DE KÖCIKE MINDENKINEK MÉG1X
  • RAY.
    #15615
    Jaja,Boldog szülinapot Gábor!
  • AndrewCB
    #15614
    Boldog Szülinapot Gábor!
  • #15613
  • #15612
    http://images.animationfactory.com/animations/war/cannon/cannon_shoot_right/cannon_shoot_right_lg_wm.gif
  • #15611
    Ja igen, köszi csak rohanásban voltam és nem figyeltem.Gábor este ezzel leszek ellened:
    http://images.animationfactory.com/animations/war/cannon/cannon_shoot_right/cannon_shoot_right_lg_w
  • ghost cb
    #15610
  • ghost cb
    #15609
    Jaja, boldog szülinapot Gábor!
  • Big Daddy
    #15608
    Boldog szülinapot Gábor!
  • Crem
    #15607



    Lemaradt a vége Komi!:)
  • #15606
    Én is kívánok hasonló jókat
    http://images.animationfactory.com/animations/holiday_events/birthday/birthday_balloon_cake/birthday_balloon
  • Crem
    #15605


    Gábor
  • KM
    #15604
    UP!
  • #15603
    Hová tetted az aranyórámat? Eltünt? Így bízzon rád valamit az ember...
  • Crem
    #15602
    Este 9-kor már nem akartalak felhívni telefonon! :)
    MsN-re meg nem válaszoltál. Hívlak ma.
  • Gabor_(HSF)
    #15601
    Cega...nem tudunk semmit, a telefont sem veszi fel,de ezt ne itt beszéljük meg
  • Crem
    #15600
    Üdv All !

    Emberek mi a helyzet az Ftp-vel? Loki is eltűnt mint az aranyóra...
    HSF! Valami infót mondjatok pls!
  • ghost cb
    #15599
    thx
  • #15598
    Igen
  • zoli80
    #15597
    kibasznatok vkit?
  • ghost cb
    #15596
    Gyertek raven!
  • RAY.
    #15595
    Akárki akármit mond,még mindig az 1.0 a legjobb(főleg ha több magyar összejön)arányaiban!
    Engem is bosszantanak a "láma laggerek" de a "golyófogás" még mindig jobb mint 1.56 -ban(ezt a patch-et nagyon elszúrták)!
    1.56-ban ha viszket a háta a csapattársadnak,nyugodtan rálőhetsz mert max. megköszöni de sérülni nem fog
  • ghost cb
    #15594
    Voltam ma játszani egy pár 1.56-os szerveren, volt francia, német, amcsi, meg olyan amin cak pisztolyozás ment és egy nagy lószar az egész. A golyók nem hogy nem találnak, hanem egyszerűen percek múlva csaqpódik be ott ahova lőttem... Nagyon gáz. Telibe lövöm a gyereket, semmi, amikor meg hirtelen ráfordulok, és nem találnám el, mert mellé lövök akkor meg meghal. 1.56 SUX!
  • radical@work
    #15593
    CS:S?
  • ghost cb
    #15592
    Kezd? EZ az állapot kb tél óta van. Athena sem segített rajta.
  • Big Daddy
    #15591
    Én nem akartam senkit megbántani,csak nem értem.Szvsz az a baj hogy a raven kezd lejárni,és amig ki nem jön az 1.6 addig így is marad.Talán akkor jobb lessz,de én személy szerint abban bízom hogy kijön végre valami jó játék aminek a multi része lessz olyan jó hogy érdemes lessz rá költeni.
  • ghost cb
    #15590
    Nekem személy szerint ez még mindig jobban bejön, mint hogy 2-3 ember szervert keresgél, és 10 percet játszik mindenhol mert laggol.
  • zoli80
    #15589
    nem huztam fel magam egyaltalan!
    daddy nem tudom észrevetted-e hogy elég sokan ugy tesznek,tehat nem jatszanak?:)
    a pénzről meg annyit hogy tényleg nem az enyém de azért sajnálom a dolgot,jó lenne ha jó lenne valahogy:)
  • Big Daddy
    #15588
    Ja még annyi hogy azért nem megy az 1.56 mert a kuty nem jön be rá 3-4 embernek meg nemhiszem hogy akkora buli játszani
  • Big Daddy
    #15587
    Meg azért azt sem kellene elfelejteni hogy milyen jól esik mindenkinek amikor kibasszák az embert a szerverről,csak azért mert ott van a neve mögött a .hu.Azért ti is szoktatok nyöszörögni hogy ezt meg azt rugjuk ki mert lagger,csíter,vagy fullkamu.Minket is kirugtak,bannoltak nem 1 szerverről.Nektek hiányzik ez?
  • Big Daddy
    #15586
    Én úgy gondolom hogy akinek nem tetszik az ne játszon a szerveren.Úgy ellenzitek mintha a ti pénzetek lenne benne.
  • ghost cb
    #15585
    Mert abbol van 20 millio, és folyton üresen állna. De elvileg fut egy 1.56-os is.
    Zoli te aztán jól főlhúztad magad :D
  • Tomo15
    #15584
    Fiuk miért nem rakjátok át 1.56v-re a servert??
  • zoli80
    #15583
    picsába andrew majdnem bejutottam de kiturtál:)
  • zoli80
    #15582
    azzal is ugyanaz lehet a bibi,szar a kulfoldiek pingje tehat megint nincs kihivás:(
  • AndrewCB
    #15581
    Én próbálok bejutni 1.0-ra, de csak 7ig érek rá.
  • AndrewCB
    #15580
    A HSF server mikor és milyen néven szokott menni 1.56-on???
  • AndrewCB
    #15579
    Ghosttal idaig nyomtuk 1.56-on.
  • zoli80
    #15578
    ha valaki szokott 1.56os szervereken nyomni beirhatná ide hogy mikor hol van,szivesen csatlakoznék!