16419
  • zoli80
    #7705
    70 ezer elég volt benzinre,kurvara,cigire,sok heinekkenre,colara,campingre és minden mas jora:)
  • radical
    #7704
    Melyik? Az első, vagy a kapott?
  • zoli80
    #7703
    voltam mar két éve,50pénzért enyém lett a vilag legszebb félvér lánya:) igaz hogy csak 30percig de......
  • schoma
    #7702
    A barnus is felajánlott az övét!
    Elérhető a barnus.hu címen
  • Crem
    #7701
    OFF

    Jótanács2: Utreght (mint Amsterdam) a sétányon 1db sápadt hot-dog 9€!!!!!(igaz, ehez már járt mustár is)

    Szal' lóvét vigyél!:D:D:D:D:D:D
  • Crem
    #7700
    OFF

    Jótanács:

    Ahol az van kiírva, hogy 20€-up oda be se nézz!!! Kb olyanok mint a Padödö frontemberei!:)
    100€-up Pamela Anderson!:DDD
    Persze ezért az összegért csak nézelődés van!:DDDDD
  • radical
    #7699
    mitől?
  • Crem
    #7698
    NE MÁ!:((((((((
  • Tikal #7697
    Hát ha valaki még tud egy állando TS servert az ossza meg velünk, és akkor oda is lehet menni az egyik brancsnak
  • Petyus_
    #7696
    Próbáld több szerveren!
  • [Rush]
    #7694
    Háááááááát azéert ne 40-en gyertek
  • Crem
    #7693
    Köszi!
  • schoma
    #7692
    Nekünk szerintem nem gond. Hamár Rush felajánlotta...
  • Tikal #7691

    Ja tényleg és önszorgalombol mentek, nyralani vagy melette melo is lesz? Este meg zöldi kocsmák
  • zoli80
    #7689
    csakis:) meg ismerkedni a helyi kulturaval meg szokassokkal:) hallottam valami piroslampas negyedrol ahol mindenféle jóó bört lehet venni,meg azt a fuves cigit is lehet szivni mindenhol:)
  • Petyus_
    #7688
    Na az amsterdami nyaralást csak említeni kellett rögtön megjelent Tikal. :D
  • Tikal #7687
    ST-6* TS server:
    193.109.252.102
    ST*6:Raven Shield szoba, ne az alap csatiba gyertek :)
  • Crem
    #7686
    Mész "kirakatokat" nézegetni??
  • Crem
    #7685
    Hali !

    Barnus,Soma, Warlord,Slow,Rush, & ALL!

    Nekem van minden a TS-hez. (Battlefield áldása) Szal akkor Szerintem az ST6 TS szerverén legyünk (ha nekik nem gond) és onnan menjünk írtani!

    Már csak az IP kellene...
  • zoli80
    #7684
    hova?családdal:)?ugy nem joooo!
  • zoli80
    #7683
    elso alkalom?
  • schoma
    #7682
    percen=perces
  • schoma
    #7681
    Tartsunk egy percen néma gyászt ezért a szörnyű tragédia miatt!

    Vazz.
    Margit, ez nooooormááááális?
  • zoli80
    #7678
    én is unom de jobb mint itthon tespedni:)
    most nyaron megyunk amsterdamba azt nem fogom unni:)
  • antijedi
    #7677
    kinek mi a jo, én pl már kezdem uni balcsit mert minden nyáron ottvagyok :DD
  • zoli80
    #7676
    szegény!most megy balccsira.de tudlak sajnalni:) viz,csajok,stb.. vice cityvel szemben.inkább az elso:)
  • antijedi
    #7675
    mégse, 400as pingem volt :DD
  • zoli80
    #7674
    én nem nyomtam más fpst multiban,ez az elso és barmit probaltam a gabor meg ripleyfélékkel szemben ez volt az egyetlen modszer amivel egyszer kétszer lekaptam oket.amugy egyetértek veled abban hogy izgibb a csapatjaték,de sajna sokan csak és kizarolag a saját teljesiményuket veszik figyelembe és nem a csapatot.ellenuk csakis a saját modszeruk ér valamit,legalábbis szerintem.sajna én is kezdtem efelé tendalni de ez gaz,majd figyelek...
  • radical
    #7673
    +a
  • radical
    #7672
    Baze Isonewsra meg csak most rakták ki.
    És most megyek le 3 napra a balatonra. Ekkor szopást.
  • antijedi
    #7671
    tört server:
    218.102.99.108
  • antijedi
    #7670
    persze rambozni szerintem is csak akor érdemes ha életbenmaradsz :D
  • antijedi
    #7669
    van egy két map ahol rambozni kell van ahol meg kempelni, szal nem lehet mindenhol mindent :DD
  • Slow
    #7668
    de nem az a lényeg, hogy túléd, a csapattársaiddal együtt?
    ennek a játéknak, mivelhogy kommandós, ráadásul csapatjáték, ez a lényege nem? vagy mondanivalója, vagy mi a szösz... =)
    aki rambózni akar, az mé' nem UT-zik rakétavetővel...?
    én is szeretek rambózni, meg rusholni, de nem RvSben, arra ott van nekem az SF...;)
    az az igazság, hogy a játék hibája ez, nem a játékosoké, szal nehogy magadra vegyél bármit is!

    ezé' jó ST6-al együtt játszani, mert védjük egymást... (mellesleg ez eredményes is szokott lenni...)
  • zoli80
    #7667
    persze ha komoly tétje van a csapatért mindent:)
  • zoli80
    #7666
    kijott a vice city!!!!mar szedem is le:)))))
    rambozassal kapcsolatban meg annyit slow hogy neha nagyon jo foleg a gorillason veszi hasznat az ember!nomeg en elvezem is,jobb mint a minden sarkon kikémlelek és kummantok dolog!
  • Petyus_
    #7665
    Na viccen kívül.. én személy szerint MINDEN kliensoldali modot betiltanék a custom (nem neon!!) skineket, hangokat is, mert UTÁLOM az ilyeneket.

    De a Wilcozás az belefér, úgyse tudod megakadáylozni.. bár én se szeretem ha így segítenek.. de végülis ha csak azt látja amit te mint a HGS-en volt akkor majdnem nem ér semmit.. hogy a csaparttársad hol halt meg azt úgyis látod a radaron (már ha van), onnan meg ejtheted nagyjából hol lehet az ellen.

    Ja egyébként sztem még az is hülyeség hogy kiírja a frageket a játék, mert így ha gránátozol tudod sikerült-e.. nekem ez se tetszik. :)

    Mindenesetre ha mindenkinek ilyen hozzállása lenne mint Warnak annak nagyon tudnék örülni!
  • Slow
    #7664
    azt tudjuk, hogy szerinted a wh mega z aimbot nem csalás
  • Petyus_
    #7663
    "hogy te magad tudod megítélni mit tartasz csalásnak, mi az ami zavar"

    Szerintem a wallhack meg az aimbot nem csalás, mér szerintetek? ^.^
  • Petyus_
    #7662
    Akkor sürgősen nézz át a szomszéd topicba mert de. :)