16419
  • KM
    #8065
    Szerény ismereteim szerint:
    gg: good game
    gj: good job
    np: no problem
  • a.carkey
    #8064
    Estére - még napközben - nem akarunk lebeszélni - mi, eredeti tulajdonosok - egy 1.2-es szervert, aminek jó a pingje és van rá esély, hogy kevesen vannak? Összegyűlhetnénk ott és nyomhatnánk közösen - úgy, ahogy régen - a Ravent.
    Találjatok valamit, ami szinte üres és írjátok meg. Este hat után meg oda kéne "zarándokolni" ... :)
  • Crem
    #8062
    Köszi Testvérem!:D

    Erre gondoltam én is!:D DE milyen hangulatát próbálja kifejezni????:DDDD
  • RAY.
    #8061
    hangulat utánzó "szócskák" mean pl. :DD
  • Crem
    #8060
    Még egy kérdésem lenne a R6 játékosokhoz...

    Mit jelentenek a következő rövidítések a játékban

    gg , nj ?

    Köszi előre is!:)
  • Crem
    #8059
    H E L L A 2



  • Crem
    #8058




  • Crem
    #8057
    H E L L A !!!


    Ime az Ubitól a válasz!!!!!


    Hi,

    Can you make a more detailed scan of the CD key found inside your game box? The one we received is a little hard to read correctly and we are not able to validate it completely.

    Then, we will be able to tell if the CD key for your game is really valid or if it is a misprint.

    Best Regards,

    Martin
    Technical Support
    Ubi Soft Canada




    El se hiszem, hogy foglalkoznak a kérdéssel!!!:DDD


    Megyek keresek valami profi scannert...
  • Barnus
    #8056
    ok mindjart csak most full:) Majd probalkozom :)
  • Slow
    #8055
    BARNUS!
    DRUGSTORE 2
  • Barnus
    #8054
    kowa. nincs törés. ebből indulj ki. elhiszem, hogy olcsóbb itt siránkozni, de egyikünk sem ért a feltöréshez. amint látod külföldiek se foglalkoznak vele. 1.1 se lett feltörve és már itt van 1.2. Csak single crack jön ki. Multi nem. Én se szoktam eredeti játékokat venni. De mivel ezzel úgy gondolom elég sokat fogok jáccani, nekem megért 8ezret az, hogy ne kelljen folyton szopnom. Ne legyen az, hogy 1.3-ban újabb valami kerül bele, megint hetekig várni törésre. Ez nem hiszem, hogy járható út. Számomra nem. Ha egyszer elkezdek jáccani vmivel, nem akarok állandóan heteket várni azért mert újabb patch jön ki amihez nincs törés megint. :(
  • kowajano
    #8053
    hát én továbbra is azt mondom hogy jolenne mindenképp megtörni az 1.2 vagy leaglább törést találni mer akkor nemlenne függö hogy most valakinek eredeti vagy kaloz gamaja van és bárki feltudna lépni nem pedig csak az a 5 ember aki megvette
    a másik ha feljönétek néha mások is IRC re #ravenshield.hu ra ott mindent sokal gyorsabban is meglehetne dumálni meg azt is hogy kihol gamal pl. szerverröl csak annyit pár alkaltrész hiján össze tudnék dobni 1 szervert mint már elöbb pengettem csakhát törve azért jobb lenne
  • Barnus
    #8052
    Ha valaki mostanában akar jáccani, akkor Warlord, Gábor és én a =TSAF= servern vagyunk. Van néha 1-2 hely. De ha ideir vki, hogy van eredetije és jáccana, kereshetünk félig üres servert ahova bemegyünk 4-5-6-an. De ha nem, nem :)
  • Barnus
    #8049
    caratyuska emlékszem mikor serferről beszéltél, akkor csak azt kérdezted, hogy a HW elég lesz e hozzá, amit megbeszéltünk, hogy végülis nem is annyira nagyon régi gép, szóval nem került a süllyesztőbe a téma, mindössze arra várunk azóta is, hogy akkor most indul a server, vagy nem indul ?:))) Kéne legalább egy magyar server. De az igazán király az lenne ha lenne 2. Egyik CSAK Adver, másik csak COOP. És akkor nem lenne az, hogy állandóan állitgatni kell. Napközben kevesen vagyunk, mehetünk coop egyik serverre, de délután meg nem kell visszaállytást várni, hanem akik ott nyomják, coopolhatnak mig meg nem unják(nem lesz kilőve alóluk a server), akik meg nem férnének be, azok mehetnek Adver és kész:) És akkor még 3.-nak egy 1.0-ás Tört server?:)) De szép is álmodozni :)
  • Barnus
    #8048
    És mondjuk ha nem lenne a server tört és aki ennyire sajnálja hogy nincs törés és ennyire kedvelte, az megvehetné 8ezerért nem?:) és akkor megint lenne hol jáccani.
    Ha lesz Linuxos server akkor megpróbálok indítani állandó servert barnus.hu-n, csak szerintem a gép gyenge lesz hozzá, meg este 6-ig a vonal is le van terhelve, mert csak egy egyszerű 512-es Bérelt vonalon lóg. Lehet, hogy most 2Mbitre lesz bővitve. Az jó lenne. Mert akkor már csak a hardvert kéne kicsit upgradelni:)
  • #8047
    igen voltam, mert?
  • Gabor_(HSF)
    #8046
    Egyébbként a dedicated szervernek nem kell cd kulcs, még 1.2 re se, csak eredeti install
  • a.carkey
    #8045
    komi! voltál te ma az egyik gek serveren? :(
  • a.carkey
    #8044
    Köcsög ez az UBI. Az 1.2-es patchel nálam sem indul el, csak ha leveszem a virtual drivokat ...
    :(
    Ez a "védelem" már túlzás. W98 alatt ezek szerint mindig ki kell vennem a drive-okat, ha játszani akarok vele? Az 1.1 ezt nem csinálta. Vagy csak azért teszi, mert az 1.1-re installáltam fel az 1.2-t és nem a sima vezrióra???
    :(
  • Slow
    #8043
    megkéred? én núb vagyok...:/
  • Slow
    #8042
    upsz=)
    néha bemozdul, de azért még mindig "sad" ;)
    régi már, biztos rosszkor néztél oda eddig=)
  • a.carkey
    #8041
    Slow! Ez a logod új? Régen is mozgott a pandád feje? :) Vagy csak most vettem észre ez a technikai bravúrt?! :)
  • Petyus_
    #8040
    Meg kell kérni valamelyik moderátort, Dikkmát vagy Borgot pl. és megcsinálják. :]
  • Slow
    #8039
    nade itt pont jól lemegy a flame, nálatok meg a huntersen gyűlnek infók....=)))
    csak itt, felül a "Multi>>:hgs.servegame.com<<" ot le kéne cserélni a hunters címére, me' OTT vannak a letöltések és infók....
    ezt is má' soxor mondtam, de egy nyanvadt reagálás se volt...
  • Petyus_
    #8038
    Life-nak simán összedobhatjuk az eredetit de szerintem nem az neki a probléműja hogy nincs eredeti RvS-e.
  • caratyuska
    #8037
    izlések és pofonok hogy kinek mi a jó ,ha neked ez ,akkor maradj mint eddig is tetted ,asszem nem mondtam meg hogy miről kéne írkálni ,én azt kifogásoltam ,hogy a lényegi információk elvesznek ,már nem először....
  • Crem
    #8036
    Hi!

    Rég láttalak!

    Ha servert akarsz indítani, támogatom!!!!!

    Ui: nem csak tanácsokkal...
  • Crem
    #8035
    Na már csak ki kéne szótáraznom!:((((((((((((
  • Crem
    #8034
    Halle!!!!


    Válaszoltak Canadából(Martin
    Technical Support
    Ubi Soft Canada) a könyörgő levelemre!!!:D

  • zoli80
    #8033
    de hulye vagy!ez a forum kurva jonak indult és nem hiszem hogy neked kéne megitélni mi a faszság és mi nem!talán a fegyverek lotávolságárol és egyéb izgalmalmakrol kéne egész nap irkálni?
  • szucsati
    #8032
    Teljes mértékben igazat adok cáratyuska barátomnak!
  • caratyuska
    #8029
    már kb 1 hónapja kétszer is kérdeztem kit érdekelne egy server ,akkor is szart rá mindenki ,most is fog ,ezért is szar többek közt az általatok erőltetett sg fórum ,mert a lényegi információk elvesznek a sok faszság közt amiket itt hablababláltok egész nap
  • zoli80
    #8026
    és aki Lifehoz hasonloan baszik kiadni pénzt a jatekra az meg unatkozzon?
  • KM
    #8025
    Milyen jól beszélsz! A könnyem cseppent! Teljes mértékben egyetértek veled...
  • a.carkey
    #8024
    Miért ne lehetne magyar HGS szerver. Egyetlen oka az, hogy az "obi" üzletpolitikája miatt Life nem akar pénzt áldozni a progira ...
    Az ubi féle "obi" :) tényleg pofátlan dolog, de szerintem túl kell ezen lépni, mert a Raven túl yoo játék ahhoz, hogy nálunk - magyar szerver híján - süllyesztőbe menjen. Szóval, kéne valaki, akinek jó net kapcsolata van, van eredeti Ravenje és akkor a közösségünk is erőre kapna. Én nem temetem a gamét. Ha temetném, nem venném meg. Csak azért írtam le, hogy haldoklunk-e, mert az AA topicban vki felhozta, hogy azé a jövő, mert a RvS nálunk haldoklik. Max. szerintem annak haldoklik, aki még nem vette meg az eredetit. Aki már beszerezte, naponta képes játszani külföldi szervereken. Nekem azokkal csak az a problémám, hogy a Team Survival mód eröltetését idegesítőnek találom. Nálam az a mód, csak néhány pályán jön be. A másik problémá a külföldi szerverekkel, hogy ha van időm, és volna kedvem kipróbálni élesben is az új mapeket, nem találok olyan szervert, ahol ne csak a régiekkel találkoznék. Ha nálunk lenne normális magyar szerver, akkor vsz. meg lehetne oldani azt, hogy napközben coop, délután 4-5-től adver. szerver lenne, és a térképek sorrendje is megkeverhető lenne.
    A magyar szerver problémáját meg esetleg azzal lehetne megoldani, hogy vki leszedi Lifenak az eredtit clone cd - stb. - formátumban és, ha valakinek van két CD kulcsa, akkor egyet átpasszol Lifenak. Ennyi lenne a megoldás. Viszont, ha Life megvenné, az is megoldás lenne. Miért Life? Mert jel. pill. tőle láttam az egyetlen valós próbálkozást a kezdetektől, ahol elfogadható volt a sebesség, hajlandó volt kompromisszumokra és elbírt a szerver 16 játékost is. "Sokan" összevesztetek vele, de többen nem. Tehát volna megoldás, csak meg kéne találni a kompromisszumot. Az én CD kulcsom működött, tehát nem vittem vissza az autogecighez, de ha volt - és még most is van - olyan, akinek két CD kulcsot adatott a sors, és maradt neki ebből egy felesleges, az a magyar Rvs szerverért esetleg felvehetné a kapcsolatot vkivel, aki képes hosszú távon normális sebességgel müködtethető, 16 playert elbíró szervert működtetni ...
    Ez csak egy tipp ...
  • Slow
    #8023
    pedig, ha nem lesz saját szerverünk, akkor nem lesz komolyabb dolog belőle, az tuti...
    mert a "hgs-es idők" felejthetetlenek voltak azóta béna német rambók, meg csak franciául beszélő officiális szervereken vagyunk szanaszét...
    és a peccs is egy nagy, jólmegkésett hülyeség...
  • AndrewCB
    #8022
    Hali!

    A raven Magyarországon szerintem nagyon haldoklik! Ok: nem lehet feltörni. HGS szerver Raven Shieldre nem nagyon lesz már, hacsak fel nem töri valaki a 1.2-es patch-t! (Reménykedem, h Life megpróbálja és sikerül neki!) Én mindenesetre nagyon sírok miatta!!! Nekem nagyon bejött a játék! (Kivételesen valamennyire még "jól" is játszottam rajta.) Ez van szopok!
  • KM
    #8021
    Igen, de nekem még be volt mountolva régi, tört ISO!
  • KM
    #8020
    Huh!!! Köszi! Megpróbálom! Lehetséges, hogy ez a probléma forrása!!!
  • KM
    #8017
    Remélem, nem kell temetnünk a Ravent! Túl jó progi ahhoz, hogy bedobjuk a szemetesbe!