16419
  • Tam@s_(HSF)
    #8109
    Fenn van az 1.1 patch?
  • Tikal #8108
    Jó arc vagy, betetted minden topicba az oldalad?

    Persze copy paste-tel mert az into az intro :)
  • h3nry
    #8107
    Nekem tört van. Haverom tegnap vett egy eredetit, csak azzal az volt a tré, hogy az utolsó betű vagy szám lemaradt és igy visszavitte és kapott újjat. Én a régit leirtam és végig próbáltam az összes karaktert de mégsem mux. Lehet, hogy az a baj, hogy nekem tört változat van fent? Kéne egy kopit csinálni az eredetivel colne cd-vel és azzal próbálkozni?
  • Tam@s_(HSF)
    #8106
    Neked eredeti van vagy tört?És mi a probléma?
  • Tam@s_(HSF)
    #8105
    Mostmár van into is az oldalamon nézzétek meg!
    Amugy kéne egy jó háttérzene. Akinek van jó az pls küldje el nekem Ide!

    #008040">a weboldalamat megtalálodItt!
  • h3nry
    #8104
    Akinek van eredi kódja az segitsen nekem pls. Milyen formátumban van? RVS-3betű,1szám-3betű1szám- és itt nem tudom, nekem a vége az lenne, hogy AW0, vagy AWO a többit próbálom végig próbálni :)
  • h3nry
    #8103
    Na ugy nez ki, hogy a serial key nem muxik nalam :(((
  • AndrewCB
    #8102
    Ahoj!

    Egyenlore VGA driver probléma van a HGS szerverrel, amit LIFE csak jövöhéten tud csak orvosolni (reinstall).
    Persze Én baszogatom őt állandóan, hogy legalább 1.0-át indítson. Remélem jövő héten már elindulhat.
    Valaki irta, h aki nem áldoz a játékra dodót az unakzonnon. Erre csak az a véleményem, h nem mindenki tud kiadni 8000 Ft-ot! Én pl. most költöztem és van egyéb kiadásom... de valaki csak szimplán nem teheti meg, h ennyi pénzt ad ki...
  • h3nry
    #8101
    Na most kiderult, hogy nekem us version-om van...
  • h3nry
    #8100
    Hát úgy érzem lassacskán már tényleg időszerű lenne egy új gép vásárlása. Tegnap néztem haveromnál, milyen egy 2,4 es gépen ati 9700 pro-n hát ég és föld. Nem csodálom, hogy egész nap nem tud leszakadni róla. :)
    Jah ha végre sikerül akkor majd helyre tesszuk vele a németeket lesz legalább valaki aki ki tudja osztani őket :))
  • h3nry
    #8099
    Elkezdtem telepíteni...
  • h3nry
    #8098
    Basszus :( Pont ma kaptam egy mailt kedvenc szolgaltatomtol, hogy elértem a 90%-os limitet. Ekkora baromokat ex kolegaként már korlátzonak is.
  • radical@work
    #8097
    Reinstall...
  • radical@work
    #8096
    Nekem is van kb. egy hete.
  • h3nry
    #8095
    Ezt gondoltam én is, de mind a us mind a uk is ugyan ezt a hibát dobja... :( Lehet, hogy valami vietnámi verziom van ;)
  • schoma
    #8094
    Ne az US verziót próbáld telepíteni.

    AZ UK kell neked!
  • h3nry
    #8093
    No patch telepítése közben az alábbi hiba üzenet :
    Could not retrieve language information! Installation will be aborted. :(((
  • And5
    #8092
    én a 10000 esre utazok :)
  • h3nry
    #8091
    köszi, megpróbálom, na akkor most még valahogy kell csinálnom 2 gb szabad helyet :(((
  • Tikal #8089
    ön nyert, nyereménye egy réjnbó stiksz: ráven síld nevű jáékprogramm az automex jovoltábol!
  • [Rush]
    #8087
    Rainbow Stix
  • Tikal #8085
    Ja, és a játékbemutato után, amiben a hölgy eszméletlen fontos dolgokalt mondott el a játkrol, pl hogy lehet álitani a felbontást, és hogy van 32bites!!! szinmélység is, meg hogy a min config 800mhz, 128MB Ram és 32MB-s videokártya, tehát ezekután a játékkérdés az volt hogy az előbb bemutatott játéknak mi a cime?

    a,Rainbow Six
    b,Rainbow Stix
    c,Rainbow Nix

    Szoval meg lehet nyerni a játékot akinek még nics meg :))) És ezt még más telefonos játékokban is megtehetitek a mai napon.

  • RAY.
    #8084
    Nah,ilyen hamar megjelent?
    Én hülye megvettem ,igaz magyar füzetke nélkül 2 hónapja egy afgán piacon 3CD kúccsal
  • h3nry
    #8083
    Üdv mindenkinek, ha minden igaz sikerült egy reg kodot kapnom. Csak hát az utolsó betű hiányzik ami nem is volna gond, mert végig nézem az összeset. Csak hát ugye nincs fent nálam még patch és igy nagyon kevés serverre enged fel, amire be lehet lépni azok meg semmilyen kódot nem kérnek :( Van valami ötletetek, hogyan tudnám le checkolni? Rakjak fel patchet, aztán ha úgy mégsem müxik akkor uninstall?
  • Vukodlav
    #8082
    Igen nekem is megvan, méghozzá tegnap óta! :D
  • Tikal #8081
    RTL Klub, vmi számitogépes müsör, játékbemutatók:

    Az automex jovoltábol hazánkba is eljutott a réjnbo sziksz: ráven síld játék!!!!!

    Tudtátok?

  • KM
    #8080
    Jelentem, nekem is van!
    -=JTB=-
  • Barnus
    #8079
    oké. TS este?:)
  • schoma
    #8078
    Csak kábel kell?
    Mennyi? Kiszedem innen a falból!
  • schoma
    #8077
    Én is gyünnék. De szigorúan csak 9 óra felé. Addig ugyanis sajna meló van.
  • Slow
    #8076
    ase arra jó most, hogy könnyen megtaláldd a többieket, mert van benne player kereső (már, ha tudod, kit akarsz megtalálni=))
    az ase install kiírta, hogy bugos az RvS, egyenlőre szervernézegetésre szolgál, kapcsolódásra nem... gondolom az ubifaszok új technólógiája még megfejtésre szorul...=(
  • Gabor_(HSF)
    #8075
    ÉN futtatnék szerver qrvát,3mat is,csak valaki vágjon pofán egy 100 Mb es kábellel
  • Barnus
    #8074
    oké én is ráérek este. egyeztessünk akkor. én most megyek jáccani és valószinű egész délután / este fogok. néha benézek ide, és ha már vagyunk elegen akkor együtt bemehetnénk vmi üres officialra.
    Kiknek van meg egyáltalán eddig az eredeti??

    Barnus, Gabor, Warlord, Slow, Rush, Soma, Ray, Crem. Fejből róluk tudok, velük már voltam közös serveren. Radical, dlav? nektek is? akkor az már 10 ember:) Aki van még jelentkezzen:) és ki ér közületek rá este?:)
  • radical@work
    #8073
    Én is megyek,TS-t is izzítsatok majd.
  • Vukodlav
    #8072
    Ja ja... Ez egy jó ötlet. Asszem az Official szerverek közül jónéhány üres, és 100 alatti pingje is van egynémelyiknek. Ha az jó estére, akkor mehetnénk oda.
  • Petyus_
    #8071
    1.3-ban lesz teljes ASE támogatás. :]
  • KM
    #8069
    Köszi!
  • Petyus_
    #8068
    www.udpsoft.com/eye
  • KM
    #8067
    Honnan lehetne ezt (All Seeing Eye)letölteni?
  • #8066
    Miért kérdezted?