16419
  • a.carkey
    #8016
    Egyesek szerint meghalt a Raven Shield. Szerintetek is?
    Mert szerintem a fullt birtokló tulajdonosoknak azért van egy pár szerver lehetőségük ...
    Hova mentek este játszani? Melyik szerverre?
    Írjátok meg. Öt után én is benézek, ha lesz ott hely. Mi van a hgs serverrel?
  • Slow
    #8015
    hoy
    az 1.2es felpakolása után a multiplaya résznél a jobb felső részen van egy ilyen: <<1/1>>
    ez mi?
    me' nálam nem aktív, csak ott van...
  • a.carkey
    #8014
    :)
  • KM
    #8013
    Nem is az a baj, hogy nem megy fel 1.2-es patch, hanem az, hogy kéri a 2. cdt... Bemásolva a tört exe-t, tökéletesen fut. Az 1.1-es patch tökéletesen futott... Nem értem. Ajtókeksznek írtam, hátha kicserélik.
  • RAY.
    #8011
    Nyugi csak félnek a magyaroktól azért rugdalnak ki minket mikor épp jól megy
  • Crem
    #8010
    :(

    nálam simán felment!

  • Crem
    #8009
    Nekem ti 4600 van 512ddr, P4-2G proci még is visszavettem a felbontást, mert közelharcban biztosra akartam menni!:)
  • Crem
    #8008
    Zoli!

    Engem multkor azért dobtak ki, mert 2* lelöttem az egyik skill gyüjtőt a klánból! (saját szerverükön)
    a következő kört már máshól kezdtem...:(:(
  • KM
    #8007
    Az én problémámra ki tud megoldást???
  • Barnus
    #8005
    KAzi www.hunters.hu . Mielőtt keresel valamit, látogass el mindig oda, hogy nincs e ott fenn :)
  • Barnus
    #8004
    lol bazmeg és nem engem rugnak ki mégis?:)))
  • #8003
    Most vettem észre enyém a 8000-es
  • zoli80
    #8002
    lehet hogy hiba volt leloni oket?igazatok van,csak rohangalnom kellett volna korbe korbe mint ahogy ok tették:)
  • #8000
    Biztos csak mozgó célpontnak akartak alkalmazni
  • zoli80
    #7998
    BESZAROK EZEKEN A BÉNA KULFOLDIEKEN!CSATLAKOZTAM EGY KULFOLDI SERVERHEZ,KOSZONTEM SZÉPEN ÉS LELOTTEM EGY KÉT EMBERT ERRRE KOZLI EGY FASZ HOGY HALOTT VAGYOK ÉS SEGGFEJ!LELOTTEM MÉGEGYSZER ERRE KIRUG:)
  • Barnus
    #7995
    Warlord a kedvedért visszalapoztam 40 oldalt és megkerestem a linket:
    http://www.ualberta.ca/~rshannon/rvstweaks/
  • KM
    #7994
    Eredeti Ajtómexes cd!!! Mi lehet a baj???
  • KM
    #7991
    Miért van az, hogy amikor felteszem az 1.2-es patch-et, akkor kéri a 2. cdt. Bent van, de akkor is kéri...
  • #7990
    még dolgozom
  • zoli80
    #7989
    jatszol most?
  • zoli80
    #7988
    csak sajna lejart az accom és csak holnap tudok felmenni elolvasni pontosan.
  • #7987
    igen tudok,ugylépsz be ahogy a szabályzatban levan írva?cím,port,jelszó?
  • zoli80
    #7986
    nem kérdeztem még!egyébként te tudsz menni akármelyik szobaba?
  • #7985
    énsem vagyok ,jelszot tudod?
  • zoli80
    #7984
    pedig a tobbiekkel még dumaltami,fura hogy nem láttál.nem tudtam átmenni masik szobaba,kérdeztem a lifeot és azt mondta hogy azért mert nem vagyok regisztrálva:) akkor most mi van?
  • #7983
    Igen énis,de tegnap mikor beszéltünk akkor nem voltál fent mert azt jelzi hanggalis.De megis néztem de nem voltál ott bent.Amikor belépsz látnod kell kik és mennyien vannak.
  • zoli80
    #7982
    valamit keverek:)
  • zoli80
    #7981
    én siman csak a hgs.blablablára csatlakoztam quickconektel,te?
  • zoli80
    #7980
    DJCOM NEVEN VOLTAL FENT?
  • #7979
    Hova akarsz regisztrálni?oda nem kell a ts-re.
  • zoli80
    #7978
    azt hittem ts mint team speak:)
  • DarkHorSe
    #7977
    no comment. thx.
  • Barnus
    #7976
    TSF a neve a servernek. De ez nem tört server.
    -=TSF=- asszem igy van irva.
  • KM
    #7975
    A másodlagosból sosem fogy ki a töltény... Ha elfogy a tár, akkor "jutalomból" adja ezeket az ötösöket, nehogy puskatussal kelljen kergetni egymást.
  • emberke
    #7974
    Engem is érdekelne a dolog!
  • zoli80
    #7973
    tsf?
  • Barnus
    #7972
    Nem kicsi, de mindig tele van:) Illetve nem szeretem ha 10Gigánál kevesebb helyem van:) Na én vagyok, játszhatunk vhol:) Benn vagyok TSF-en.
  • KM
    #7968
    Meg sem hallottam a mondatod első részét!
  • Gabor_(HSF)
    #7967
    Üdv a nem dogozóknak,és a dogozóknak
  • Barnus
    #7962
    jaja azt tudom, hogy igy meglehet, van daemon toolsom csakhát basszus emiatt plusz 1.2 gigiát pakoljak fel? illetve 600-at, mert elég a 2-es cd image.:( no cd patch meg 12 kb:) csak az meg az előző is csak us verzióhoz volt ukval nem ment:(