16419
  • Slow
    #8155
    köszke Barnus, kipróbálom!

    bementünk ts-etekre, de auto-mute volt, nem tudtunk szólni, ezért voltunk külön, de majd legközelebb reklamálunk=)
  • Vukodlav
    #8154
    Sziaszok!

    Nekem sajna játék közben bemonta a net az unalmast, mert valami megint tönkrement a szolgáltatónál, ennek ellenére nagyon fasza volt a játék. Egyébként jó, hogy mondod menjünk TS-re, de hova. Felraktam a progit, de fogalmam sincs, milyen IP címre vagy szerverre kéne mennem, ha ezt elmondjátok, este én is leszek TS-en is.
  • Barnus
    #8153
    néha előfordul. tegnap nem vettem észre ilyet.
    Slow csináld azt, hogy game közben háttérben egy dos ablakban pingelsz vmi servert. Pl saját gatewayedet. ipconfig paranccsal meg tudod nézni mi a gw-d. és akkor beirod dos ablakba, hogy ping IP -t és ugyhagyod. Néha kilépsz, nyomsz egy Ctrl-Break-et és megnézed, hogy van e packet loss. ha van, akkor lehet amiatt akadás, lehet ilyenkor a chello műve. de ha nincs loss, meg átlag ping se magas, akkor nem azzal van problem.

    Jó volt tegnap a game igen, de lehettünk volna többen TS-en, igy 4-en tök jól tudtunk kommunikálni, tudtuk egymásról ki hol van él e még és mit véd. és ha bénán dobtam gránátot tudtam mondani, hogy futás onnan:) ha épp nem egy csapatban vagyunk mindannyian, akkor lehet két külön csatin is lenni, van direkt állandó green és red channel.
  • Slow
    #8152
    igen igen=)
    jó volt=) mi voltunk a szerverfoglalók=)
    rá kell bojolni egy officiális szerverre, kikiáltani a köztársaságot, hivatalosnak bejelenteni a magyart (franciauralomnak vége)
    télleg olyan volt mint hgs-en=)

    más: nekem állandóan lagg-szerű problémáim vannak, nemtom beállítási gondd, vagy chello cumi a dolog...
    pl amikor indul egy kör, és elkezdünk szaladni, kb 2 mp-ként megakad a kép (folyamatosan, nem egyszer)...
    másnál is van ilyesmi????
  • #8150
    Jó volt tegnap este így együtt játszani.Ma mikor megyünk?Olyan volt a hangulat mint hgs-en amikor ment
  • Barnus
    #8149
    akkor ma mar nem jossz game? meg mindig vagyunk vagy 6-an magyarok :)
  • schoma
    #8148
    a hunters mostan sajana nemen meghy :(((
  • Barnus
    #8147
    igen.
    www.hunters.hu -n van a UK patch.
    1.0-1.2 jo asszem 1.1-re is.
  • schoma
    #8146
    ?
  • schoma
    #8145
    1.2es
  • Barnus
    #8144
    Betüt nem kell olvasnod, csak a célkeresztet lásd :)
  • schoma
    #8143
    Amúhy milyen a szervedr?
    1.2-ess?
    Metra még nincsen fenn. :(( Csak aza 1.1s
  • schoma
    #8142
    Mingyárát megennézem...
    Hu vazz. összeefolynaka betűjk
    Nerm leszu ez így jó :)
  • Barnus
    #8141
    JA de Rush es slow nincsenek TS-en es ok az ellenseg csapataban vannak, ugyhogy inkabb hozzajuk menj TS :)
  • Barnus
    #8140
    SOMA : EUR 24 ! Vagyunk 4-en TS-en is. Gyere oda is ha gondolod es meg nem akad ossze a nyelved :))
  • schoma
    #8139
    Vagytok még?

    Én most értem haza. Tudom, mondtam, hogy ma (azaz pontosabban tegnap) este 9 felé jövök, de beugrott egy spontán sörözés...
    Ezt nem lehetett kihagyni.
    Ma este viszont bizti vagyok.

    De esetleg most is játszanék, bár lehet, hogy nem túl eredményesen.
  • Barnus
    #8137
    Na aki nem jött az elment aludni ? Europe 24-en vagyunk. Ez a tuti mostmár asszem :)
  • Barnus
    #8136
    Nem értem most hova tünt mindenki:)
    Akinek van TeamSpeakje az jöjjön mér fel Barnus.hu -ra.
  • Barnus
    #8134
    Europe 9-re megyünk az üres. TSAF megtelt és bénák TSAF-ek, 2,red,2 green es nem akarnak együtt lenni :)
  • Barnus
    #8133
    Gyertek =TSAF= -re !
  • Petyus_
    #8132
    Ha nem is túl jól :) de jót játszottunk, thx mindenkinek gg! :)

    Szopás volt hogy pont azok a mapek voltak amiket nem ismerünk amit meg ismerünk ott meg a rossz oldalon vltunk. ;) Na majd még gyakorlunk együtt. :)
  • Barnus
    #8131
    ugyanott. Gyere Vuk. Europe 16 !!
  • radical
    #8130
    Eur 16-on vagyunk.
  • radical
    #8129
    Hát vagy mi vagyunk gyengék vagy a többiek túl jók de kenik a szánkat rendesen.
  • Tikal #8128
    Piros Sárga Zöld

    De hogy is jön ez ide? :)
  • Vukodlav
    #8127
    Na mára ennyi volt, most értem haza, gondoltam még játszotok valahol. Ha bárki valamelyik szerveren nyomja, szóljon már és megyek!
  • KM
    #8126
    Hú, de jó volt végre együtt játszani! Éljenek a .Hu-k!
  • Petyus_
    #8124
    Yo mingyá. :)
  • Barnus
    #8123
    Petyus vege survivalnak gyere vissza :)
  • Petyus_
    #8122
    Tényleg nagyon kellene magyar szerver.. amióta nincs HGS nem tudtam egy jót játszani most is belépek warékhoz egy kör lemegy utána SURVIVAL bakker... :(
  • Petyus_
    #8121
    Fullon van. :]
  • Barnus
    #8119
    ki hol jáccik? Fulessel Europe 16-on vagyunk.
  • zoli80
    #8117
    nem látom az lr eurot,te igen war?
  • h3nry
    #8116
    na az egész napom elment install majd uninstallal. Most megyek és magamba töltök egy két kori sört. Mert ugy tunik ebbol ma nem lesz játék. :(
  • zoli80
    #8115
    megy a gorillás,gyertek ha tudtok!
  • h3nry
    #8114
    Hát ez az, de akkor csak az 1.0 as szervereken tudok játszani amibol alig van. :(((
  • Tam@s_(HSF)
    #8113
    Akkor uninstall
  • h3nry
    #8112
    Egyszer csak Jamaicaban elfogyott az összes fű, aztán az egyik ember értetlenűl körbe néz és megszólal:
    - Fiúk mi ez a szar zene?

    /index.hu nagyon elvont viccek/
  • h3nry
    #8111
    1.2 us patc van fent, de u.a -t csinálta mindegyiknél.
  • Tam@s_(HSF)
    #8110
    Neked meg milyen képed van? /zászlód/
    Piros, sárga, Zöld?