16419
  • Slow
    #8202
    nem értek hozzá, de egy ilyen "választ" nem lehet generálni?
  • Lifeforce
    #8201
    Nem nemlehetett szervert csinálni hanem nem lehetett felcsatlakozni a szerverre biztonsági másolattal.
    Addig nem engedett be a szerver amíg a cdkulcsellenörzőtől nem kapott választ.
    Egy kis várakozás után belökte, hogy nem lehet felcsatlakozni a szerverrre mert a cdkulcs ellenörző szervertől nem kapott választ.
  • Lifeforce
    #8200
    Jah elkiabáltam..... :(((((
    Mindjárt belinkelek egy képet, hogy mit kell kiszedni.
  • szucsati
    #8199
    az 1.2 töréséről annyit, hogy még mindig nem értem, mit szívóztatok 1.1-es peccsel, hogy nem lehet vele szervert csinálni, nem hiszem, hogy kiszedték volna az újabb verzióból a védelmet.
    Tegnap este Kowával simán nyomtuk 1.2-vel, én csináltam dedikált szervert. Csak át kellett írni egy-két dolgot iniben, amit caratyuska 1.0-s átírt inijéből ollóztam ki!
  • Petyus_
    #8198
    Hip-hip...

    HURRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :)
  • Lifeforce
    #8197
    Hogy bazdmeg LSC :)
    Kipróbáltam itthon és müxik!!!!!
    Na mindzsá felpakolom szerverre aztán le-fel install és indulhat a bansay :)
    Megcsinálom honlapot hozzá aztán hétfőtől ismét lesz HGS :)
  • CB-LSC
    #8196
    Ezen az oldalon nem jó a download link.Ezen jó: Driver cleaner
  • CB-LSC
    #8195
    Próbáld meg ezt: Driver cleaner
  • Lifeforce
    #8194
    Így most addig nem tudok elindítani semilyen játékszervert amíg vagy nem tudom letakarítani a drivert vagy újra nem telepítem a winfost.
    Mivel szerverről lévén szó az újratelepítés nem egyszerü dolog.
  • Lifeforce
    #8193
    LooL mit tudtok az 1.2-es pach feltöréséről?
    Nya a játékszerver manager készen van és a honlap is készülőben.
    A problémát sokan nem értik, hogy miért nem megy a hgs.
    A ok a következő.
    Behalt a szerver alaplapja és beletettem egy másikat.
    Winfos felinstall és minden rendben van.
    Igen ám de ki kellett cseréljem a vga karit és a régi vga (msi)
    driverét nem tudom lekaparni.
    Működni müködik így is de ez miatt semilyen gameszerver az istenért nem akar elindulni.
    Ha valaki tud egy ilyen takarító progit amivel le lehet szedni az szoljon.
    (nvcleaner nem működött).
  • Barnus
    #8191
    Europe 1 most a magyar Server :)
  • KM
    #8190
    Jó játék volt! Jóccakát! Holnap jómunkásembernek kell lennem!
  • Barnus
    #8189
    A server neve ahol vagyunk : www.PlanetRavenShield.de
    Ilyen nevu servert keressetek! Jo a ping es most meg ures!
  • Barnus
    #8188
    Van két hely Europe 8-on. gyere War. Survival van :)
  • Barnus
    #8187
    CSAk én vagyok TS-en, petyusnak nincs mikronfonja:) Többiek meg nem tudom. CSak le kell tölteni. teamspeak.org.
    Install aztan file menuben QUICK connect barnus.hu a cim.
    Nickname-et tudod. User/pass nem fontos
  • Barnus
    #8186
    Immár Annulu is bennvan. Vagyunk 4-en. Veled 5. Menjünk másik serverre? HA irsz ide egyet amin csak 4-5-en vannak, átmehetünk.
  • Barnus
    #8182
    Mostmár ez a server is tele. WAR MERRE VAGY?:)
    Szóljatok már, ha jönnétek játszani, mert akkor megyünk egy üresebb serverre. Ace, Petyus, én már vagyunk:)
  • Barnus
    #8181
    NA Europe 8! 6-an vagyunk. Van hely! gyertek.
  • Barnus
    #8180
    Vagyok TS is.
  • Barnus
    #8179
    Meglett közben europe 1 de nem vagytok ott:)
    Viszont hely nem nagyon van. Irjatok ha megyünk vhova, addig nyomom itt.
  • Petyus_
    #8178
    Szolgálatra jelentkezem uram! :)
  • Barnus
    #8177
    hányan vagyunk most akik játszanának? mennyire üres servert keressünk? War: nem látom Europe1-et :((
  • Barnus
    #8176
    kiváncsi lennék egy ilyen beállitás mit csinál pontosan, de ha belegondolsz Slow, akkor alapvetően nem szabadna, hogy packet lossos legyen egy kapcsolat. Ha nem az, akkor nincs szükség ilyen beállításra. Viszont ha fizikailag packet lossos, tehát leterhelt egy fejállomás vagy valamiért akárhova van x% packet lossod, akkor azt te wines beállításokkal nem nagyon fogod tudni javitani sztem.

    h3nry szerintem sem annyira nagyon off:))
    Értem, hogy miért nem feladata az icmp csomagokra válaszolás, hisz maga az icmp csomag nem egy hasznos csomag, és ha épp adott esetben dolga van egy routernek akkor nem válaszol a csomagra. Ez érthető. De szerinted normális eset az, ha tartósan hoszzú időn keresztül 10% feletti a loss? Viszont háló bővítés után meg megjavul? MOst nekem már hónapok óta nincs packet lossom, télleg jó a háló de volt időszak, amikor 10%feletti volt. És nem csak a gw-re. gw-vel párhuzamosan saját servert is pingeltem. Persze, hogy nem ad 100%-osan biztos infot, de tudod amikor betelefonálok, hogy szar a háló mert lossos, akkor hiába mondom, hogy játék közben lagol:) Sztem igenis összefüggésben van a két dolog. Amikor jó a háló ( pl. jelenleg) akkor pingelhetem gw-t naphosszat, nem lesz sosem a packet loss 1%-nál nagyobb. Viszont ha meg szar, akkor sok sok %:). Csak szerintem ilyen esetben nem kéne ügyfélszolgnak hülyének nézni usert, mert télleg szar a háló, akkor ne jöjjön nekem azzal a szöveggel, hogy nem szar és természetes hogy a router nem válaszol. Mert ugye nem az az elsődleges gondom, hogy a gw packet lossos, hanem alapvetően valemilyen okból kifolyólag néztem meg, hogy oda mennyi a pl. MErt pl játék lagol, vagy CS esetleg irja is a loss/choke mértékét vagy mert DU meterben látom letöltésen, hogy olyan a grafikon mint a fürész foga:) Na de inkább game!!!:)
  • Petyus_
    #8175
    Lassan válasszunk ki egy szimpi szervert és szálljuk meg. :)
  • #8174
    engem is érdekel,merre játszotok?
  • Slow
    #8173
    pingen nem, de paketlossszon asszem igen
    valami olyanról van szó, hogy lehet letöltésre és játékra optimalizálni a win-t
  • Slow
    #8171
    sztem hasznos off ez=)
    viszont nekem elkelne segítség ilyen ügyben, olvastam win konfigolásról, ami javíthat a PL-on...
    majd ha ráérsz, oktathatnál, de ezt má' télleg privátba;)
    tx =)
  • h3nry
    #8169
    Na mind1, nem akarom szét offolni a topikot, ott meloztam elég sokáig ;) nem marketign info. De mindenki azt hisz amit akar. Ha gondolod privátban megdumálhatjuk, hogy miért nem feladata icmp csomagokra válaszolnia egy routernek.
  • Barnus
    #8167
    NA valaki jelentkezik játékra? én nyomom asszem europe 20-on, de nézhetünk servert ahova beférünk 3-4en ha van aki jöjjön game. 20 asszem full most.
  • Barnus
    #8166
    igy van nem ugy van bekonfigolva, de nekem megis pontos erteket szokott latni. Jo marketing duma UPC-nel hogy nem jelent semmit a gw pingeles.
    De ez csak etetes.
    Azert erdekes hogyx mikor netem jo akkor gw-t pingelve 1000-bol 1 loss van (0%) amikor meg cszar akkor 15%. Ami persze UPC szerint normalis, mert a gw nem biztos hogy valaszol lol :)
    De ha egyidoben megegy servert pingelsz akkor mar egesz valos kepet kapsz.
  • h3nry
    #8165
    na keresek valami tört szervert :(
  • h3nry
    #8164
    Barnus: Nem lenne túl jó megoldás, mivel a gw nem úgy van konfigurálva, hogy folyamatosan érkező ICMP csomagokra válaszoljon. Egy ideig kapod a pinget, de egy idő után már nem biztos, vagy pedig pontatlan adatot. A gond inkább az lehet, hogy az a fejállomás amit Slow használ nagyon le van terhelve. Ha ezt nem minden időpontban csinálja akkor mást kell megnézni... Na jó befejezem az offolást ;)
  • Slow
    #8163
    na király...=(
    csudára bírom az UBI-t...:/

    ezek a shotok pedig arról árulkodnak, hogy milyen jó munkát végeztek az 1.2-es peccsel a fiúk....
  • Barnus
    #8162
    :)) faszán néz ki:)
  • Petyus_
    #8161
    Ja tényleg jó megszállni egy official szervert csak még szoknunk kell kicsit a map cycle-t. :)

    Ma este is menjen a móka! :)
  • Petyus_
    #8160
    Ez mindenkinél így van - ekkot kommunikál a program az ubival......

    ezért is fasza (többek között...) a survival, melléd spawnol valakit az már le is lő amíg te lagzol.
  • Ace.hu
    #8159


    face-bug
  • Vukodlav
    #8158
    Na megpróbáltam TS-t, működik faszán, legalábbis be tudtam lépni valamint elvileg beszélni is tudtam. Köszi!
  • Barnus
    #8157
    Egyébként láttam mikor Rush belépett, hogy piros x van neve előtt és nem tud beszélni, de nem tudtam miért van:( én azt hittem nincs neki mikrofonja, vagy muteolva van őnála. De elvileg server nem tilt le senkitse:(
    Parádén azért TS-el fasza volt bombát bevédeni, csak warlordék nem voltak, meg ők mindig előrerohantak és lelőtték őket:)
  • Barnus
    #8156
    Slow az ki van zárva :)
    Nincs auto mute Radical es Komi se regisztrált tag és ők is tudtak beszélni. De egyébként nyugodtan regisztrálhatjátok is magatok és akkor jelszóval védett lesz a nevetek. Nem mintha bárki el akarná foglalni:)
    Este ha gondoljátok megpróbálhatjátok ujra. Csakhogy ne külön külön legyünk:)
    Vukodlav:
    TS:
    File menu: Quick Connect.
    Cim : barnus.hu
    Nickname-nek a nevedet. Nev/jelszo nem kell csak ha regisztralod magad belepes utan TS-en es jelszoval vedeni akarod nevedet masoktol. Ennyi:)