16419
  • radical
    #8248
    én eur20-on vagyok
  • oneal1
    #8247
    akkor most hova lehet menni?
  • radical
    #8246
    Ezt a fugot nem találom.
  • Barnus
    #8245
    Bennvagyok ám SEK-en de nem vagytok ott:(
  • zoli80
    #8243
    akkor most mi a szitu a 1.2vel??????
  • zoli80
    #8241
    hu de jo volt ma a gorillas,ugy tunt ma mellozik a csodacsiteket:)
  • radical
    #8239
    eur14-en vagyok
  • zoli80
    #8238
    én gorillason.
  • #8237
    játszotok valahol?
  • Lifeforce
    #8236
    Igen tudom, hogy vannak ilyen játékok.
    Azért írtam, hogy nagyrészben!!!és nem mindegyik. :)
    De akkor most indíts RvS szervert :)
    Erről beszéltem.
  • kowajano
    #8235
    Lifeforce ebben megkell hogy cáfoljalak nekem LINUX os wolfenstein szerver van fent a neten és bizton állithatom jobb mint a windows os verzio és ugy általába aki teheti Debian alol indit szervert

    Antijedi IRC.extra.hu #ravenshield.hu
  • antijedi
    #8234
    ja már megtaláltam :D
  • szucsati
    #8233
    Távolról be kell menni a szolgáltatóhoz, és leülni a gép elé {8-)
  • Tikal #8232

    Nekem az volt az első mint lego-n nevelkedett kölöknek, hogy összerakjam.
  • Lifeforce
    #8231
    Jah és alaplap csere volt így nagyon nincs mit visszaállítani.
  • Lifeforce
    #8230
    Mint említettem olyan megoldás a jó ami távolról megoldható.
  • antijedi
    #8229
    milyen csatira is kéne menni? :D
  • Lifeforce
    #8227
    Sajnos álltalában a linuxos szerverek mindíg rosszabbak. :(
    A szerver oprendszere ezért wines.
    Hisz főként játékszerver.
    Jut eszembe.
    Ha nem tudom leszedni a drivert rendesen akkor eltávolítanám manuálisan.
    Nem tudtok egy olyan progit ami fájlkereső és egyszerre több fájlt is tudok keresni vele és még esetleg törölni is?
    Ettől függ a HGS! :)
    (Így biztos gyorsabban lesz ilyen progim :))) )
  • szucsati
    #8226
    ja, amúgy barnus, nézz utána, rvs fórumon mondják, hogy utből vhogy lassabbak a linux szerverek, mint a winesek sajna.
  • Petyus_
    #8225
    Most hogy mondtátok megtaláltam én is a naptárt a dobozban! :)
  • zoli80
    #8224
    de jo lenne ha mukodne!!!hol találok tort 1.2est?????????
  • KM
    #8223
    Nakéremszépen! Akkor kiállok a Gigabyte-ért! Ilyen az alaplapom és a vidikártyám is, ezért kötelességem megvédeni! Ezek a mi drágaszágaink! Nem adjuk a csúnya, rossz hobbitoknak!
  • zoli80
    #8222
    nekem is olyan van és a naptár télleg kedves dolog:)
  • zoli80
    #8221
    hol talállak meg ircn?és hol találom meg a tort 1.2est?
  • Tikal #8220
    Nekem MSI alaplapom van és király, neked inkább peched volt warlord, ez előfordulhat más márkával is. Nekem pl Gigabyte alaplapom volt ezelőtt és szegényke néha csinált olyat hogy nem lehetet bekapcsolni, olyannyira nem hogy a szerelők sem tudták mi a baja, és ezért vettem MSI-t, AMD Powa!!!

    Ja és kaptam hozzá egy naptárt, tök jol néz ki, egy űrmoci van rajta, nekem kellet összeraknom papirbol
  • #8218
    szucsati,köszi a segítséget működik
  • kowajano
    #8217
    ha ez igy müxik már pedig nagyon ugy tünik feltudok löni akár egy LINUX os szervert is de csak jövö honaptol
  • kowajano
    #8216
    müködött a törés csakha jönének még egy páran IRC re talán többen is lehetne tesztelni. Lényeg hogy nem jelntkeztem be UBI.com ra és OPEN IP vel csatlakoztam Szucsati által kreált gamehoz és semmi invalid cd key üzenet nem jött. de kéne még 1 vagy 2 ember hogy akkor arra mit csinál és valoban 1.2 es volt
  • szucsati
    #8215
    #ravenshield.hu, akármilyen meglepő is {8-)

    Barni magadra vess! {8-)
  • Petyus_
    #8214
    Világszintem asszem VGA-ban az elsőszámú gyártó talán alaplapban a második. Rohadtul nem szar márka, csak itthon nincs nagy neve..
  • Barnus
    #8213
    Szucsi én nem ircelek:) itt van fórum és itt is tudunk egyeztetni. Inkább ha ideirnátok az infókat hogy képbe legyünk akkor képbe lennénk:))
  • KM
    #8212
    Melyik csatira is?
  • #8211
    Tudnátok mondani egy helyet ahonnan 1.2-es nocd pach-et letölthetném?UK verzióhoz.
  • szucsati
    #8210
    Mondjuk ha járnátok ircre, akkor képben lennétek ezügyben.. Lazán lődöztünk ketten.

    life: javaslom az msi karaktersorozat keresését a registryben...

    msi nem sz*r, ne fikázzátok!
  • Lifeforce
    #8209
    Jah az csak nem vga-ban.
    VGA-ban az egyik legjobb.
  • Slow
    #8207
    tudom, olvastam már régebben is, ne taníts fórumozni Barnus baaaaa ;))))
    csak gondoltam gerjesztem a dolgot, olyan okosak ezek a srácok, biztos megcsinálják, ugye? =)
  • Barnus
    #8206
    és nincs ennek a szar msinek egy installja? mert akkor kéne az add/remove-ban lennie uninstallnak. milyen kártya van most benne? annak megvan a megfelelő drivere? mert akkor milyen hiba jön ki, és mi köze ennek a két ablaknak a játék inditásához?
  • Barnus
    #8205
    Slow ha olvasgatod néha a fórumot, akkor olvashattad volna, hogy volt már erről is szó:) rá kéne jönni, hogy milyen válaszra vár és akkor lehetne csinálni egy saját ellenőrző servert:)
    De most nem értem ám az egészet. én nem tudom már letesztelni, mert ugye eredeti játékom van.

    Life: Szucsati se azt irta, hogy servert csinált, hanem azt, hogy ő csinált tört játékkal servert és tudtak hozzá csatlakozni 1.2-vel.

    Este ki kéne próbálni. Valaki csinál egy 1.2-es servert Szucsi által emlitett INI file alapján és vki akinek nem eredeti van, megpróbál belépni. Ha ez igy megy, akkor nem lehet gond és elvileg tört/nem tört tud együtt jáccani. Csak ugye ettől függetlenül még mindig ott van vmi probléma Life serverével, és továbbra se lesz server sajna. Ezért kell elfelejteni az olyat, hogy windows mint server menjen:) Bár jelenleg linux dedicated server meg nincs még:( reméljük hamarosan kijön az is. Két ember is felvetette itt, hogy csinálna servert, de állítólag mi nem tartunk rá igényt és mi nem válaszolunk. Most akkor azokkal a lehetőségekkel mi újság?? Lesz serverből valami? Kéne nagyon:)
  • Lifeforce
    #8204
    Na itt a kép.
    Már ezer éve nincs benne MSI VGAkártya és hibának ezt adja meg.
    Ezt kellene eltüntetni valahogy de hogy?
  • Lifeforce
    #8203
    Ezt kellene megfejteni.
    Mint már írtam valami egyszerü megoldása lehet mert a cdkulcs ellenörző szerverek címeit is php híváson keresztül hívja le.