16419
  • Tam@s_(HSF)
    #9290
    Inkább gyere Lanra, most hétvégén lesz (van)!
  • Tam@s_(HSF)
    #9289






    ..:: Tam@s ::.. Gamez Portál
  • Crem
    #9288
    Morgen...

    Megyek dolgozni,ebben a dög melegben!
  • Aquli
    #9287
    valakinek nincs ingyen egy cd-key-e? ;)
    egyebkent nem nevetni, half lifehoz is siman ingyen adott valaki valid keyt mircen.
  • Aquli
    #9286
    Leirnatok hogy milyen szerverek vannak amiken lehet jatszani crackelt gammel is?
    koszi
    Aquli
  • a.carkey
    #9284
    Meg kell venned, ha multiban akarsz játszani vele! :(
    Az UBI cd kulcs ellenőrző szervere, ha fel akarsz lépni egy szerverre, akkor állandóan megvizslatja, hogy van-e CD kulcsod. Ha nincs, rögtön ledob. Vannak tört szerverek - bár én mára - csak a "Gorillas" nem tudom mi a pontos neve szervert ismerem. Bizti van még. A topic címe alatt lévő helyről bizti több infot tudsz beszerezni ...
    1.2-es tört patch van, de csak a szinglihez, bár ez lehet, hogy változott. Van egy trükk, amivel régen lehetett játszani neten a progival, de az mág az 1.0-es verziónál volt. Mára nem tudom mi a helyzet. Ha singliben tetszett, multiban is akarsz játszani, akkor érdemes megvenni. Ez a hozzászólás 9283 után íródott, szóval, mint láthatod, van jövője és jelene a játéknak, ami azt jelenti, hogy nagyon szar nem lehet :)
    Így elsőre ...
  • zoli80
    #9282
    hu köszi!!!meg akartam nézni de kiment a fejemből.
  • a.carkey
    #9281
    Discoveryn most megy egy film a tavalyi moszkvai túszdrámáról. Alfa rulez! :)
  • zoli80
    #9280
    na megnéztem a matrixnak az elso cdjét és ugy tunik nem fog a kedvenceim kozé tartozni.nagy látványos spira!
  • Gabor_(HSF)
    #9279
    az nem lehet akadály,nem a bokáddal kell lőni,ilyen kifogást nem fogadunk el.egyébbkent meg szerzünk tolokocsit is
  • DarkHorSe
    #9278
    na re all
    de régen jártam erre ..
    hgs-s behalt őrőkre ? és miért nem megy senki gaborhoz ?
  • Slow
    #9277
    oh, sajnálom, lezúztam a bokám az nba meccsemen, nem szabad ráálnom, ha kapnék egy tolókocsit, minden rendben lenne.......;)
  • Gabor_(HSF)
    #9276
    KHMM KHMM... Na cóval akkor holnap kb déltöl indul a lan...kicsit csalodott vagyok mert több elszántságot néztem ki belöletek,eddig úgy fest egyedül warlord jön a fórumról,de reménykedem még bekapcsolodik valaki-kik,vszinü még hétfön is nyomjuk,tehát ha meggondolná vki magát cójon,ill kapcsolodjon a hálozatra, helyben
  • a.carkey
    #9275
    Én a Black Hawk Down utolsó CDjét töltöttem eddig - a film -, erre ledobott DC-ről a srác. Gondolom elkezdett tölteni mást ...
  • zoli80
    #9274
    ja divx,csak beszart a hely ahonnan toltottem és most megvan az elso cd 99szazaléka:)
  • Dns5000
    #9273
    igen, eleg lassan lo sebzese is talagaos, de a recoverije egesz jo
  • a.carkey
    #9272
    Neked divxben van meg?
    Láttam moziban magyarul és eredetiben is. Nem láttam viszont divxben. Vmi progi csak össze tudja neked rakni?!
    Egyet ismerek:
    TMG encoder. Ott külön kéri a video és a hang fájlt. Az ugyan mpegbe konvertál - én legalábbis csak abba raktam vele -, de gondolom visszafelé is megy. Elvileg van belőle trial is, de biztos van neked másfajta progid is. Én ezt ismerem ...
  • [Rush]
    #9271
    Alapból szinkronos a hangsáv nem kell a lejáccáshoz
  • Slow
    #9270
    mi az hogy lassu? lassan lő? sztem nem, m4 nagyot üt egy rövid pontosabb sorozat elég belőle, viszont szkóp nélkül halál=)... én közelre autoban, távolra egyes-en használom...
    mindenki használ szkópot, főleg kinti pályákon, termál is kira, csak kell neki egy védő, mert közelről igen sebezhető
  • zoli80
    #9269
    akkor segits:) valami hangsav is van mellékelve hozzá.hogy a franca kell belerakni????
  • a.carkey
    #9268
    Nem vészes a szinkron. Mindkét verziót láttam. Nem egy "Kincs ami nincs" kaliberű, de nem rossz.
    #9266
    Azért a havas pályán jól jön néha egy thermal ...
    Az ajtót át tudod vele lőni ... :)

  • Barnus
    #9267
    én nem. nem is akarom. kalap szat a szinkron, megvárom inkább a dvdrip eredeti nyelvűt:)
  • Dns5000
    #9266
    szerinten senki nem hasznal valodi tavcsoves fegyvert mert a palyak kicsik konnyeden atlohatad meg mp5 el is nemhogy rohampuskakkal, ezert nem sok haszna van a termalos celzonak. Hat nem mondom ha az .50 kaliberu puskaval atlehene lonni a betonfalakat is a jatekban (ugye mert in real tudja ezt) akkor mar lehet hogy kicsit tapos lenne a termal de igy...
  • Dns5000
    #9265
    hmm m4 szerintem eleg lassuka :)
    az extra tar megnoveli a fegyver sulyat es ezert csokken a fegyver visszarugasa. Ez teljesen realis.Sorozatlovesnal nagyon jol jon.
    Viszont sokkal nehezebben lehet gyorsan celratartani a fegyvert hat ez sajnos a jatekban nem latszik meg :(.
    Pisztolokat es submbket is ugyan olyan gyorsan lehet celratartani ami eleg gaz :( es a rohampuskak is csak kicsivel rosszabbak.
  • Dns5000
    #9264
    ump 26 alap sebzes es 5 jon le belole ha hogy miert azt nem tudom de ez van
  • zoli80
    #9263
    most toltom a szinkronos matrix 2,látta már valaki ezt a verziot?
  • Slow
    #9262
    az a ping valójában egy kicsit azért több ám! ha a konzolba stat net-et írsz akkor kb 120-160 szokott lenni (nekem) és asszem ez a reális...ú


    lelkesítő itt olvasgatni, hogy kinek milyen fegyver tetszik=) nekem még mindig fav. az m4+szkóp, kicsiben MP5-ök, de szeretem FNC-t is meg a famas-t is...

    lelkesítő, mondom, viszont, ha felmegyek egy szerverre, főleg TeamSurvival-os clanszerverekre, ahol jól is játszanak, ott mindenki (értsd alatta: mindenki) G36-os+extratár, vagy L85+extra tár... és ez iszonyat kiábrándító...
    ez a két fegyver akkora fölény, hogy önérzetes darálók nem mondanának le róla a világért se...:)

    extra tár kell, sztem jó az (bár ha jobban rontana a fegyveren az igazságosabb lenne) de erre a kettő alapból szkópos stukkerre nem kéne engedni...
  • #9261
    Mindenki valahol :) A dolgozó emberek ilyenkor még munkahelyen
  • KM
    #9260
    Én a munkahelyemen!
    De 3-ra hazaérek, és lőhetjük az ellent!
  • zoli80
    #9259
    valaki,valahol?
  • a.carkey
    #9258
    Régen a HGS-en kb. annyi volt. 20-25-ös pingjeim voltak. Most meg 40-60 között ... :(
  • #9257
    Szerintem 20-as pinget nemigzán találni sehol sem :(
  • a.carkey
    #9256
    :)
  • Vukodlav
    #9255
    Hát ilyen alapon valóban az m14 is ezt tudja, én nem is mondtam, hogy nem. A kettő értéke tök ua, csak nekem a fekete szín jobban tetszik, márpedig a FAL bizony fekete. Az AK meg lehet, hogy tényleg CS miatt. :D
  • a.carkey
    #9254
    Hangtompítós UMP 21-es sebzése az nem 21-es, az is bizti. Az eredeti értékből levesz jópárat, így nem übereli az SD-t!!! Silenced smg-ben semmi sem jobb az SD-nél. Ez tuti! Nála a sebzés, a kis lőtávolság a gáz. Ha alapból lenne rajta távcső, nem mondom, de extra tárral zseniálisan lehet vele gyilkolni. Az extra tár kivétele ezért gáz. Oké, hogy idegesítő, ha valaki csak lő, de a puska stabilitása nagyon megváltozik vele. Ez van. Ezért szarok valamilyen módon az extra tár nélküli szerverek, mert tulajdonképpen kereshetsz új puskát, ha már megszoktál egyet extra tárral és annak a tulajdonságaival. Érdekes, hogy sokan nem szeretik, de pl. a thermal sightot még sehol sem láttam kivéve, pedig az tényleg pofátlan egy dolog, ha az ember képes azt kezelni ...
    :(

    #9253:
    1. Ja, csak ilyen alapon m14+silencer is uezt adja ... :)
    2.Talán a CS miatt? :)

    PS:
    Ha már itt tartunk, akkor az M14-esnek a legnagyobb a sebzése. 100-as hit. Ha nem laggos a szerver, akkor vele 1 lövés, 1 kill, akárhol is találod el vele a krapekot!
    (Ez persze 20-as ping körül igaz. Felette szarra sem jó!)
  • Vukodlav
    #9253
    Hát ha már így fegyverekről beszélünk, nem toom próbáta-e valaki a FAL+silencer kombinációt. Tisztára mint egy pontlövő fegyver és a sebzés is egész jó marad. A tűzgyorsaságot nem néztem még, de egy lövéstől úgyis meghalnak álltalában az ellenfelek. Amelyik fegyver még nálam a favorit az az AK 74. Ne kérdezzétek miért, egyszerűen tetszik pedig elég szar.
  • Dns5000
    #9252
    hat hangtopitoskent nekem inkabb az ump jon be, de mindenkinek mas tetszik es ez igy van jol :P
  • Dns5000
    #9251
    a ghalil nekem nem jott be kicsit lassusu, inkabb a famas nagyon jo tuzgyorsasaga miatt kozelebbre, vagy l85a1 tavolabbra beepitett tavcso es turheto tuzgyosasag, kicsit lassu de nagyon pontos es egesz jo atutoereju az FNC
  • Dns5000
    #9250
    a silenced ump eleg jo tenyleg, 21 es sebzessel mig a mp5sd csak 8. Csak kicsi a tuzgyorsasag, silencer nelkul nem jo hasznalni a nagy visszarugas miatt sem. Kar hogy a jatekban nem lehet .40 es es 9mm es ump-t valasztani :(
    kivancsi lennek hogy milyen kulonbseg van 9mm ump es mp5 kozott
  • a.carkey
    #9248
    Ki van csukva! Ez nem így van. Az mp5sd a legstabilabb és tűzgyorsaságra is ott van! Ez tuti. Egyetlen problémája a silencer miatti kis átütőerő, de hangtompítósként még így is ez a legjobb, tehát kéretik a fejlövés vele!
    Hidd el, régóta próbálgattam melyek a legjobb fegyverek. A TMP NÁLAM nincs közöttük ...
    De végül is mindegy.
    Ha netem akarsz játszani vele, sajnos meg kell venned. Lan alatt ki lehet játszani a dolgot - pl. nem csatlakozol a netre, aztán X-et nyomsz, ha kéri a CD key-t -, de ha komolyabban akarsz neten játszani akkor 7990 forintot ki kell adnod érte.
    Van a gorilláson kívül más tört szerver is manapság?