16419
  • zoli80
    #9340
    itt mar senki nem jatszik talált ravennel ugyhogy nem tudunk segiteni:( régesrégen meg nekiáltunk és kerestunk tort servereket,tedd te is azt!
  • ev1l FlOwEr
    #9339
    Természetesen az előző Tamásnak szólt, Gábor.

    Az összes tag ilyen szimpatikus a klánotokban ???
  • ev1l FlOwEr
    #9338
    Tamás, kedves !

    Mi lenne ha írnál egy moderátornak, hogy vegye ki azon hozzászólásaidat az összes topicból, amelyek elbasszák azokat ????
    Azt hiszem, ez az elvárható minimum tőled.

    Azon meg ne csodálkozz, ha többen le szeretnék tépni kicsi fütyidet. A SOF2 fórum lassan 20k körül jár, de eddig még nem volt senki akkora idióta paraszt, hogy beleszarjon a közepébe.
    Ezt a dicsőséget neked sikerült elérned. Gratulálok !


  • Gabor_(HSF)
    #9337
    Na anyáddal beszélgess inkább arról ,miért is szült meg.....
  • LSC
    #9336
    használjatok ventrilot stabilabb.
  • Aquli
    #9335
    Letszi irjatok ide a crakces szervereket!
  • h3nry
    #9334
    vagyok csak szivok a ts-el
  • zoli80
    #9333
    henry miert mentél el?
  • zoli80
    #9332
    ja ts!team speak
  • loser
    #9331
    Nemugy jaccani ugy nyomni a gombot
  • loser
    #9329
    Csá skacok van magyar szerver ahol lehet nyomni a gombot. De ami neker semmilyen kodot ?? thx
  • zoli80
    #9328
    nem volt jol bedugva asszem:)
  • h3nry
    #9327
    Nálad mi volt a gáz amikor te sem tudtál beszélni?
  • zoli80
    #9326
    sehol:) nem hallak basszus!
  • h3nry
    #9325
    Ehh megint behalt a ts-em. Merre vagytok?
  • zoli80
    #9324
    megy mar?
  • antijedi
    #9322
    szerintem max 2 :DDD
  • antijedi
    #9319
    kinek mi a nagy sáv... 10mbit szerintem bőven elég neki...
  • zoli80
    #9318
    akkor nem kell olyan sok:)
  • zoli80
    #9316
    nem olyan könnyü azt:) meg oriasi savszél kell hozzá szerintem hogy jo is legyen de azért sok sikert,irj ipt ha gondolod és csatlakozunk.
  • zoli80
    #9314
    hatbazzeg!kezd elszarodni a raven,egy gyerek minden korben kiirtotta a saját csapatát,kirugtuk,visszajott mas néven és folytatta!leléptem masik serverre ott ugyanezt csinalta egy masik srac mikozben mindenki ki akart rugni mindenkit:(((((((( a kurva annyát a sok mocskos fasz kulfoldi kis köcsögnek akik elbasszak az emberek jatékát.ubirol ne is beszéljunk mert olyan kibaszott lagosak a kurva kibaszott serverek hogy az nem igaz.
  • zoli80
    #9312
    komi vagy már tsen?
  • #9311
    Índítasz egy szervert az egyik gépen,beállítod milyen játékot akarsz(terrorist,mentés stb.)elindítod,majd játék indítás-multi-csatlakozol a saját szerveredhez.Nekem így sikerült már megcsinálni.Milyen op renszerek vannak a két gépen?
  • NaNoKuTyA
    #9309
    nem látszik hogy nevelnéd!
  • a.carkey
    #9308
    Passz ...
  • Kaszi46
    #9307
    ok rádbizom de ha 19ezer hozzászolást tönkretett a kis láma akkor izzo vasat dugok a seggébe a tiéden keresztül
  • a.carkey
    #9305
    Le lehet tenni, csak nagyítsd ki jobban a térképet és akkor simán le tudod rakni, sőt ajánlott olyankor a jobb gomb - vagy amire állítottad - használata (extra parancsok)De egyébként itt ezt a kérdést még senki sem tette fel ... :)
  • LSC
    #9303
    szerintem nem kéne ezt erőltetni senkinek sem.
  • LSC
    #9302
    SoF2 VS. RVS.
  • Gabor_(HSF)
    #9301
    Te kis köcsög a gyereknevelést bizd inkább rám,bár tudom a fiam hülyeségeitöl már én is besokalok néha,de melyikünk volt külömb 8. os korában
  • Crem
    #9300
    Vote 1 !

    Nálunk meg kamionos fesztivál van! Tatán meg Víz-virág- föld (vagy mi) Fesztivál + RTL klub ShoW!

    Én meg itt szívok a szomszédban egy melóval!
  • Crem
    #9299
    OKÉ!

    De vinnék 1-2 sárga papírlapot amit folyamatosan küldenek nekem! Édász,Matáv,Pgsm,Axelero stb...stb...
    A Lanparty végén meg kiosztok párat a győztesek között!!!

  • zoli80
    #9298
    Tamás bmeg minek erölteted ezt az "én oldalam" dolgot?engem személyszerint nem zavar a dolog de amint látom egyesek csörét nagyon bassza.
  • schoma
    #9297


    Már azt hittem nekem szóltál be...
    De aztán láttam, hogy nem.
  • ev1l FlOwEr
    #9296
    Én úgy láttam, vagy 5-öt.
    Ügyi vagy. Próbáltál már a kukiddal játszani ???
    Hidd el, van olyan jó, mint ez és minket sem zavar.
  • Kaszi46
    #9295
    természetesen láma tamásnak szolt, jön a hülye reklámjával!!4 ki kiváncsi rá te tróger?
  • Kaszi46
    #9294
    észrevettük te fasz
  • schoma
    #9293
    Hát igen! Nem szokásom magyarázkodni, és nem is fogok. De vannak - legalábbis NEKEM - fontosabb dolgok is, mint a játék. Itt a jó idő, ilyenkor inkább a vízparton ülök, ha nem dolgozok, mint most.
    Meg nekem még van hátra egy felvételi, arra sem ártana valamit készülni.

    Tehát jó dolog a LANparty, köszi a meghívást, egyszer majd elmegyek, DE MOST VANNAK FONTOSABB DOLGOK IS. És ez nem elszántság kérdése...


    Jó szórakozást!
  • Tam@s_(HSF)
    #9292
    Nézzetek be a Desert Combat nevü fórumba!
  • Tam@s_(HSF)
    #9291
    Van egy HTML kód amivel el lehet tériteni a fórum hivatkozásokat.
    AZ elöbb elrontottam az egyik forumot