16419
  • schoma
    #9387
    Szia! Általában ilyenkor még dolgozunk...
    Délután 5-6 felé már biztos lesz itt valaki. De érdemes elnézni este felé a barnus.hu TeamSpeak szerverre is.

    Az 1-3as patchről én is hasonló infókat hallottam, de hogy mikor jön, nem tudom. Esetleg nézz el a topic címe alatt található weblapra!
  • KoBe
    #9386
    Sziasztok! Valaki játszik valamelyik szerveren??? Egyébként 1.3-as patchről infókat tud valaki mondani? Én hallottam olyanokat, hogy anti-cheat lesz belerakva, valamint, hogy a sebrésrendszert módosítják olyasformán, hogy át lehet majd lőni a vékonyabb falakat, elválasztóelemeket stb...
  • schoma
    #9385


    Akkor nem tudmo mi lehet a baj, majd megnézem.
    Köszi az infót.
  • KM
    #9384
    Nekem szkenneli alatta a leveleket...
  • schoma
    #9383
    Ja. jó volt. Csak kevés volt a sör.
  • schoma
    #9382
    Az IncrediMail-t én is ismerem, tetszik is. Azonban azért nem használom, mert a NortonAV 2003 nem tud vele mit kezdeni. Nem ellenörzi le a leveleket.
    A másik webcímet megnéztem. Tetszik.

    THX.
  • Crem
    #9381
    Mindenkinek Köszi a tegnapi napot!!!!


    Király volt!!!!!
  • Crem
    #9380
    http://www.livepencil.com/


    Vagy innen...
  • Crem
    #9379



    Úgy lopkodom az IncrediMail levelezőprogramból.
    http://www.incredimail.com/
  • Gabor_(HSF)
    #9378
    Sztem egy ati 9500 pro,vagy 1 abit ti4600 os böven elég a mai ,és a holnapi játékokhoz,(az pedig megvan brutto 50 böl) inkább a procinak kell erösnek lenn,legalább is a RVS és hasonlokhoz tuti
  • #9375
    Jó volt a mai harc remélem minél többször összejövünk ennyien.Szerintem majdnem mindenki ottvolt aki kinti szervereken játszik.Remek volt a hangulat is,Így folytassuk továbbra is


  • Gabor_(HSF)
    #9374
    100 a cpu, max 40 az alaplap, jo vga is van 50 éert sztem belefér 300 ba
  • schoma
    #9373

    Vazz! Mit veszel te, NASA gépet?
  • h3nry
    #9372
    nem lenne rossz, de 300k+fa ba bele kell férnie és szerintem az igencsak tullépné a keretet :D
  • h3nry
    #9371
    No nagynehezen, de megvan :))))
    a7n8x, 2600+,
  • schoma
    #9369


    Amúgy honnan veszed ezeket a fasza smiley-kat?

    Most miért mondod, mindig az elsők között nyomtam "Ready"-t.
  • Gabor_(HSF)
    #9368
    khmm khmmm intel 3.06 giga és az új chipsetes alaplap..(persze intel)
  • h3nry
    #9367
    Alaplap, és video kártya. De azt hiszem a video card-ban már döntöttem. Most még az alaplap dolog... AMD, vagy Intel a szokásos. Én A7n8x-re gondolok 2700 as proc-al. Vagy inkább intel? ehhh.. mondom én, hogy nem egyszerű dolog, most telefonos segítséget kérek ;)
  • #9366
    europai 19-en vagyunk hárman
  • h3nry
    #9364
    Legközelebb szivesen, éppen most irogatom össze az új konfigot... Egy pár összetevővel kapcsolatban nagyon nem tudok dönteni...
  • #9362
    europai 9
  • Crem
    #9361
    Soma!

    Jó példát vettem rólad és Ray-el mi is benyomtunk egy csapolt hejnekkent!:D
    Legalább jobban viselem a csítereket!
    Csak Nyomd az a qrva READY-t!!!!!!!!!
  • h3nry
    #9358
    Nem rossz ötlet, le is ugrok 4-5 sörért, jol jön a célzó víz :)
  • schoma
    #9357
  • a.carkey
    #9356
    Tanulok ... :(
  • #9355
    meg sörözünk :)
  • schoma
    #9354
    Nem...
    Csak játszunk!
  • a.carkey
    #9353
    Jó "reggelt"! Csúszunk lefelé ... :(
  • dikki*yysw
    #9352
    Písz, men! Majd benézek többször, oszt rend lesz.
  • Vukodlav
    #9351
    Ja mellesleg nem is én ócsároltam a gyermekedet, viszon a válasz meg nekem jött. De felvállalom a népem bűneti, úgyhogy kövezz Gábor, kövezz.
  • Vukodlav
    #9350
    Jó... Akkor mindenki egy... egy kukifej aki káromkodik, vita lezárva részemről is.
  • R@in
    #9349
    Ezt bocsánat kérésnek vettük. Vita lezárva.
  • ev1l FlOwEr
    #9348
    LoL ! Tamás Gábor fia ????
    No comment......
  • Gabor_(HSF)
    #9347
    azt szeretem ,hogy csak azt veszitek észre amikor én káromkodok,ez édes...bár valoban nem egyszerü egy 14 éves gyerek hülyeségeit eltürni,de megtudtam ,hogy mit müvelt ,és el is intézem hogy ne forduljon ilyesmi elö még1x,DEEE BAKKER LEFASZOZNI EGY GYEREKET!!!még ha akármilyen hülye is,hogy jössz te ehez,az izzó vasat már elö is készitettem neked ,amit a seggembe dughatsz,sőt a gatyám is letolom ,hogy könnyebb dolgod legyen,de úgy szeretném már látni ha valakinek a nagy pofáján kivül ,a semmibe megbújva,valami vagányságot is mutatna,aztán elég sokatok kedves szüleivel is szivesen elbeszélgetnék,vajon hogyan élték tul amikor ti voltatok tinik,biztosn érdekes dolgokkal ismerkednénk meg...
  • Vukodlav
    #9346
    Hát én semmiképpen nem szórakoztam mások hozzászólásainak tönkretételével, sőt semmiféle romboló tevékenységet nem folytattam emlékezetem szerint (lehet én voltam túl koravén?). Egyébként lehet, hogy apukától tanulta az ilyesfajta inteligens és kooperatív megoldásokat, már megbocsáss.

    - "Na anyáddal beszélgess inkább arról ,miért is szült meg....."
    - "Te kis köcsög....."

    Na de tényleg, ez a fórum nem a mások dumáinak elrontásáról és még csak nem is káromkodásról szól.
  • ev1l FlOwEr
    #9345
    Kijavíttattam a fórumokat a moderátorral, úgyhogy én le is léptem ebből a fórumból. Hidd el, nekem sem öröm ez, hogy itt kell kötözködnöm a T. féle gyengeelméjűekkel, akiknek az az öröme, hogy mások szórakozását elkúrják.
    További jó RVS-ezést a kultúráltabbaknak !!!
  • h3nry
    #9344
    Na már megint kezdődik a Gábor vs. xy :((( Lassan lehetne egy külön topikot indítani erről. Szerintem ez sehogy sem illik bele a RS-témába.
  • R@in
    #9343
    8.-ban még nincs bocsánat kérés ,meg hasonlók.
  • a.carkey
    #9342
    Visszaszívva! 200 feletti minden ping. Csak nálam, vagy másnál is? :(
  • a.carkey
    #9341
    Játszik valaki valahol?
    Ha igen, Barnus TS-esn vagyok este hatig.