16419
  • Strahd_
    #9837
    ami engedi a védelmi másolatok hazsnálatát. Sokan emiatt enm játszunk már ezel a gaméval :(
    Pedig régen milyen jó volt...
  • #9836
    zoli80 Ne feledkezz meg rólam ha van akkor írd meg,aztán mailba megbeszéljük,jó?
  • KM
    #9835
    Egyetértek!!! Úgy kell már nekünk egy magyar szerver, mint egy falat kenyér!!!
  • zoli80
    #9834
    inkább egy magyar servert kéne összehozni az uj mapokkal
  • zoli80
    #9833
    ha van eredetid és a barátaidnak is van akkor nem nehéz.
  • zoli80
    #9832
    van egy masik virus,lustaság a neve,az bezzeg elkapott.
  • zoli80
    #9831
    basszus én immunis vagyok!sokszor voltam már a közelében de soha nem tudott megfertözni!kicsit sajnalom:(
  • KM
    #9830
    Mennyei!
  • schoma
    #9829
    Verőfényes napsütés, csicseregnek a madarak, 22 fok van árnyékban, már korán reggel fagyit majszolgatok...
    És egyre-másra jönnek a vírusos levelek.Nem lesz ez így jó.
  • schoma
    #9828
    Beléd is...
  • Crem
    #9827
    Új vírus !!!

    Megjelent egy új vírus, amelynek neve: "munka". Ha "munkát" kapsz
    valamelyik kollegádtól, vagy a fonöködtol e-mailben, semmilyen körülmények között ne nyúlj hozzá. Ez a vírus teljesen megsemmisíti a magánéleted. Ha kapcsolatba kerülsz a vírussal, azonnal vedd a kabátod, szólj két barátodnak és menjetek egyenesen a legközelebbi kocsmába. Rendeljetek 3 italt,ismételjétek meg 4-szer, ezután majd tapasztalhatod, hogy a "munka" teljesen kitörlodött az agyadból.
    Azonnal küld el ezt a figyelmeztetést legalább 5 barátodnak. Ha azt veszed észre, hogy nincs 5 barátod, akkor te már megfertozodtél a vírussal és a "munka" írányítja az egész életed. Ha így van, haladéktalanul szigeteld el magad 14 napra a külvilágtól, ne érintkezz emberekkel, amíg a fertozés el nem múlik és a vírus eltunik.


  • Crem
    #9826
    Morgen mindenkibe...



  • RAY.
    #9825
    A "reggel" egy nagyon gáz találmány

    Na mind1,jó reggelt mindenkinek
  • zoli80
    #9822
    de huzzunk bele,akarom a tizezrediket ugyanis nem nagyon megy a jatek és cheatelni akarok:)
  • zoli80
    #9821
    ts-en voltunk,kidumáltuk magunkat:)
  • KM
    #9820
    Szörnyű ez a csend!!!
  • KM
    #9819
    Nem-nem! A meló miatt van!
  • Crem
    #9818
    melóztem=melóztam


    Ez is a Mitsumi miatt van...
  • Crem
    #9817
    Ma este már (talán) ha a Mitsumi is úgy akarja, jövök hentelni!:) RAY mesélte elég f@sza volt a társaság tegnap! (mármint jól ment mindenkinek):)
  • Crem
    #9816
    Azt hiszem megoldottam!:)

    cdralw2k.sys1.sys-kellet kicsit módosítani!:)))
    Elég sok bénénak (mint nekem is) gondjai voltak! Szerencsére vannak guru-k akik értenek hozzá!:)
  • Crem
    #9815
    6:30 kor már keményen melóztem!:(
  • schoma
    #9814
    Már fél hét óta fent vagyok! De azért nem kell ordibálni!
  • KM
    #9813
    Emberek! Ébresztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!
  • KM
    #9812
    Gyógyulást kívan az -=STB=- MGTSZ!
  • zoli80
    #9811
    köszi szépen,ja és remélem gyakran összejövünk majd sokan.
  • radical
    #9810
    Azt hiszem jó vétel volt. Megy a procim benne 3.1 gigán, (2ghz P4), de a hőmérsékletjelzője nagyon ingadozik amit nem értek. BH7 ezt nem csinálta.
  • RAY.
    #9809
    Jah,és jobbulást Zoli!
  • RAY.
    #9808
    Huh,ez jó kis játék volt ma
  • a.carkey
    #9807
    Sebaj. Kicsiny topicunk a héten eléri a 10.000. beírást. Ez tuti. Meg is gyorsíthatjátok. De vigyázni: a külső és a belső szám nem ugyanaz!!!

    Tehát cheat kódokban IS részesülhet az, aki megkaparintja a tízezredik beírást ... :)))
    Rajta, rajta, rajta! (A GO,GO,GO igen magyaros fordítása.) :)))

    + cheat kódokért benevezhettek a játékban található parancsok "legbugrisabb" magyaros megfelelőjére. (Az ötlestesek jutalma a topic látogatottságának emelése lesz! :))
  • schoma
    #9805
    Mailben el is felejtettem írni. Mielőbbi gyógyulást.
    Nekem a doktor bácsi azt mondtam, hogy meleg és nedves helyre kell dugni az ujjad, attól hamarabb rendbejön...
  • a.carkey
    #9804
    Jobbulást!

    Wari! "Regelj!" :)
  • a.carkey
    #9803
    Jobbulást!
  • #9801
    Nem gond,majd megkérdezed amikor tudod.Köszi előre is :)))
  • #9800
    Igen onnan :) Érdekelne milyen,mennyire jó,mert én is ilyet szeretnék.Érdemes-e megvenni?
  • radical
    #9798
    Igen. Honnan tudod? HWSW?
  • zoli80
    #9797
    sziasztok!Komi:bocsesz de nem tudtam ma intézni ugyanis a medicinlabda nagyságura duzzadt ujjamml rohangáltam.holnap megkérdezem.
  • #9796
    Radical te vettél ABIT bh7 alaplapot?
  • radical
    #9795
    1.3-as peccset honnan lehetne leszedni gyorsan?
  • Crem
    #9794
    Lehet, hogy azt teszem amit mondtál...

    Most éppen mind a 3 cd rom-ot letiltotta ez a qrva XP!!!!
    Na aztán most sehova... Még a régi állapotot se tudom visszalőni ez miatt!:(((
  • Barnus
    #9793
    Warlord nesze a windows key killered:)
    Előkerestem neked egy régi cd-mről ennek mennie kell Win XP alatt is, mert én is használtam:
    WKEYKILL