16419
  • a.carkey
    #9878
    Csupa jó! :)
    Kb. olyan ez, mint egy új játék: az ígéreteknél minden szép és jó, de aztán megjelenik ... :)

    Mellesleg az időzítés olyan jó volt, mint tegnap Ray meg én, amikor az import-export pályán egyszerre mentünk be két egymás melletti ajtón az emeleten, és négy mukit ledaráltunk anélkül, hogy megsebesültünk volna, mert nem tudták hirtelen, hogy a bal vagy a jobb oldali pacákra lőjenek ... :)
  • Crem
    #9877
    még 123...
  • Crem
    #9876
    Na...

    A két analfabéta angolos talált valamit!:)))
  • #9875
    Szép volt CREM
  • #9874
    Sziasztok.Ezt találtam,mi a lényege?
    Patch 1.3 and 1.4 Updates

    This just in from our friends on the dev team...

    Patch 1.3: Two major issues were identified and reproduced after the patch was released:
    A server crash related to the arm patches
    Non-working CD-Keys.
    Both problems are being investigated and a fix will be issued as soon as possible.

    Patch 1.4: Development is progressing well on patch 1.4. Many bugs related to the netcode have been solved including reticule lock, zoom staying active, a grenade bug, and players getting stuck in ladders.

    Some game improvements have also been made including:
    Removal of trigger lag
    Players will automatically switch back to his/her primary weapon after throwing their last grenade or other disposable weapon.
    As of now, there is no ETA on the release of any of these. More info to follow.

    -Volkan
  • Crem
    #9873
    Patch 1.3 and 1.4 Updates

    This just in from our friends on the dev team...

    Patch 1.3: Two major issues were identified and reproduced after the patch was released:
    A server crash related to the arm patches
    Non-working CD-Keys.
    Both problems are being investigated and a fix will be issued as soon as possible.

    Patch 1.4: Development is progressing well on patch 1.4. Many bugs related to the netcode have been solved including reticule lock, zoom staying active, a grenade bug, and players getting stuck in ladders.

    Some game improvements have also been made including:
    Removal of trigger lag
    Players will automatically switch back to his/her primary weapon after throwing their last grenade or other disposable weapon.
    As of now, there is no ETA on the release of any of these. More info to follow.

    -Volkan



    Ez mi akar lenni???

    Valaki ha nagyvonalakban lefordítaná?;)
  • Crem
    #9872
    Gabor!

    Ez mit jelent, hogy nem elfogadható áron?

    Ha van árlistád illetve valami adatod a feltételekről dobd már ide be plz! Hátha többen- többre megyünk!
  • Crem
    #9871
  • Crem
    #9870
    Hamarosan...



  • Gabor_(HSF)
    #9869
    beszéltünk róla warral,de egyenlőre még nemtalálunk elfogadható áron szervert
  • Gabor_(HSF)
    #9868
  • Petyus_
    #9867
    Ne félj, jövő héten én is felinstallálom újra a játékot és az egyetlen komoly ellenfeled újbóli jelenléte majd ösztönzőleg hat rád.
  • Gabor_(HSF)
    #9866
    Neked,de az én mai szinvonalam erősen megütötte egy tehetséges NOOB-ét
  • KM
    #9865
    Hopsz! Tényleg jó volt!
  • #9864
    zoli mi ujság? Jó híred nincs a számomra?
    Kösz mindenkinek a mai játékot ,jó volt a hangulat és szerintem ez is fontos a játéknál :))
  • Slow
    #9863
    játszom én néha, kedves vagy hogy hiányolsz=)
    uborkaszezon van, meg csak jövő keddtől lesz megint netem, mert, mint említettem upc cumiztat,)
  • a.carkey
    #9862
    Visszaestünk ...
    Ne hagyjuk!

    Szerintetek miért ilyen szar a ping az UBI szervereken?

    Elmaradtak a képek mostanában. Ha valakinek van jó sshotja, betehetné ...

    Mikor jön az 1.4-es patch? Tudtok erről valamit?

    Gáborék tényleg csinálnak magyar szervert?

    Ha igen, találkoztatok olyan klánnal, aki normális és a magyar szerveren esetleg érdemes lenne kihívni?

    Slow! Rég láttalak játszani!

    Van még egyáltalán crackelt szerver???

  • RAY.
    #9861
    Egy "tiszta"kláncsatában én is benne lennék
    Ha nem sikerül magyar szervert csinálni senkinek,akkor az elszántság az tutira meglesz mindenkiben,hogy elhozzuk a másét
  • Slow
    #9860
    hú én benne lennék, de sztem várjuk meg a punkbustert, no meg, hogy az upc feloldja a korlátozásomat, me most 8k-val megy a netem, ami nem war-sebesség...;)
  • KM
    #9859
    A tét a klán szervere!
  • zoli80
    #9858
    kis izgalomkeltés céljábol arra gondoltam hogy kihivhatnánk egy jó kis külföldi klánt egy kiadós lövöldözésre a saját szerverükön.akkor lenne motiváció,meg remélem csapatjatek is.lenne kedvetek hozzá?persze amikor mindenki ráér.
  • KM
    #9857
    S a szögre akasztják a zoxigént az ojjektum sarkában...
  • #9856
    Igen,este amikor a munkásemberek hazaérnek


  • zoli80
    #9855
    van kedve valakinek jatszani egy jot?
  • schoma
    #9854
    Hát akkor mindenkinek:

  • #9853
    Jó napot!
  • KM
    #9852
    Ebből én sem maradhatok ki! Erőt, egészséget!
  • schoma
    #9851
    Pálinkás jó reggelt mindenkinek!
  • Crem
    #9850
    LoL!

    De jó a mai fiataloknak!;)
  • Crem
    #9849
    Reggelt...


  • radical
    #9848
    Énis de én azért mert airsoftoztam. :)
  • Crem
    #9847
    Fr@ncba...

    Most értem haza!:(

  • zoli80
    #9846
    hol vagytok????
  • zoli80
    #9845
    csak ha megveszed az eredetit sajna:(
  • Jóska Kapitány
    #9844
    Szevasztok!

    A kérdésem azlenne, hogy valaki tudna-e segíteni abban, hogy hogyan tudnék multiban játszani a gaméval (esetleg ubi.com-on is). Bevallom nem olvastam végig azegész fórumot, ezért sorry előre is.
  • zoli80
    #9842
    komi:sajna ma olyan volt a helyzet hogy nem tudott hozzájutni,holnap ujra probálja.sajnalom:(
  • schoma
    #9841
    Este sajna (de lehet, hogy sokak örömére ) nem vagyok. Megyünk vacsizni a barátokkal...
    Nektek jó hentelést!
  • zoli80
    #9840
    nomeg az is idegesitő hogy minden kis fos klánnak van saját servere csak nekünk nem jön össze:(
  • zoli80
    #9839
    jaja,pl amikor százvalahány körön keresztül nyomtuk ugyanazt a mapot,coopba:))
  • KM
    #9838
    Azok a régi szép idők...