16419
  • #9792
    zoli80
    Ha sikerült intézni valamit a részemre légy szíves írd meg e-mailbe,mert valószínü nem tudok menni este ts-re.Köszi.
  • KM
    #9791
    Mint tudjuk: gonosznak lenni jó!
  • schoma
    #9790
    Most gonosz leszek. DE! Miért nem viszed vissza a Cd írót, és veszel valami kompatibilisat. De az is lehet, hogy a firmware-e a rossz.
    Esetleg a gyártó weblapján nincsen valami infó. Nekem már volt egy pár CD karcolom, de azokkal semmi hasonló probléma nem volt. Volt Sony-m, Asus-om, most jelenleg egy TEAC van. Beállítottam secondary masterként, és azóta ezzel sütögetem minden probléma nélkül a Cdket. Még egyetlen egy rontott CDm sem volt...
    Szerintem megfontolandó, hogy érdeme-e ezzel szenvedned.
  • Crem
    #9789
    De jó... Pont fordítva akartam a kiemelést...
  • Crem
    #9788
    Off!
    Ha valakinek van lehetősége, esetleg tud egy jó linket az dobjon már meg vele Easy CD Creator 6-os ra lenne szükségem! Mivel minden indításnál 1 percet sz@rozok a cd íróval!:(
    A súgó támogatás szerint :

    A probléma leírása:

    A CD-író telepített illesztőprogramja veszélyeztetheti a rendszer stabilitását. A leállításkor és a CD/DVD-meghajtó használatakor hiba léphet fel. A rendszer letiltja ezt az illesztőprogramot.
    Ezt az illesztőprogramot valószínűleg Easy CD Creator, Windows Media Player vagy RealJukebox programmal telepítették. Lehetséges, hogy addig nem tud CD-t írni, amíg nem szerez be kompatibilis illesztőprogramokat.

    Az Easy CD Creator alkalmazáshoz a Roxio, Inc. közzétett egy frissítést, amely a cég Easy CD Creator frissítéseket tartalmazó webhelyén található.

    A Windows Media Player felhasználóinak javasoljuk, hogy látogassanak el a Microsoft webhelyére a következő címen: http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/windowsxp/roxio.asp.

    A RealJukebox felhasználónak javasoljuk, hogy látogassanak el RealNetworks webhelyére a következő címen: http://switchboard.real.com/rj2/?cd=xpfix.

    Elérhetőség:

    A Roxio Support webhelye (angol nyelvű): http://www.roxio.com/support
    A Roxio Support webhelye (Japán): http://www.roxio.co.jp/support
    Telefon: (408) 945-8600 (csak Észak-Amerikában)


  • Crem
    #9787
    Na...

    Szerintem az R6-ot NÁLAM nem übereli a CS&Sof2 mindenesetre mind a két játék maximálisan JÓ!
    DE! Ez a clon aztán szerintem sehol sincs az R6-hoz képest...
  • zoli80
    #9786
    Punkbuster a Raven Shieldben is
    2003. június 17. - Játék



    A Ubi Soft és az Even Balance jelenleg épp azon dolgozik, hogy a Punkbustert a Raven Shield című FPS-be integrálják. A Punkbuster egy olyan program ami a csalásokat próbálja kiküszöbölni, és leginkább a Counter-Strike révén vált ismertté. A Ubi Soft várakozásai szerint az integrálás pár hét alatt lezajlik, és a kövektkező patch-ben már szerepelni fog a Punkbuster is.
    akkor most mi van?1.4 vagy mi a fasz???
    carkey:jol vagyok ám csak a hétvégén egy kurva tónap a partján beszedtem egy kullancsot a hátsómba,egy kibaszott darázscsipést a lövöujjamba,leégtem már megint és csúnyáán másnapos vagyok.amúgy minden ok:)
  • a.carkey
    #9785
    Vedd ki a vattát a szádból! :) Mi van? :)
  • zoli80
    #9784
    ez meg mii???meglezs meg zserintem??????puszta véletlen!!!!!
  • a.carkey
    #9783
    Most megy Ding Chavez első igazi missionja a TV2-n. Clear and Present Danger, magyarul Végveszélyben. :) Kötelező darab!
  • a.carkey
    #9782
    Oké! A 80 zavart meg ... :)
  • zoli80
    #9781
    mint=még
  • zoli80
    #9780
    szia!nem,ezt a nyolcvanat nem is szeretem de általában mindenhol van zoli és valamit kell melléirnom.egyébként mint mokot szoktam használni itt ott.
  • a.carkey
    #9779
    Zoli! Z80A néven nem irogatsz véletlenül a SWG fórumba? :)
    (A 80 miatt kérdezem, hogy nem Te vagy-e az?)
  • zoli80
    #9778
    sziasztok!mér üres ts?
    soma:küldtem mailt,de még nem reagáltak.holnap meglezs zserintem.
  • Gabor_(HSF)
    #9777
    Dögöljek meg ha értem mit is akar jelenteni amit irtál,bár lehet csak én vagyok lelassulva,dehát ha nemjön be ne jácc vele
  • zippofcy
    #9776
    Hat bevallom a Raven Shieldet meg nem probaltam online ... de csak mert offline is eleg volt belole
    Nekem tul nehez, szoval aki jo benne az a True Combatban hentelne szvsz
    Nekem a CSn kivul egyedul a SoF2 jott be eddig, de az sem tudta felulmulni. A TC viszont uti mindet! Sokkal realisabb a SoF2nel es a granat se sebez akkorat, nincs olyan erzesem hogy a he_tennis en CSzek
    Nezd meg es dontsd el!
    Kell hozza:
    1. Quake 3

    2. Q3 Point Release v1.32. Link: http://www.softwarepatch.com/games/quake3download.html

    3. True Combat v1.0 mod. Link: http://www.planetquake.com/q3t/content/chooser.asp?p_goto=ftp://ftp.mportal.hu/realmods/q3/truecom/TrueCombat1.0.exe&p_id=62&p_download=yes

    4. All-Seeing-Eye szerverfigyelo. Link: http://www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe

    Ezeket felrakod egymas utan, aztan az All-Seeing-Eyeban a Q3 alatt kivalasztod a True Combat modot es mar latod is a szerverek listajat. A legtobb tort, de van ket magyar szerver is, az egyik Mission, a masik CTF.
    Ja a missionos Punkbusteres, a jatekban a Multiplayernel kapcsold be a PBt hogy beengedjen. Ennyi.
    Quake 3 CDkey NEM KELL HOZZA !!! A csites CSosoknak is ajanlott, hatha megtanulnak vegre celozni
    Van foruma is itt a Supergamezen.
  • Crem
    #9775
    Azt hiszem igen...

    Minden indításnál valami rendszerstabilitás gondja van!:(
  • a.carkey
    #9774
    A SWAT film nem is lesz olyan gáz az új trailer alapján.
  • a.carkey
    #9773
    Zoli! Z80A néven nem irogatsz véletlenül a SWG fórumba? :)
  • a.carkey
    #9772
    Jó reggelt!
  • Gabor_(HSF)
    #9771
    aspi drivered van?
  • schoma
    #9770
    Nagyon szívesen. Remélem én is meg tudom csinálni az én problémámat. De ma már nem foglalkozom vele. Elég volt mára a winfos baromságaiból!
    Nektek jó játékot.
  • RAY.
    #9769
    Soma,megjött a mél és ki is próbáltam

    Király vagy köszönöm!
  • KM
    #9767
    Gratula! Pörkölj vele sokat!
  • schoma
    #9766
    Aham..
  • Crem
    #9765
    Mitsumi 48X:o)
  • schoma
    #9764
    Milyen CD karcolót vettél?
  • Crem
    #9763
    Persze,ehez le kellett tölteni az XP cdrw update-t és egy ATAPI valamit...
  • a.carkey
    #9762
    Velem is történt hasonló, csak más felállásban ...
  • Crem
    #9761
    KÖSZÖNÖM!!!!

    Az ötlet tökéletes volt!
    Az új CD író nem támogatja a CDRWIN-t és a FB-t!!!
    Only NERO 5.5xx és EasyCDXX-el fut csak...
  • Crem
    #9760
    A NERO látja a FireBurner látja, csak kidob mindig valami hibával...
    Egyébként beolvasni sem tud...:(


    Na akkor megint nekiesek...
  • a.carkey
    #9759
    Valami drivert kéne feltenned. Olyankor nem szokta megtalálni a cd írót. Vagy installáld fel jra az összes író progid ... Lehet, hogy ez a baj!
  • a.carkey
    #9758
    Tanulni, tanulni tanulni ...! (Egy trend teremtő, aki vsz sohasem mondott ilyet :)
  • Crem
    #9757
    CdrWin & Nero & FireB!

    De most egyik se viszi!:(:(
  • a.carkey
    #9756
    Mivel írsz?
  • h3nry
    #9755
    wow, "vodkaagyú, megszálló szaros ruszki. Dögöljenek meg." Na még ezt sem hallottam az oroszkra asszociáló kifejezések közül.
    "sokan vagyunk de nem elegen..."
  • Crem
    #9754
    Off!

    Jöjjön már fel valaki TS-re aki ért a CD írokhoz!:)



    Kicseréltem a CD írót mindent ugyan oda visszaraktam (jumper stb..) Még is kapok egy ilyen hibaüzenetet!:(
    Kezdek aggódni!:((((((((((((((
  • RAY.
    #9753
    oui,merde UBI
  • KM
    #9751
    ...nem gondoltam komolyan!