16419
  • a.carkey
    #10249
    Nekem eddgi a harmadik pálya, de nem nyomtam sokat ... :(
  • a.carkey
    #10248
    Ja. Elöször nem is értettem, hogy mit akarsz, aztán látom, hogy román az oldal. :) Angolul volt minden, fel sem tűnt. valamit kerestem, oszt kidobta ...
    A kelet-európaiak mellesleg ilyen szinten nagyon ott vannak. Román, nem román, nem rossz az oldal!
    Téged is ismernek! Te is ott vagy "Z80 Legend" néven választási lehetőségként. Hiába no, Secu, az Secu! :))
  • zoli80
    #10247
    ez marha nehéz
  • zoli80
    #10246
    hogy a francba keveredtél román oldalra???:)
  • a.carkey
    #10245
    Ezt a játékot ismeritek? :)
    Snipers
  • a.carkey
    #10244
    Zoli! 6 után tudok menni! Leszünk vagy négyen? :(
  • a.carkey
    #10243
    A haja volt más, azért nem ugrott be ... :)
    Rég láttunk Petyus! :(
    Mi van a shoppal?
  • Petyus_
    #10242
    Connie Nielsen az, Maximus szerelme. :) Nagyon szép néni. :)
  • a.carkey
    #10241
    Én még nem láttam, de megkeresem.
  • zoli80
    #10240
    ftp,ja.egymás után kétszer is megnéztem olyan k. jó!megtörtént esemény alapján,kezdő szinészek,rió gettói,ütős történet,kib. jó rendezés,abszolut hollywoodmentes! csak Müvészszintü mozikban játszott k.jó film:)
  • a.carkey
    #10239
    Este 6, de inkább 7 körül jövök!
  • a.carkey
    #10238
    Ma jött el a winyómra a "Basic" című us katonai thriller. Rangerek Travoltával és S. L. Jacksonnal a fsz-ben. + egy csaj aki szintén ismerős, de nem ugrik be a neve. (Charlize Theron beütése van neki!:) Megnézni még nem volt időm. Most a Sniper 2 jön le éppen ... (Éjfélre, ha ma nem Ravenezek, vagy holnap délelőttre.)
  • zoli80
    #10237
    senki nem jön????
  • a.carkey
    #10236
    Honnan szedted le? (FTP?:)Dcn elkezdtem letölteni, de lelépett akitől töltöttem. Cabeles kapcsolattal meg nem szórakozom ...?
  • zoli80
    #10235
    az Isten városát(city of god) láttad?ha nem pótold,nagyon jó film!!!!!
  • Gabor_(HSF)
    #10234
    Ne haragudjatok,,de ennyien nem fértek el nálam a lanon,ami 26-27.-én lesz
  • AndrewCB
    #10233
    Én mennék szívesen! :)

    Ja ha végre kijönne a linuxos server, akkor lenne magyar szerver.
  • Slow
    #10232
    egy warez hírdetést töröltek az aao fórumban, no meg rush kirohanását =)
    egyébként lenne mit törölni itt is kb 3000-el ezelőttről ;)
    mi van má' azzal a láma punkbusterrel????
    dolgozik még valaki az ubinál?
    állítom, hogy egy ember foglalkozik az RvS-el (mindenki az új projecteken izzad...), mapokat is pályázaton szerzik...
  • a.carkey
    #10231
    Baz épp néztem az AA topicot. Eléggé moderálgatnak ott. Eddig mi megúsztuk! Ezidáig 1db (!) beírást töröltek.
    Mellesleg most szedem a Sniper 2 című filmet. Látta már valaki? Az első a téma miatt nagyon bejött. Tom Berenger meg úgyis az egyik kedvencem a Szakasz óta. A másodikban Marozsán Erika is virít ... :) A Délszláv háború a mozgásterük.
  • Crem
    #10230
    Tegnap egyébként a véletlen összehozott minket a PRO klánnal az EO 20-on Komi,RAY, (5no name) és én voltunk ellenük az alagutas pályán!!!

    Nem tudom mi történt de 7:3 vertük őket!:))

    A végén már Budapestet dícsérték a franciák!:)) Igaz legfőképpen a magyar lányokat emlegették!:DDD
  • Crem
    #10229
    Korán van...

  • Crem
    #10228
  • Crem
    #10227
  • Crem
    #10226
    Valamivel meg kellett lepnem magam...

    Különben is megérdemlem!
  • Crem
    #10225
    Ahogy most elnézem a határidőimet talán Karácsonykor fogom előszőr "rendesen" használni!:(((
  • Crem
    #10224
    Morgen!:)

  • a.carkey
    #10223
    Sorry skacok. Ma is úgy volt, hogy megyek, de minden ismerős most akart velem beszélni. Az egyikkel fontos is volt, mert esetlegesen tőle szerzem be az SWG-met ...
    Talán holnap már én is tudok menni?! :(

    Van "Republic - The Revolution"-od? Vagy Star Wars Galaxies dobozos, fel nem bontott változatod? :)))
  • zoli80
    #10220
    ja gázos hogy csak kevesen vagyunk esténként:(
  • Gabor_(HSF)
    #10219
    GYEREKEK!!!HÓ VÉGÉN **LAN**kicsit több jelentkezőre számitok mint a multkorinál
  • a.carkey
    #10218
    Ezek szerint sokak törték fel a malacperselyüket, nemcsak én ... :)
  • schoma
    #10217
    Gratula!
    Használd sokat!
  • Crem
    #10216



    Vettem egy DVD-t!:)







    Ez elötti modell! Csak az már nincs fent!:( De szinte ugyan így néz ki!:)
  • schoma
    #10215
    Sajna inkább az utóbbi. Dolgozik, mint az atom.
  • pszihopeti
    #10214
  • RAY.
    #10213
    Én jövök Komi Komám

    Bár nem csak a fórumon hanem az esti csatákban is megfogyatkoztunk

    Mindenki koktélt iszogat valamelyik tengerparton biztos.......vagy melózik mint az atom
  • a.carkey
    #10212
    Este nyolc után ... :( Max.
  • #10211
    Mi történt?Mindenki nyaral?Nagyon vissza estünk a fórumon.Este jön valaki?
  • a.carkey
    #10210
    Mondtam, hogy nagyon jó tv! Én is véletlenül leltem rá, mert a laírás, az pocsék! Semmit sem írtak a részletekről. Meg vagy vele elégedve?
    Egy tipp: ha nem akarod az összes csatornát újból állítani, de azt sem akarod, hogy pl. - nekem max 55 csatornám van beállítva - az összes nem használtat a fel le gombokkal át kelljen léptetned, akkor skippeld az editen belül a csatornákat, de a "0"-át soha se skippeld!!! Ha skippeled, minden eltolódik és kezdheted elölről visszamozgatni őket manuálisan. Én megszoptam kétszer, mire rájíttem mi a bibi ... :)
    Szóval hasznos funkció a skip, de óvatosan vele!!! :)
    A többin beállítod, NORMAL II-n meg használod. Tökéletes képet ad. Ja és a távkapcsoló fedele mozgatható!!! A sleep funkció szépen a fedél alá van elrejtve. :)
    Wari! Még annyit, hogy nem tudom mekkora a szoba, ahová tetted, de minél távoladd rakd tőled. Én csak ma reggel mozdítottam el, onnan ahol tegnap este hagytam, de amíg néztem, iszonyatosan megfájdult tőle a fejem. Szüval távol! :)

    Zoli! Azért egy integetést kaptál tőlem. :)
  • zoli80
    #10208
    na ez hogy került ide???nem én voltam ám.
  • a.carkey
    #10207
    Végre lesz ez is! Csodálom, hogy kimaradt ...:)
    G3KA4