16419
  • Barnus
    #10290
    Ray: volt egy nap amikor valóban más európaiaknak is szar volt pingjük. Én azt mondom nem az europe serverekkel van a baj, hanem vmi európai hálózat probléma lehet.

    El is mondom miért. Ha az europe serverek lagolnának, akkor mindenkinek lagolnia kéne. Axeleróval az általad emlitet bizonyos napon 150 és 1000 között ugrált a ping. packet lossos volt. Feljöttem datanettel és rögtön STABIL 70-es pingem lett. Tehát egyértelműen a mostani lagokhoz SEMMI KÖZE az UBI-nak! Hétfőn is mikor játszottunk, Kominak 70-80 körüli pingje volt, mig nekem 160 Axeleroval, Füles-nek szintén. Ő is Axelero-s. Aztán bejött Warlord szintén Axeleroval, neki is 160-as pingje volt. Eddigre én már meguntam Axelerot és átváltottam Datanetre. Mondanom sem kell Datanettel STABIL 70-90-es pingem volt, 100 fölé csak ritkán ment, míg Fülesék tovább szivtak a 160-as pinggel. Tehát lehet szídni UBI-t sok mindenért, a csalókért, a hibákért, de a mostanában jelentkező lagokról tényleg nem tehet sajnos:(
  • Crem
    #10289
    Kis OFF:

    A Debreceni Rendőrkapitányság állományába tartozó főhadnagy, aki táppénzen volt, kedden fél 12 körül az engedéllyel tartott önvédelmi fegyverével - a megyei főügyészség szerint egy Parabellum pisztollyal - két embert - egy fiatal nőt és egy 30 év körüli férfit - lelőtt, egy másik férfit súlyosan megsebesített, majd öngyilkos lett.

    A lövödözésre az [origo] információi szerint a debreceni Tócóskerti lakótelep Derék utcai totózója közelében került sor. A súlyosan sérült, vállon lőtt férfi a totózó vezetője. Ezt megerősítették a környéken lakók, akik elmondták az [origo]-nak, hogy totózót az eset után bezárták. A Hajdú Online információi szerint féltékenységből lőtt a rendőr a fiatal lányra és a társaságában lévő két férfira.

    A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányságon ugyanakkor nem nyilatkoztak arról, hogy miért kezdett el lövöldözni a betegállományban lévő rendőr. Gyulai József rendőrfőhadnagy, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője csak annyit közölt: a szolgálaton kívüli rendőr a lövöldözést követően önmaga ellen fordította fegyverét, és agyonlőtte magát. Az eset körülményeit az ügyészségi nyomozóhivatal vizsgálja.

    Az egyik férfi még a helyszínen meghalt. Egy fiatal lányt életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba a mentők. Az első jelentések még arról szóltak, hogy állapotát sikerült stabilizálni. Lőtt sebei azonban olyan súlyosak voltak, hogy a debreceni traumatológiai intézetben már hiába kezdték el operálni, a műtőasztalon életét vesztette. A harmadik sérült a tócóskerti lottózó tulajdonosa, őt váll-lövéssel szállítottak kórházba. A férfi állapota súlyos, de nincs életveszélyben - közölte Rákos Ildikó, a kórház szóvivője.

    [origo]
  • a.carkey
    #10288
    Ezt nézzétek meg!
    Ez ugyan nem Raven hanem Mohaa, de valami elképesztően nagy gaménak néz ki! :)
    (Medal of Honor: Rising Sun. Az amerikai-japcsi hadszintérre kalauzol el, és azzal kezdődik a dolog, hogy 1941. dec. 7. van, a japcsik bombáznak, neked meg ki kell jönnöd a hajódról, majd - gondolom én - vissza kell verni a támadást! :) A Call of Duty mellett elég szép darabnak néz ez is ki. Bár az anim a konzolosból való, de uezt elvileg PCre is kiadják majd, valamikor ... :)
    Ingame Movie

    Rising Sun Intro

  • a.carkey
    #10287
    Látjátok, én w98 alatt nyomom. Minimális a belassulás, de azért a lag főleg a lövéseknél, zárt térben ugyanúgy nagyon meglátszik ... :(
    Panaszkodom, de várom a magyar szervert, mint a messiást ...
    Viszont eddig nem hittem el, hogy egy XP ne bírja ua a húzást, mint egy w98. Pedig ez van, ugyanis rájöttem a kékhalál mikéntjére, tudjátok, ami miatt eddig nem nyomtam XP alatt ...
    Egyszerűen az én 1300-as procim teljesítményét 1166-ra le kell vennem, mert felette reset és kilép! Durva. VSZ egy új hűtőt kéne vennem, valami Thermaltake A1365 Volcano9 szintűt, de leginkább a 11 lenne a jó AMDre, mert arról olyanokat hallottam, hogy -20 fok! :)
    Addig megteszi ez is: Thermaltake Silent Volcano 9 CoolMod

  • RAY.
    #10286
    Jah,és egyik progimnál sem csinálja ezen kívül
  • RAY.
    #10285
    Jó reggelt mindenkinek!
    Trükköztem már a szolgáltatókkal sajnos,ugyanaz a jelenség
    ...különben meg a ping az nem csak nálam magas hanem a szervereken pár hete ahová belépek az emberkék 80%-nak(még a külföldieknek is).

    Még azért pár dolgot kipróbálok hátha segít(köztük egy reinstalt)
  • #10284
    Sziasztok.Ray nem lehet,hogy a szolgáltatónál van a hiba?Tudjátok nekem mindíg magas a pingem.Tegnap pl.90-120 között volt ami nálam a megszokott.Laggolt de annyira nem volt gond,játszható volt.Ha nagyon rossz lett volna akkor én sem játszom amire már volt példa nemegyszer.Szerintem próbáljátok megnézni nem-e a szolgáltató a hunyó.Valamelyk nap a Barnusnak is ilyen gonja volt.KIlépett és másik szolgáltatóval lépett fel és megoldódott a gond,egyből kisebb lett a ping,játszhatóbb lett.
  • a.carkey
    #10283
    Ne Ray, ne tűnj el! :( (Milyen neted van? Más proginál is csinálja? Nem lehet, hogy csak el van állítva valami? Szólj, segítünk! :)

    Más.
    Bocs Petyus, de azt hittem te az a Petyus vagy, aki a Shopot csinálta. (A sok különböző és változó logo kiborít! :)

    OFF:
    Mellesleg nem rendeltem semmit! Amit a DVDBoxOfficetől rendeltem lemondtam, pontosabban hagytam a fenébe, mert büdösgörény kanadaiaknak angol nyelvű banki kimutatás kellett ... Na ezt nem kapták meg tőlem + 980 forintért faxon. :)

    Most vagy egy forrás, de nem biztos, hogy nekem is jut belőle, mert Arabel sem annyit kapott, mint amit rendelt, így akkor hiszem, ha látom. Ha semmi sem jön össze, akkor ismerősöket kezdek el zaklatni az SWGért ... :)
  • Crem
    #10282
    Ez egy otvar szar...

    150-250 a pingem és csak akkor nem ugrál, ha nincs körülöttem senki...

  • Petyus_
    #10281
    Hát igen. :(

    Egyedül az Ubi hozzáállásán múlt hogy a játék a legjobb lesz-e vagy marad középszerűnek.. sajna az utóbbi történt. :(
  • RAY.
    #10280
    Azt hiszem mostanra elérkeztem oda,hogy még megvárom az új patch-et és ha nem fog változni pozitív irányba a lagzás akkor részemről ennyi volt a RvS
    Mostanában egyre szarabbak a pingek(ma is 156 alatt nem volt európai szerver) és ,hogy ugrok 20 métereket hátra miközben az elörenyilat nyomom már több mint bosszantó,arról nem is beszélve,hogy a diafilm egy folyamatos valami ehhez képest
    UBI tett róla,hogy még szarabb lett az amúgy is silány tákolmányuk,pedig eddig még bizakodtam de úgy látszik hiú ábránd volt

    Kapja be ez béna UBI-s banda
  • Petyus_
    #10279
    Shop azt a másik Péter csinálta nem én. :)
  • Petyus_
    #10278
    OFF: Te cdromshop-tól rendeltél SWG-t? :)
  • a.carkey
    #10277
    Jajjjjjjj! Haldoklik a fórumunk???
  • KM
    #10276
    Jajjjjjjj! Haldoklik a fórumunk???
  • a.carkey
    #10275
    "Mindent kétszer mondok, mindent kétszer mondok ..."
  • a.carkey
    #10274
    Ma hazaugrom, este, ha nem jön közbe semmi nyolc után egy menetre még beszállok! :)

    Mellesleg a Zoli kezdte, óvó néni!

    :)
  • a.carkey
    #10273
    Ma hazaugrom, este, ha nem jön közbe semmi nyolc után egy menetre még beszállok! :)

    Mellesleg a Zoli kezdte, óvó néni!
    :)
  • #10272
    Jó reggelt mindenkinek!Anulu a sirató asszonyokat megrendeltük,hogy ők sírjanak helyettünk,hogy milyen rossz lesz neked

  • KM
    #10271
  • a.carkey
    #10270
    Csütörtöktől Belgium, Hollandia, Németország, Luxemburg körút! :) Én is "sajnálom" magam! (Pedig lehet, hogy megjön az SWG-m és megjelenik 18-án a Republic.:) Hihi! :)
  • KM
    #10269
    Én épp most érkeztem onnan! Milyen rossz is volt nekem...
  • Crem
    #10268
    Tegnap elég későn értem haza!:((( Ember tervez...

    A boxmeccs miatt már nem volt időm feljönni, de utólag meg is bántam, mert ekkora sz@rt már rég láttam...

    Off:

    Jó lenne, ha Madárkát már végre olyannal is összeraknák aki tud is boxolni...
  • #10267
    Tegnap nem találkoztam senkivel sem
  • Crem
    #10266
    Bassz...

    Első 50-ben nem voltunk bent!:(
  • #10265
    A tegnapi ONE játékos után remélem ma nem lesz ilyenből sok.Az a jelenet mindent elmondott.
    Zoli megkaptam tőled az e-mailt,másikat figyelem.
  • zoli80
    #10264
    Komi figyeld majd a leveleidet,mennie kell az ftp-s mailnak.
  • zoli80
    #10263
    elirtam,csak 6rugót:) a hatvan szép lenne
  • zoli80
    #10262
    én "sajna" húzok egy kis horvátországi körutra mutterom egyik spanjával,tolmácsolni valami börüzlettel kapcsolatosan:)
    reggel 8kor hivott hogy van e kedvem,mindent fizet nomeg ad 60rúgót naponta.az ilyen melót szeretem:) tengerpart,napsütés,csajok,semmittevés,napi fél óra angol szövegelés meg fizu
  • Crem
    #10261
    Szép jó Napot!

    (nem most keltem, csak haza kellett szaladnom...)

    Aki ma nem csajozik, sörözik, bulizik vagy hasonló felesleges dolgot csinál, az remélem megjelenik MA a TS-n!:)


    Én kb. 18:00 felé érkezem!!!!



  • a.carkey
    #10260
    1.3-is van!!! Lanon mükszik. De ti csak nyomjatok egy X-et ha kéri a keyt! Be fog jönni! Kipróbálva! Bár nem mostanában, de működött ...
  • zoli80
    #10259
    van 1.2es törés,sikerült egyeseknek inditani.huntersen asszem fentvan.1.0hoz is van törés.
  • RAY.
    #10257
    Hja!
    Nem elég ez q.va sok lagg mostanában,néha folyamatosan belefut az ember ilyen falak elött nézelődő,egy maxitárat a hátába kibiró fiucskákkal akik a pálya végén "láss csodát" 27/2 vel végeznek

    Ha meg szóvátesszük akkor a csapattársa gyorsan a segítségére siet,hogy "Pro Gamer" a srác és szegénykét ne csíterezzük egyfolytában

    Minden ellenkezés ellenére azért a folyamatos kiszavazó show,melyet a magyar csapat produkált sikerrel járt,és a harmadik pályáról már sikerült kirugni azt az ügyes gyereket

    Szorgos népünk győzni fog
  • zoli80
    #10256
    dögöljön meg az a buzigenya!lefekvés elött mindenki imádkozzon punk busterrért!!!
  • a.carkey
    #10255
    "Cheaters Paradise" volt a mai game! :) The One was the best!
  • a.carkey
    #10254
    Tudom! Zoli nem felvilágosult eben az ügyben, de majd okítjuk! :)

    AKI akar, az ma jöjjön az EU5-re! RAY! Hallom keresgélsz. Gyere oda Te is!
  • Inquisitor
    #10253
    "hogy a francba keveredtél román oldalra???:)"
    Miért? Tök jó játékoldal, és nem ez az egyteln jó román oldal. Csak a többin nincs angol verzió.
    Meg az újságaik is jók ... :)
  • zoli80
    #10252
    ts-en vagyok már!te hol?
  • zoli80
    #10251
    köszi hogy elvezettél oda,télleg fasza az oldal és még románul is tudok:)
    keresgéltem már ilyen jellegü román oldalt de nem sok sikerrel.
  • a.carkey
    #10250
    Gyere játszani!!!