16419
  • fawcet
    #15897
    Hali!
    Hol érdemes letölteni Raven shieldhez server cracket és ahhoz való patchet? (nocd, no-serial,patch legalább 1.4-hez) Ez lan partihoz kéne nekünk.

    Régen UK-s verzióm volt, de eltűntek a cd-i. Helyette US verzió van, de arra meg nem jók az UK-s cuccok.
    Köszönöm előre is.
    Miles
  • Gabor_(HSF)
    #15896
    LJ
  • Gabor_(HSF)
    #15895
    DEDIKALT SZERVERT CSINÁJ
  • Matt9HU
    #15894
    Esetleg azért rakja le mert várakozik a játékosra hogy csatlakozzon(nem probáltam ki ugy hogy összevoltam kötve egy másik géppel ez is baj?)??
  • Matt9HU
    #15893
    Csá hogy kell LAN-on játszani??? Creálni akarok szervert és lerakja a tálcára vmi parancssorba elkezd irni baromságokat!!! PLEASE help!!!!!
  • Big Daddy
    #15892
    Láttam a theplatoon.com-on pisztolyos mapot,abban van pár új pisztoly .A nocd-s kérdésre meg azért nem válaszol senki sztem,mert nem tudunk róla.
  • tomgrey
    #15891
    Fegyvermodokról tudtok?
    Illetve az előző kérdés is él még, 1.6us verzióhoz nocd?
  • Big Daddy
    #15890
    Sorry,de fogalmam sincs.
  • Matt9HU
    #15889
    Megtaláltam a pályát((MP)AntiCamper) csak az a baj hogy nem tudom berakni a játékba!!
    Mert amit letöltött az csak egy "rsm" kiterjesztésü fájl!!(A maps könyvtárban minden pályához van egy "ini" és egy "tga" kiterjesztésü fájl is!!!) Mit csináljak??? LAN-on szeretnék vele játszani de a játékban nem tudom kiválasztani!!!
  • Crem
    #15888
    nem:)
  • h3nry
    #15887
    hsf serveren csak origin cd-vel lehet játszani?
  • Matt9HU
    #15886
    Megtaláltam a pályát((MP)AntiCamper) csak az a baj hogy nem tudom berakni a játékba!!
    Mert amit letöltött az csak egy "rsm" kiterjesztésü fájl!!(A maps könyvtárban minden pályához van egy "ini" és egy "tga" kiterjesztésü fájl is!!!) Mit csináljak??? LAN-on szeretnék vele játszani de a játékban nem tudom kiválasztani!!!
  • tomgrey
    #15885
    Hali!
    Tud valaki egy olyan oldalt ahonnan az 1.6 us patch részére találok egy nocd-t?
  • Big Daddy
    #15884
    Én a theplatoon.com-ról szoktam mapokat tölteni,de most nálam nem jön be az oldal.Azért próbálkozhatsz vele,hátha...
    Ha meg nem megy,akko Google.
  • Matt9HU
    #15883
    Hello azt szeretném megtudni hogy amior neten játszok és olyan pályára lépek ami nincs a default map-ok között azokat hová menti??????(mert letölti vhová őket)????
    Vagy vkki nem tudná megmondani honnan tudom letölteni (MP)AntiCamper pályát?????
  • Crem
    #15882
    Kezdjél rajzolni Daddy!:)

    Várunk!
  • Big Daddy
    #15881
    THX!
  • Crem
    #15880
    Üdv!


    Indítottunk egy oldalt, hogy a magyar profi és amatőr grafikusok, fotósok munkáját egybegyűjtsük. Egyenlőre még csak teszt üzemmódban, a wallpaper fő kategóriában.
    Szeretném kiemelni, hogy kizárólag magyarok által készített és publikált ingyenes hátterekről, későbbiekben skin-ekről van szó.
    ArtWall



    Ide csak azért raktam be, mert itt hazai pályán vagyok!:P
  • Big Daddy
    #15879
    Igen.
  • fluga
    #15878
    ez sima 1.0ás peccs nélkül?
  • Big Daddy
    #15877
    Ilyet csak a legjobbak tudnak,mint pl én is!


  • RAY.
    #15876
  • RAY.
    #15875
    egyre ügyesebb játékosok vannak

  • Amok71
    #15874
    Van!
    1.0
    193.202.83.39
  • fluga
    #15873
    van magyar szerver?
  • fluga
    #15872
    húha..halott a gamma?
  • Crem
    #15871
    :)

  • #15870
    Jó eős géped lehet, hogy csak úgy kidob téged. Legközelebb a lakásodból dob majd ki?
  • Crem
    #15869
    Jah!

    Bocs mindenkitől, hogy köszönés nélkül kiléptem, de kidobott az asztalra!:(
  • Crem
    #15868
    nem egyszerű...:(
  • h3nry
    #15867
    Mindig ilyen nehez bejutni a serverre?
  • Adam II
    #15866
    Nyitottam egy Lockdownos topicot
  • Adam II
    #15865
    Nemtom nem volt a GlobalOpshoz szerencsém.
  • h3nry
    #15864
    Adam: első ránézésre nekem nagyon Global ops feelingje van, ami nem baj, szerintem...
  • Adam II
    #15863
    Láttátok már a RainbowSix:Lockdown hivatalos lapját?
    RainbowSix: Lockdown
  • h3nry
    #15862
    The server is full ...
  • h3nry
    #15861
    crem ha találsz linket az oroszt bevállalom ;)
  • Crem
    #15860
    xBox pic

  • Crem
    #15859
    Első képek az új grafikus motorról (only PC)

  • [Rush]
    #15858
    Rainbowsix:Lockdown