16419
  • h3nry
    #15937
    ok akkor vissza nézek még :)))
  • Big Daddy
    #15936
    Én 9-kor megyek.
  • h3nry
    #15935
    Gyertek, mert már idegbajt kapok a sok idióta franciától.
  • Big Daddy
    #15934
    Megy a szerver,az estét majd meglátjuk.
  • h3nry
    #15933
    Lesz ma szerver? Jön vki estefelé lőni egy párat?
  • arty
    #15932
    kösz :)
  • h3nry
    #15931
    Ehh... na akkor majd ma :) mert 19h kor már elindultam sörözni ;-).
  • ghost cb
    #15930
    Athena Sword-özni lehet vele. Raven Shield-ezéshez Raven Shield kell.
  • arty
    #15929
    lehet már volt, csak segiteni szeretnék ... : Árkád, MediaMarkt pénztár melletti kosárban R6: Athena Sword 999.-

    multizni ennek serialjával véletlenül nem lehet? :)
  • Big Daddy
    #15928
    most megy
  • h3nry
    #15927
    daddy, Gábor, vagy bárki aki illetékes .
    Hétközben áll a HSF szerver? Sajnos a kro klánnal némi összetűzésbe keveredtem, így onnan majom szerű fürgeséggel bannoltak és mivel drága jó chello csak nagy ritkán váltja az ip-t nem tudok bejutni. Lassan elvonási tüneteim vannak, hogyan tudnánk esetleg ezen segíteni? ;)
  • metlogen
    #15926
    valaki help!!!
  • metlogen
    #15925
    Hello

    Tudna nekem valaki segíteni,hétvégén rákészültünk egy hálozati csatára,aztán nem jött össze,meg tudná valaki momdani hogy kell lan-ba
    játszani vele? Összekötöttük a gépeket láttuk is egymást csak éppen,olyan lag-os volt hogy nem lehetett játszani vele.Mindenkinek ment jól a játék a saját gépén, viszont egymást meg úgyláttuk hogy megy az ember a falnak,aztán valamikor beugrott és ment jól aztán megint,kiakadt és az amberek megint irányíthatatlanúl mentek a falnak.Ennek ellnére kipróbáltunk vagy 8 játékot és azon tudtunk játszani.Szerintünk a játékkal lehet valami,vagy nem tudjuk hogy kell
    beállítani a szervert.Valaki le tudná írmi hogy kell összehozni?

    elöre is nagyon köszi
  • zoli80
    #15924
    kiirta hogy ban de visszaengedett.
  • zoli80
    #15923
    nem kene lekodolni a servert?
  • zoli80
    #15922
    szevasztok!cs serverrol lenne szó.sikerult bannoltatnom magam két buzi nemet taplo miatt.nem volt aadmin a serveren és a két patkany 20ember jatekat cseszte el,tk,5re lelottek a hpnkat,stb.. minden korben leszedtem oket mergemben ezert bann:) szedjetek le pls!:)
  • #15921
    Ja
  • Big Daddy
    #15920
    Ventrilot.A hsf.hu/fórum-ról letöltheted
  • h3nry
    #15919
    Komi, Daddy, stb... Mit haszáltok játék közben kommunkiáláshoz? Régen emlékszem volt valami barnus féle megoldás. Most csak pina bubussal tudok beszélni skype-on. :(
  • Gabor_(HSF)
    #15918
    Hammm he?hé?
  • rekettyes
    #15917
    rájöttem azért nem akar sikerülni ez a szint mert korábban már annyi embert buktam,hogy itt kénytelen vagyok nőket is bevenni a bandába -
    na ez a megalázó ecsém=)
    de tényleg iszonyat ma sem sikerült masfel ora probalkozas utan se.
    flasht kiprobaltam ugy lelottek dobas kozben mint a szart
    - kb 15 probalkozasbol 5x a mesterlovesz lelotte egy emberemet a palya jobb szelen egybol ujbol kezdtem
    - 8x a hangarban vagy az elott nyirtak ki
    - 2 x a túsz purcant ki
    És ez még csak a pálya első fele=)
    Újból kéne kezdeni ízin.
    asszem megyek hentelni egy kicsit a medal of honorral idegcsillapitas vegett=)

  • Big Daddy
    #15916
    Ha belenéz akkor klafa.Vagy lelövi a túszt mielőtt felrobban a flash.
  • rekettyes
    #15915
    Kösz ezeket kiprobalom.
    Azt eddig eszre se vettem, hogy a flash granat lelassitja oket
  • Big Daddy
    #15914
    Az a baj hogy ott tényleg genya a terror.ott ál a sarokba,a pisztoly csöve meg neki a túsz fejének.Nekem ez a erkélyes buli bejött.
  • Big Daddy
    #15913
    JAAAAAAAA hogy a felső emeleti szobára gondolsz?

    Menjél kívülről az erkélyen,az ablak alatt elkúszol és az ablakból lőd le azt a terrort amelyik messzebb ál a többitől.Közben az embereid meg mehetnek az ajtón belülről.Az a lényeg hogy te lőd le a távolabbi terort mert az lövi le a túszt.
  • Crem
    #15912
    vigyél CSAK hangtompítos fegyvert, a végén pedig (ahol a túszok vannak) mielött belépsz dobj be egy flasht-t... Így lesz időd felmérni, és simán lelőni őket...
  • rekettyes
    #15911
    Na ezaz egyedül próbáltam en rengetegszer, de ugy keptelenseg.
    Az a baj a szobában 2 túsz van - egy az egyik sarokban és mégegy
    távolabb. Van még rajtuk kívül 3 terrorista is (2 itt 1 amott)akik azonnal tüzelnek amint berontok.
    Már rájöttem a megoldásra, mivel 3 ajto van 3 csapatot kell gyartani.
    Csak kurva nehez odaaig is eljutni mindig emberveszteseg, es meg utana kell kiirtani vagy 20 terroristat, meg van egy harmadik tusz is.
    Cumi de azert elvezem=)
    Viszont ha lehetne megbuheralnam a lementett allomanyt, hogy kicsit feltuningoljam a katonak kepessegeit, de meg nem talaltam meg benne hol kell.
  • #15910
    Te is szoktál játszani ezzel a játékkal?
  • Gabor_(HSF)
    #15909
    Hagyd a picsába azt a sok lámát, egyedül csináld meg,ne vigyél tölteléket magaddal
  • Big Daddy
    #15908
    Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem a katonák szarnak a túszra.Állítsd le őket valahol és intézd el te a dolgot egyedül.
  • rekettyes
    #15907
    tegnap is masfel orat szoptam vele es meg mindig ott tartok=)
    na majd ma este huszadik nekifutasra hatha=)
    nem tudtok valami csalast, hogy a halottak helyett berakott backup
    katonak tulajdonsagait feljavitsam? a lementett allomanyba nem lehet beleirni?
  • #15906
    Hát ne lődd le őket
  • Big Daddy
    #15905
    A túszok olyanok...
  • rekettyes
    #15904
    mocsok nehéz ez a játék ,a repülőteres szintet már vagy
    huszadszorra próbálom, mindig megdöglenek a túszok
  • fluga
    #15903
    a barátokközt rányomta bélyegét akkori játékomra...
  • #15902
    Szia Ricsialvajáró
  • fluga
    #15901
    mi van megint a szerverrel? mostanában este mindig letérdel...játszani szeretnék..vagy csak átállítódik más gammára? tud vki másik szervert?
  • Big Daddy
    #15900
    Az a baj hogy sztem aki már patch-elt gaméval nyomja itt,annak megvan az eredeti.Azért az astalavista.com-on próbálhatsz keresni crack-et,meg ilyesmit.(Csak vírusírtód legyen)
  • fawcet
    #15899
    Valaki tud e segíteni 2 vel lejjebb lévő kérdésre?
    Miles
  • fluga
    #15898
    mi van a szerverrel?