632
  • VonX
    #231
    Techno? Szerintem közük sincs a technohoz, soha nem is volt. Az elején rave/happy hardcore stílusban alkottak (az volt az igazi!), aztán átmentek eurotrance-be...
    Az új albumuk amúgy tényleg nemrossz. :)
  • NoZoli
    #230
    Top? Újabban szerintem vitatható... Én a Night óta nem hallottam olyan észvesztően jó számokat tőlük, föleg ezek a mostani lassú "izék"... Még jó, hogy Baxxter azt mondta, hogy ez csak ideiglenes kis próba volt afelé a műfaj felé.
    De az új album elérhető valahonnan? Az igéretesnek tűnik, ahogy bele-bele hallgattam a hivatalos oldalon...
  • Lipi1980
    #229
    A frontember neve:

    HP Baxxter - teljes néven Hans Peter Baxxter

    Amúgy a Scooter a legjobb külföldi techno csapat, akik már 1994 óta rendületlenül tartják helyüket!
    12. éve a toppon királyok vagytok.....
  • littleNorbi
    #228
    Mi a neve a frontembernek?
  • hmhm
    #227
    belassult az egész.
  • VonX
    #226
    Milyen trend? És miért?
  • hmhm
    #225
    szar a trend :)
  • jazzy
    #224
    Fasza a tarsasag megeri ;]
  • PyRex
    #223
    Hmm...
  • VonX
    #222
    És nem akarsz ténylegesen ilyenekre tombolni? Mert ha igen, akkor check this: www.neorave.hu
  • PyRex
    #221
    Tény: az első volt a legjobb albumuk. Friends-re még ma is tudnék tombolni pl :)))))))
  • VonX
    #220
    Én ezt nem tagadtam és ugyanúgy elítélem a feldolgozásokat általában. De az első albumuk önmagában érték, ez tagadhatatlan.
  • PyRex
    #219
    LOL, azért mert volt egy olyan albumuk, amin nem volt feldolgozás....

    De az elmúlt 3-4 évben szinte az összes slágerré vált számuk az volt.
  • VonX
    #218
    Mondj az első albumukról egy feldolgozást! Aztán utána mondj ilyeneket! :P
  • Soundmaker
    #217
    Üdv!

    A mostani albumról hallgathattok részleteketegy interjú alatt amit jay -el készítettek:

    itt meghallgatható

    Náhány szám hallaható az új albumról. Amúgy meg aki fikázza a Scootert hogy régen eredetibbek voltak annak csak annyit hogy téved. Ez eddigi zenéjük közül több mint a 70% feldolgozás.:

    I'm Reaving, Rebel Yell, Age of Love stb.. stb.. ugyanaz a csaptat csak a trend más
  • jazzy
    #216
    Sajnos a letolteseknel mar nem megy a hardcore vibes letoltese pedig arra kivancsi lettem volna. Ha neked megvan feltolthetned :)
  • VonX
    #215
    Szeretted ezeket a zenéket? Nem nézel fel a honlapokra, amiket ajánlottam? :)
  • VonX
    #214
    Visszaolvashatnál mielőtt rákérdezel valamire:

    "Amúgy közeleg az új single: "Hello (Good To Be Back)" és album: "Who's Got The Last Laugh Now?""
  • jazzy
    #213
    Detto ez a velemenyem.
    pl: Experience, This is a monstertune, Cranck it up.
  • akyyy
    #212
    Mi scooter legujabb albumánaka cime????????:S
  • _Vegeta_
    #211
    A prodigy-t is szoktak techno jelzovel illetni. Pórnép. :)
  • Daza500
    #210
    Hát ez az új Hello! (Good To Be Back) Ez egy BESZTESZT !
  • Daza500
    #209
    Reméljük, az új album már legalább egy picit keményebb hangzású lesz.
    Nem bánnám, ha mondjuk a Hardstyle felé sandítanának. Mert az beütne. :-))
    Amúgymeg sokan vannak, akik csak a régi számaikat szeretik.
    De én nem ilyen vagyok :-)
  • VonX
    #208
    Szerintem a laikus köznép hívja technonak az összes elektronikus zenét, így nekik ezis techno. Régen ők rave-et (vagy a kukacosabbak kedvéért happy hardcore-t) nyomtak, az volt a legjobb!
    Justil: mostmár nem szereted őket?

    Amúgy közeleg az új single: "Hello (Good To Be Back)" és album: "Who's Got The Last Laugh Now?"
  • Justil
    #207
    Istenem, a Scooternek mikor volt köze egyáltalán a technohoz? pfff. félreértés ne essék én is hallgattam, sőt nagyon szerettem a scootert. 13-14 évesen
  • VonX
    #206
    Ki az aki még szereti a Scootert? Az nézzen fel ide: www.scootertechno.hu

    Aki pedig a régi Scootert szerette (első pár album), annak ezt az oldalt ajánlom: www.neorave.hu
  • gmfalcon
    #205
    A Scooter nem a Move Your Ass!-el debütált, hanem a Vallée De Larmes-szal, 1993 decemberében... utána jött a nemzetközi siker a Hyper Hyperrel, és csak utána a Move Your Ass! ;)

    -SP-
    www.scootertechno.hu
  • Garfield
    #204
    Ratty-Sunrise_Here_I_Am_2005__Disc_1-Vinyl-2005-TSP
    Ratty-Sunrise_Here_I_Am_2005__Disc_2-Vinyl-2005-TSP

  • Garfield
    #203
    De, egy Zyon nevű formáció számát dolgozták fel.

    Ratty:
    Először a "She's the sun" maxin jelent meg a Ratty: Sunrise (Inferno mix).
  • PyRex
    #202
    Scooter del Mar nekem is bejön, a másik kettőt nem ismerem

    A No Fate az jó, de az nem feldolgozás?

    Meg amúgy csomó - amúgy csapból is folyó Scooter dal feldolgozás...

    A Ratyi az is Scooter project? :)
  • _Vegeta_
    #201
    Az a jo bennuk h egy albumon szinte a minden kategoriaban vannak szamok. De en igazan a trances beutesu dallamokat szeretem. Az uj albumon csak egy teccetos szam van ez pedig a tranceatlantic. Persze a regi 94-98as idokbol mindet szeretem. :))
  • Garfield
    #200
    Arra már rájöttem, hogy azért érdemes meghallgatni a Scooter-albumokat, mert általában mindig van rajtuk egy-két igazi gyöngyszem, amelyek verik a médiában nyomatott számokat.

    Ilyen gyöngyszem szerintem az "Am Fenster" (Push The Beat For This Jam), a "Roll, baby, roll" (The Stadium Techno Experience), Scooter del Mar (Wicked).

    A gyöngyszem-kategória és a pop határán imbolygók (készült belőlük klipp/maxi, de azért nem lettek agyonhype-olva, nem utolsósorban jók):
    No fate (Rough and tough and dangerous)
    She's the sun (Sheffield)

    De hogy tudnak ők igazán jó számokat is csinálni, ha összekapják magukat, arra példaként:
    Ratty: Sunrise (Here I am)
  • PyRex
    #199
    Szerintem a Scooter egyre szarabb. Nemtom miért nem lehet visszahozni azt a hangulatot, amit pl. a Move Your Ass, vagy a Friends adott... (Most nem azt mondom, hogy ugyanolyan zenei stílust csináljanak, de hangulatban sincsenek a topon szerintem...)
  • _Vegeta_
    #198
    Szerintem egyetlen normalis szam van rajta: tranceatlantic. Nemtom az always hardcore miert tetszik neked. :)
  • NuCLEARScoRp
    #197
    Szerintem nagyon szar lett a legújabb albumuk, 2 jó szám van ráadásul mindkettő feldolgozás. Az Always Hardcore-t már emlitettétek, de az All I Wanna Do Sheril Crow egyik (1995-ös) nagy slágere...

    A Scooter mindig egyedi stílusáról volt híres, és nem "hódolt be" aktuális trendeknek... ezzel az albummal viszont egy tömegcikk született, ami biztosan több
    embernek tetszik mint az eddigiek, de egy vérbeli rajongó csak a fejét csóválja..
  • Narcotic Syntax
    #196
    ezzek csak azt fejezte ki h mekkora segg az aki megvesz egy scooter dvd-t :D
  • blackgamer
    #195
    Move your ass Encore dvd-n elég csalódás, mondom végre egy jó szám, erre baxxter letolja a gatyáját, és a csupasz seggét mutogatja
    mondom mi a szar ez?!
    így hazavágni egy dvd-t

    amúgy 2. dvd-ről (amin a klipek vannak) divxrip eDonkey linket tudna valaki adni? nem találom sehol
  • _Vegeta_
    #194
    A mária szentem kontármunka. :)
  • Flórika
    #193
    Ahhh, a debütáló számuk, a "Move your ass!" mekkora királyság volt!!!
  • Flórika
    #192
    Pedig én azt hogy szeretem...

    Nem is tudtam, hogy nyúlták!


    De a "Maria (I like it loud)" is qrva jó szerintem!!! (...címét remélem jól írtam. )