608
Nem akarok a része lenni, nem akarom követni
  • [HUN]PAStheLoD
    #608
    nem tömegközlekedek, szerencsésnek mondhatom magamat ilyen szempontból, posta... hát a postára ritkán járok (még 2 éve mikor a személyimért mentem a postára akkor akadtam ki nagyon. a hülye barom kérte a személyim, mondom neki ott a kezébe. Erre az meg hogy ne szórakozzak vele .. meg mit képzelek .. majdnem elengedtem magam és berúgtam az ablakát.. de végül volt nálam útlevél , számítottam rá hogy nem legy 1xű menet)
  • FREAK
    #607
    az más téma
  • [HUN]PAStheLoD
    #606
    bótba nem ...

    de miután beírtam hogy ez erős hülyeség .. mer szivesen megyek a barátaimmal L ... multkor kézi meccsen voltunk .. utána L mentünk vacsizni ..
  • FREAK
    #605
    közért, posta, villamos?
  • [HUN]PAStheLoD
    #604
    sose jártam nyilvános helyekre (kiv. ha nagyon muszály volt)
  • Sir Quno Jedi
    #603
    Én már régóta ezt teszem !
  • Sir Quno Jedi
    #602
    Korrekt !
  • FREAK
    #601
    amúgy egész jó megoldás a problémára a nyilvános helyek elkerülése, kb. egy éve csinálom, és határozottan nyugodtabb az életem :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #600
    én meg éhezek... :|
  • [HUN]PAStheLoD
    #599
    mit?
  • [HUN]PAStheLoD
    #598
    hurka? ezt nekem mondtad , dagadt!?! :DD
  • Sir Quno Jedi
    #597
    Én most faltam be egy BIGBOSS pizzát, tehát mi lesz belőlem ?!!! Áhááháháhááháháhháháááááá... I'M SO EEEVIL ! DR. EVIL ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #596
    Inkább LEKVÁR ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #595
    B.E.S.Z.O.P.T.A.D. ! :DDD
  • The Garrett
    #594
    meg is érdemled... HURKA :D
  • FREAK
    #593
    jujjjjj
  • [HUN]PAStheLoD
    #592
    loál ;>

    én mindig parizert eszek :P .. és/vagy lekvárt .. meg sajtot :) meg ilyen zsírcsökkentet ráma harmónia margarint :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #591
    de akkor is a múltat tagadták :]
    szal mindenképp az volt valamilyen formában a "forrása" az új irányzatoknak..
  • Sir Quno Jedi
    #590
    Jó az nem ?!! Képzeld ha piskóta lennél !
  • The Garrett
    #589
    basszus.... akkor vadas leszek :D
  • Sir Quno Jedi
    #588
    Na EZ maradandó, egy ideig legalábbis...Amit megeszel, te leszel !
  • The Garrett
    #587
    tettem is... jól megebédeltem :)
  • Sir Quno Jedi
    #586
    Akkor tégy valamit ! A tett halála az okos skodás !
  • The Garrett
    #585
    csak hirtelen nemtudtam mitmondani :)
  • Sir Quno Jedi
    #584
    Nos, ez nem túl maradandó !
  • The Garrett
    #583
  • Sir Quno Jedi
    #582
    Az én nevem örökké fennmarad, erről gondoskodok, mert magam is halhatatlan volnék, mivel nem is élek !
  • The Garrett
    #581
    DE mondjuk ha abba belegondolsz, hogy a most nagyra tartott klasszikus művészek a saját korukban se számítottak "hírességnek"... Az utókor tette őket azzá. Kitudja a mostani művészek közül kinek a művei fognak fennmaradni pár 100 év mulva, és ki az akire emlékezni fognak.
  • The Garrett
    #580
    true
  • FREAK
    #579
    megállni nem fog, csak ha logikusan végiggondolod, azt kapod, hogy pár száz évvel ezelőtt, amikor még 1 milliárd sem volt a Föld lakossága, jött egy festő, és olyan dolgokat művelt, amit még előtte senki, ráadásul "versenytársak" híján máig nagyrabecsült híres művész lett belőle - pedig ma már nagyon sokat képesek ugyanazt megcsinálni, csak ma már nem kunszt.....

    de még 20 éve is más volt a helyzet, ha a zenét nézzük, minden országban volt 1 nagy kiadó meg 4-5 nagy zenekar, és minden úgy ment, ahogy kellett

    ma meg mindenből túl sok van, vagy nem is jut annyi tehetség egy-egy embernek, vagy elnyomja a tömeg és a pénz, egyszerűen kétségbeejtő a helyzet
  • The Garrett
    #578
    de ha meg ugy nézzük akkor eddig annyi ezer évig fejlődött a művészet is... nem pont most fog megállni :P
  • The Garrett
    #577
    DE lehet pár év mulva megjelenik valami mégújabb dolog, ami.... bazzeg... végülis ugyanarra a sorsa jut mint amire a "digit művészet" is....
    bázz félúton rájöttem neked van igazad :P
  • FREAK
    #576
    na igen, hála az új eszközöknek, új kapuk nyíltak meg

    de ha megnézed, pár év alatt ez is mindenki számára elérhetővé vált, és még a 90% szemét mellett is túl sok az olyan alkotás, ami mellett egyre nehezebb egyedit alkotni - ilyenkor játszik be a jövő és a múlt keverése
  • The Garrett
    #575
    digitális művészet pl? nem csak az eszközök változtak, hanem teljesen új lehetősségek is megnyíltak a művészetben (mer én ezt is odasorolom.)
  • The Garrett
    #574
    sör pedig bármikor, ha nem kell érte pestre utazni :)
  • The Garrett
    #573
    * amik (baszod nemtok írni :P )
  • The Garrett
    #572
    ez így ebben a formában nemigaz... Gondolj csak a 19-20.sz elején elterjedt új irányzatokra. Ami pont gyökeres ellentétben álltak az addigi művészi/világnézeti felfogásokkal...

  • FREAK
    #571
    korábban is előfordult, hogy a művészet visszanyúlt a múltba, és ma is vannak művészek, akik előre néznek, de pár éve semmilyen téren nem láttam/hallottam újat, ellenben dúl a retro korszak...

    nincs ezzel semmi baj, da ha van köztetek, aki foglalkozik a művészettel, az tudja, miről beszélek
  • Bucser
    #570
    Kultúra és művészet mindig a múltból táplálkozott, csak nem mindig ismerted a múltat amiből táplálkozott...
  • [HUN]PAStheLoD
    #569
    ehhez csak annyit hogy mindig is a multból táplálkozott