2506
Mit tutdtok róla?
  • Emery
    #2259
    Mar kifutott darab elvetve ahol meg maradt raktaron talan ott talalsz. Vagy hasznaltat tudol szerezni meg
  • steweee
    #2258
    már nem forgalmazzák?nem látom egyik bolt árlistáján sem!(miskolc)
  • Gerry
    #2257
    3-as variáció figyel az egyik gépemben, nem hangosabb mint a gyári dobozos Intel hűtő, és rendesen hűt.
  • Emery
    #2255
    Ezt elfelejtttem hogy nem akorom hogy a VGA legyen a leghangosabb cucc a gepbe.
  • Emery
    #2254
    Mennyire hangos a kicsike?

    4 variacio van:
    1. Iceberq4 Pro VGA Cooler
    2. Zalman fele passziv hutes
    3. Vagy ez
    4. vagy marad a hazi megoldas (de az igenyes melo iro kell)
  • ollie
    #2253
    Nem olvastad a Galaxis Utikalaúz Stopposoknak-t?
  • Shep
    #2251
    Pedig a proci fogja vissza, 2100+ -nál ha a kártyát húzom 3dmark +1000 pont játékokban akár +10 fps is van, ill volt mert már lecseréltem a kártyát.
  • Axel
    #2250
    Az élet értelme mért 42?
  • Zozo76
    #2248
    Csak egy tipp, de esetleg probald meg egy nagyobb asztali ventilatorral a leheto lekozelebb a kartyahoz ranyomatni a levegot. Proba szerencse, akkor egybol kiderul hogy melegedes okozza-e
  • T-boy
    #2247
    MEMORIA nem melegszik! sőt sokszor jég hideg az ASUS TNT2m64-hez képest. a gpu-n rendesen rajta van a hűtés gyárilag nem is volt alatta szilikoon paszta. Gép hetente van tisztítva( proci, memoria hűtő videókártya ventilátorai. Ha minden igaz lesz egy halott OTES-em arrol át fog telepűlni a hűtő.
  • bon
    #2246
    Ezt a jelenséget én is tapasztaltam úgyanezzel a videokártyával. A memória melegedésre még nem gondoltam de én is megnézem. Mondjuk én megfigyletem, hogy minden különösebb terehelés nélkül is előszokot jönni a hiba pl: netezésnél. A videokártya hütésével már volt problémán egyszer már behalt rajta a ventilátor akkor egy kis takarítás meg műszerolaj segíett is rajta. De szerintem nem fogja sokáig huzni.
  • Gerry
    #2245
    Nézd meg, ha meg tudod fogni a memóriákat használat közben, és nem forróak, akkor mással lesz gond, de gyanítom, hogy túlmelegedés okozza a hibát. GPU-n rendesen rajta van a hűtés, és megfelelően pörög is a venti?
  • T-boy
    #2244
    Abit Siluro Ti4200 128mb bármelyik driverrel, biosszal, alappal az alap órajelekkel fehérré válik a képernyő, és piros négyzetek lesznek rajta. Lehet hogy túlmelegszik a memória. Már nem garanciális.
  • Örm
    #2242
    Hol lehet egy Inno3D-s kártyához valami hűtöt szerezni mert a sajátja megadta magát?
  • ollie
    #2241
    mennyi 3dmark2001-ben?
  • ollie
    #2240
    gef4
  • NeoMaN
    #2239
    Gef4
  • NeoMaN
    #2236
    Örülök, de inkább vegyél hozzá egy normális kábelt! Nem véletlenül van ott a kis pöcök szerintem.Párszáz foront a médiában vagy a keravillban...
  • NeoMaN
    #2233
    Klón mód, és elfogad! Azonnal kiteszi a képet TV-re, ha jó csatlakozót dugtál bele! Nézd meg a kari hátulján hány tüskés a TV kimenete!! Csak olyan kábelt szabad beledugni, különben tönkrevágja. Nálam már meghalt egy, ilyen hiba miatt!
  • NeoMaN
    #2231
    Nem otthon vagyok, de a speciális tulajdonságoknál keresd. Monnyuk nem fontos, csak így a film teljes képernyőn megy a TV-n, közben a monitoron meg netezhecc. Ha nincs ilyen igényed, akkor nem kell használni...
  • NeoMaN
    #2229
    Mi történt veled. Szvsz még 30-ért is elviszik. Kincset ér.!!
  • NeoMaN
    #2228
    klón módba kell kapcsolni. Utána telejsképernyős videótükrözés--> másodlagos képernyőre (TV)
  • Tombi
    #2225
    Eddig semmit ! de jövö héten lesz Radeon 9600 Xt-m (sulinetes)
  • M@TriX
    #2224
    kb annyi, hogy tud DX 9-et, de mondjuk nem is jobb, ha két tesztet nézünk, max az ULTRA ütős, de sztem ez a 2 pont kb. egy szinten van nem?: Árban meg nem igazán. ;)





    Na hogy legyen egy biztatobb teszt is. ;)



    Amúgy én ha cserélek valami alkatrészt én mindig nagyon megnézem, hogy megérie a pénzt. Persze attól függ, hogy kinek mennyi az elkölteni való, mert eszetlenül én is el tudnék költeni egy halom zsét. ;)
    De inkább szeretem úgy érezni, hogy megérte. ;)
  • Ruffi
    #2223
    Mert átbaszták öket és/vagy nem értenek hozzá
  • hen-tes
    #2222
    de minek ????
  • Ruffi
    #2221
    fx 5600:D
    Tök sokan vannak ti 4200-asok akik arra cserélik
  • Atus01
    #2220
    És mit vettél helyette?
  • KeZso
    #2219
    ...akkor sajna egy cipőben járunk...
  • Tombi
    #2218
    Én most adtam el egy "Abit Ti 4200 64mb"-os karit 20,000-ért szal jó áron hozzá lehet már jutni !
  • Hixer
    #2217
    Hello! 30000 bruttó alatt nem tud valaki egy 128-as Gef4 ti4200
  • Bandee
    #2215
    Lehet.Nem tudom ;) de mindenesetre nekem 9b van fent és nekem javult vmit ettől a drivertől nem 1 játék... (Pölö halo,massive assault...)
  • NeoMaN
    #2214
    Nincs olyan, hogy DX9-es game. Prószáld ki, hogy nem teszed fela DX9et, és ugyanúgy fog futni 8-alatt is a gém, hiába sír 9-es után.
    Na ezt jólmegaszontam....
  • Bandee
    #2213
    hát nekem ez az 53.03as jobban hasít dx9es játékokkal,nem azt mondtam dx9es effekteket (vs/ps2) használó, csak dx9es játékok alatt ;)
  • Gerry
    #2212
    Írtam, hogy az FX-ekhez az új driverek valók, pl 53.03.
  • Shep
    #2210
    hol itt a probléma az benne van mind az új mind a régi driverekben, minek neked külön állítani? Amúgy rivatunerben van ilyen is.
  • hen-tes
    #2208
    jóan na !
  • ollie
    #2207
    ott a pont NeoMaN-nál, 3dmarkokban is van
  • NeoMaN
    #2206
    Nebazzmá....
    pixelshadert má majd minden game használ.
    Most télleg arra vadászol amelyikben van ilyen effekt?
    Nézd meg a 3dMark2001 pixel shader tesztjét, oszt meglátod
  • Crokin
    #2205
    Sea dogs, morrowind...