2506
Mit tutdtok róla?
  • ollie
    #2306
    Mi az hogy meg se nyikkan? Nem indul el?
  • CzKaresz22
    #2305
    ABIT NF7
    2600XP
    ASUS Ti4800SE
    2 vinyó
    1CD író
    1 olvasó

    300W-al meg se nyikkan!!!!!
  • M@TriX
    #2304
    jah ez a jó 5let. Ilyen hibával én még nem találkoztam, pedig sok hibát láttam már. Szemcsésedést, keresztfagyást igen, de olyat, hogy elsötétül és visszajön a kép, egyből monitorra gyanakodnék. De ha ez kizárható, akkor tényleg érdemes átrakni egy haver gépébe és hipp-hopp kiderül. Sztem a táp elég. lehet hogy hibás esetleg, de 300Wnak elégnek kell lennie egy mai gépnek még.
  • steweee
    #2303
    meg kell próbálni egy másik gépben is, ha ott tökéletesen működik, akkor kell tovább keresni az okát.de nekem hasonló problémám volt még a voodoo2-es kártyáimmal.bár jó régen volt, ott is az volt a lényeg, hogy a windows simág futott meg a kisebb progik, viszont az akkori nagy játékok amik izzasztották a kártyát villogtak meg fagytak.természetesen az eladók a boltban mindenáron szerettek volna meggyőzni arról hogy annak semmi baja, másban van a hiba, de átrakattam egy ottani gépbe és ugyanazt produkálta.direkt vittem játékcdt nekik, nehogy amiatt ne lehessen csak monjuk aknakeresőt futtatni.aztán kicserélték.de a lényeg hogy először egy másik gépben kell kipróbálni hogy ott jó e, mielőtt időt, energiát, idegességet pazarolsz a többi alkatrész tesztjére
  • steweee
    #2302
    nem hiszem hogy a táp lenne vagy vmelyik másik alkatrész.a driver is jó.sztem a kártyában van vmilyen minimális hiba, ami ezt okozza, főleg olyan játéknál ami rendesen izzasztja,de nem elég súlyos ahhoz, hogy egyáltalán ne működjön.de mindenképpen ki kell cserélni.de azért ezt így elég nehéz kívülről megítélni
  • Maximus4
    #2301
    Köszönöm,majd megpróbálok szerezni egy erősebbet és kipróbálom.
  • Maximus4
    #2300
    1 éves Samsung-om van 17-colos.Ami tudom,hogy nem jelent semmit,de nem hiszem,hogy a monitor lenne a rossz.Ráadásul miért csak szinte FPS-nél a többinél pedig nem?
  • Gerry
    #2299
    Ha van rá lehetőséged, akkor próbálj ki egy erősebb tápot, és ha segít, vedd meg, ha nem, akkor tovább kell keresni a megoldást!
  • ollie
    #2298
    Biztos, hogy nem a monitorod döglődik?
  • Maximus4
    #2297
    Most az 52.16-os drivert használom.Szoktam frissíteni mindíg,ez kb. 1 hónapja van fönn.A tápról nem tudom,hogy erős-e 300Watt,ennyit tudok.A gépre meg mondhatom azt hogy elég stabil.Valamilyen pozitív változást észrevettem amikor állítgattam a vonalsimítást és az anizotróp szűrést a driver-nél,de csak ideig-óráig jó.Lehet,hogy egy erősebb táp kellene?
  • Gerry
    #2296
    Másik drivert próbáltál már? Tápegységed elég erős? Amúgy stabil a géped?
  • jani1191
    #2295
    Egyszerű fogsz egy videót vagy vm-t rca-n lehozod a képet be a kariba+(átalakító ha szükséges). Fogsz egy lejátszót ami tudja kezelni és ennyi. Az Abithoz adtak progit is Siluro DVD. ezzel profin müxik
  • jani1191
    #2294
    Ilyet szereztem és is csak in/out és dvi-s be 35ropiért ja meg ABIT.
    Egyáltalán bemenetes az a kártya? Az ára miatt?
    Tuningoltad már?
  • Maximus4
    #2293
    Sziasztok.

    Van egy Leadtek 4200ti kártyám,és az a nagy problémám,hogy főleg FPS játékoknál vibrál a kép és van amikor teljesen el is sötétül a képernyő.Már próbáltam a kártya beállításokat változtatni de nem sok ersdménnyel.Mitől lehet?Előre is köszi.
  • GAAMMEER
    #2292
    Nekem Abit Siluro Geforce 4 Ti4200om van.
  • gumikacsa
    #2291
    Esetleg tud valaki infot adni, hogy a videobemenetet hogyan lehet életre kelteni?
  • gumikacsa
    #2290
    Ezt sikerült szereznem:
    MSI GF4Ti4600 DVI-I 29000 pézé.
  • spatz
    #2289
    Nekem is ilyen van, semmi hasonló, nincs húzva a kártya?
  • Green Ghost #2288
    Szasztok, nekem 1 128megás assusom van, és nem tudom, hogy most hibás-e:
    Pl a kotor-ban az animok alatt a kép elemei csúsznak
    és más játékokban is ilyen a kép, DE NEM a v-sync-el van baj...a driver is a legújabb...
    Tudtok vmit ellene?
  • NeoMaN
    #2287
    9200-est nem szabad venni!!!
    Gef4 a legjobb ennyi pénzért..
  • Narancs
    #2286
    9200 at felejsd el!!!!
    A boltos meg kösse föl magát!
    MX440 kategória a 9200, ugyanúgy nem támogat DX9-et, és még jóval lassabb is mint a GF4 TI!
    Vegyél ti4200 ast ha még kapsz!
    FXet sem érdemes újítani, kivéve 5900XT esetleg, de az is 50 ruppó, szóval 30 pénzért egyértelmű választás a Gf4 TI4200!
  • gumikacsa
    #2285
    Nos, a GF4 ti 25000 péz, de a boltos szerint jobban járok egy ati 9200-as kártyával, ami 17000 péz. A GF4 nem támogatja DX9-et? FX kártyát érdemes venni? max 30000 pézem van rá.
  • Emery
    #2284
    En is gondolkoztam hogy lecsrelem a jo oreg ti4200-ot egy ati 9600Prora, de meggondoltam. Szerintem amire elterjednek a DX9-es jatekok akkor mar a 9600Pro keves lesz (talan meg elmennek rajtuk) 50 000 folott meg nem nagyon akarok VGA-ra kolteni.

    Amugy most Nvidia szinten jovetel lehet egy 5900XT (de lesz meg olcsobb is)
  • ollie
    #2283
    Dx8-as szinten jobb választás a Gef4, mert a leggyorsabb karesz. Dx9-ben meg egyértelműen ATI, de hát azok jóval drágábbak, mert min. 9600 pro-t kéne venned belőle.
  • steweee
    #2282
    attól függ mennyi. a gef4ti4200 30.000 alatt kitűnő választás boltban, mert van úgy rá gar.használtan ettől olcsóbban.a boltosnak mindenképp jobb ha drágább kártyát ad el, neked nem biztos hogy az a jó ha kevesebb teljesítményért fizetsz ugyanannyit a dirX9 miatt vagy sokkal drágábban veszel 9700/9800-ast
  • gumikacsa
    #2281
    Szasztok!

    Kártyát szeretnék venni a gépembe. De nem tudom, mit vegyek. Személy szerint én egy GeForce 4titánt vennék, de a boltos szerint jobban járok egy ati kártyával, mert az rengeteg olyan efektet támogat, amit GF nem. ????
  • Mdk2003
    #2280
    Szasztok!!

    Én a helyedbe ha már tönkre ment a venti akkor passzív hütőt vennék.
    Egyénként...igen..minden számtechboltban.
    De van egy jobb ötletem add el nekem a karit.
    Az én hütőm
    http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=1961
    biztos örülne ha egy g4 ti4200 -esen lenne.:)
  • Mdk2003
    #2279
    a
  • NeoMaN
    #2278
    szvsz bármelyik számtechboltban...
  • marsu
    #2277
    Sziasztok.
    Van agy g4 ti4200-as videokártyám. A ventilátor ami rajta van az bedöglöt. Hol tudok venni egy másik ventilátort???

    Kösz sziasztok.
  • Narancs
    #2275
    www.apronet.hu
    ->beütöd a keresendő szöveghez hogy 9600pro
    30-35ért mindjárt legalább 4 van...de ha kicsit körüljárod rendesena témát olcsóbban is lehet kapni...
  • Narancs
    #2273
    Ez mért rossz?
    24ért használtan korrekt a cumó!
    Fx5600-at meg inkább felejsd el...
  • steweee
    #2270
    úristen, hol van az a bolt????megyek gyorsam veszek egyet ennyiért?melyik városban vagy?én miskolci vagyok
  • ollie
    #2269
    Az FX5600 lassabb mint a Gef4Ti4200!
  • Emery
    #2268
    Semmi. Ugyan az
    Az Abit az kartya gyartojanak a neve
    a Gf4 Ti4200 azpedig a grafikus chip (gpu) megnevezese
  • steweee
    #2264
    gef4 ti sorozatból van olyan amelyik lényegesen jobb vagy megbízhatóbb mint a többi?kell e úgy figyelni vmire(pl melyik gyártótól van, milyen ramok vannak rajta stb)mint pl a radeon 9600-oknál, vagy mindegy?
  • NeoMaN
    #2263
    úristen. nagyon durva :)
  • ShadowLord
    #2262
    Tényleg tudjátok hogy most egy Gf4Ti4200/128 újan kb 38eFt:)???
  • cleric
    #2261
    Vegyél ilyet, ha tudsz. Enyém elromlott ugyan, kifogtam egy rossz darabot, de már csak FX-re tudtam cserélni, aztán rámkiabálták itten a népek, hogy elböktem :) Jó kis darab, szerintem jó példaként hozták fel.
  • steweee
    #2260
    használtan szeretnék venni egy abit siluro gef4ti4200-t.korábban már olvastam összehasonlító tesztben ezekről a kártyákról, ezt a típust külön is megemlítették,de már nem emléxem hogy kifejezetten ezt a kártyát jó vagy rossz példaként hozták e fel.